Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Next
АвторСъобщение
Вера
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 17:40

Не че картите не могат да дадат повече информация, напротив, могат. Но мисълта ми беше, че въпросът явно не е подходящ. Много пъти хората не питат това, което реално искат да разберат. Ако приятелката ти иска да разбере, дали този човек си заслужава, за да прекъсне сегашната си връзка, може би е по-добре да пита какви чувства има този човек към нея или каква е причината той да се отдръпне. Може да пита, дали случилото се е било просто моментна слабост, или пък дали е значело нещо повече за него.

От тези карти, според мен, наистина има чувства към нея, но е трудно да се каже, дали са само като много близък приятел или повече от това. Мога само да кажа, че явно не е искал така да става и случилото се доста го е наранило. Може да го е наранило, защото не е искал да рискува приятелството им, а може би и защото не искал да става по този начин (изневяра). Продължение тепърва ще има, според мен, по Императорът обърнат, не мисля, че нещата ще останат само до там.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 18:20

Да, въпросът по- добре така да бъде зададен "Дали случилото се е било просто моментна слабост, или пък дали е значело нещо повече за него". Пак с три карти ли да и гледам?
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 19:22

Добър вечер, момичета  мерси 

Имам 3 въпроса към Таро , ще се радвам да сверя часовника

1/ Какво изпитва той към мен в момента?

Цепя на Висша жрица

Асо Пентакли- Сила- Асо Чаши

Има си още мераци към мен. Обмислял е дали да не протегне ръка за помирение, да направи нов опит и тоя път нещата да стъпват на по-стабилна основа. Обаче с тая Висша Жрица - пак ще си мълчи като пукел и нищо от тия емоции няма да излезе на повърхността засега.


2/ Как се отнася към раздялата?

Цепя на Обесен

Любовници-Жрец-9 пентакли

Мен ме няма, дилемата остава. Има избор пред себе си кой път да хване. Затворил се е, иска да обмисли всичко отново. Самодостатъчен си е на този етап.


3/ Ще реагира ли до края на седмицата и как?

Цепя на 8 мечове

9 чаши -Асо Мечове-Смърт

Трудно му е да общува, събира смелост да започне да си решава проблемите. Сам си слага прегради. Възможно е да се събере с човека, към когото има чувства / 9Ч/, но трябва да прояви сила, решителност и смелост / АМ/. Трябва да изживее един вътрешен и болезнен катарзис по Смъртта.
Цялата комбинация говори за необходимост да НАПРАВИ нещо и то решително. А дали...


Благодаря предварително Smile
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 20:36

Звездичка, задай максимално конкретен и ясен въпрос, и кратък, без или-или, директно си питай какво искаш да знаеш - какво е значело за него еди какво си, какво ще се случи между тях и т.н. Защо бързаш с обърнатите карти, давай само с прави отначало.

Маджика, по твоите карти сте окончателно приключили независимо какво изпитва той или не, решението вече е взето и ще си кара по него. Много ще се учудя, ако той инициира разговор по свое желание.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 22:55

Magica, картите по първия въпрос показват теб самата, не мисля,че показват него.. Според мен показват твоето огромно желание да си с него и невъзможността да приемеш раздялата,не се примиряваш,а това предизвиква в теб прилив на емоции.
Чудя се дали последните карти на 3ия въпрос отново не показват теб - по 8М дали няма да си отвориш очите за нещо...Тази 9Ч ми стои някак си изолирана от АМ и Смъртта,връзката на тези карти се губи,имаш като основа чаши,а всичко, което се гради на основата на емоции, се разпилява... За мен тези карти са за теб, не за него ...
9Ч - стоейки сам с чувствата си без да знаеш какво да ги правиш и какво да правиш по принцип,с толкова много емоции на едно място все едно си пиян,но без да си пил ... Всичко ти идва в повече,искаш яснота по АМ и всичко това те срива тотално/по Смъртта/...
Просто 9Ч+Смърт ги виждам като чаши с отрова = чувства, които те тровят...
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 02:06

Здравейте и тук, реших се и аз да попитам за мнение
Какво изпитва той към мен ?

Цепя на 5 пентакли

1-ва позиция: 10 пентакли (нормална)
2-ра позиция: Крал чаши (обърната)
3-та позиция: 3 жезли (обърната)

Само да отбележа че като приключих с реденето видях че в кутията за картите стоеше 6-ца пентакли (нормална).
В този случай какво правя? Редя нови карти?
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 09:51

помолих да ми изтеглят карти на въпроса дали ще подновим комуникация с М до 3 месеца:

паж чаши-2чаши-асо чаши
карта на цепенето - 8 меча

аз се чувствам с вързани ръце. дали това показва 8м или пък е отговорът - че и да има желание, няма да стане?


Последната промяна е направена от Artemiss на Сря Апр 16 2014, 12:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 10:02

Федя, здравей, ако си нов в картите, реди само с прави /нормални/ карти - има несподелена любов, неосъществима някак си, пречи нещо или някой в семейството, чувствата на острещната страна са потиснати и няма да ти бъдат споделени лесно в открита комуникация, според мен картите акцентират на външната обстановка и другите хора около вас и на липсата на комуникация.

Артемис, картите ти не са предсказателни, а пожелателни, имаш чаши и 8 меча, не описват нищо реално случващо се, след време питай пак, защото са претоварени от емоции, нищо, че друг ги е теглил.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 10:18

Момичета, добри попадения  мерси Насърчава ме факта, че когато човек практикува с картите, както правите явно сериозно повечето тук -това води до резултати.

Картите ги подреждам като бърза справка за първи реакции, раната наистина е още прекалено прясна...

Moira, самата аз не вярвам да се юрне да ме връща тия дни. Ще играят фактори като пасивност, инат, гордост, его и т.н. Ще си следва пътя на най-малкото съпротивление, че е най-лесен. Но интуитивно усетих колебания, картите също ги показват.

Рени, твоят коментар е по-интересен. Огледална проекция. Приложими към мен показват наистина много точно това, което изпитвам и ме яде отвътре. Наистина е и силно, и разяждащо като отрова. Явно няма да мине лесно...дааа...

Благодаря и на двете ви  Въпроси и отговори 3 - Page 22 100361828 Въпроси и отговори 3 - Page 22 3032713799 
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 12:24

Благодаря ви много Вера и Moira
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 12:54

благодаря Moira
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 16:02

Колелото на последна позиция винаги ли дава забавяне?  мерси За момента са ми такива наблюденията, но се надявам да не е така.


Последната промяна е направена от Galanthus на Сря Апр 16 2014, 16:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 16:24

Мойра благодаря.. това значи че не знае какво изпитва към мен, така ли да го разбирам ?
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 16:43

Да, Федя, картите показват объркан човек и объркана ситуация като цяло и затова не мисля, че отговарят на въпроса, който си задал, а говорят за други неща. Често се случва така - питаш едно, а получаваш друг отговор, който ако можеш да си изтълкуваш според конкретната ситуация, ще ти е полезен.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 17:39

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 19:14

Четох, че зависи от съседните карти, но едва ли един паж Пентакли ще го задвижи, както е в комбинацията:
асо жезли - паж П - колелото  
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 20:58

Федя,  явно си емоционален на тази тема и картите ти показват твоите желания с тази 10П на 1ва. По 5П виждам,че ситуацията е тежка,нещата не зависят от теб,не можеш нищо да направиш... Всички останали карти показват теб и твоето състояние в момента, т.е картите не ти дават отговор...  По-нататък попитай пак...  мерси 

Галантус, според мен ще се запознае с някого,дори си мисля,че самата тя има някого наум...но просто с това КС нещата ще приключат дотам,пътищата им се разделят по стечение на обстоятелствата... и все пак ми е чудно  това КС как ще се прояви... Не знам защо,но като я видях самата комбинация, въпреки че няма такава карта, нещо отвътре ми казва,че е възможно някакви отношения от преди да дойдат на дневен ред и това да е причината,ако има ново запознанство, да не се получат нещата...или просто да няма такова,защото колкото и самата тя да има желание за нещо ново,някой от миналото да се появи и да промени посоката на пътя й...
От друга страна си мисля,че и тя е нетърпелива, сякаш няма повече време за губене и иска нещо сериозно,писнало й е от кофти връзки... Ще се радвам на ОВ Smile
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 21:07

Много си права в предпоследното си изречение - писнало й е от натоварващи отношения, но вероятно още не е дошъл моментът, което не значи да не опитва  мерси
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 21:15

Е,не съм казала да не опитва, даже напротив!  Въпроси и отговори 3 - Page 22 402149  Ако си стои и чака вкъщи сама,няма какво да се случи Smile Нека видим това КС как ще се прояви  усмивка усмивка усмивка 
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 23:25

Мерси Рени, сигурно е така. Ще изчакам малко време и ще редя нови карти..
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeЧет Апр 17 2014, 18:07

ОВ по моята турска сапунка и най-вече по ей тоя въпрос:

3/ Ще реагира ли до края на седмицата и как?

Цепя на 8 мечове

9 чаши -Асо Мечове-Смърт


Моята прогноза беше, че има колебания и трудности в общуването, ще му е нужна смелост, ако ще прави нещо-да го прави бързо...Като в крайна сметка определих картите като пожелателни, без да вярвам, че ще има някакво действие.

Мойра категорично каза, че действие няма да има, всичко е в миналото.

Той обаче писа днес следобед. Използва безобиден предлог: засичане в обща компания и се включи веднага. Предпазлив. Неуверен даже. Не очаквах да се юрне от главата за краката с разтърсващи признания. Но спомена, че през тия дни доста е мислел за мен и е имал колебания да ми пише ли или не... Казах, че ще се радвам на един сериозен разговор, ако има желание и готовност за такъв и това беше.

Бях решила да пооставя малко картите на мира, че им писна от мене, ама ето...как да не питаш...

Въпросът ми е:
Какво иска от мен в момента?

Цепя на Страшен Съд

4 пентакли- 2 чаши -8 пентакли

Съда го възприемам като равносметка и възраждане, стремеж към един нов етап на развитие.

Двойката чаши дава опит за разбирателство, балансирани отношения. Доколкото е заобиколена от два пентакъла -и между нас няма някакви парични моменти- бих казала, че става дума или за приятелство, или за чувства с крайна предпазливост и стъпване на пръсти.

Да видим вашето мнение?





Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeЧет Апр 17 2014, 23:54

Сгрешила съм, Маждика, извинявам се, ако неволно съм ти причинина дишевни терзания. Твоето тълкуване по картите звучи вярно, успех!  мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeПет Апр 18 2014, 07:58

magica написа:
4 пентакли- 2 чаши -8 пентакли

Съда го възприемам като равносметка и възраждане, стремеж към един нов етап на развитие.

Двойката чаши дава опит за разбирателство, балансирани отношения. Доколкото е заобиколена от два пентакъла -и между нас няма някакви парични моменти- бих казала, че става дума или за приятелство, или за чувства с крайна предпазливост и стъпване на пръсти.

Да видим вашето мнение?

Да видим какво ще стане ,в следващите епизоди...  усмивка 

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeНед Апр 20 2014, 20:48

По какъв начин ме възприема даден мъж?

ц. Дявола
Кралица Ж, 3м, АЖ
-всички прави
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeНед Апр 20 2014, 21:04

Здравей, Blackmoon Smile

Изкушаваш и то доста силно този мъж. Привличаш го и физически, и защото си човек със силен характер и дух. Вижда у теб възможност да получи опора и грижа. В същото време изпитва някаква вътрешна болка и разочарование, не е преодолял или минала връзка, или някакъв проблем между вас. Надява се на ново начало с теб.

Христос возкресе Smile
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeНед Апр 20 2014, 21:17

А ето и един бърз въпрос:

Мисли ли той за мен?

Цепя на 8 чаши

Кралица Мечове- Глупак-Императрица

Не се връща към миналото, каквото било-било, гледа напред и се стреми към нови отношения. Кралица Мечове в случая я смятам за карта-мен: жена, преживяла болката от раздялата. Знае, че ме е наранил и внимава с поведението си в момента да не ръчка стари рани и да не го прави пак. Разумен е, но е запазил според Глупака някакви отворени опции да се изяви една Императрица под формата на по-топла връзка.

Дали съм права?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitimeПон Апр 21 2014, 08:40

магика-този мъж не е запазил добри спомени. нещо го е накарало да се разделите,да не сте заедно,и по-скоро това нещо вижда,не токова теб.
ти не си лошия спомен,това искам да кажа...по-скоро мисли себе си за глупак,както искаш така го мисли,все ще е вярно...

а дали си правя,не знам,ще видим...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 22 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 22 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: