Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Next
АвторСъобщение
Shopkata
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 05 2012, 14:12

Ne си ли попрекалила с въпросите? При мен почнат ли да се въртят картите и да са с неясни посления - често казват -спри д а питаш защото се уморихме усмивка
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 05 2012, 14:21

Шопи- всеки ден питам...но... максимум по 5 въпроса
Но въпроси на различни теми!

Това много ли е?

И като отговори все тези пажове и КЧ...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 05 2012, 14:59

Зависи от въпросите- денс може да питаш- Х ще ми се обади ли? Утре - –Ще видя ли Х днес? С едната колода ,после с другата. Което е вярно, че е различно като въпрос, но е за едно и също нещо. Не знам, само предоплагам и то защото аз съм правила същите грешки, а и всеки друг мисля.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 05 2012, 15:10


Вчера питах Само за работа и за пътувания и нищо свързано с него- и на всеки въпрос излизаха поне по 1 дворцова, някой път и 2
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 05 2012, 20:02

Аз да отворя пак една тема, която е засегната по-напред тук, но така и не ми се изясни докрай. Като теглите тези три карти, те на какви въпроси ви отговарят? три карти - Page 15 617156
Минало, настояще и бъдеще? - три карти - Page 15 800909 не ми излизат като усещане...
Втори вариант - 1 показва въпросът на който търсим отговор
2- силите, които оказват влияние върху ситуацията
3 -краен резултат
Трети вариант - 1 - от какво бягаме
2 - какво търсиме
3 - какво сме готови да рискуваме
Сигурно има още доста варианти, но търся някаква логика, защото тази подредба ми се струва най-използваема в ежедневието. Забелязах, че втора и трета карта обикновено са описателните и търся предназначението на първата.... три карти - Page 15 262180
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 05 2012, 21:47

Аз лично ползвам за основа минало+ настояще+ бъдеще; или 1и2 водаят до 3; или 1 и 2 в следствие на 3, но и много често срданата карта е както симетрична ос на другите 2...за мен. Просто както ги усетя на момента..Предварително рядко задавам позиции на подредби с 3 карти.Много е индивидуално.Всеки си има най-близка подредба. Флам обикновенно ползва Отговро+коментар+съвет към питащият и резулта. Даже мисля ,че тя си я е приспособила и се справя добре.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 05 2012, 22:18

Frog, честно казано мразя тази подредба.
Първо гледам наличието на ГА, после гледам дали има дворцови карти, а МА само за пояснение. Честно казано изобщо не ми е ясно къде е бъдещето, къде е миналото три карти - Page 15 302820 с една дума не я ползвам :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Marina Romania
Наблюдател
Наблюдател



Female Aries Брой мнения : 45
Join date : 12.09.2012
Age : 51
Местожителство : София

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeСъб Окт 06 2012, 07:29


хайде да преминем плавно към Келтски кръст три карти - Page 15 2452898414
Върнете се в началото Go down
http://tarolink.wordpress.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeСъб Окт 06 2012, 09:14

Shopkata написа:
Аз лично ползвам за основа минало+ настояще+ бъдеще; или 1и2 водаят до 3; или 1 и 2 в следствие на 3, но и много често срданата карта е както симетрична ос на другите 2...за мен. Просто както ги усетя на момента..Предварително рядко задавам позиции на подредби с 3 карти.Много е индивидуално.Всеки си има най-близка подредба. Флам обикновенно ползва Отговро+коментар+съвет към питащият и резулта. Даже мисля ,че тя си я е приспособила и се справя добре.
И аз не задавам предварително позиците, но ако задам например, че ще питам само с една карта и тя излиза "в посока на луната", демек нищо не ми говори. При три карти също първата ми е в повечето случаи не в контекста на въпроса. Twisted Evil
Джема написа:
Първо гледам наличието на ГА, после гледам дали има дворцови карти, а МА само за пояснение. Честно казано изобщо не ми е ясно къде е бъдещето, къде е миналото с една дума не я ползвам
Да, когато имаш повече практика и усет или когато отговорът е пределно ясен не са нужни повече указания, Smile Благодаря ви момичета, важно беше за мен да си го изясня мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeСъб Окт 06 2012, 09:18

Marina Romania написа:
хайде да преминем плавно към Келтски кръст
Има раздел и за Келтския кръст Марина
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t16-topic
три карти - Page 15 531608
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 24 2012, 18:34

три карти - Page 15 3473555709


Последната промяна е направена от Galanthus на Вто Дек 11 2012, 05:02; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 24 2012, 22:42

[quote="Galanthus"]Обратна връзка по тази подредба: Шопи, аз ти подадох грешна информация, че има обвързан в ситуацията, за което се извинявам. За сега не са се променили отношенията им. 4П дали не е 4 мес.?


Ами то това е 4 пентакли запазване на статуквото , тоест няма промяна ,ограничение.
Аз като видя 4 пентакли и 10 пентакли си мисля за пари ,имоти и такива работи. усмивка три карти - Page 15 826247



































Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeЧет Окт 25 2012, 20:00

Може би 4П об. показва, че някой се е вкопчил в тези отношения твърде много и има нужда да ги остави. Вероятно питащата усмивка Или друг вариант - не можеш да имаш нещо/ някого и отричаш/рационализираш ситуацията. Обаче, тогава другите две карти как да ги тълкувам...Ако приемем, че Влюбените са избор, а 10П е максимума, предела, края на цикъла, то може би трябва да се направи избор да се сложи край.

Реших да тегля пак три карти по този въпрос, защото за мен 10П ми е трудна за тълкуване. И...тя пак се появи три карти - Page 15 2242534855
Крал Чаши
2-ка Жезли
10-ка Пентакли

Това като предложение за брак, ама от някого другиго :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 26 2012, 20:30

Galanthus написа:
Крал Чаши
2-ка Жезли
10-ка Пентакли
Galanthus написа:

Знаеш ли ,може би не случайно излиза 10 п. на този въпрос ,момичето иска да се подсигури материално чрез връзката си ,има две различни оферти и затова се чуди кого да избере . Просто си търси богат мъж ....(в което няма нищо лошо ) Smile
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 26 2012, 21:47

Пентакли не са свързани задължително с парите. Тя търси сериозни отношения и нищо фриволно, много й се иска да има стабилна връзка. Но не отдава значение на материалното състояние, а на себеотдаването, чувството за сигурност, че това е Човека и нещата се случват. Според мен й се иска да създаде семейство и търси зрели отношения усмивка

Друг вариант е възпитанието и модели в семейството да се отразяват на отношенията. Разрових из Таро-форумите и това, което открих за 10П (що се отнася до такива отношения) просто показва, че няма да се развият - няма динамика, движение и в двете подредби.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeСъб Окт 27 2012, 13:08

Galanthus, права си ,не е задължително 10 п. да е свързана само с пари ,аз това го
казах по скоро по обърнатата 4 пентакли , много пъти съм споменавала ,че не мога да гледам с обърнати карти Embarassed и затова ми се стори ,че има повече материален интерес
отколкото чувства , пък и няма като че ли конкретен човек три карти - Page 15 617156
За 10 пентакли за взаимоотношения знам ,че ако се пита за даден човек ,може да означава ,че е семеен ,ако е за връзка ,че това е стабилна връзка ,и още нещо се сещам че означава ,че е постигнат максимума на нещо (егати задълбочения анализ) :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeСъб Окт 27 2012, 16:28

Galanthus,
на мен доста често 10 пентакли ми е излизала като за дългоочаквана среща,която най накрая се състои.
С тоя крал чаши обаче, имам чувството, че мъжа трябва да направи избора 2 жезли не тя. За мен лично 10 пентакли е достигането на край на ситуацията,но той не е задължително да е лош, може пък да е хепи енд и стабилна връзка. усмивка
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 30 2012, 14:27

Galanthus написа:
Шопи, аз ти подадох грешна информация, че има обвързан в ситуацията, за което се извинявам. За сега не са се променили отношенията им. 4П дали не е 4 мес.?
Аз не помня да си ме подвеждала, поне май нищо не казваш за тези хора. Попитах защото 10 П както и Влюбените често ми казва за някой вече обвързан .Сама по себе си 10 П обикновено ми излиза за много хора на едно място, дали е сватба ,дали погребение ,дали събор.Хора които са по един и същи повод събрани на едно място.Както и голяма корпорация ,компания.
И във втората комбинация пак за мен е същата като първата.Влюбените е големият избор а 2 ж е малкият. Пак дilema. Крал ч си е несериозен ,влюбчив мъж, разсеян, отнесен ,но и любовникът, някой който кръшка на друг. 4П (о) избягва от статуквото, от устоите ,от корените си, заобикаля ги. Следващият ми въпрос ще бъде- те колеги ли са? Ако не са - бих казала че ще се видят на някакво общо мероприятие.


Последната промяна е направена от Shopkata на Сря Окт 31 2012, 00:14; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 31 2012, 00:02

Не са колеги усмивка, живеят далеч един от друг и не знам да се очертава да се видят. Аз си мисля, че изборът е м/у 10П като семейство (грижи за някого от семейството) и КЧ - да избягаш от задълженията си. То даже не е избор, а желание усмивка
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeПет Ное 09 2012, 02:07

Galanthus написа:
Galanthus написа:
Tеглих карти за една девойка как ще се развият отношенията й с нейн познат, даже не ги определя за толкова близки. Изтеглих:

4-ка Пентакли (обърната)
Влюбените
10-ка Пентакли

квинт Страшният съд - сякаш има труден урок тук да се научи. Трябва да се направи избор (Влюбените), който дълго е отлаган (4П об.), в полза на домашния уют/ близките (10П). 10П не ми е позната и не мога точно да я определя, затова тълкувам така почти дословно.

Цитат :
Shopkata написа:
Поради Влюбените и 10 Пенткали искам да попитам няакой дали е обвързан вече?
Ами...егати този явно е обвързан, но го е криел три карти - Page 15 396312 Шопи, права излезе, уви...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeСъб Ное 10 2012, 22:38

Можете ли да ми помогнете с тълкуването на тези карти:
Асо чаши - 3 чаши - 8 чаши
Въпросът е: Какво му е на Сир, и касае едно животинче, стар котарак, който не е хич в кондиция. Понеже не видях ясен отговор, зададох по-конкретен въпрос: Къде е проблемът, и след достатъчно разбъркване, отново 3 чаши, 8 чаши и Рицар пентакли
Аз се затруднявам в тълкуването, защото, без картите, предполагам, че става въпрос за някаква непоносимост към храна или натравяне. В същото време забелязвам, че почти не пие вода и тези дни се налага да му давам насила /със спинцовка в устата, ама без игла де/. Иначе изглежда точно като натровен - с широко разтворени зеници, а няма растения от които да става това. Водих го на лекар при предната му криза, преди година-две, и ми казаха че се трови, сложиха го на системи и това беше. Сега се мъча да спасявам сама положението - преварявам водата, купувам най-качествената храна, но пак изпада в такива кризи от време на време.... Та, да се върнем на картите, какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeСъб Ное 10 2012, 22:59

Зада подсилиш котето му фавай глюкоза,зада го прочистиш дай медицински въглен . Навярно пие нещо с тези чаши,ходили на вън.рицаря не ми харесва...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeСъб Ное 10 2012, 23:06

Не, не ходи навън, домашен е. Рицаря и на мен не ми харесва никак. Не се бях сетила за медицински въглен, ща пробвам. Той е 16 годишен, та и възрастта му е сериозна, но каквото мога ще направя. Благодаря ти Зуки!
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeСъб Ное 10 2012, 23:29

обезводнил се е по тези излив на чаши и течности от картите ти. На суха храна ли е той? Набери от вън трева от райграса, дай му, давай му вода колкото можеш повече. Охх не искам да казвам лоши неща ,ама бъбреците нещо май са спряли- много вода много нещо по картите.Ако можеш го товеди на Вет.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 11 2012, 07:57

Благодаря Шопи, и аз си мислех за бъбреците... Ще му сложа днес трева да видя дали ще има ефект и продължавам с насилственото оводняване. Той иначе си е жизнен, единствено широко отворените зеници ме притесняват. Много е капризен. Наистина яде само суха храна и само от определен вид. Сега му вземам от паучовете, но не съм уцелила каквато харесва и не желае да я яде, а е гладен. Ще го водя на вет, ако и днес не се оправи положението. Имам много резерви към повечето от тях, включително и към тези от близката лечебница, тъй като животното за тях е само и единствено източник на пари.
Върнете се в началото Go down
krisiqhua
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 14
Join date : 25.10.2012

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 11 2012, 08:38

Фрог, моето коте обожава едни пръчици с пилешко и със съомга, които му купувам от ДМ. Струват около 3,50 за 8 бр. Просто ги обожава... Защо не опиташ с тях? Може да му харесат.. Smile
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 11 2012, 11:03

Frog, ако е мъжки много често им се запушва пикочния канал ,и спират да уринират
и вследствие на това кръвта се натравя (това го казвам от опит ,не по картите).Обърни внимание дали пишка и колко често. усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 15 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2
» Три карти 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: