Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Next
АвторСъобщение
magica
Гост
Гост



Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeНед Апр 20 2014, 21:17

А ето и един бърз въпрос:

Мисли ли той за мен?

Цепя на 8 чаши

Кралица Мечове- Глупак-Императрица

Не се връща към миналото, каквото било-било, гледа напред и се стреми към нови отношения. Кралица Мечове в случая я смятам за карта-мен: жена, преживяла болката от раздялата. Знае, че ме е наранил и внимава с поведението си в момента да не ръчка стари рани и да не го прави пак. Разумен е, но е запазил според Глупака някакви отворени опции да се изяви една Императрица под формата на по-топла връзка.

Дали съм права?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Апр 21 2014, 08:40

магика-този мъж не е запазил добри спомени. нещо го е накарало да се разделите,да не сте заедно,и по-скоро това нещо вижда,не токова теб.
ти не си лошия спомен,това искам да кажа...по-скоро мисли себе си за глупак,както искаш така го мисли,все ще е вярно...

а дали си правя,не знам,ще видим...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Апр 21 2014, 13:19

Зуки, всъщност и ти си права. Спомените от миналото са взаимно лоши , особено в близкия месец. И не се раздели той, аз го направих.

Той очевидно не рови в това, което е било-няма желание да го прави, дори и с цел да го изчисти веднъж завинаги.

Оттук-нататък въпросите ми към картите са за това, което предстои. Явно още нещо ще става там.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Апр 21 2014, 16:07

хм,значи може би се дразни на себе си че е допуснал раздялата,и то ти да сложиш край...да ти кажа предусещал е края..именно по тия 8 чаши...

императрицата е сложна...знаеш ли...може да е много напред във времето,но нещо ме кара да три кажа- ти ще имаш връзка,или поне ще си охажвана публично от някой. тогава този господин ще поиска да си пак с него,и то ще е директно казано.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Апр 21 2014, 18:05

Въпрос, който е много важен за мен. Искам да знам, дали да му върна подаръка?

Ц. чаши 5

Кулата, звездата, императрицата

Ако го изпратя сигурно ще си промени мнението. И това ще има необратими последствия. Звездата нещо не мога да я свържа тук Sad.....Императрицата сякаш съм аз. Нещо не успях да ги разтълкувам въобще тези карти  Въпроси и отговори 3 - Page 23 617156  Въпроси и отговори 3 - Page 23 995437 
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Апр 21 2014, 20:24

По тези карти моят съвет е да не му връщаш подаръка,ще нараниш много човека,който ти го е направил,а в това няма никакъв смисъл. мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 08:02

5ч,с кула,с звезда,с императрица-правилно е казала Антония. ЩЕ ДОБАВЯ ЧЕ ОТ ТВОЕТО ОТНОШЕНИЕ,И ОТГОВОР той ще си направи извод,и чака отговор,знак най-вече...
всъщност този човек не очаква много,на него му е достатъчно че е пратил подаръка...

от теб зависи-какво и как ще направиш...важно е какво влагаш ти в думите,той просто е ''замазал'' нещо от миналото с подаръка...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 09:21

Блекмун- като страстна, предирчива, бурна, прекалено енергична избухлива, буре с барут, секси дяволеска

Момиче ме пита ще я потърси ли скоро мъж

Висша об - 10 чаши об- 8 пентакли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 12:11

Подаръка беше направен лично, докато бяхме заедно, той символизираше едно обещание. Аз не мога да го нося, нито да му се радвам по някакъв начин.Все ми напомня за него, не че съм спряла да мисля за него, но все ми " вади очите". И аз мисля така, че наистина ще го нараня.
Зуки права си трябваше да бъде пратен, но ми беше даден лично, което е хубаво, но сякаш замаза положението. Не знам, тогава какъв трябва да бъде въпроса. Явно едва ли ще постигна нещо с това...
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 13:00

Гледах пак на същата приятелка
Как ще се развият нещата до една седмица ?

Ц. Рицар пентакли

Мечове 9 , чаши 2 , жезли 8

Предполагам, че двамата ще имат сериозен разговор, до края на седмицата, относно чувствата си. Но това ще доведе до разочарование и отчаяние.


Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 13:28

Маджика написа:
Мисли ли той за мен?

Цепя на 8 чаши

Кралица Мечове- Глупак-Императрица
Този човек мисли за теб и докато преди е бил негативно настроен /ДМ в минала позиция/ то напоследък ми се струва че вижда в теб само положителните неща /Императрицата/ Причината за това трябва да е някакъв житейски обрат, урок от който е тръгнал наново от нулата/Глупакът/

Звездичка написа:
Искам да знам, дали да му върна подаръка?

Ц. чаши 5

Кулата, звездата, императрицата
 
Отговорът е положителен, Звездичка. Отговорът е "ДА", така мисля. Свързан е с раздяла и продължителна болка /това и ти си го написала/ не знам какво ще се случи ако го върнеш, но може и някой да "изтрезнее". Може да попиташ отново картите с конкретни въпроси.

Линд написа:
Момиче ме пита ще я потърси ли скоро мъж

Висша об - 10 чаши об- 8 пентакли
Това "скоро" ми е интересно като срок  Въпроси и отговори 3 - Page 23 402149 Изненадващо тук 10-тте чаши в обърнатият вариант ми харесват, защото не са проекция. Иначе ми звучат като блянове. Човекът мисли по въпроса. Вероятно ще я потърси.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 13:40

Звездичка написа:
Как ще се развият нещата до една седмица ?

Ц. Рицар пентакли

Мечове 9 , чаши 2 , жезли 8


Нещата ще се развият по-бързо от зададения срок. Вероятно ще има среща или разговор и мисля ще я убедят, че проблемите са само в нейната глава.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 13:46

Фрог, така е в момента подаръка е свързан точно с това  мерси  Обаче въпросите ме затрудняват, който трябва да задам, за да разбера, какво точно ще стане ако го върна, дали наистина някой ще изтрезнее или ще "погреба" връзката завинаги  Embarassed
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 13:54

LindaLi,
Висша об - 10 чаши об- 8 пентакли

По тези карти си мисля,че е по-вероятно тя да го потърси или да направи така,че той да я потърси... 8П на последна особено ми е показвала,че питащата/в случая/ прави всичко необходимо,за да се случат нещата...

Zvezdichka, съгласна съм с Фрог,че отговорът е ДА, но помисли си какво ще постигнеш,ако му го върнеш и какво целиш? Виждам,че ти е гадно, но попитай картите например "Как ще реагира той,ако му върна подаръка?", т.е ще получиш ли като краен резултат това,което искаш?
Относно твоята приятелка, нещата ще се развият бързо и неочаквано по 8Ж,но е добре да си отговори на въпроса какво прави 9М в тази подредба, сякаш се притеснява да се срещне с него. Трябва да си даде сметка,че нещата,за които се притеснява и страхува, са безпочвени.

Magica,
ако трябва да отговоря с Да или Не,бих казала ДА,но за мен тези карти показват теб самата - ти ли си тръгна от тази връзка? Била си решена да поставиш едно ново начало за теб самата. Виждам една промяна в теб - от ДМ - поела си нещата в свои ръце,минавайки през Глупака - отдърпнала си се без да знаеш какво следва,просто си решила,че така е най-добре и стигаш до Императрица - ясно осъзнаване на желанията и целите ти. Въпреки че си се отдръпнала,виждам,че все още искаш да си с този човек.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 14:08

Благодаря ви, по моето теглене аз виждам жената, като разочарована и страдаща.... И не знам защо но мисля че няма да я потърси, дори си мисля, че е почнал друга връзка.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 14:24

звездичка написа:
Как ще се развият нещата до една седмица ?

Ц. Рицар пентакли

Мечове 9 , чаши 2 , жезли 8

много бързо нещо ще се случи.
вероятно самото момче ще се обади.
или как да кажа нещо ще проличи че той е наранен и търси начин да бъде забелязан от момичето.

сигурно в фб профила си личи,скайп ...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 14:25

LindaLI,на какво цепиш?
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 15:13

Теглих си карти на въпроса:
Как ще реагира той ако му върна подаръка? Докато ги бърках паднаха Луната, паж пентакли,отшелникът.

Ц. 7 пентакли

Асо Жезли
Жезли 8
чаши 3

Интересно докато се рових за значенията видях, че Жезли 8 и 3 чаши означава интересно пътуване. Мисля, че ще вземе бързо решение, за да изясним отношенията ни.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 17:14

Рен, гледам все по- малко да обръщам внимание на картата на цепене- пж о.

Може би сега й е трудно, 10 ч о. Ще й дадат един реален поглед над нещата, ще се отрезви и ще се съсредоточи в нещо друго... Тъй мисля.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 18:43

Маджика написа:
Мисли ли той за мен?

Цепя на 8 чаши
Кралица Мечове- Глупак-Императрица

Мисли, че трябва да остави тези отношения. Твърде груба и рязка си била с него. Има нужда от нещо ново, някакви по-неангажиращи и приятни отношения и жена която да му доставя удоволствие и радост. Може би всъщност вече има друга на хоризонта, ако няма то или е в мислите му или скоро ще се появи.

Звездичка написа:
Искам да знам, дали да му върна подаръка?

Ц. чаши 5

Кулата, звездата, императрицата

Да можеш да го върнеш, само дето това ще го нарани и ядоса много, но пък за теб ще е добре, защото ще постави ново развитие на нещата.

Ц. 7 пентакли

Асо Жезли
Жезли 8
чаши 3
Мисля, че ще е изненадан и реши, че не оценяваш жеста, поради което ще се ядоса.Ще поиска да поговорите(най-вероятно първо по интернет ще се разменят някои съобщения), но после може да се видите. Ще има бурни емоции, може би в началото не така приятни, но накрая всичко ще завърши добре със среща между вас. Възможно е да има подновяване на отношенията.

Линд написа:
Момиче ме пита ще я потърси ли скоро мъж

Висша об - 10 чаши об- 8 пентакли


Най-вероятно тя ще го потърси първа и той ще й отговри.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 20:02

Почвам с обратните връзки- ще помоля и други да го направят.

Цитат :
момичета- развитие в личен план за месец

Кула Колесница 6 меча прави

не беше любовен месец, загърбване на неща от които няма смисъл, пътувания по приятен и неприятен повод

Цитат :
Момичета как ще се развие романса между приятелка и приятел, харесаха се, но той по обясними причини свири отбой. Все пак- ще стане ли нещо вбъдеще

ц. 4м

6 м об.- Рицар меч- Глупак об.

Мисля, че за сега ще заложат на разумното и премислено поведение и ще успокоят хормоните.

ОВ: Нещата се развиха както съм написала, макар, че по едно време доста се бяха поувлякли

Цитат :
същата тази приятелка е доста...нещастна в личен план.. аз й правих годишно гледане и предрекох връзка и някакво по- сериозно запознанство още в началото на годината- нищо за сега.

Питам за любовта при нея до 3 месеца

ц. 10 п об.

Обърната Сила 4 чаши Жрец

Мисля, че съм била права в годишното ми гледане все пак. Съвсем скоро ще се появи ТОЙ.

ОВ: Мъж се появи,влюбена е, ще видим какво ще излезе в крайна сметка

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 20:08

Какво ще се случи между мъж и жена да 1 месец-скарани са в момента

Колелото,9П,3Ж
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 20:30

Ще се сдобрят според мен.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 20:31

Цитат :
как ще се развие флирта между мен и мъж

об. рицар п

4м 8ж рицар чаши

Цитат :

как той е настроен към мен?

ц. об. 10 ж
об. 9 п Рицар меч Висша жрица

нищо, никакво развитие, срещнахме се само двамата,не ми допадна в крайна сметка, той иначе си падна по мен

Цитат :
Момичета- един мъж се появи от нищото в живота ми и започна да ми сваля звезди, да ми говори за сериозни неща...Живее в чужбина и няма как скоро да се видим...


Какво иска този мъж от мен реално?

2 меча
3 пентакли 8 меча 4 жезли


Какво развитие да очаквам там?
(днес тегля само прави карти)!

ц. Справедливост
Асо Ж Висша Жрица 10 чаши

Искаше да живее с мен, семейство- такива ми ги говореше, но там прекъснах контакта, защото за мен това са абсолютно нереални неща - на този етап, с този човек

Цитат :
Момичета някоя би ли ми теглила карти как ще протече среща довечера? Благодаря!

Теглиха ми

Как ще мине: 5 м глупакът асо м/ д. Дама меч

Ще ми допадне ли човека

7 ж глупак 8 жезли/ д. Стр. Съд

Срещата мина много приятно, но човека не ми допадна за по-нататъшен флирт
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 20:45

Здравейте Smile

Много интересни коментари събра подредбата ми и само една прогноза- от черна по-черна  Въпроси и отговори 3 - Page 23 531608 Blackmoon от доста време се опитва да ме убеди, че горкият човечец се чуди как да се откопчи от хищните ми лапи и от грубия ми, обсесивен, задушаващ характер, за да се отдаде на свежи и разтоварващи емоции с някоя по-по от мен.А аз го гоня с кучешката каишка и се тръшкам неистово, че той бяга, ръмжи и чат-пат ме ръфа по кокалите.

На нея ОВ директно: Тцъ. Тоя път грешка.

Фактология:
Раздялата / 8-ица чаши / вече беше факт. По моя инициатива. Т.е.потърпевшия от Кралицата Мечове у мен имаше пълен карт бланш да си чупи главата и да прави каквото си ще.
Т.е. двете карти - на цепенето и отминаващата - вече си изиграха ролята.
Оттам нататък имаме Глупак-Императрица.

Едно от тълкуванията Глупак-Императрица би могло да бъде и желание за нова връзка.
НО! Въпроса не беше зададен принципно, а съвсем конкретно "мисли ли за мен". Следователно е по-логично да се тълкува като "нова връзка с мен"

После. Императрицата някак не ми стои като карта на неангажиращите свалки. По-скоро усещането ми за нея е за семе, което се посажда и ако се отгледа-ще даде някакъв плод.
Ако Глупакът засажда, Императрицата отглежда, разбираш ли? Майчина карта ми е тя...и лечителска.

Браво на Рени и Фрог, респект, те видяха нещо, което ми беше и първо усещане след подредбата. Урок, научаване, преминаване на друго ниво.

Миналото / 8 чаши/ - учи, превръща емоциите в разум и рационално мислене / Кралица Мечове/ - Ако си отворен и търсиш знание непредубедено / Глупак/ - Това ще даде плодове след време / Императрицата/.

Само се различаваха двечките в коментара за кого е урока.

Според Рени си е за мен:
- Минало - Драма- Здрав разум - Ново начало -Личностно съзряване

Според Фроги за него:
- Минало - Тя си отиде, осъзнах се - Мога да опитам пак и искам да опитам пак - Отворен съм евентуално за връзка

Така или иначе, за когото и да е урока, за мен е ценно и полезно.

Благодаря на всички Smile

Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 21:11

magica, добре казано, дано да мисли за нова връзка с теб,а не с друга, както на мен ми изглежда.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 21:12

Цитат :
един мъж ме ядоса и малко го дистанцирах от себе си

как е настроен той към мен, какви действия ще предприеме, ще ме търси ли, ще настоява ли
ц. Асо п
5 чаши- 2 чаши об.- обърнат дявол

Да, потърси ме.

Цитат :
Момичета... Господин с който съм си имала вземане даване ( но той не е по сериозните ангажименти).. Та пак ме търси - какво е мнението отношението на този мъж към мен
Ц. 3 чаши
3 меча паж чаши крал пентакли

Ами общо взето много ме иска, но той решава кога да ме покани на среща, кога може, по - сериозно отношение за сега не виждам- освен желание за кекс. Но определено показва инициатива.

Цитат :
Момичета, един човек ще се появи ли отново я живота ми пре април, искам да събера още мнения

Об. 7п+ 6 меча+ 9 чаши

Директно не- нищо специално нямаше, имаше обаче случайна среща
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 23 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 23 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: