Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next
АвторСъобщение
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 22:51

По въпросароса на Каланта. Мъжът се е надявал че ще спечели внимание но е взел решение и се е отдръпнал.
Артемис обърната висша жрица е дълбоко пазена тайна, но може би в твоя случай си е криел чувствата.
Като сме на тема изневери, виждате ли в тези карти изневяра. 3 чаши, императрица и 9 мечове. Аз мисля че да и чувство на вина след изневярата.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 16 2014, 23:56

ако въпроса е- изневери ли е...мисля не е изневерил- мисля че е мислил, че жена му изневерява и това го е побърквало
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 17 2014, 00:02

Пиша ужасно за което моля за извинение, но в повечето случаи пиша от телефона и клавиатурата си прави шеги с мен.
Линд Благодаря  мерси . Въпросът беше дали е изневерявал.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 17 2014, 00:07

Артемис- възможно е да бъркам, не знам ,кой може да претендира за така добро познание на картите.

НО. Имаш 78 карти. Задаваш конкретен въпрос. Теглиш 4 карти. 2 от тях са женски фигури!
Помисли над това.

Женски фигури,не просто носители на женска енергия (Като Силата, Звездата, 2 ч, 8 п и тн). Точно тези две женски фигури, по моите наблюдения са най- бленуваните от мъжа. ВЖ и ДЧ описват жената сън, мечтание, любов.
По Жрец той със сигурност е бил бетон от към поведение за пред теб.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 17 2014, 04:08

По въпроса на Artemiss мисля, че изневяра не се е състояла на практика, поради принципите на мъжа, обаче той е пазел в тайна чувствата си към друга жена, тоест  един вид емоционална изневяра. Той е мислил и мечтаел за другата, но на практика е решил нищо да не прави, което го е изнервяло.

Каланта написа:
ц.7 чаши

Звездата, Колесницата, Справедливостта, доп. 7 жезли

Мъжът е имал големи надежди и мечти, но очакванията му са били твърде завишени, поради което се е разочаровал. Нещо явно е променило нещата, може би някакъв конфликт или ревност. Той е решил да отстоява своята позиция. Смята, че той е прав и си държи на своето.

Ива, мисля, че при теб няма изневяра, картите показват, че трябва  да оценяваш това, което имаш и да му се радваш, вместо да се измъчваш с напразни страхове и съмнения.

При YsDiD има друга жена, моите карти и тези дето другите са изтеглили за нея го показват. Дали е сестра му, не знам, но в моята подредба за нея имаше и дявол, което ако не е изневяра има някакви лъжи. Честно казано при наличието на 2 женски фигури в моята подбера + дявол и умереност и при наличието на 3м и женска фигура в подредбата, която Ива й е направила.... Мисля, че става въпрос за много голямо влияние на жена за раздялата им и дали са чувства към друга, приказки или изневяра... Не знам, но на мен много ми прилича на изневяра с тези карти. Все пак се надявам да не е така и да ви се оправят нещата, Дид!

Тъй сме почнали да обсъждаме изневярата... Предлагам да направим тема, в която да споделяме от опит кои комбинации и карти значат изневяра.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 17 2014, 08:47

По въпроса на Артемис и аз мисля като блекмуун-реално не е имало изневяра,но е мислил за другата,но тайно,скришно,пазел я е дълбоко в сърцето си като ценност.Видя ли об Жрица за мен си е тайната любима.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 17 2014, 08:50

благодаря. да това за пазенето е така, даже не знам и пред себе си дали си го е признавал. но си личеше, че го дърпа към нея
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 17 2014, 10:23

Питах за чувствата на мъж към жена.Изпаднаха 5 карти
Звезда,6Ж,10П,ПЧ,Смърт
какво ще кажете за тях и дали те дават отговора на въпроса?
след,което дръпнах
ц.Обесен(о)
Свят,Слънце,10Ж

Какво ще кажете за тези карти.Като,че ли човека иска някаква промяна в тези отношения по Смъртта.Чувствата си ги има и те са си доста сериозни,само тази Смърт ме притеснява.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 17 2014, 13:13

Според мен я обича много, но вижда нещо невъзможно и изтощаващо в тези емоции... Възможно е да си каже- въпреки всичко няма смисъл
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 17 2014, 13:59

Благодаря,Линд  мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeСря Мар 19 2014, 00:39

Дявол и рицар Чаши като комбинация на въпрос за любовен план в близкия месец. Основа на КК, но ми се иска само тях да разгледам, защото сами по себе си са силна комбинация. Дали не е разочарование или някаква обсебваща любов? мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeСря Мар 19 2014, 11:22

Секс много хубав секс
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeСря Мар 19 2014, 11:33

а аз си мислех за изпепеляваща страст, но... и хубав секс е добро определение  Surprised
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeСря Мар 19 2014, 12:43

момичета...изневерява ли мъж на жена? (семейство)

ц. 3 меча
7 жезли 7 чаши 2 жезли


Ще останат ли заедно?- ц. Асо жезли - 3 меча- об. 2 чаши- об. 8 меча


Какво е отношението на мъжа към съпругата?

ц. Справедливост
об. 6ч- Колело съдба- 10 чаши

Обратното?
ц. 9 п
об.7м Паж жезли Паж чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeСря Мар 19 2014, 20:50

LindaLI написа:
Секс много хубав секс
 Rolling Eyes 
Добре звучи, но нещо с 8 чаши на 5-та позиция, кралица Меч на 6-та и 3 жезли на 10-та, малко ме съмнява.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeСря Мар 19 2014, 21:19

дай целия кк
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeСря Мар 19 2014, 22:39

LIndaLI написа:
момичета...изневерява ли мъж на жена? (семейство)

ц. 3 меча
7 жезли 7 чаши 2 жезли


Мисля, че изневерява или мечтае за нещо ново и иска да се разделят, но не е готов още с  решението си. Колебае се,  дали да започне нещо ново или да остане с нея, макар че решил да се разделят нещо го спира да вземе окончателно решение. В момента не изпитва особени чувства към нея.


LindaLi написа:
Ще останат ли заедно?- ц. Асо жезли - 3 меча- об. 2 чаши- об. 8 меча
Мисля,че ще си дадат още един шанс, макар, че той иска да се разделят няма да успее. Любовта му си е отишла, разочарован е, между тях има конфликти. Но неговите страхове, несигурност и нерешителност му пречат да сложи окончателен край. Ако останат заедно нещата между тях ще са отново проблематични.


LindaLi написа:
Какво е отношението на мъжа към съпругата?

ц. Справедливост
об. 6ч- Колело съдба- 10 чаши

Смята, че в миналото нещата са били хубави, изпълнени с любов и щастие, но всичко хубаво си е отишло и се е превърно в едно монотонно еждневие.  Едни  и същи проблеми, липса на разбирателство и невъзможност да е промени нещо. От друга страна е привързан към семейството, към дома, към това което са създали и  се опитва да вземе разумно решение.  Мисля, че все пак ще остане с нея, поради  сигурността, която му дават семейните отношения.

LindaLi написа:

Обратното?
ц. 9 п
об.7м Паж жезли Паж чаши



Тя е вложила много в тези отношения и държи на тях. Поради тази причина ще поиска да ги продължи, да си дадат нов шанс. Мисля, че го обича, но се самозалъгва, че нещата ще се оправят. Ако не е разкрила още неговите лъжи ще ги разкрие, но ще постъпи хитро и дипломатично, за да може да запази семейството си.


Последната промяна е направена от Blackmoon на Сря Мар 19 2014, 22:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeСря Мар 19 2014, 22:48

А как мислите има ли шанс да се съберат отново двама души и след колко време?

Ц Имератрица
9м, Смърт, 3ж
доп 4П (об).


Аз мисля, че няма как да се съберат отново, ако жената се откаже да държи на своето могат евентуално да преобразуват отношенията в приятелски.  Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeСря Мар 19 2014, 23:13

Блекмун, ако има някакви резултати до 3 дни,моля те пиши..както съм споменавала,жезлите на 3-а ми дават дни..
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeСря Мар 19 2014, 23:42

изневерява ли мъж на жена? (семейство)

ц. 3 меча
7 жезли 7 чаши 2 жезли


Според мен,не,не й изневерява. Жената се е вкарала във филм,подозрителна е. Според мен трябва да изчака малко време. Просто 7Ч е много нестабилна карта и когато ми излиза за отношения, предпочитам да изчакам преди да предприема нещо.Наскоро ми излезе на подобен въпрос на моя приятелка, която си мислеше точно,че неиният приятел и изневерява,посъветвах я да изчака - добре,че ме послуша,защото се оказа,че няма такова нещо..иначе беше решила да го зарязва. Видя ли 7Ч си знам- изобщо не е време за вземане на важни решения и действие,нито дори сериозни разговори,докато не отмине влиянието на тази карта.




Ще останат ли заедно?- ц. Асо жезли - 3 меча- об. 2 чаши- об. 8 меча

Определено ги очакват сериозни неприятности,разногласия и противопоставяне. Разговори,в които всички задръжки ще паднат.

Какво е отношението на мъжа към съпругата?

ц. Справедливост
об. 6ч- Колело съдба- 10 чаши
С тези об 6Ч сякаш има ситуация в миналото,която той не може да забрави и превъзмогне.Има нещо,за което вероятно тя е виновна в неговите очи и той търси справедливост. Така или иначе,в момента настъпват промени,които вероятно ще го накарат да ги превъзмогне и да се почувства щастлив по някакъв начин...

Обратното?
ц. 9 п
об.7м Паж жезли Паж чаши

По 7М об и тези Пажове си мисля,че тя търси съвети от хората около нея относно тяхната връзка.Пажовете за отношения ми показват в последно време комуникация с трети лица. Сякаш тя е имала стратегия за действие,която по някакъв начин се е провалила или тя самата се е отказала от намеренията си.

По тези карти си мисля,че тя трябва да изчака малко. Наистина,не са особено добри,но аз никъде не виждам Маг,ВЖа и обичайните 3-ки,освен 3М,които за мен са изключение. 3М могат да са в следствие на тези 7Ч. Емоционална е и е по-добре да изчака,да не действа прибързано,за да не стават грешки и излишни главоболия. Трябва й малко време и нещата ще й се изяснят. Но,да не забравяме,че тя е жена му,тя най-добре го познава, знае поведението и навиците му и сама може да си отговори на този въпрос. На този етап,ако трябва да избере между затишие или буря, по-добре затишие... бурята може да се предизвика по всяко време...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 00:56

7ж четох, че означава, че има съперник , с който питащия трябва да се бори за любимия. Така за изневяра според мен 3м се най-точна, Мага, Дяволът и Умереност. Останалите 3-ки не ги виждам като изневяра.
3п - има намеса на друг човек, но като посредник, някой който влияе със съвети.
3ч за мен означава приятелство, забавление и несериозност, ако е обърната отегчение.
3ж малко не ми е ясна дали говори за изневяра Въпроси и отговори 3 - Page 11 302820 
.......................................................................................................................................
Все пак е важна комбинацията. А тук има 3м, 7ж, 7ч и 2ж. Значи мъжът по-скоро има интерес към друга за която мечтае, но не е готов да избере с коя да остане. Тоест може да има друга жена замесена, но практически изневярата не е станала, само се обмисля. Така ми се струва. Но при него чувства към съпругата няма, а го задържа само домът, каквото е имало е изчерпано, минали проблеми има да и те се повтарят, което го е отегчило и не вижда изход от тая ситуация. До някъде поведението му е отговор на някакви неща, с която тя го е наранила един вид "каквото повикало такова се обадило". Но да, скоро няма да се разделят, понеже жената има план как да го върне. Не мисля, че се е отказала от него.
Но събирането няма да даде нещо ново.
....................................................................................................................................
Картите които аз съм постнала не знам как точно да ри разбирам. Вижда се , че жената държи много на отношенията и е страдала, но сякаш в нея ще се извърши трансформация и тя ще се откаже от някакви неща, дали от връзката или от някакви виждания. А 3ж мисля, че ще имат отношения, но 3ж не е много любовна карта, което значи някакво приятелство май. Но за срок дали да гледам 3ж или 4п?
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 09:47

Blackmoon написа:
А как мислите има ли шанс да се съберат отново двама души и след колко време?

Ц Имератрица
9м, Смърт, 3ж
доп 4П (об).
 
На мен също ми се струва, че няма да се получат нещата. По-скоро всеки ще започне да гледа в нова посока. Дори и да има някакви наченки за сдобряване, няма да са скоро. Това го предполагам по допълнитъелната карта - пентаклите са ми супер бавни, а като са обърнати са още по-бавни. В случая имаме 4П и то обърнати, т.е. наченки за сдобряване най-рано след 4 месеца...
 
Знам ли  Въпроси и отговори 3 - Page 11 302820 , дано не съм права
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 10:24

Въпрос за отношения -как ще се развиват през следващите 3 месеца,ще останат ли заедно?
ц,Сила
4Ж(о),2П,Умереност(о)

Като,че ли са се наситили един на друг,но все още опитват да балансират.А обърнатата Умереност как я тълкувате?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 10:50

Браво момичета!!!!

Възхитена съм от вас! Семейтвото са ми близки и за това исках да проверя вашите коментари!
За изневярата- аз я виждам хем да има хем да няма, не знам дали се е стигнало да нещо физически, но мисля в мислите и желанията има някоя, но раздяла окончателна за сега не виждам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 12:09

Linda, то просто не знам дали няма мъж,на когото не му се иска нещо чуждо,особено ако е женен..Твоята приятелка ,надявам се,го има в предвид..
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 13:06

Линда10 ще са заедно за сега....има някакво разочарование но няма да предприемат явна финална крачка, предстои им плавно да навлезнат в някакъв коренно нов период.


Блекмун къде виждаш изневяра в умереността?аз по- скоро в справедливостта....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 16:22

LindaLi и аз за не мисля,че има изневяра физическа, а може би има чувства или привличане към друга, но обмисля какво да прави. Обаче проблемите при тях не са от наличието на друга, а от техни неразбирателства, еднообразие и повтарящи се проблеми. От негова страна чувствата са си отишли или са на път съвсем да изчезнат, но поради това, че държи на семейството и дома няма да се реши на развод.
В картата на умереността виждам изневяра, защото е съчетаване на две неща, тоест човек иска да смеси две различни неща, а това може да е любовница и съпруга. Но аз нея я гледам за индикация за изневяра само, ако е в комбинация с други карти говорещи за това.
Любовниците също в някои случаи са индикация за изневяра, но пак в комбинация с карти говорещи за това, понеже в други случаи може да значат красива любов.
Дяволът + 3м и някоя женска  фигура според мен също би значил изневяра.
В справедливостта не виждам изневяра, но някакво охлаждане на чувствата и обмисляне какво решение да се вземе, също може да е да накажеш някой, за да му върнеш за това, че преди той теб те е наранил, т.е да си му го върнеш. Тогава ако има изневяра е с цел да накажеш другия за нещо, което той ти е причинил.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 11 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: