Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 21:53

абе много те желае този мъж, но слънцето понякога просто си свети и се кефи на себе си и нищо не прави.

Виждам желание, ще се появи, няма да остане скрит незабелязан...но действия..чудя се дали ще има..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 22:01

А то е ясно,че действие няма да има.Аз откогато го чакам да предприеме нещо,май ще си остана с чакането....Иначе да и за мен слънцето не дава действия. Мерси Линда  мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 22:07

sugar6 написа:
Какво да очаквам от Х в близкия месец? Паднаха се Силата, Смъртта и Слънцето

За Смъртта си споменавала, че показва флирт, а тук имаме и Слънце. До сега е таил нещо по-надълбоко в себе, поради или наложени стереотипи на поведение, или негови възгледи. Но, според мен, това ще се промени и ще стане по-приятелски и открит. Това за отношението му, но конкретни действия - не съм сигурна. Все големи аркани - текат процеси на промяна. Изчакай малко е моят съвет  мерси


Последната промяна е направена от Galanthus на Вто Дек 10 2013, 22:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 22:31

Шугър, вие разделени ли сте с този човек или това са нови отношения, от които се очаква нещо? На мен абсолютно същите карти ми излизаха след раздялата ми с един човек на въпрос ще има ли някакво развитие на отношенията ни в близко бъдеще. Развитие нямаше никакво. На мен тези карти ми говореха за категоричен край (Смърт),потискане на емоции и чувства, решение взето с разума (Сила) и както каза Линда -едно гордо и егоцентрично Слънце, което няма да направи нищо, а ще се отдаде на нарцисизма си, задълбочавайки чувството си на правота Не знам какво е вашето положение, какъв ви е статута, но тези карти според мен показват всичко друго, но не и действие.

На мен принципно Слънцето по отношение на връзки винаги ми е показвало пасивност от страна на отсрещния човек - -стоя и чакам, ослушвам се, другия ще трябва да се върти около мен, не аз около него. И също така сега се стих, че все ми излизаше за един човек, който имаше интерес към мен и искаше нещо повече, но след като му показах, че няма да стане, той се оттегли, но не се отказа и просто изчакваше. Но това пак е пасивност...
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 23:26

Хрумна ми нещо, което исках да напиша още когато прочетох въпроса и подредбата, но се въздържах, а именно дали освен края (смъртта) картите не ти казват и нещо друго, а именно да подходиш със сила, за да я превъзмогнеш и едва тогава слънцето ще изгрее и за теб....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 23:37

момичета- имайте впредвид че тя гледа само с ГА, проявленията на картите в такъв случай са многопластови мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 23:54

Момичена имам въпрос,дали ще получа покана за празниците от..,цепя на Слънце,картите са Асо ч, Влюбените и Свят,като гледа този свят си го приемам за път или пътуване,а влюбените като избор, може да се чудя дали да тръгна на път,но като цяло си мисля че може да се надявам на покана ,предложение,дано.
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 00:03

Току що научих, че няма и вест и кост от господина по подредбата, която публикувах "дали ще и се обади"
задавам въпрос "Защо страни от нея"?
цепя на Крал пентакли
падат се: Паж пентакли, отшелникът и рицар жезли

Който може и иска да се чувства поканен да помага Smile
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 00:10

Linjeri картите са много хубави, ще получиш покана и ще пътуваш, тези празници ще са наситени с любов за теб мерси 
bibibi по твоята подредба на готподина хем му си иска хем не му стиска. Но картите клонят повече към преодолаване на отчуждението.  мерси 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 00:35

Линжери написа:
дали ще получа покана за празниците от..,цепя на Слънце,картите са Асо ч, Влюбените и Свят

Линжери, много точно си се ориентирала. Слънцето може да е отговора обаче. Съответно с Асо Чаши ще си много емоционална от това, Влюбените или ще е решение или е свързано с някой към който имаш трепети и Светът ми се пада, когато има супер много събития съпътстващи ситуацията.
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 00:48


Ще пише/ще се обади ли И на А тази вечер?
7пентакли, 3 пентакли, 2пентакли

обратна връзка утре сутринSmile)) Давайте предложения момичета!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Online
bibibi
Участник
Участник


Female Брой мнения: 96
Точки: 116
Репутация: 14
Join date: 07.05.2013


ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4 Yesterday at 8:44 pm Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение
ами сега, грешка- 4 пентакли


ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4 Yesterday at 8:46 pm Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

ОВ; ОБАДИЛ СЕ Е, преди малко са говорили
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 01:49

Биби, копирай само текста вътре че се обърква ....

Бибиби написа:
Ще пише/ще се обади ли И на А тази вечер?
7пентакли, 3 пентакли, 4 пентакли

Като направих сбор на картите ти се получава Обесеният. Да не би това да е обрата на ситуацята?

Коя е картата на която си цепила /тази карта е важна, пиши я / ?
И в колко часа си задала въпроса и в колко часа се е обадил той ?

Предполагам че са минали 4 часа след задаването на въпроса  ... чудя се дали някоя карта като 7П не е показала забавяне до 7 часа например ????
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 02:38

Въпроса е зададен в 8.40, а се е обадил около 12. Защо беше сигурна че отговора е Не, за мен 4 пентакли са колебание....за останалите 2 карти имах съмнение.....а на коя карта цепих вече е късно....пропуснала съм да я напиша тук и забравих.....
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 02:45

Аз специално не виждам нито една дейна карта в тази комбинация, нито пък нито една карта не отговаря за комуникация. Колебанието е в 2п, не в 4п ! 4 п е абсолютно бездействие.
Евентуално Обесеният може да е свършил тази работа или картата на цепене.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 02:56

Обаждането ,според мен, идва от 3П , което си е комуникация,така или иначе... Тази карта показва,че хората поддържат контакт, но всичко зависи от питащия. За мен 7П,3П,4П показва,че някой е бил недоволен,полагал е усилия,но желаният резултат сякаш се е забавил и за да си дойде всичко по мястото (4П) е решил да звънне и да обсъди нещата с другия/3П/. Smile
Дори си мисля,че тези карти показват питащата - тя е неудовлетворена от ситуацията и тя му е звъннала,а не той на нея, и сега по 4П се е кротнала, но временно...
Ако бибиби е правила и други подредби за това момиче със сигурност и излизат 4Ч,7Ч,6П,РМ...
Но ,като сметнем,че картите са само пентакли,е нормално нещо да е имало проявление

3П - при нея винаги има комуникация Smile


Последната промяна е направена от Reni на Сря Дек 11 2013, 03:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 03:05

При мен пък 3п и 8п са едни едностранчиви карти, все някойсе труди нещо, полага усилия и само това. Никакви обсъждания, нищо. А 4п ми е излизала само когато ей така клеча, мисля , чувствам и съм стъпила на тва дето искам да направя и не действам. Затова предположих че 7 П се е проявила с по-късно действие и обесеният е обърнал нещата. Но при мен нито една от картите не ми се е появявала в комуникация, само в едностранчиви действия.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 03:22

Другия вариант е тя да е звъннала, след като е видяла че той няма да се обади по предсказанието ...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 03:24

Дес,много съм съгласна и аз това мисля.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 09:18

За мен 3 пентакли е ангелска карта.
Видя ли я- знам, че всичко ще е наред. На каквото си се надявал и за каквото си се трудил - ще го получиш.
Асо П, 3 п - това са картите. Три карти 4  - Page 4 698924 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 09:56

Благодаря ви момичета!Всяка една е доловила част от истината за отношенията ни.Нещата са сложни при нас,защото и 2 сме трудни характери,горделивци и инати,които не предприемат нищо един към друг.Galanthus браво-усетила си прикритостта в характера му.  мерси 
Да наистина смъртта в случая може и да показва край,но повярвайте ми мин.седмица я изживях тази карта-разтърси ме до основи,промени светоусещането ми.Много е дълбока и хич не е толкова зловеща,колкото я възприемат някои,напротив  усмивка 
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 10:53

Не знам, може и тя да се е обадила....но все пак не вярвам.....Но за пореден път се убеждавам, че когато объркам дадена карта- както в случая- пада се 4 пентакли, а аз записах 2, трябва да се тълкува 2 пентакли....някъде го бях чела.....и ето така нещата и на мен се вързват малко повечко....двоумил се е и в крайна сметка е решил да и отговори......
Мъжът наистина е дистанциран, срещат се-той изчезва и след време пак се появява...странното е че не наистина има някакви чувства към нея, просто нещо друго го спира да поддържат контакти....Ще им направя някаква по-подробна подредба, ще се радвам да се включите...искам да и помогна с каквото мога, преди малко ми се обади и беше много разстроена.....говорили са си някакви неща, но когато му е намекнала за среща той някак е плъзнал разговора в друга посока........За нея е важно повече какво е отношението му към нея, а не толкова дали ще имат връзка или не...така или иначе по-думите и и тя не държи на сериозни отношения.....
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 11:05

bibibi, ами не, картите ти са си точни накрая с 4 пентакли в такъв случай.

7 пентакли - чудил се е дали има смисъл да й отговаря, дали цялата тази работа си заслужава...
3 пентакли - все пак е решил да й отговори (смс или някакъв чат може би, някъде, където е намесено писане?)
4 пентакли - но въпреки това нещата си остават непроменени, статуквото се запазва, той остава затворен и дистанциран, 4 пентакли като по учебник.

Може би трябва да питаш има ли чувства към нея и ако получиш положителен отговор, тогава питай картите какво го спира. Така може би ще се изяснят нещата  мерси 
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 11:24

dgakova написа:
Милена, на кой орган е операцията, ако не е тайна?
отстраняване на стомах,и пластика на нов

благодаря Зуки и dgakova  за мненията,мога да дам ОВ-говорихме с лекуващия хирург,обясни че не я изписват понеже нормалния болничен престой е около 15-20 дни,а и тя си направи "услуга" като хапна кашата,така че всичко е в норми и няма място за притеснения.познахте и двете
 Три карти 4  - Page 4 948782830 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 14:36

Здравейте,

Ще уволнят ли П.(мъж) от П.(фирма)? Не ми се иска това да се случи, но днес са му го казали. Може ли да е било само сплашване, той си върши работата?

цепя на асо пентакли


2 жезли- 8 чаши - асо мечове


Ще имам ли повишение в П.(фирма) като DM (длъжност) до 3 месеца?

ц. крал на пентаклите

любовниците - смърт-магъостникът

Тези два въпроса са важни за мен, ще Ви бъда много благодарна ако отделите време да ги коментирате.

Желая Ви хубав и усмихнат ден на всички Smile  Три карти 4  - Page 4 531608 

Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 18:15

Момичета много ви благодаря,дано да стане така,ще дам обратна връзка след празниците.
Марина колкото до твоите карти за първия с това асо на последна бих казала че да,голяма е вероятността ,нищо че си цепила на асо п.,за втория нещата вероятно зависят от мъж визирам краля, все още не е взето решение,предстои избор,с тази смърт може да показва края на това което сега правиш и да е нещо ново, маг за мен си е шанс,има потенциал,но като че ли нещата още не са решени и не знам със сигурност дали ще стане.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 18:20

Марина на 2 въпрос мисля,че ще те повишат,но не знам дали до 3 месеца.Имаш качествата,силна си,способна си,умееш да ръководиш,знаеш какво искаш.Във фирмата ви според мен ще има промени и това ще бъде благоприятна възможност за теб  усмивка 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 18:38

Марина на втория въпрос със сигурност ще те повишат, само и аз не съм сигурна за срока от три месеца. На пърния мисля че ще уволнят момчето, дано не съм права.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 4 от 34Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: