Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 09 2012, 09:57

twilight написа:
да означава,че ще престане да се занимава с нея?
А тя омъжена ли е?
Ако е омъжена, може би ще поиска да се разведе, но не ми се вярва, по-скоро ще прекрати отношенията.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 09 2012, 10:22

Абе хора, как разбирате КЧ дали е крал чаши или съответната кралица?
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 09 2012, 10:30

twilight написа:
Справедливост-КЧ-кула

Според мен коренна промяна в отношенията им-дали за добро или за лошо-времето ще покаже,след кулата,която разчиства всичко старо и отживяло времето си ще има някакво бъдеще,но какво....по тези карти не мога да кажа....
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 09 2012, 10:36

На мен ми изглежда като двама души, които си правят номера. Не са открити един с друг, а по-скоро играят игра. Единият път единият пробва, след това другият му го връща. Накрая всичко ще се разпадне. Това, ако е КЧ е крал на чашите.

А сега ми хрумва, че може да става дума за разкриване на някаква тайна. Например тя да не знае, че той е женен. Нещо такова.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 09 2012, 11:01

справедливостта в отношения винаги загатва за нещо което се знае и пречи до някъде,блокира отсрещната страна , и то иде от миналото обикновено. този човек ще се опита да разчисти пречките (дали ще се хареса на другия ? )
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 09 2012, 12:48

Tanya111 написа:
Абе хора, как разбирате КЧ дали е крал чаши или съответната кралица?

КЧ-крал
ДЧ-кралица мерси

Джема написа:
А тя омъжена ли е?
Ако е омъжена, може би ще поиска да се разведе, но не ми се вярва, по-скоро ще прекрати отношенията.

Smile Много интересно...

Tanya111 написа:
А сега ми хрумва, че може да става дума за разкриване на някаква тайна

И аз това смятам,че може да стане.

Антония написа:
Според мен коренна промяна в отношенията им-дали за добро или за лошо-времето ще покаже,

три карти - Page 8 698924

зуки написа:
справедливостта в отношения винаги загатва за нещо което се знае и пречи до някъде,блокира отсрещната страна , и то иде от миналото обикновено. този човек ще се опита да разчисти пречките

три карти - Page 8 99390 Благодаря ви,момичета.

п.п.като цяло има тайни и недоизяснени ситуации между двамата от миналото.но ще видим какво ще стане... мерси
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 09 2012, 14:27

Спрведливостта си е вече съществуващ статут,койот КЧ поради отнесеността си явно пренебрегва. Не мисля ,че нещо ще предприеме този крал .Много е инертен, разсеян. А Кулата е по-скоро за отърсването на жената от него.Нейното осовбождение...
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 09 2012, 15:00

Шопи,благодаря ти! три карти - Page 8 99390
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 13 2012, 18:17

Въпрос - какво е отношението на Я. към мен?

Кралица на мечовете - Паж на мечовете - Страшния съд

Ще се радвам на вашите коментари! мерси
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 13 2012, 19:12

Tanya111 написа:
Въпрос - какво е отношението на Я. към мен?

Кралица на мечовете - Паж на мечовете - Страшния съд

Моето мнение е,че се държи дръпнато и хладнокръвно.Като това му поведение е в резултат на интриги,тайни постъпки.Стр.съд на последна позиция ме притеснява-да не донесе нежелан край? три карти - Page 8 396312 Да приключат взаимоотношенията ви?
Погледнах и ПМ+стр.съд като комбинация=конфликт
Нека видим какво ще кажат и другите. три карти - Page 8 402149

Един въпрос и от мен.Какво съм аз за Х-мъж?8ж-10п-3ж
Имало е бързи известия,които са попречили да има развитие.Сега може би се е осъзнал и мисли какво да предприеме. три карти - Page 8 617156
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 13 2012, 19:24

Може би трябва да направя уточнение. В момента взаимоотношенията ни са по-скоро колегиални и сравнително дистанцирани. Приятелски дори е силно казано.

По твоята комбинация - картите не ми изглеждат любовно. По-скоро някой, който смята да те подкрепи в материален смисъл и крои план как да го направи.

Май само двете с теб си говорим напоследък три карти - Page 8 402149 Дано да не станем банални на четящите.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 13 2012, 20:26

Tanya111 написа:
Въпрос - какво е отношението на Я. към мен?

Кралица на мечовете - Паж на мечовете - Страшния съд
Според мен му напомняш за някой от неговото минало,в момента старателно те наблюдава и изучава,предизвикваш по някакъв начин неговия интерес,държи се резервирано и е в изчаквателна позиция,мисли да предприеме нещо към теб- може би разговор,с цел да научи повече подробности за теб.
twilight написа:
Един въпрос и от мен.Какво съм аз за Х-мъж?8ж-10п-3ж
За него си като мълния-предизивкваш го,вижда те по нов начин,различен от преди,за него си предизвикателство,за момента е изяснил чувствата си-с теб той е на мястото си,много му е комфортно в твое присъствие. усмивка
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 13 2012, 20:27

Добре,че сте вие иначе ще е доста запустял форума усмивка

Tanya111 написа:
Кралица на мечовете - Паж на мечовете - Страшния съд
по тази комбинация бих казала ,че има интриги около вас ,или по-скоро ти подозираш нещо три карти - Page 8 617156 .Или "Я" се опитва да разбере (Паж мечове) разведена ли си (Кралица мечове) или ти предстои (Стр. съд).Това ми хрумна. усмивка
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 13 2012, 20:32

Антония, възможно е това, което казваш. Ще дам обратна връзка, ако се случи нещо.

Реджи, не съм разведена и не ми предстои развод /защото трябва първо да се омъжа за целта три карти - Page 8 642334 / и Я. знае това. За интриги - не знам. Не ми се струва да има причини за такива, но знае ли човек... Възможно е, обаче, да е чувал клюки по мой адрес. Не знам защо предизвиквам такива неща, аз съм такова ангелче три карти - Page 8 932032551
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 13 2012, 20:54

Tanya111 написа:
Реджи, не съм разведена и не ми предстои развод /защото трябва първо да се омъжа за целта / и Я. знае това
Ами айде ,имаме си бебе във форума ,сега може и една сватба да друснем. Surprised
Не знам защо ми хрумна това ,просто това са много тежки и категорични карти за някакви косвени отношения, усмивка Интриги -ОК,ами Стр.съд или развод,или сключване на договор,или кармична обвързаност или някакво решение съдбовно в бъдеще,ти ще кажеш .Кралица мечове е разведена жена ,и Стр.съд затова така ги навързах....
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 13 2012, 21:05

twilight написа:
8ж-10п-3ж
Като се има в предвид ,че днес не съм във форма усмивка единия вариянт е да обмисля
(3-ка жезли) създаване на семейство (10 пентакли),но тройка жезли е по скоро възспиране отколкото действие.Другия вариянт е че скоро е получил някакви пари и сега обмисля какво да прави с тях. усмивка
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 13 2012, 21:06

Разбирам те напълно. За мен Страшния съд е твърде силна карта като за тези отношения. И аз не знам какво е обяснението.
Ако ми "светне" нещо, ще ви кажа мерси
А иначе крайно време ми е за нова любов. Душата вече изнемогва без нея три карти - Page 8 396312 Явно този, когото аз обичам, не ме иска...
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 13 2012, 21:13

Кралица на мечовете,означава и жена,на която и липсва нещо-любов,работа,пари,жена,която е неудовлетворена,но също така може и да означава и жена,която успешно се справя с всички проблеми абсолютно сама,силна и умна жена с две думи. А някъде съм чела,че Страшният съд е завръщане на нещо старо в живота ти-любов,ситуация,като ти се дава шанс да поправиш минали грешки.
Паж на мечовете може да значи наблюдател,който е много умен и внимателно преценява всяка твоя стъпка,човек,който тайно се интересува от теб и твоите дела,върши се нещо зад гърба ти-това е крата предупреждение-огледай се,ослушай се-въртят се интриги зад гърба ти!
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 13 2012, 21:55

Цитат :
Кралица на мечовете - Паж на мечовете - Страшния съд
Според мен Я се прави,че не те забелязва,но това му поведение ще се промени

Цитат :
Един въпрос и от мен.Какво съм аз за Х-мъж?8ж-10п-3ж
Човек с когото комуникира в обществото(това ми хрумна)
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 13 2012, 22:02

Tanya111 написа:
Въпрос - какво е отношението на Я. към мен?

Кралица на мечовете - Паж на мечовете - Страшният съд
Допада ми тълкуването на Антония, като бих добавила, че Я. може и да е по-млад или просто по-незрял. Също си мисля, дали някоя ДМ да му е казала нещо по твой адрес. Страшният съд е промяна, преоценка, метаморфоза, в случая може би на неговото отношение. Но Паж Мечове и за мен е като червена лампичка.
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeЧет Юни 14 2012, 07:08

Благодаря ви момичета! три карти - Page 8 99390

Антония написа:
А някъде съм чела,че Страшният съд е завръщане на нещо старо в живота ти-любов,ситуация,като ти се дава шанс да поправиш минали грешки.

И аз това го прочетох наскоро.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeЧет Юни 14 2012, 13:29

Tanya111 написа:
А иначе крайно време ми е за нова любов. Душата вече изнемогва без нея Явно този, когото аз обичам, не ме иска...
Ето това е ДМ мерси
Tanya111 написа:
Ако ми "светне" нещо, ще ви кажа
а ето това е Страшният Съд. усмивка
Като видя ДМ на позиция -минало- обикновенно ми казва ,че жената е от дълго време сама и е преживяала болезнана връзка и раздяла ,което е оставило сериозен отпечатък в нейната душа..
Паж меч е Я ,който по няакаъв начин е събудил жената в теб, като вятър ,довява спомени и асоциации за вече веднъж преживяно. Но е много свободолюбив и бяга от поемане на каквито и да било ограничения,обвързваня и ангажименти.Ти ще го "познаеш' от миналто си. На кой наподобява и с какво те привлича? това е въпросът на който е добре да си отговориш сама.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeЧет Юни 14 2012, 13:31

twilight написа:
Един въпрос и от мен.Какво съм аз за Х-мъж?8ж-10п-3ж
Някой е обвързан и почвата е балгодатана според Х за любовен тиъргълник.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeЧет Юни 14 2012, 14:16

Shopkata написа:
twilight написа:
Един въпрос и от мен.Какво съм аз за Х-мъж?8ж-10п-3ж

Някой е обвързан и почвата е балгодатана според Х за любовен тиъргълник.

Shocked Да,така е.Благодаря и на теб,Шопи. три карти - Page 8 531608
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeЧет Юни 14 2012, 16:54

Shopkata написа:
Ти ще го "познаеш' от миналто си. На кой наподобява и с какво те привлича? това е въпросът на който е добре да си отговориш сама.

Ами знаеш ли, всъщност Я. не ме привлича наистина. Опитвам се да избягам от този, който всъщност истински ме привлича. Търся му заместител.
Но, всъщност аз питах картите, какво Я. мисли за мен усмивка
Явно са избрали да ми покажат, че всъщност изобщо не ме интересува Smile
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeПет Юни 15 2012, 16:22

Момичета,правих на една приятелка месечна прогноза и картите за тази седмица са
7 чаши+2 меча+Страшният съд.
Според мен тази седмица ще изпълнена с мечти,с надежди, с илюзии, до известна степен,но на нея ще и бъде добре така,потопена във вътрешният си свят,докато не дойде Страшният съд и не и напомни за нещо от миналото,което ще я активизира,ще я събуди за нов живот,ще я накара да направи преоценка на досегашните си постъпки,за да може да не повтаря стари грешки.
Какво мислите вие по тези карти,моята преценка може да не е съвсем точна,защото мога да погледна субективно на нещата.
За емоционалния и живот този месец се паднаха Любовниците+6 жезли-време на избор,време да се почувства по-добре от преди,може би и нова любов.
Ще се радвам да разбера и вашето мнение.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitimeПет Юни 15 2012, 17:09

реживява ситуация в която й се налага да пренареди прерогативите си. Има доста намерия,къде реалистинчи къде -не ,от извсетно време живее без ясна цел и посока,но сега ще й се наложи да си начертае план и да поеме пътя за псотигането му. Нещо ще я провокира за да бъде по-целеустремена
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Sponsored content





три карти - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 8 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: