Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
АвторСъобщение
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeНед Юни 17 2012, 19:29

Много обичам обратните връзки мерси Човек може да си свери часовника Smile
Благодаря!
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeНед Юни 17 2012, 19:54

Благодаря ви за включването. три карти - Page 10 2919946403
Антония,успех на приятелката ти. мерси
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 20 2012, 07:01

twilight написа:
Въпросът ми е другата седмица ще осъществя ли контакт с Х?Картите са 3ж-8ж-РП

обратна връзка: контакта вече се осъществи.интересното е,че е стана благодарение на уреждане на служебни въпроси. :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 20 2012, 09:54

Кажи малко повече за 3 ж. Няколко пъти хващам ,че излиза при делови срещи .Има ли намесена и 3/та страна...
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 20 2012, 11:26

Shopkata написа:
Кажи малко повече за 3 ж. Няколко пъти хващам ,че излиза при делови срещи .Има ли намесена и 3/та страна...

Smile Така си е,Шопи.Отидох при една бивша колежка и той взе че "падна от небето". три карти - Page 10 642334
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeЧет Юни 21 2012, 16:15

Утре К ще си вземе ли изпита?ДЖ-ДМ-колелото

Аз мисля,че няма да стане работата и ще я скъсат. три карти - Page 10 800909
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeЧет Юни 21 2012, 16:21

Съгласна съм (за съжаление).
Интересно картите нея ли показват - т.е. подходила е малко безотговорно и въпреки, че после е положила усилия, няма да е достатъчно. Или изпитващите - жена, която ще бъде твърде безкомпромисна. Май е първото, обаче.
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeЧет Юни 21 2012, 16:32

Tanya111 написа:
Съгласна съм (за съжаление).

Tanya111 написа:
Май е първото, обаче.

И аз така мисля. Smile Razz
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeЧет Юни 21 2012, 17:42

С това Колело накрая...абсурд три карти - Page 10 396312
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeЧет Юни 21 2012, 18:16

twilight написа:
Утре К ще си вземе ли изпита?ДЖ-ДМ-колелото

Пиши все пак дали го е взела - когато си на Колелото, не се знае от коя страна си, а с тези силни Дами, кой знае, тя може да се издига, а не да пада надолу!
Смятам, че може да го вземе - дамите вероятно показват подготовката й Smile
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeЧет Юни 21 2012, 20:55

Благодаря ви,момичета.Ще дам обратна връзка. три карти - Page 10 99390
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeПет Юни 22 2012, 01:16

Надявам се да го вземе. Супер
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeПет Юни 22 2012, 15:05

twilight написа:
Утре К ще си вземе ли изпита?ДЖ-ДМ-колелото

обратна връзка:изпитът е успешно взет Shocked
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeПет Юни 22 2012, 15:36

ОБРАТНА ВРЪЗКА:
Попитах картите ще получа ли предложение за работа през следващата седмица /очаквам отговори от две места, но.../
Дяволът - 4 жезли - Паж на мечовете

зуки написа:
Дяволът - 4 жезли - Паж на мечовете - да,според мен ще имаш покана,известие,намек,разговор в тази насока,скоро.а нещото което си мислиш че е другото,мисля че спирката е страх от някой или нещо свързано със семейството,дома.

Антония написа:
Според мен-не,съжалявам,но няма да е тази седмица.
Дано да е през следващата...

La la написа:
ще получиш според мен, а дяволът...- конкурентни ли са компаниите?
тогава си мисля, че ще е от по-изкушаващата

Shopkata написа:
По-скоро няма да е тази седмица.

Сега... Когато зададох въпроса, имах предвид дали ще получа предложение от две конкретни места, за които бях помолила за съдействие мои приятели, които работят на едно трето място. За тези две места не получих отговор, но за сметка на това въпросните мои приятели са говорили с техния шеф да отида при тях. Такъв разговор е воден и преди, но тогава нещата замряха. Сега въпросът е поставен отново.
Възможно е Дяволът да има нещо общо със сагата с любимия ми мъж и съобщението, което му изпратих /за която бях питала в другата тема/. А може би символизира, че изобщо е нужно да търся работа, защото в миналото намесих страсти в работата си. 4 жезли вероятно символизират обаждането, с което получих информацията от моите приятели, а ПМ - проучването, което техния шеф прави или поне се очаква да направи по повод на работоспособността и уменията на моя милост blush
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeПет Юни 22 2012, 18:47

twilight написа:
обратна връзка:изпитът е успешно взет
Супер три карти - Page 10 1816326522
Колелото на мен никога не ми е давало положителен резултат.Явно двете дами могат да го задвижат три карти - Page 10 3311952119
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeПет Юни 22 2012, 21:52

Koleloto -ama zavisi kakvo e okolo nego. Преди него са 2 наистина доказали себе си и уменията си дами ,които показват,че К има достатъчно капцитет и ресурси да обърне колелото в нейна полза (макар ,че не беше казано че К е жена...)
.
zlatna30 написа:
Колелото на мен никога не ми е давало положителен резултат.Явно двете дами могат да го задвижат
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 26 2012, 13:31

Как ще протекат взаимоотношенията ми с О.в близкия месец?

3-ка жезли ,Асо чаши ,5 ме4а +Рицар чаши три карти - Page 10 617156
(става въпрос за дъщеря ми ,с която имаме доста трудни взаимоотношения)
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 26 2012, 13:35

Redgina написа:
Как ще протекат взаимоотношенията ми с О.в близкия месец?

3-ка жезли ,Асо чаши ,5 ме4а +Рицар чаши

Мисля, че ще са емоционални по по-различен начин от досегашния. На нея и е трудно, защото е влюбена и някак "избива" тези емоции в семейството.

Ама дали съм близо...?!? Embarassed
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 26 2012, 14:40

амииии....комуникация ще има, ама по-скоро ще доведе до сърдене и обиди...Сигурно сте заедно,но може би някой ще поиска да тръгне на друго място. 5м +Рж - си е...взимаш си нещо което смяташ, че ти се полага и си тръгваш със замах и малко демонстративно ,необмислено доста...и 3 ж си показват че ти си инвестирала нещо и от преди,сега чакаш резултатите да доведат до разстеж. Но и няакой друг има който мъти водата...щото от 3 ж -минава в 5 м. Като че "лошото дяволче" да нашепва нещо в ухото на някоя от вас двете.


Последната промяна е направена от Shopkata на Вто Юни 26 2012, 19:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 26 2012, 17:39

Всъщност е Рицар Чаши мерси

До колкото си спомням, Redgina, не ползваш обърнати карти? От 3Ж към 5М, през Асо Чаши - за мен за да се стигне до 5М (една от картите с почти изцяло негативно значение) са виновни емоциите. Явно в тези взаимоотношения са в повече. Рицар Чаши като допълнение към 5М подкрепя виждането ми, че някой няма да играе честно, заради тези емоции. Струва ми се, че дъщеря ти е по-емоционална, чувствителна и лесно се докача, реагирайки остро и мелодраматично като това може и за момент да я успокоява, но в дългосрочен план само губи от факта, че се създава такава пропаст по между ви. За мен 5М е карта, при която има явен победител, но като натрием нечии нос какво печелим като реално губим един съюзник. Разбира се във взаимоотношенията нещата са двустранни и съм далеч от мисълта да съдя някого. Може би една подредба - какво да се направи за да се подобрят, би била от полза. усмивка

мерси
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 26 2012, 17:57

Redgina написа:
Как ще протекат взаимоотношенията ми с О.в близкия месец?

3-ка жезли ,Асо чаши ,5 ме4а +Рицар чаши
(става въпрос за дъщеря ми ,с която имаме доста трудни взаимоотношения)

Рицар Чаши като допълнение ли е или е подредба с 4 карти?

5 Меча не я възприемам като отрицателна карта, тя следва 4 Чаши, когато си бил насаме със себе си и си разбрал разни неща идва периодът да се срещнеш отново с хората и да получиш онова, което искаш с познанието и мъдростта от периода на покой.
Всъщност главния герой е онзи, който е на преден план, той е успял да надделее над идеите на другите, той е победителя в спора.

Според мен можеш да разчиташ някак на нея тези дни, ще имате повече допирни точки от преди и вероятно заедно ще изживеете нещо, което отдавна ви е липсвало и някой ще спечели от това - надявам се и двете заедно да сте доволни - имам чувството, че започвате ново ниво на споделяне... Този път има повече добри намерения...

като друго тълкуване виждам твърде големи надежди нещо да стане, но от мързел ли от скука или просто някаква неопределена емоция, някой все ще се бърка в нещата и отношенията и всъщност никакво ново развитие няма да има. Все същите препирни и игрички, от които няма победител...
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 26 2012, 18:07

Redgina написа:
3-ка жезли ,Асо чаши ,5 ме4а +Рицар чаши
Според мен взаимоотношенията са гадни ,кой кого ще обиди не знам,дразнене,наряняване с думи и с тези чаши някой май ще пролива сълзи.Дано не съм права.
5М е гадна карта никога не ми е носила нищо добро
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 26 2012, 19:04

аа Shocked -то било рицар чаши,аз защо го видях като жезли?????? три карти - Page 10 677995
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 26 2012, 21:08

Galanthus написа:
Струва ми се, че дъщеря ти е по-емоционална, чувствителна и лесно се докача, реагирайки остро и мелодраматично като това може и за момент да я успокоява, но в дългосрочен план само губи от факта, че се създава такава пропаст по между ви.
три карти - Page 10 698924 ,точно така е ,тя можеше да спечели много ако се държеше нормално не само с мен ,а и с околните,но вече хората очакват само негативи от нея
Galanthus написа:
Може би една подредба - какво да се направи за да се подобрят, би била от полза. усмивка
задавала съм този въпрос много пъти вкл.и тази вечер,не исках да засипвам форума с проблемите си. усмивка (не ,че не го направих три карти - Page 10 826247
Шопи ,прочетох задрасканото ,трябва да ти кажа че е много точно, три карти - Page 10 642334
[quote="La la"] имам чувството, че започвате ново ниво на споделяне... Този път има повече добри намерения...[quote="zlatna30"]се пак се чухме и тя се извини за думите ,които е казала,което е цяло събитие
усмивка но ги е казала ,защото аз съм я ядосала три карти - Page 10 800909
zlatna30 написа:
Според мен взаимоотношенията са гадни ,кой кого ще обиди не знам,дразнене,наряняване с думи и с тези чаши някой май ще пролива сълзи.Дано не съм права.
Права си ,за съжаление три карти - Page 10 396312
Благодаря ,момичета голяма подкрепа сте ми! мерси
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 27 2012, 11:57

Redgina написа:
ак ще протекат взаимоотношенията ми с О.в близкия месец?

Redgina, предлагам ти да видя взаимоотношенията ти със дъщярята по матрицата на съдбата. Не обещавам, че ще стане бързо, аз сега се уча Embarassed
Ако имаш желание да ми бъдеш подопитното зайче напиши ми точните дати на раждане твоите и на дъщеря ти. мерси
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 27 2012, 22:41

Джема, с удоволствие ще бъда опитно зайче!
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 27 2012, 23:32

Redgina, тогава гледай в акциите три карти - Page 10 402149
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Sponsored content





три карти - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 10 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: