Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 31  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 13:06

Линда10 ще са заедно за сега....има някакво разочарование но няма да предприемат явна финална крачка, предстои им плавно да навлезнат в някакъв коренно нов период.


Блекмун къде виждаш изневяра в умереността?аз по- скоро в справедливостта....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 16:22

LindaLi и аз за не мисля,че има изневяра физическа, а може би има чувства или привличане към друга, но обмисля какво да прави. Обаче проблемите при тях не са от наличието на друга, а от техни неразбирателства, еднообразие и повтарящи се проблеми. От негова страна чувствата са си отишли или са на път съвсем да изчезнат, но поради това, че държи на семейството и дома няма да се реши на развод.
В картата на умереността виждам изневяра, защото е съчетаване на две неща, тоест човек иска да смеси две различни неща, а това може да е любовница и съпруга. Но аз нея я гледам за индикация за изневяра само, ако е в комбинация с други карти говорещи за това.
Любовниците също в някои случаи са индикация за изневяра, но пак в комбинация с карти говорещи за това, понеже в други случаи може да значат красива любов.
Дяволът + 3м и някоя женска  фигура според мен също би значил изневяра.
В справедливостта не виждам изневяра, но някакво охлаждане на чувствата и обмисляне какво решение да се вземе, също може да е да накажеш някой, за да му върнеш за това, че преди той теб те е наранил, т.е да си му го върнеш. Тогава ако има изневяра е с цел да накажеш другия за нещо, което той ти е причинил.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 16:25

Момичета,теглих карти на въпрос 'Ще си подновя ли контактите с мъж до края на май?"
ц. КЖ/2Ж,ПП,Сила
Какво мислите?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 16:34

Аз мисля да
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 22:22

Благодаря,Линда... Надявам се да не се случва,честно казано,но ще дам ОВ,ако има развитие...
Момичета, теглих карти за една приятелка.Тя много харесва един мъж,в една компания сме отскоро с него. Попитах дали ще имат любовни взаимоотношения до края на май:
3П/ Жрец,Слънце,5Ж
Не знам тези 5Ж какви са накрая...няма за какво да се карат или спорят,защото не се познават... и не знам какво да кажа в случая... Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 22:37

Рени сякаш ще имат взаимоотношения,може би 5 ж показва напасването на характерите
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 22:51

Шугар, вероятно си права... така или иначе, Жрецът е по-стабилна карта и по-тежка от 5Ж...
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 23:31

Момичета... много моля за помощ
днес имах ужасен ден... Искам да помоля някой да ми изтегли карти, как ще протекат взаимоотношенията ни с бившия ми приятел, дали има и мъничка надежда да се съберем или просто трябва да забравя за него... вече доста време не сме заедно, дори мисля, че съм затворена страница за него, само че аз нещо отвътре не ми дава да го забравя..
Благодаря
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeПет Мар 21 2014, 00:18

Изтеглих ти карти, Galiusha, като зададох така въпроса - ще има ли развитие на отношенията ви през следващите 3 месеца. Ето какви са:

ц. 10 чаши

Отшелникът, 10 пентакли, Паж Пентакли, д. 3 чаши


Според мен ще има събиране, започване отначало, но не съм много сигурна, дано и другите момичета се включат...

Попитах и какви са намеренията му към теб -

ц. 8 пентакли

3 чаши, Звездата, Крал Жезли, д. Кралица Жезли


Явно не си затворена страница за него, вероятно ще има комуникация и продължение на историята ви... Но все пак - той да не би да е семеен този човек и да сте трима в цялата история?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeПет Мар 21 2014, 00:43

Galiusha,
И аз това се чудя като Каланта-той семеен ли е,или сериозно обвързан?
Според мен е възможно да се засечете някъде в някое заведение... или на място с мн хора...но е много вероятно той да не е сам...
Намеренията му с 3Ч и КЖ са забавления и секс...
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeПет Мар 21 2014, 08:48

Не е семеен, предполагам обаче, че наистина е срещнал друга жена, не изключвам също и възможността да се засечем някъде, имаме общи интереси и общи познати, посещаваме едни и същи места...
Благодаря ви
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeПет Мар 21 2014, 13:45

Рени по твоите карти- при тези хора има голям потенциал да са двойка, но виждам и доста егоцентризъм гордост и предрасъдъци.... Каквото и да се случи не виждам да стане лесно, но пък няма да са лишени от бурни емоции.
Но мисля няма да има стабилност поне в началото
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeПет Мар 21 2014, 13:53

Галюша... Казала съм ти че ще се съберете, а и другите момичета, повтаряш вече въпроса за не знам кой път. Картите са казали, че ще сте заедно, тук пак виждам това и виждам, че трябва постепенно да се приближиш към него постепенно на етапи... 3 чаши момичета колкото и да е странно показват емоционални задръжки, като съвета е да се работи над тов да паднат


Имай търпение галюша, действай плавно и постепенно


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Мар 21 2014, 17:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeПет Мар 21 2014, 13:57

Благодаря, просто се случиха някои неща, които почти ме сломиха, няма да губя надежда, ще имам търпение. Благодаря още веднъж  мерси 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeПет Мар 21 2014, 20:42

Момичета какво мислите по отношение на  този  въпрос?

Какво решение е взел Х. по отношение на това какви взаимоотношения да имаме?

ц Имепратрица
Любовници, 8ч, КралП



По въпроса на Galiusha ще има развитие на нещата, най-вероятно среща или някаква комуникация, ще има сдобряване, радост и може би някои техни приятели ще помогнат, за да се осъществи срещата или събирането, а може и да се засечете на някакъв купон или в обща компания. Но като цяло картите са положителни, така че мисля, че няма повод за притеснение.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 04:47

Защо даден човек се държи така студено и неадекватно с мен?
обърната 3П, обърнато асо Меч и рицар Чаши

А за чувствата: 
обърната 2П, обърната 6 чаши и обърната 8 меча
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 07:26

Или сте имали проблеми в миналото, поради което сега му е трудно да запази баланс, да контролира нещата, не може да преодолее тези минали проблеми и не одобрява нещо в твоето поведение, поради което е решил да прекрати отношения с теб, но тъй като има чувства това го спира, заради което се чувства като в капан....

Другият вариант е, че не те харесва и няма желание да общува с теб, има чувства към друга и не може да запази спокойствие, защото тя е човек от миналото му, но я обича все още и не може да я забрави, което му пречи да продължи напред.

Зависи каква е историята на отношенията ви за да ти кажа. Но така ми изглеждат нещата.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 10:08

Galanthus,прекратявали ли сте комуникацията с този човек? Този човек е разбрал нещо,но не ти го казва,таи го в себе си и това го разяжда отвътре...Тези чувства,които изпитва...аз по тези карти чувства виждам по 6Ч об,които отново ми говорят за нещо от миналото,към което този човек се връща...Определено ще имате неприятности...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 14:29

Момичета, попитах какви чувства изпитва мъж към мен и ми се паднаха карти,които неочаквах. Нямаме връзка или любовни отношения с него,просто приятели сме,но си личи,че той ме харесва...
ц Глупак/ 7М,КП,ДП...
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 14:41

Рени мъжът те харесва и то доста. Прави планове за вас двамата вижда те като своята половинка.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 15:01

Така е, Рени мъжът те харесва и те вижда като своя половинка. Има план да започне нещо ново с теб.

А момичета никой ли  няма идея по този въпрос

Момичета какво мислите по отношение на  този  въпрос?

Blackmoon написа:
Какво решение е взел Х. по отношение на това какви взаимоотношения да имаме?

ц Имепратрица
Любовници, 8ч, КралП

Става въпрос за моя  бивш казал е на наш общ познат, че е взел решение по отношение на мен, но сега дообмисля нещата и щял да ми пише тези дни. Още не ми се писал. Чудя се какво да очаквам?
А императрицата винаги се падам аз в гледанията за него.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 15:57

Blackmoon аз мисля че е взел решение да се отдръпне. Дано не съм права  мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 16:46

Blackmoon, и двата варианта на тълкуване биха могли да напаснат с реалната ситуация. мерси 
Reni, имахме скарване, някакво охладяване към мен от месеци насам - не знам какво толкова може да е научил, при положение че всичко съм му казвала. Освен да не е разбрал правилно, което няма да му е за първи път.

Този рицар Чаши не знам как да го тълкувам, честно казано.
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 17:17

Blackmoon:
Какво решение е взел Х. по отношение на това какви взаимоотношения да имаме?
ц Имепратрица
Любовници, 8ч, КралП


Blackmoon, решението е взето и то е за оттегляне. Окончателно е. Кралят няма да отстъпи.
Освен това, струва ми се, че е имало и преди такава ситуация в живота ти.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 18:10

Иве,много благодаря! Честно казано,аз подозирам същото,понеже ми понамеква някои неща и аз се правя на луда...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 18:17

Blackmoon, изключително ясни и буквални карти- човекът загърбва /8Ч/ сериозните ви отношения и желанието да сте двойка/Влюбени/ и иска просто секс/КП/ - да си живее живота, и да се отдаде на плътски удоволствия...Това му е решението. Нищо чудно,ако в последствие започне да ти изкача и някой Дявол за него... Дяолът и КП много си пасват по отношение на "насладите" и "добрия" живот...Но ,поне е КП, което показва,че има желание да сте friends with benefits, защото ако започне да ти излиза като КЧ , тогава напълно го отписвай... пълно леке...
Иначе от  много време ли бяхте заедно?
Защо не попиташ картите каква е причината да вземе това решение- интересно ми е кое го е подтикнало да го направи...
По Императрица и Влюбени си мисля,че може да има и някоя друга жена,която да е намесена и да му е грабнала вниманието...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 19:44

Цитат :
ц Имепратрица
Любовници, 8ч, КралП

Каквото и решение за сега решение да е взел, за сега ще останеш разочарована, но не мисля, че това е краят в отношенията ви. Просто някаква междинна станция, която няма да те устройва


Цитат :
Защо даден човек се държи така студено и неадекватно с мен?
обърната 3П, обърнато асо Меч и рицар Чаши

А за чувствата:
обърната 2П, обърната 6 чаши и обърната 8 меча

имам чувството, че нещо от миналото се е обадило, тотално е дезориентирало този човек и той в момента е в плен на емоции, но имам опасението не към теб - не виждам нещо особено в чувствата към теб- освен насъбран яд..който в момента намира своя път навън

Цитат :
ц Глупак/ 7М,КП,ДП...

какво изпитва? Много го привличаш, но мисля, че има стремеж главно сексуално към теб- любовници- поне за сега

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 12 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: