Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
АвторСъобщение
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeПет Юни 15 2012, 16:22

Момичета,правих на една приятелка месечна прогноза и картите за тази седмица са
7 чаши+2 меча+Страшният съд.
Според мен тази седмица ще изпълнена с мечти,с надежди, с илюзии, до известна степен,но на нея ще и бъде добре така,потопена във вътрешният си свят,докато не дойде Страшният съд и не и напомни за нещо от миналото,което ще я активизира,ще я събуди за нов живот,ще я накара да направи преоценка на досегашните си постъпки,за да може да не повтаря стари грешки.
Какво мислите вие по тези карти,моята преценка може да не е съвсем точна,защото мога да погледна субективно на нещата.
За емоционалния и живот този месец се паднаха Любовниците+6 жезли-време на избор,време да се почувства по-добре от преди,може би и нова любов.
Ще се радвам да разбера и вашето мнение.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeПет Юни 15 2012, 17:09

реживява ситуация в която й се налага да пренареди прерогативите си. Има доста намерия,къде реалистинчи къде -не ,от извсетно време живее без ясна цел и посока,но сега ще й се наложи да си начертае план и да поеме пътя за псотигането му. Нещо ще я провокира за да бъде по-целеустремена
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeПет Юни 15 2012, 19:43

7 чаши - 2 меча - Страшния съд. Според мен, твърде дълго е отлагала да погледне истината за нещо в очите. Сега ще и се наложи и няма да и бъде лесно.
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeПет Юни 15 2012, 20:39

Попитах картите ще получа ли предложение за работа през следващата седмица /очаквам отговори от две места, но.../
Дяволът - 4 жезли - Паж на мечовете

Не съм сигурна, че картите ми отговарят на въпроса, обаче.
Ако отговарят, все пак, би трябвало да значи, че ще получа някакви новини и предложение, но може би няма да са съвсем "чисти".
И все пак, струва ми се, че картите говорят за нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeПет Юни 15 2012, 21:52

7 чаши - 2 меча - Страшния съд. - като да паднеш от облаците.

Дяволът - 4 жезли - Паж на мечовете - да,според мен ще имаш покана,известие,намек,разговор в тази насока,скоро.а нещото което си мислиш че е другото,мисля че спирката е страх от някой или нещо свързано със семейството,дома.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeПет Юни 15 2012, 22:38

Tanya111 написа:
Попитах картите ще получа ли предложение за работа през следващата седмица /очаквам отговори от две места, но.../
Дяволът - 4 жезли - Паж на мечовете
Според мен-не,съжалявам,но няма да е тази седмица.
Дано да е през следващата...
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeПет Юни 15 2012, 22:51

Tanya111 написа:
Попитах картите ще получа ли предложение за работа през следващата седмица /очаквам отговори от две места, но.../
Дяволът - 4 жезли - Паж на мечовете

ще получиш според мен, а дяволът...- конкурентни ли са компаниите?
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeПет Юни 15 2012, 22:58

La la написа:
конкурентни ли са компаниите?

Не може да се каже, че става дума за конкуренция.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeПет Юни 15 2012, 23:48

:sm38.gif:
тогава си мисля, че ще е от по-изкушаващата :sm38.gif:

Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 16 2012, 01:01

Tanya111 написа:
Дяволът - 4 жезли - Паж на мечовете
По-скоро няма да е тази седмица.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 16 2012, 07:46

La la написа:
тогава си мисля, че ще е от по-изкушаващата

Бих могла много лесно да бъда изкушена от оферта от бившия ми шеф, обаче и той се е заинатил и не ме иска обратно.

Ще дам обратна връзка в края на следващата седмица три карти - Page 9 531608
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 16 2012, 14:35

Момичета на моята приятелка А.тази вечер и предстои среща с едни човек,който тя малко познава,но който явно проявава интерес към нея.
Въпросът и беше как ще премине тази вечер? И двамата са канени на едно и също събитие
Изтеглих 2 чаши+Императрицата+Крал чаши
Мисля,че е силно впечатлен от нея,с нетърпение очаква да я види отново,може би ще и направи предложение,въпреки че ще спести някаква истина за себе си,ще се опита да се представи в най-добра светлина.
Ще се радвам да видя и вашето мнение три карти - Page 9 826247
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 16 2012, 14:36

П.П.
Обратна връзка ще дам утре
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 16 2012, 15:22

Или ще е начало на прекрасна лбовна история, или ще е голямо разочарование (защото картите са твърде хубаво приказливия според мен, т.е. имам съмнения, че не показват реалността)
Пожелавам да е първото! три карти - Page 9 947743
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 16 2012, 15:36

Tanya111,
Благодаря ти! мерси

Дано да е първото,защото моята приятелка заслужва най-после да намери щастие!
Въпреки,че няма да остане много разочарова,защото няма големи очаквания,но ако стане ще е добре.
Затова си мисля,че показват реалността-поне за тази вечер........
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 16 2012, 15:43

По-скоро плодотворна среща.И аз мисля,че той ще бъде впечатлен силно от нея ,но и тя. На нещо както театър ,концерт ли са били ,въобще нещо свързано с арт?


Последната промяна е направена от Shopkata на Съб Юни 16 2012, 17:30; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 16 2012, 16:10

Не,не са били на концерт или на театър,запознали са ги общи познати,докато тя беше в една стара къща в Родопите
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 16 2012, 16:35

Антония написа:
Изтеглих 2 чаши+Императрицата+Крал чаши

Ще мине добре,явно има привличане между двамата.Ще си паснат добре,дори ще има потенциал за по-голямо развитие. blush Но може би мъжът,както казваш и ти,крие някаква тайна. Или просто "ще витае в облаците от щастие" и няма да предприеме сериозна стъпка към дамата. три карти - Page 9 1224881819
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 16 2012, 16:53

Антония, според мен ще си пийнат на срещата (може би той). Би следвало да им е комфортно и приятно. Не знам дали събитието е на открито и с какво е свързано, но вероятно атмосферата ще бъде предразполагаща усмивка

Прави ми впечатление, че често на 3-та позиция в подредбите ми се пада или някой крал, или рицар. Може би трябва да развия мъжки характеристики в характера си или ги потискам в себе си? три карти - Page 9 826247
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 16 2012, 17:05

Galanthus написа:
Прави ми впечатление, че често на 3-та позиция в подредбите ми се пада или някой крал, или рицар. Може би трябва да развия мъжки характеристики в характера си или ги потискам в себе си?
Зависи от въпросите,които си задавала предполагам.
Могат да означават и конкретен човек от твоето обкръжение,могат да означават и определени характеристики,които да развиеш,във връзка със ситуацията,за която си питала.За мен е важно като видя картите,каква е първата ми асоциация и тогава разбирам,дали означава конкретен човек, характеристика или определено действие.
Може би трябва доста практика,която засега ми липсва,за да съм напълно убедена
Но нали сме тук,за да се учим мерси
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 16 2012, 17:34

Антония написа:
Не,не са били на концерт или на театър,запознали са ги общи познати,докато тя беше в една стара къща в Родопите
Тогава бих добавила,че мъжът е малко ..отнесен,разсеян и непосотоянен.Мисля, че тя влага повече очакваня то срещата, не че той не е очарован ,но...просто е много отненсен. Нещо като ядрен физик и музикант на куп. усмивка
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeНед Юни 17 2012, 15:13

На въпрос как ще се развият взаимоотн. уикенда се паднаха 10м-глупак-4ж
Аз изтълкувах,че единият е наранен,изпитал е огромно разочарование.Но е започнал да излиза от това положение,отворил е нова страница в живота си.Дори смята да я покани на среща.Само където напразно зарадвах момичето.Все още нищо подобно не се е случило. три карти - Page 9 396312
Би било приятно да чуя и вашите мнения. три карти - Page 9 1432381942

п.п. може би на "глупака" ще му е необходимо повече време от 2дни,за да се реализира. :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeНед Юни 17 2012, 18:11

Да ти призная на мен ми прилича на освобождаване от всякакви отношения....
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeНед Юни 17 2012, 18:57

Glapuak za взаимоотношения- се е идване от дъжд на вятър..Несериозна работа. А 4 ж в комбинация с него - потвърждават нестабилността на тази карта.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeНед Юни 17 2012, 19:26

Антония написа:
Въпросът и беше как ще премине тази вечер? И двамата са канени на едно и също събитие
Изтеглих 2 чаши+Императрицата+Крал чаши
Да дам обратна връзка:
twilight написа:
Ще мине добре,явно има привличане между двамата.Ще си паснат добре,дори ще има потенциал за по-голямо развитие. Но може би мъжът,както казваш и ти,крие някаква тайна. Или просто "ще витае в облаците от щастие" и няма да предприеме сериозна стъпка към дамата.
Точно така е било,много добре е минало,мъжът наистина не е бил нахален,но моята пиятелка го е насърчила,от което той е останал видимо щастлив и доволен. Smile
Tanya111 написа:
Или ще е начало на прекрасна лбовна история, или ще е голямо разочарование (защото картите са твърде хубаво приказливия според мен, т.е. имам съмнения, че не показват реалността)
Наистина засега е много рано да се каже,какво ще стане в бъдеще,но наистина са прекарали много приятно. усмивка
Galanthus написа:
Не знам дали събитието е на открито и с какво е свързано, но вероятно атмосферата ще бъде предразполагаща
Събитието е било на открито,атмосферата е била изключително предразполагаща.Тя се е чувствала много свободно в негово присъствие Smile
Shopkata написа:
Тогава бих добавила,че мъжът е малко ..отнесен,разсеян и непосотоянен.Мисля, че тя влага повече очакваня то срещата, не че той не е очарован ,но...просто е много отненсен.
Нещо такова е усетила и тя три карти - Page 9 402149
Ще ви държа в течение,ако разлера дали снощната среща ще има продължение.
Благодаря ви, мили момичета! мерси
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeНед Юни 17 2012, 19:29

Много обичам обратните връзки мерси Човек може да си свери часовника Smile
Благодаря!
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitimeНед Юни 17 2012, 19:54

Благодаря ви за включването. три карти - Page 9 2919946403
Антония,успех на приятелката ти. мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 9 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2
» Три карти 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: