Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next
АвторСъобщение
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 18:17

Blackmoon, изключително ясни и буквални карти- човекът загърбва /8Ч/ сериозните ви отношения и желанието да сте двойка/Влюбени/ и иска просто секс/КП/ - да си живее живота, и да се отдаде на плътски удоволствия...Това му е решението. Нищо чудно,ако в последствие започне да ти изкача и някой Дявол за него... Дяолът и КП много си пасват по отношение на "насладите" и "добрия" живот...Но ,поне е КП, което показва,че има желание да сте friends with benefits, защото ако започне да ти излиза като КЧ , тогава напълно го отписвай... пълно леке...
Иначе от  много време ли бяхте заедно?
Защо не попиташ картите каква е причината да вземе това решение- интересно ми е кое го е подтикнало да го направи...
По Императрица и Влюбени си мисля,че може да има и някоя друга жена,която да е намесена и да му е грабнала вниманието...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 19:44

Цитат :
ц Имепратрица
Любовници, 8ч, КралП

Каквото и решение за сега решение да е взел, за сега ще останеш разочарована, но не мисля, че това е краят в отношенията ви. Просто някаква междинна станция, която няма да те устройва


Цитат :
Защо даден човек се държи така студено и неадекватно с мен?
обърната 3П, обърнато асо Меч и рицар Чаши

А за чувствата:
обърната 2П, обърната 6 чаши и обърната 8 меча

имам чувството, че нещо от миналото се е обадило, тотално е дезориентирало този човек и той в момента е в плен на емоции, но имам опасението не към теб - не виждам нещо особено в чувствата към теб- освен насъбран яд..който в момента намира своя път навън

Цитат :
ц Глупак/ 7М,КП,ДП...

какво изпитва? Много го привличаш, но мисля, че има стремеж главно сексуално към теб- любовници- поне за сега

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 19:52

В какъв смисъл нещо от миналото се е обадило? Стари чувства?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 19:57

Linda, той не е такъв. По принцип от дълги години живее в чужбина.Там е завършил.Много е умен и сериозен. След 2-3 мес заминава пак,защото ще започва работа в една банка там. Не е фен на връзките,които са само за секс и темите за разговор с него са по-различни,на по-високо интелектуално ниво,няма свалки,няма намеци за секс...нищо такова... Единственото,по което си пролича от разговорите ни,че има нещо към мен,беше,че ако искам може да ми помогне да си намеря работа там,при него;че е хубаво,ако решиш да се установиш в чужбина, е добре да не си сам,а да имаш човек до себе си...Но нищо повече...Познавам го от 6 години и никога не ми е правил намеци,нито да се е държал по някакъв непристоен или унизителен за мен начин.


Последната промяна е направена от Reni на Съб Мар 22 2014, 19:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 19:58

да, мисля, че се среща с друга жена, с която и преди е имал нещо общо ИЛИ от доста време познава
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:00

Интересно...  Може да тегля карти дали има нещо такова. По кое съдиш? По-скоро таи обиди от миналото.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:05

добре Рени, но 7 меча с КП и ДП ми приличат да, на връзка,но не пред обществото - виждам срещи вкъщи и виждам секс и виждам умисъл за някакво такова постряване на отношенията. Много те харесва! Но аз поне не виждам да избърза с това да афишира отношения

ще кажеш после какво е станало ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:08

об. 3 п и Рицар чаши на въпрос защо поведението към теб е хладно, на мен поне ми говорят за нещо друго в момента от което се чувства окрилен, нещо, което не е ново за него

в същото време картите за чувствата му към теб не са любовни..след като чувствата към теб не са любовни...како праи оня РЧ там горе.

Навързват ми се работите- поне за мен.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:13

Може би картите за чувства описват моментно състояние, но наистина обърната 3П и рицар Чаши...


Последната промяна е направена от Galanthus на Пон Мар 24 2014, 02:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:13

Линда,ние излизаме много рядко,но никой от нас няма повод да се крие. Снощи излизах с него и негови приятели и приятелки. Започвам да се замислям дали тези карти не показват моите колебания,особено щом цепя на Глупак... А може да показват и мен самата, и КП и ДП да са моите състояния,през които преминавам... Уфф, ако стане нещо, ще пиша.
По принцип той ми помогна с един репорт, който трябваше да направя и си мисля,че пентаклите тук показват нещо друго... Благодаря,Линда Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:17

Рени, именно заради Глупака мога да кажа, че той супер много те харесва. Но 7 м КП ДП- някак си са ми...може пък 7м да е стратегията му- как да превземе крепостта, НО пак виждам повече плътско желание, инстинкти, няма дълбоки чувства.

Да не би да е решил да се прибира в БГ да си търси жена? Да има някакви ПРАКТИЧНИ СЪОБРАЖЕНИЯ да сте заедно? Аз имам подобен случай- един ме харесал за жена и иска да ме зима- познаваме се, не познаваме се...решил да си има семейство и аз съм била подходяща

 Въпроси и отговори 3 - Page 13 642334 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:20

Ще пиша,ако има нещо...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:27

Ето и картите за другата жена: обърнато Колело на съдбата, обърнати 6 чаши, обърната Смърт.

Пак обърнати 6 чаши - това минало, не може да се откопчи от него...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:30

еее гати тинята, гати застоялостта- едно блато. Дали този мъж от доста време не плува в него....жена от миналото му, чувства отношения, в които няма перспектива, но...явно според него има нещо недовършено, което го кара да се връща
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:36

Галантус- ни му обръщай внимание- нека пак тръгне с главата в стената, да види отново колко е заблуден, да прогледне, па дано да му дойде акъла в главата.

с мъж който си мисли , че в миналото е изтървал някакъв голям шанс и някаква любов, няма как да съградиш бъдеще
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:37

Аз му го казах веднъж директно, че е затънал в блатото и стои в миналото - не иска да излезе оттам и да започне наистина начисто, но ми се обиди...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 00:28

Г написа:
Ето и картите за другата жена: обърнато Колело на съдбата, обърнати 6 чаши, обърната Смърт.

Пак обърнати 6 чаши - това минало, не може да се откопчи от него...
Ами има любов от миналото много голяма, която не може да забрави. Всичко е приключило между тях, но той все още го преживява и си спомня с носталгия за нея и не може да се насочи за нова връзка, защото чувствата му към бившата не са мъртви.
.........................................................................................................................................
За мен:
Ами значи Имератрицата съм аз защото винаги излиза, когато гледам за нас или ако не винаги често, независимо какви са въпросите. А дявол си излиза, че често също за него. Дали има друга бях гледала преди показваше, че няма, но може пак да питам.
Мисля, че е решил да сме прилетели и евентуално да правим чат-пат секс.
Иначе е казал, че не искал да е с мен,защото съм била ревнива , обсебваща, прекалено грижовна, драматична, а той искал да си има свобода и голямо лично пространство. Освен това не съм го разбирала правилно, заради което само сме се карали. А и той имал друг път в живота.

Абе скоро трябва да ми пише и ще разбера. На мен ми писа, че ще ме потърси тези дни имал много неща да ми казва.
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 12:25

OB : Здравейтее, благодаря за тълкуването, връзката за която питах приключи в момента си пиша с един мъж , знае ли човек хехехе Благодаря ви !
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 13:03

Благодаря за ОВ, Дид,очаквах нещо такова,но не мисля, че раздялата е окончателна. по-натам ще се разбере
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 13:10

Линда благодаря и аз , снощи срещнах един страхотен мъж , Р. и много ми се иска нещата с него да се развият , карти не съм теглила, сякаш по-бавно го караме тоест аз от 3 дни го познавам, и ми се искаше да тегля , но ме е страх ,че Таро ще излязат като проективни и не искам да се объркам , а с М . аз приключих, сложих края в четвъртък , не мога да чакам форевър
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 15:53

Как ще се развият отношенията между мен и Р. в следващият месец
тегля си сама и не си вярвам много , за това бих помолила за дабъл чек ,

цепя на Влюбените

Дама Пентакли, 9 Жезли, Асо Жезли

Някакви идеи ?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 16:24

бързо ще се развият нещата м/у вас,ще си много влюбена,но същевременно резервирана спрямо него,но мисля,че ще ви се получат нещата.Някой от вас да е бил нараняван преди?
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 16:49

az , sym vse oshte naranena … :S
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 17:34

Дид, нещата ще ти се получат едва когато простиш и забравиш! Това не по картите. Иначе по тях тръгнала си по този път, но няма да ти е лесно, защото нито си забравила, нито си простила. А иначе има рационално зърно в тази връзка. От теб зависи дали ще й дадеш възможност да покълне или не. Успех!
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 17:37

Blagodarq Frog , izglejda mnogo hubavo momche, dobro , inteligentno i mnogo obrano , ne e nqkoi koito da pochne da flirtuva, pokaza interes, az ne sym se izlekuvala ot razdqlata s M. no mislq che tozi chovek moje da mi pomogne, i pak kazvam che kartite koito sam teglila tai kato sym pristrastna , dano da ne e moite jelaniq samo
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 20:13

Момичета, може ли помощ по един въпрос... Гледах на една приятелка - какво чувства бившето й гадже към нея?

Смъртта

8 чаши, Рицар Чаши, 8 мечове, доп. Умереността

Голяма любов изживяха, но се разделиха поради наранено его и нежелание да се се види гледната точка на другия - нещо такова доколкото знам.
По картите се вижда раздялата, направена въпреки чувствата, които все още съществуват, но той ги подтиска и не може да ги изрази, защото е взел решение да приключи с тези взаимоотношения и си налага да не я търси и да не показва отношение. Измъчва се, но решението му е такова и няма да го промени, нещата ще си останат както до сега - по Умереността - "така трябва". Но при всички положение от негова страна чувства все още има.
Как мислите вие?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 21:01

има чувства дълбоки и виждам невъзможност за сега да излязат навън, да получат израз...момчето пази някакви емоции, но е приема, че всичко е приключило. не виждам развитие при тях


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Мар 24 2014, 08:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 13 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: