Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 22:22

Каланта написа:
Въпрос за приятелка - какво е отношението на бившето и гадже към нея?

ц. Отшелникът

Кралица Чаши, 5 мечове, Крал Пентакли


Много я харесва като жена, за него тя женствена и мила, жена, която отговаря на критерия му, но се вижда и желанието му да доминира над нея, ревнува я също така ( то доколкото знам и това е една от причините да се разделят), ядосан й е, защото иска да стане на неговата. За сега обаче се вижда дистанцията и нямат комуникация.

Ще я потърси ли той до 1 месец?

ц. Отшелникът

9 пентакли, Рицар Пентакли, Кралица Чаши (доп. 6 мечове)

Да, ще я потърси. Ще се върне при нея. Иначе смята, че е емоционална, нежна, чувствителна, понякога дори нестабилна, но има озлобление, ярост и обида от нечие поведение. Не мога да преценя точно кой се чувства така, вероятно жената.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 23:20

Благодаря ви много, момичета мерси 

Обидата и озлоблението са поради ревност, но повече нещата са били в главата му, не че е имало реален повод. Но и от нейна страна има, защото се смята за несправедливо обвинена.
Иначе, тя за сега не смята да го търси, макар че и се иска... Аз повече клоня към това, че ще я потърси, но няма да е хич скоро.... Ще видим... Ще пиша ако има развитие.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 04:05

Черна луничке: 5 меча могат да са много любовна, игрива, закачлива карта- права или обърната- на мен са ми показвали тръпката в любовта. И да си тръгнеш- още те гложди, още го мислиш, още боли, нещо още няма мира в теб (като при всички 5ци)

А твоята мадама: виж сега- нещата между нея и този мъж имат потенциал за в бъдещето занапред, но той все още не е изчистил себе си, все още не е наясно. Той като не е наясно- тя как да е щастлива? Иска време това. Хепиенд в близките месеци няма да има, чуй ми думата.

Напред в бъдещето може. Но още не е момента.Моя съвет е жената да не се зарежда с прекалено големи очаквания. За сега.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 10:34

Не знаех ,че 5м могат да значат и любов, понеже аз ги свързвам с това някой да е груб, ядосан, ревнив, да постъпва направо безсърдечно, безчувствено. На тарото на уейт  човекът е взел мечовете  на другите и се подсмихва самодоволно, а пък на моето таро картата изглежда още по жестока. http://www.albideuter.de/html/sp-c-05.html  жената се дави и моли за помощ, а мъжът е враждебен, сърдит и даже не иска да я погледне. Аз съм я преживяла така. Казваш на някой, колко ти е кофти или го молиш за нещо, а той стои безчувствен като камък и не му пука.
Освен това при тях се пада 2 пъти отшелник - отчуждаване и желание да останеш сам.
За капак накрая завършва с 6м което си е раздяла.
А пък РП е един равнодушен и пасивен. Единствено 9П е положителна в случая, но тя може да значи, че на човека му е добре сам и е егоист. Но да предположим,че значи, че ще я потърси накрая пак има 6м, което значи, че пак има раздяла.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 10:44

Искам да попитам за следната комбинация какво би трябвало да значи?
За чувствата на мъж към жена
ц. 7п
дявол, влюбени(об), 3п

Значи аз виждам 2 тълкувания:
1) Обсебваща страст, любовта е опорочена от желание за притежание, невъзможност да има реализация и затова е потискана и показване само на приятелски чувства.
2) Има изневяра, лъжи, ревност, чувства смесени, любовен триъгълник.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 10:47

Цитат :
Не знаех ,че 5м могат да значат и любов, понеже аз ги свързвам с това някой да е груб, ядосан, ревнив, да постъпва направо безсърдечно, безчувствено.

Често любовта има и такова лице- или по скоро етап в отношенията такъв често има.

Картите таро не са просто прилагателни, съществителни, етикети. Тарото е психология.


Понякога 5 м може да показва липса на най- важното, понякога наличие на най- важното. Никоя карта според мен няма категорично значение, което значи едно и също Винаги. Поне според мен;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 10:51

За чувствата картите- голяма любов е трудна и тежка, всеки проектира страхове и комплекси върху другия, крият си чувствата, измъчват се, нищо че се обичат- 3та страна мисля има... Но е по- скоро...заради мъст, не от липса на чувства
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 10:51

5 мечове и аз мога да потвърдя, че е знак, че има чувства, че има незавършен конфликт, неизяснени неща и от там - яд, гняв, ревност, желание за отмъщение даже. Както 5 жезли - разкъсваш се отвътре, ядосваш се. При мен често излизаше 5 м след последната ми връзка, дори година и повече след това, защото още имаше незавършени неща за мен, нерешен конфликт и много се ядосвах и измъчвах. Ако ми беше безразличен този човек щях ли да го мисля и да се ядосвам... 5м описва точно такова състояние. Той както казваш може външно да е жесток и враждебен, но това няма как да стане ако е безразличен. Яростта, нападателността и агресията също са знак за чувства.
А за 6 м - аз не мисля, че означава винаги раздяла, макар да ми излизаше след последната ми раздяла. Може да означава и нов етап в отношенията според мен, загърбване на старите модели и ново начало.
РП - да, изключително бавен и пасивен, това съм го изпитала.


Последната промяна е направена от Calantha на Чет Мар 06 2014, 10:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 10:51

Blackmoon аз виждам,че мъжът се измъчва,мисля,че има любовен триъгълник тук,чувства безнадеждност,невъзможност,общо взето си е в ада на собствените си чувства
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 18:01

Момичета...какво е отношението на мъж към мен- как ме възприема?

цепя на Дама пентакли

обърната Императрица 10 пентакли Кралица жезли


Знам, че той много ме харесва визуално, направо ме гледа с отворена уста понякога,казвал ми е, че иска семейство с мен!...макар, че аз мисля, че интереса му е основно сексуален... но как му влиая на вътрешния мир? Толкова много женски фигури!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 18:48

Направо го побъркваш този човек,мисля,че те възприема като жената отредена за него.А знаеш ли дали има около него друга жена?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 19:06

Сериозна приятелка и връзка със сигурност няма. Обърнатата императрица ми е показвала сексуални отношения на преден план, разврат, виждаш жената като ибект да задоволиш страстта си, обратното на консервативната и обществено всякак призбата императрица
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 19:19

Понеже има много женски фигури и затова попитах
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeПет Мар 07 2014, 21:26

Момичета, имам един въпрос:

Как ме възприема един човек, каква съм аз в неговите очи?

ц. Рицар Жезли

Асо пентакли, Страшният Съд, Магьосникът
( доп. Висшата Жрица)

Как бихте тълкували това? усмивка 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeПет Мар 07 2014, 22:58

Дива и неуловима, неразбивраема, ценна, истинско съкровище, не вярва, че е намерил такава жена, стряскаш го, плашиш го и много го привличаш
има много тръпка и желание.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeПет Мар 07 2014, 23:12

Много точно го описа, Линда, някои от тези неща той самият ги е казвал. Много е привлечен, да, но аз съм недостижима в неговите очи. Мен Асото пентакли ме затрудни, но сега разбирам какво означава по твоите думи. Благодаря ти  мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 01:00

Става въпрос за двама души, които от скоро се срещат.

1) Какво чувства той към нея?
ц Крал М
Глупак, 8ж, СС
доп. 5П


Гледа повърхностно на връзката, като един вид авантюра, която да му донесе нови емоции.Но е студен, емоционално дистанциран и действа според разума си. Има страсти, но  е възможно да се стигне до някакви внезапни конфликти, при които той ще трябва да вземе важно решение... И накрая ще реши да я остави.

2) Какво чувства тя към него?
ц Дявол
4м, ДЧ, РП
доп. Справедливост


Тя има силна страст към него и явно е много влюбена, а връзката й се вижда като някакво възстановяване може би от предишни проблеми и разочарования, с него си отпочива. Но се очаква за в бъдеще нещата да стигнат до застой, тя да премисли нещата и да прецени, че няма да се получи и да започне да го приема като приятел.

3) Как ще се развият нещата между тях за близките 3 месеца?
ц АМ
10м, 8ж, Крал Ж
доп Крал П


Края ще дойде внезапно след някакъв разговор за изясняване на нещата, ще има караници и  той ще постъпи импулсивно.
Но  Крал П не мога да го свържа в цялата схема? Въпроси и отговори 3 - Page 8 302820 


Вие какво мислите за тези двамата според картите?
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 12:23

затворена страница ли съм за М?

слънце-умереност-дявол

теглени са онлайн
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 13:13

Артемис според мен не,просто ще има охлаждане на отношенията засега,но след това отново ще подновите контактите си.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 13:14

благодаря
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 16:17

Blackmoon: не съм съгласна, че той има несериозни чувства, според мен много, много я харесва, но някак си тежат му тези отношения, не му е лесно да общува с нея, да води отношения с нея, макар, че много си пада по нея

тя- много е влюбена, много й е тежко и на нея.

но според мен ще си дадат нов шанс след края- аз виждам да се съберат.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 16:20

хареса ми въпроса на Артемис и аз ще го задам

Затворена страница ли съм за човека Х.

ц. 8ж

9 чаши 5 пентакли Паж чаши (об.)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 17:14

Линда мисля,че не си затворена страница,по-скоро иска да те забрави,тук ми се струва,че някой е бил отхвърлен,не е бил разбран,това е било любов с пречки.Така ли е или се бъркам?
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 19:13

Има чувства, но май се е разочаровал и се чувства изоставен или кофти. Май не си напълно затворена страница.

Зададох и аз същия въпрос :
Затворена страница ли съм за човека Х.?
ц. ПП
КП, 5П, 6М

Мисля, че е да.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 19:25

Блекмуун с обърнати карти ли гледа? Защото 6м е важно дали е права или обърната.Защото ако са обърната планира как да се върне.Но ако не- поне едно решение да не се завръща към теб го има. Дали съдбата пак ще ви събере е друг въпрос
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 00:01

Ами прави са картите, ако бяха обърнати щях да напиша. Мисля, че е решил да ме остави в миналото си. И други подредби го показват например тази
Какво мисли за мен?

Какво казва?
умереност (об)
Какво чувства?
Император
Какво иска?
паж ж
Как ще се държи?
паж Ч  и Крал Ч
Какво цели?
8ж и 7ч


Мисля, че е ясно според картите човекът мисли, че трябва да ме остави в миналото понеже не е удоволетворен от тези отношения. Дошло му е до гуша от мен, смята че не може да направи компромис, който устройва и двама ни. Казва, че аз съм прекалено емоционална и невъздържана. Чувствата му са студени. Има някаква грижа, сериозност, но някаква студенина и отегчение. Иска нещо, което да го зарадва, да го ентусиазира, иска страст, емоции. (паж Ж) Но дали от мен или нова жена не става ясно? Понеже този паж Ч и Крал Ч. изглежда като обяснение в любов, а целта бързо да сбъдне мечтите си.... Това не се връзва с желанието за изоставяне. Така че може би трябва да го разбирам, че става въпрос за друга жена.
.......................................................................................................................................
Относно подредбата за онези дето са започнали нови отношения мисля, че си права Линда, че мъжът я харесва, но явно има нещо, което го спира да е с нея и затова се държи на дистанция.
А тези 8ж при тях не знам какво ще доведат страст, промяна или караници. На мен лично 8ч ми носят промяна или караници, но тук може и страст да е.  Обаче после като гледам  АМ и 10М мисля, че  говори за решение да скъсат и това  решение ще е заради ревност и някакви караници, в които той ще се наложи. Ако крал П в края говори за него най-вероятно после ще промени отношението си към нея, но може да става и за друг мъж който ще окаже, влияние в ситуацията. А жената накрая ще го приема приятелски, съдейки по РП  говори повече за приятелски отношения, а и има справедливост, която пък говори, че чувствата й ще охладнеят няма да я има първоначалната страст от дявола, а ще действа според разума.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 00:17

Блекмун- мисля, че при него- бившия ти има нещо ново..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 8 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: