Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 08:40

Относно картите които ива е теглила, не виждам нищо проективно в картите , категорично има друга жена и тя е причината за раздялата им
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 09:18

Теглих карти на въпрос дали М. е изневерявал на YsDiD
ц.2П / СС,4М,Слънце
ц.Колесница/Умереност,10Ж,Жрец

Която си изберете- за мен са еднакви..
На въпрос дали ще се сгодят Ис ДИД и М. до края на тази година,моите карти са:

ц.Император/8П,АЖ,5Ч- Ще направиш всичко възможно,за да получиш този шанс,но това много ще те депресира.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 10:09

Аз нещо не виждам във всичките подредби типичните карти за изневяра. Липсват ми комбинации луна, 3чаши, дявол. Картите показват наличие на друга, но там сякаш няма кой знае какво развитие.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 10:13

Момичета аз снощи телих карти за една приятелка. Въпросът е ще започне ли интимни отношения с момче. Не зададох срок. 4 жезли, 6 пентакли и 8 жезли. Струва ми се че ще я покани на среща ама начало на връзка незнам сякаш не виждам. Вие как мислите. мерси 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 10:32

Не са проективни картите,когато има по средата дворцова карта,разбира се има и изключения. Която и да е дворцова на 2ра показва сегашното състояние на човека, за когото питаме... Казват,че е проективна ДЧ на 2ра,но всъщност картите показват нашето прекалено емоционално състояние, поради нещо ,предизвикано от картата на 1ва позиция и това,което допълнително ще повлияе на емоционалността ни на 3а. Просто дворцова на втора,особено, по-трудно се приема за човек,тя е състояние...Но, като цяло, дворцова на 1ва и 3та също показват състояние - на 1ва състоянието ни преди,на 2ра- същото сега и 3та- какво ще бъде,ако не са подкрепени от друга дворцова или ГА-като Император,ВЖрица,Императрица,Маг и т.н.
Има разлика между проективни комбинации и такива,каквито показват нашето състояние,защото докато проективните комбинации показват най-съкровените ни мечти сбъднати - Слънце,Свят,10Ч и т.н или разбити на парчета-Кула,Смърт и др., то при тези комбинации,които показват състояние -те показват нещо реално - показват теб  в цялата ситуация,като приятел ,който гледа отстрани и ти казва "Ало,осъзнай се, прекалено си емоционален,поради това,което ти се случва,вземи се в ръце!" например... и всички знаем как въпросната ДЧ на 2ра дава крокодилски сълзи Smile в повечето случаи де... Но,реално,нашето състояние е такова и ние в действителност си плачем... Докато при проекциите се показват неща,които на по-късен етап не се сбъдват,независимо дали са добри, или лоши. Да отбележа,че това си е мое мнение и не ангажирам никого с негоSmile Просто... споделям Smile
АЧ, ДП, 3М - тези карти са за теб, показват прекалено много емоции,които бушуват в теб.Самата подредба е нестабилна- имаме чаши,пентакли,мечове- основата е нестабилна...Тези карти показват теб и твоето състояние- много сълзи,ама страшно много..и много емоции, защото искаш сигурност и стабилност за самата себе си от тази връзка, искаш той да ти докаже с реални действия колко те обича и държи на теб, но явно не го получаваш, или поне това,което получаваш е недостатъчно за теб , и това ти разбива сърцето...Затова в моите карти за теб се появиха 5Ч... Имаш нещо, но е недостатъчно, огорчена си и обидена, много трудно можеш да понесеш всичко... 5Ч като нормално последствие от 3М - нищо вече няма да е,както преди...защото, дори и да се оправят нещата между вас, разочарованието,което си изпитала веднъж, ще остави траен отпечатък в теб...


Последната промяна е направена от Reni на Нед Мар 16 2014, 10:59; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 10:44

Ива, на мен 2П по принцип винаги ми показват връзка с 2ма и най-вече това по какъв начин ги вмъкваш в графика си един вид... В 10 ч среща с единия,в 13ч- с другия и т.н...Не казвам,че тук значи това,но в КК, ВЖ и подредба от 3 карти на тема за отношения, това ми е показвала...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 11:03

Е как ще са проективни картите и ще описват състоянието на миничето като и ги е теглил друг човек?
Аз не съм съгласна тук, но няма да спорим, то е до лично мнение...;)

Относно картите на ива за приятелката й.... Не виждам нищо специално в картите, мисля той няма да у дава вниманието, което тя очаква и тя ще насочи симпатиите си другаде
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 11:05

Мерси Линд мерси 
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 11:45

какво ме очаква през април в любовен план?

4 жлези - 4 чаши - Висш жрец
цепя на Кралица чаши

като гледам - нищо съществено. най-много някакви срещи, носещи разочарование
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 11:55

Ами мосля доста емоции ще имаш ще се люшкаш от едно в друго състояние, ту ибнадвждена ту разочарована... Но накрая май ще ина някакво изясняване и прошка....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 11:59

Разговора между мен и М се състоя снощи за 2 часа, вярвам на този човек тъй като още в началото на нашата връзка сме си дали обещания , питах има ли друга , той каза не , искал да е сам за да помисли (как да го вразумя, прави грешка) решихме че времето ще покаже дали да си дадем шанс отново (не мога да загърбя толкова спомени и време с него) знам че той няма да ме излъже , и съм готова да му простя! Благодаря ви за тегленията на всички
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 12:01

а жената която му мъти главата е сестра му , тъй като тя не ме харесва , никога не ме е харесвала и няма и да ме харесва , няма друга жена , той преживя загуба , седяли сме по цял ден двамата в къщи денонощно неразделни , не мисля че е имало изневяра
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 12:03

благодаря Линда, ще дам ов.
жрецът често ми излиза в любовни въпроси и ми носи едно голямо Нищо  Въпроси и отговори 3 - Page 10 1329947235 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 12:54

Артемис да не би да получиш предложение за среща и да я откажеш.Но и аз като Линда си мисля че ще се люшкаш от едно състояние в друго.  мерси 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 12:57

Заразих се от въпроса на Артемис за любовния живот. И понеже ми е супер беземоциално напоследък зададох въпроса какъв ще ми е любовният живот до края на този месец. Цепя на кула, 8 чаши, 10 пентакли и императора. М да просто супер карти. Дали пак няма да има дразги в къщи.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 13:08

Ива...останали ли са въобще чувства между теб и мъжа ти?

Тотално беземоционални карти кавото е и състоянието ти... Сякаш обръщаш гръб на мъжа си, живееш в твой свят, да не би да искаш да се изнесеш но все още да не можеш?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 13:15

Линд той твърди че ме обича, но аз вътрешно усещам че не е така. И да искам да започна ново начало но все още не мога да си го позволя финансово но дори и да можех незнам дали той ще ме пусне.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 15:17

Преди време бях теглила карти защо мъж отказва да се събере с приятелката ми

Отказва да се съберат макар че по негови думи мн я обичал друга нямало...но не виждал перспектива и нямало смисъл да са заедно.

Не помня всички карти, но на въпроса ми защо ,бяха излезнали императрица и жрец...., когато попитах изневерил ли е...пак картите бяха категорично да(имаше дч и 10м). Тя скоро пак говорила с него и той й се кълне, че тя била единствената, нямало друга, но......отказва да се съберат категорично.

Аз съм на мнение, че брутално я лъже, за да не я нарани, не ги разбирам тези мъже. Никак не им стиска....


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Мар 17 2014, 02:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 18:14

Спомням си казуса - съжалявам, че така се е получило при нея мерси От личен опит стигнах до извода, че мъжете лъжат повече и имат далеч по-малко угризения от това ...
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 18:22

хм, понеже този казус ми напомни на моя, попитах дали ми е изневерявал, докато сме били заедно.

висша жрица обърната - висш жрец - крал меч обърнат
цепя на кралица чаши

струва ми се че не. кралица чаши...мисля, че още не беше забравил бившата си приятелка.  макар че смятам, че не е имал нищо с нея, докато е бил с мен.

картата на цепенето какво показва, когато питаме за друг човек? в случая - как се чувствам аз или как се е чувствал той?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 22:23

ами Артемис- аз мисля, че да.

Висшия жрец прав знаеш ли какво ми показва- че за пред обществото нещата се представят по един начин...но совите не са това, което са. Обърнатия повече спазва някакъв ред, дисциплина и йерархия...като, че ли..

Но тука струпването на ВЖ и ДЧ...ооо...и краля меч..той е по действията. "Речено- сторено"
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 22:32

Какво е отношението на мъж към жена, какво изпитва?
Колеги са и преди време е показвал интерес към нея, но в момента се държи дистанцирано.

ц.7 чаши

Звездата, Колесницата, Справедливостта, доп. 7 жезли

Аз мисля, че е имал някакви чувства, но после е минал през някаква голяма вътрешна трансформация, преосмислил е нещата добре и е овладял нещата, т.е. няма да си позволи нищо повече, казал си е, че няма смисъл, "до тук".

Как мислите?


Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 22:41

абсолютно никакъв реален романтичен интерес няма
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 22:43

ами не знам Линда, не ми се вярва. според мен сърцето му си е било заето и не отворено към мен. но изневяра или флиртове, не мисля, че е имало. няма как да съм сигурна на 100 проц естествено. но до колкото са ми известни фактите и по време на връзката, и след това - не е. това по реалността.
по картите - обърнатата жрица и обърнатия крал - блокирана енергия. той може да си е носил бившата, но не е искал или можел да действа по някакви причини. жрецът - човекът е традиционалист до мозъкът на костите си. следва общоприетите норми и във връзките, и по принцип като цяло. кралицата я коментирах по-горе.
кралете ... нещо се обърках с тях. някъде се коментира, че били слаби и сами не можели да създадат действие, другаде - че са карти, от които може да се очаква действие.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 22:45

Така ще да е най-вероятно... така се и държи. Мерси, Линда  мерси 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 22:51

По въпросароса на Каланта. Мъжът се е надявал че ще спечели внимание но е взел решение и се е отдръпнал.
Артемис обърната висша жрица е дълбоко пазена тайна, но може би в твоя случай си е криел чувствата.
Като сме на тема изневери, виждате ли в тези карти изневяра. 3 чаши, императрица и 9 мечове. Аз мисля че да и чувство на вина след изневярата.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 23:56

ако въпроса е- изневери ли е...мисля не е изневерил- мисля че е мислил, че жена му изневерява и това го е побърквало
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 10 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: