Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
АвторСъобщение
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 00:01

Ами прави са картите, ако бяха обърнати щях да напиша. Мисля, че е решил да ме остави в миналото си. И други подредби го показват например тази
Какво мисли за мен?

Какво казва?
умереност (об)
Какво чувства?
Император
Какво иска?
паж ж
Как ще се държи?
паж Ч  и Крал Ч
Какво цели?
8ж и 7ч


Мисля, че е ясно според картите човекът мисли, че трябва да ме остави в миналото понеже не е удоволетворен от тези отношения. Дошло му е до гуша от мен, смята че не може да направи компромис, който устройва и двама ни. Казва, че аз съм прекалено емоционална и невъздържана. Чувствата му са студени. Има някаква грижа, сериозност, но някаква студенина и отегчение. Иска нещо, което да го зарадва, да го ентусиазира, иска страст, емоции. (паж Ж) Но дали от мен или нова жена не става ясно? Понеже този паж Ч и Крал Ч. изглежда като обяснение в любов, а целта бързо да сбъдне мечтите си.... Това не се връзва с желанието за изоставяне. Така че може би трябва да го разбирам, че става въпрос за друга жена.
.......................................................................................................................................
Относно подредбата за онези дето са започнали нови отношения мисля, че си права Линда, че мъжът я харесва, но явно има нещо, което го спира да е с нея и затова се държи на дистанция.
А тези 8ж при тях не знам какво ще доведат страст, промяна или караници. На мен лично 8ч ми носят промяна или караници, но тук може и страст да е.  Обаче после като гледам  АМ и 10М мисля, че  говори за решение да скъсат и това  решение ще е заради ревност и някакви караници, в които той ще се наложи. Ако крал П в края говори за него най-вероятно после ще промени отношението си към нея, но може да става и за друг мъж който ще окаже, влияние в ситуацията. А жената накрая ще го приема приятелски, съдейки по РП  говори повече за приятелски отношения, а и има справедливост, която пък говори, че чувствата й ще охладнеят няма да я има първоначалната страст от дявола, а ще действа според разума.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 00:17

Блекмун- мисля, че при него- бившия ти има нещо ново..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 02:14

И аз така мисля. Въпроси и отговори 3 - Page 9 2388113407  Sad  Понеже Паж Ж и ПажЧ + Крал чаши  биха били добри карти ако се отнасяше за мен, но в случая не мисля, че се отнасят за мен, понеже не отговарят на поведението му , нито на тези 8ч и 6м. Мисля, че в подредбата келтски кръст там дето се бяха паднали 7ч и 10ч показват неговите мечти за връзка, обаче накрая показваше, че няма да се получи нищо. И при него имаше в крайна позиция 3ж (об) според мен показва, че  в момента той има някакви чувства към мен, но се опитва да  започне и връзка с друга. Но накрая няма да се получат нещата и ще реши да си остане сам.

Попитах картите дали той има нова любов или гадже ето какво се падна
ц ДП
Глупак, 5ч, 4ч
доп РМ


Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 09:36

Мисля че има, имат си проблеми някакви..., понеже при него се вижда гняв и недоволство май мисли, че с него някой се е подиграл и направил на глупак, имало е такива еуфоричнни настроения и сега е тихо.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 12:59

Това е , че отначало наивно е вярвал в любовта и някаква жена(дали е друга не знам), а после се е разочаровал и наранил, а сега му е безразлично и апатично, сдържан е и студен.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeСря Мар 12 2014, 01:07

един мъж ме ядоса и малко го дистанцирах от себе си

как е настроен той към мен, какви действия ще предприеме, ще ме търси ли, ще настоява ли


ц. Асо п

5 чаши- 2 чаши об.- обърнат дявол


мисля определено, че това е правилното поведение от моя страна..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeСря Мар 12 2014, 09:14

Линд добре си го отсвирила,не разчитай на този,има нещо,което крие,обаче той ще продължава да те търси,много е заинтересован от теб и като си го отрязала си провокирала още повече интереса му към теб
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeСря Мар 12 2014, 16:39

Blackmoon написа:
Попитах картите дали той има нова любов или гадже ето какво се падна
ц ДП
Глупак, 5ч, 4ч
доп РМ
Миналото му пречи - все още не го е преживял за да започне наново (Глупак) с друга жена. мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeСря Мар 12 2014, 18:25

блак мун-имал е закачка,но е отекчен.не му се хваща на сериозно.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeСря Мар 12 2014, 23:52

Цитат :

ц. Асо п

5 чаши- 2 чаши об.- обърнат дявол


Ами да- продължава, търси ме..ревнува..уж мн ме харесва.. да
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Мар 13 2014, 14:22

Момичета,има един мъж,когото харесвам,но не се познаваме...
Попитах дали ще се запознаем лично с него:
АП/Свят,5П,КП
Какво мислите?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Мар 13 2014, 15:19

Мисля че ще се запознаете да
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Мар 13 2014, 16:54

Рени написа:
Момичета,има един мъж,когото харесвам,но не се познаваме...
Попитах дали ще се запознаем лично с него:
АП/Свят,5П,КП

АП и Свят ти дават знаци, че трябва да се запознаеш с него, по 5 пентакли си мисля, че това ще стане, но ако не беше КП на последна - страхотен е като човек, но е бавен и вероятно няма да направи първа стъпка. Ти трябва да си активната ако искаш това да стане. Просто действай, ако трябва хитричко, по женски, но действай!
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Мар 13 2014, 18:07

И аз зададох същия въпрос като на Рени "Ще се запознаем ли с Х?"
ц.Смърт
Глупак,Слънце,Дявол-ех първите две карти са много хубави,казват да,ама този дявол като че ли проваля работата Въпроси и отговори 3 - Page 9 4007341369 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Мар 13 2014, 19:55

Не мисля, че дяволът проваля работата. Мисля, че ще се запознаете, но дяволът ще е някакво следствие в отношенията след това. А пък дявола може да значи много неща, като цяло не винаги крайно лоши за любовни отношения. Той не казва, че няма да има запознанство, а говори или за измама, или за обсебване, или за 3 ти човек, или за секс.... Така , че отговорът дали ще се се запознаете е "ДА". И запознанстовто ще промени значително теб или живота ти.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Мар 13 2014, 23:48

Момичета,утре ми е важен ден.Поканиха ме на разходка,на мен ми се иска да отида най-вече,за да имам възможност за разговор,но имам леки съмнения дали ще се осъществи пътуването.
Картите ми за утре-как ще мине денят ми?
Луна
Императрица,6Ж,ДЖ

Мисля,че среща ще има и ще постигна това,което съм намислила.Само тази луна ме обърква,дали показва настроението ми или пък ще бъде едно романтично пътуване?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Мар 14 2014, 07:46

Да ще пътуваш и според мен много хубаво ще си изкараш,ще бъдеш ухажвана и ще се чувстваш неутразима
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Мар 14 2014, 09:10

Благодаря,Шугар  мерси 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Мар 14 2014, 21:35

Какво почувства Х след днешната ни среща?
ц.Смърт
Сила,Дявол,Кула
леле или ми е много бесен или е почувствал дива страст,но май залагам на първото  Въпроси и отговори 3 - Page 9 1329947235 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Мар 14 2014, 23:42

Шугър,
Сила и Дявол показват вътрешното му състояние,а Кулата е тяхното външно проявление...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeСъб Мар 15 2014, 09:04

Благодаря ти,Рени  мерси 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeСъб Мар 15 2014, 23:18

Дид ето картите на въпроса ти дали М. ти изневерява. Асо чаши, кралица пентакли и 3 мечове.
Дид според мен има флирт но дамата го е отразяла.
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeСъб Мар 15 2014, 23:39

a ne sa li proektivni kartite kogato ima chovek posredata , dama , kral, ?
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeСъб Мар 15 2014, 23:42

Ами това не знам. Нека и другите момичета си кажат мнението.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 01:17

Тъй като тези карти дето си изтеглила Ива не ми бяха  съвсем ясни дали описват чувствата на  Дид и раздялата й с приятеля  й, реших за по-сигурно и аз да хвърля едни карти за нея. Ето какво се падна:
Ц. Императрица
Дявол, Отшелник, Умереност
дъно: ДЖ
(всичките прави)


Така вече ми се изяснява ситуацията.... За съжаление изневяра наистина е имало, повече от ясно става с моите карти и тези на Ивето.
Изневярата е била от типа флирт, най-вероятно нещо  не много сериозно повече страст е имало отколкото любов, но  все пак не е било само за секса.
В момента обаче е сдържан, чуди се какво да направи, затова се е дистанцирал. Колебае се с коя да остане.
Значи определено има измама от негова страна и 2 жени. Дид е сериозната му приятелка, а другата дама Ж е онази, с която явно има повече страст.
Три меча не винаги значи изневяра, но сега когато имаме и дявол, и умереност + 2 жени е ясно. За жалост не мога да дам обнадеждаващи прогнози за бъдещето понеже  3м , което е излязло в подредбата на  Ивето говори, че сърцето на Дид ще е разбито, тя ще се разочарова и ще бъде наранена, раздяла ще има, ако още не е станала. В моята подредба накрая е  Умереност, тоест може да има сдобряване, някакво помирение, компромисен вариант, но по-скоро приятелски отношения. От моята практика, когато има императрица мъжът държи на дадената жена, чувства я близка, но като че ли няма страстни чувства към нея тя е като майка, съпруга, приятелка, докато ДЖ е жена от типа любовница.
Нека и другите да кажат какво мислят.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 08:40

Относно картите които ива е теглила, не виждам нищо проективно в картите , категорично има друга жена и тя е причината за раздялата им
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 09:18

Теглих карти на въпрос дали М. е изневерявал на YsDiD
ц.2П / СС,4М,Слънце
ц.Колесница/Умереност,10Ж,Жрец

Която си изберете- за мен са еднакви..
На въпрос дали ще се сгодят Ис ДИД и М. до края на тази година,моите карти са:

ц.Император/8П,АЖ,5Ч- Ще направиш всичко възможно,за да получиш този шанс,но това много ще те депресира.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 9 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: