Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 32  Next
АвторСъобщение
twilight
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 30 2012, 13:15

Redgina написа:
Кралица пентакли ,Умереност ,Кулата

Старо злато написа:
Реджи,бременно ли е момичето?

Като видях картите и аз това си помислих.Но в последствие се разколебах,и сега повече залагам за проблеми с бизнеса. три карти - Page 13 528869
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 30 2012, 13:31

Не мисля ,че има намесен бизнес тук,по скоро е свързано със здравето(да не е на лечебен глад).Друго,което си мисля е,че момичето е разточително с широко пръсти и е позакъсало
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 30 2012, 14:31

Какво изпитва мъж към мен?10м-кула-РЖ
Страда(10м) от раздялата(кулата) и затова спазва дистанция(РЖ) помежду ни. три карти - Page 13 396312

три карти - Page 13 Db_RRW-_Schwerter_101три карти - Page 13 Db_RRW-_XVI_-_Der_Turm1три карти - Page 13 Db_RRW-_Stabe_12_-_Ritter1
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 30 2012, 14:56

Хммм, къде се е чуло и видяло Рицар Жезли да е дистанция? Razz
Някак все едно си му разтърсила основите, на които седи и си го задействала да живее, да осъзнае, че е жив.
По-скоро се чувства предаден, но и твърдо решен да не се предава.

Много интересна комбинация, можеш ли да разкажеш нещо повече?

П.П. Поправям се след мнението на Старото Злато по-долу - тя е права енергията му може да е насочена и надалеч!


Последната промяна е направена от La la на Чет Авг 30 2012, 15:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 30 2012, 15:04

La la написа:
Хммм, къде се е чуло и видяло Рицар Жезли да е дистанция?
РицарЖ е оттегляне,отдръпване,раздяла...съответно от някакъв инцидент,наранен,направен на пух и прах(10М+Кула)
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 30 2012, 16:04

La la написа:
Много интересна комбинация, можеш ли да разкажеш нещо повече?

Smile Бивш възлюбен,с когото бях много несправедлива и жестока. Sad До скоро усещах обидата и гневът в него,но сега пък забелязвам някаква промяна,затова и реших да попитам картите за чувствата му.
Благодаря ви. три карти - Page 13 99390
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeПет Авг 31 2012, 12:26

Момичета,ще може ли отново помощ? три карти - Page 13 531608

Вчера приятелката ми се похвали за нови любовни трепети с един господин.Обаче аз,както винаги,съм скептично настроена и попитах картите искрен ли е в чувствата си към нея?Картите,които се паднаха са 2ч-5п-императрица.Имам съмнения,че чрез нея иска да се добере до друга. недоволен Обаче по картите ми се струва,че я харесва. три карти - Page 13 617156 И последно да отбележа-никой от двамата не е обвързан.
п.п. няма ДЧ,защото нея я свързвам за намесена друга жена.


три карти - Page 13 Db_RRW-_Kelche_021три карти - Page 13 Db_RRW-_Scheiben_051три карти - Page 13 Db_RRW-_III_-_Die_Herrscherin1
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeПет Авг 31 2012, 12:37

В случая според мен тя е Императрицата и трепетите са си нейни,тя е жадна за любов,но за съжаление не е жената на сърцето му.Невъзможна,неосъществима,трудна любов три карти - Page 13 396312
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeПет Авг 31 2012, 12:39

twilight, О, не, той дори не я е харесал 2Ч+5П.
Той търси, такава, която да прилича на майка му три карти - Page 13 105895932
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeПет Авг 31 2012, 12:43

Благодаря ви,момичета. мерси Знаех си,че нещо не е наред. Sad

Старо злато написа:
тя е жадна за любов,

Shocked Smile Абсолютно вярно!
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeПет Авг 31 2012, 19:15

5 пентакли - никога не съм е харесвала за карта на РОМАНТИЧНАТА ЛЮБОВ - такава която би трябвало да е и в началото и в мечтите ни. Виждала съм 5п в пиатне за любов,където момичето страдаше-не защото нямаше любов а бяха разделение(момчето чужденец+документи), после се наредиха нещата,но за момента когато тя искаше отговора на връзката беше тази карта там. Виждала съм е и в питане на връзка където и двамата са заедно, ден ,нощ,кафета и т.н. но слаба връзка,нямаше искрицата на любовта,търсенето,а един навик и нищо друго,за това момиече излизаше винаги и едно асо чаши - и все пак те се разделиха,тя е с друг сега...


колкото до самата подредба - наистина някой търси нещо В повече , една императрица се нуждае и от императора, може и да надградят нещата тук, но заради 5 пентакли не мисля и аз че е нещо стабилно на момента.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeСъб Сеп 01 2012, 07:58

twilight

Според мен това е една обещаваща връзка, в която има хармония /2Ч/ , чувства и емоции които имат потенциал да се развият /Императрицата/. 5П възприемам като страховете на момичето да не би да се лъже в преценката си.
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeСъб Сеп 01 2012, 08:03

Зуки,Frog,благодаря и на вас. мерси

Не мисля,че има някакъв потенциал за сериозна връзка.Мъжът е много непредвидим като характер,а момичето-без връзка от дълго време и се хвърля напред,без много да му мисли. три карти - Page 13 3465299449 И мисля,че отново ще бъде разочарована.
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeСъб Сеп 01 2012, 17:10

Какво ще се случи между мъж и жена през септември?
7Ж,Съд,3П
три карти - Page 13 1251227617_yitc1777_image250030 три карти - Page 13 1251227610_ukdz2115_image250022 три карти - Page 13 1251227646_ndyz0916_image250068
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeСъб Сеп 01 2012, 17:53

Старо злато написа:
7Ж,Съд,3П

Конфликти и противопоставяния.Като това ще помогне на някой от тях да си изясни ситуацията,в която се намира.И сега ме затруднява тълкуването на 3п.Наскоро прочетох,че при въпрос за взаимоотношения,означава решаваща стъпка.В повечето случаи(при така зададения въпрос) си мисля за намесата на трети човек. три карти - Page 13 617156 Или другият вариант-поради напрежението в отношенията им,да потърсят помощ от специалист. три карти - Page 13 528869
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeСъб Сеп 01 2012, 19:50

Старо злато написа:
Какво ще се случи между мъж и жена през септември?
7Ж,Съд,3П
Каква интересна комбинация!
Имат търкания тези двамата - до съд ли са стигнали? Или вече му се вижда края?
Страшният съд трябва да разреши ситуацията, може да идат на консултация или просто като се разберат, да започнат да работят заедно.
Като цяло конфликтът ще се разреши, смятам.
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeСъб Сеп 01 2012, 19:59

Благодаря за коментарите мерси
La la написа:
до съд ли са стигнали?
Не няма съд между тях.И на мен ми изглежда на съвместна работа...не знам
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeСъб Сеп 01 2012, 22:00

7Ж,Съд,3П - Злато и за мен имат още какво да направят,или поне единия ще се опита да компенсира,да направи нещо за тях(себе си),чрез размисъл,като че ли умът ще надделее,изчестване,махане на някакъв товар,и захващане сериозно и старателно.смятам че се знае и това че сега има гледане под лупа.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeСъб Сеп 01 2012, 23:43

Зуки, с голямо закъснение ти благодаря за коментара по последната ми подредба тук мерси

Старо злато, за мен тези двамата ще си решат проблемите и ще продължат да бъдат заедно ( ако са заедно ). Септември месец ще бъде един относително спокоен месец за тях за разлика от предни месеци. Мисля, че има странични хора които им се месят и им мътят водите. 3П когато касае отношения (не помня къде) надълго и нашироко я разнищихме. Само аз подържах мнението, че има намеса на трети човек, но развях бялото знаме на финала три карти - Page 13 1432381942 Практиката не ми доказа, че съм права.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeНед Сеп 02 2012, 19:26

Момичета ,извинете за забавянето! blush
Старо злато написа:
Реджи,бременно ли е момичето?
twilight написа:
Като видях картите и аз това си помислих.Но в последствие се разколебах,и сега повече залагам за проблеми с бизнеса.

Чудесно три карти - Page 13 3032713799 ,и е бременна, и бизнеса й е закъсал много отдавна.Работи без заплащане повече от две години (брокер на %),но отказва да смени работата.Отгоре на всичко семейството й не одобряват мъжа ,с който живее (бъдещият татко).
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 03 2012, 12:39

ей, момичета три карти - Page 13 3032713799 - всичко изказвате , а??? три карти - Page 13 1816326522 на вас за умението да четете картите...(това по : ''Старо злато написа:
Реджи,бременно ли е момичето?
twilight написа:
Като видях картите и аз това си помислих.Но в последствие се разколебах,и сега повече залагам за проблеми с бизнеса. '')



една позната търси работа,иска да се обърне към една жена с въпрос дали ще и предложи място(не дали има,а дали ще и предложи работа) , обяснявам че тези две жени се познават, от работещата се очаква съдействи...

картите са :

2 жезьли- висша жрица -4 чаши
всичко добре,но 4 чаши, не ми харесват. те са такъва мъгла ,че по неясни дори от висшата жрица. предполагам че няма да откаже съдейествие,но няма да е подчертано ангажирано, а някак съобщително или едно висящо обещание съгласие...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 03 2012, 12:48

зуки написа:
2 жезьли- висша жрица -4 чаши

Предложение и помощ ще има,но и аз като теб смятам,че ще е и такава помощта. три карти - Page 13 396312 Няма да и се хареса предложението.
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 03 2012, 13:02

То ясно ,че няма да и предложи нищо,абсолютна пасивност.Ще и се зарадва като я види,но до там.
Върнете се в началото Go down
mumoni
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 6
Join date : 24.08.2012

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeСря Сеп 05 2012, 09:20

Здравейте момичета,

имам приятелка, на която и предстои дело,с което бившия и мъж иска да отнеме родителските права над детето. Исках да попитам картите, но в момента в който ги разбърквах изпадна Справедливост.

Май няма смисъл изобщо да тегля други карти. Как мислите?


Въпроса който задвах докато разбърквах картите беше:

Е. ще успее ли да запази правата на детето си?
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeСря Сеп 05 2012, 10:06

mumoni написа:
Исках да попитам картите, но в момента в който ги разбърквах изпадна Справедливост.

mumoni написа:
Май няма смисъл изобщо да тегля други карти. Как мислите?

Защо да няма смисъл?За мен,картите,които изпадат при разбъркването,дават допълнителна яснота по останалите. мерси

А относно Справедливостта-при всякакви положения истината ще възтържествува.Принципът и на действие е пълна безпристрастност.Казвам го от личен опит,когато ми се е падала като дневна карта.Ти прецени как би се развило всичко с приятелката ти,защото си запозната с историята и. Smile
Върнете се в началото Go down
лилиум
Наблюдател
Наблюдател
лилиум


Female Брой мнения : 26
Join date : 17.10.2011

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeСря Сеп 05 2012, 10:56

mumoni написа:
Исках да попитам картите, но в момента в който ги разбърквах изпадна Справедливост.

Справедливоста в случая е самата институция, ...Съдът, ...това не е отговор за мен.
Хвърли още едни карти.

Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitimeСря Сеп 05 2012, 12:47

mumoni написа:
Здравейте момичета,

имам приятелка, на която и предстои дело,с което бившия и мъж иска да отнеме родителските права над детето. Исках да попитам картите, но в момента в който ги разбърквах изпадна Справедливост.

Приятелката ти ще спечели делото.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Sponsored content





три карти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 13 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: