Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next
АвторСъобщение
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 21:11

magica, добре казано, дано да мисли за нова връзка с теб,а не с друга, както на мен ми изглежда.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 21:12

Цитат :
един мъж ме ядоса и малко го дистанцирах от себе си

как е настроен той към мен, какви действия ще предприеме, ще ме търси ли, ще настоява ли
ц. Асо п
5 чаши- 2 чаши об.- обърнат дявол

Да, потърси ме.

Цитат :
Момичета... Господин с който съм си имала вземане даване ( но той не е по сериозните ангажименти).. Та пак ме търси - какво е мнението отношението на този мъж към мен
Ц. 3 чаши
3 меча паж чаши крал пентакли

Ами общо взето много ме иска, но той решава кога да ме покани на среща, кога може, по - сериозно отношение за сега не виждам- освен желание за кекс. Но определено показва инициатива.

Цитат :
Момичета, един човек ще се появи ли отново я живота ми пре април, искам да събера още мнения

Об. 7п+ 6 меча+ 9 чаши

Директно не- нищо специално нямаше, имаше обаче случайна среща
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 17:58

мерси


Последната промяна е направена от Galanthus на Нед Апр 27 2014, 06:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 20:06

Каква ще бъде реакцията на момиче,ако момче я потърси по телефона?
10Ч(об)
Смърт,Обесен,Слънце(об)

Май не е момента да я търси...
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 06:05

какво мисли за разговорът ни?

висш жрец - висша жрица-6 жлези обърнати
цепя на колесницата обърната

какво щее моето отношение към него до края на май?
5 чаши-висшжрец-висша жрица
цепя на 4 пентакли обърнати.

слагамги заради повтроението жрец-жрица. струва мисе много странно че така се паднаха, защото не тегля картите подред, а бъркам в тестето и си избирам карти.

иначе яз явно ще се разочаровам което и си го очаквам. жрецът не знам как да го тълкувам, може би няма да го показвам.

Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 22:31

Момичета,
Може ли някой да ми изтегли карти за отношения с определен човек през следващите 3 месеца?

Картите ми нещо са ми емоционално блокирани, може би защото и аз подхождам по - емоционалноSmile

Благодаря ви!
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 12:55

Ще ви помоля за малко помощ и аз. Гледах на една жена, която искаше да знае как ще се развиват отношенията със съпруга й, тъй като явно той иска да се разделят, макар че нищо не беше предприел все още по въпроса.

Първо питах как ще се развиват отношенията им до половин година (това беше точно преди един месец):
Колесницата (об.) - Асо чаши - Асо мечове

После питах, дали ще останат заедно:
Асо мечове - Жрецът - Глупакът

Как ви се струват на вас тези карти? Аз първоначално не обърнах внимание на първата подредба, защото като видя две Аса и си мисля, че въпросът е задаван твърде много пъти. Обаче после като видях Глупакът на последна при второто подреждане, реших, че става въпрос наистина за някакво ново начало между тях. Така и отговорих на жената. Сега тя ми пише, че мъжът й е съобщил, че се изнася през май от тях и вече ремонтира някакво друго жилище, в което ще живее. Но по тези карти категорично не виждам раздяла... Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 13:02

Вера, първите карти за мен са по-бързи и показват един застой между тях,нещо като боксуване на едно място,дори възможност за нетрезво виждане на ситуацията,което предизвиква прилив на емоции и разяснителни,болезнени разговори между тях. За мен тези карти вече са се проявили.
На втория въпрос,ако трябва да отговоря с Да или Не,бих казала - ДА - АМ- разясняване,Жрец- прошка,Глупак - ново начало.

Честно казано, на един въпрос,дали мъж ще ме потърси в определен срок с Глупак на 3-а,отговорът беше Да,но за сметка на това в този период аз не му вдигах и ,лично за себе си, сложих едно ново начало,но в друга посока,т.е без него. Така,че не знам в случая този Глупак как ще се прояви...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 14:36

Вера, на мен тези карти ми говорят за ново начало но на всеки от тях по отделно. С Глупак на 3-та и АМ не мисля, че може да се говори, че ще останат заедно. Колесницата об. показва нещата между тях не са вървели от дълго време. А това Ач говори по-скоро за нова любов, отколкото за подновяване на старата, понеже всичко завършва с АМ. Може и да е временно подобряване на нещата, но АЧ е слаба карта, за да говори за далечни перспективи. А ако приемем Жрецът символ на брака то, Ам е символ на развод. Понеже е решение което разрязва, Жреца , за да се появи Глупакът, т.е всеки да поеме по своя път свободен. Глупакът не може да говори за това, че ще останат заедно. Ако имаше примерно 10ч, 10п, Любовници или др. тогава бих казала, че ще останат заедно. Но тук става ясно, че ще има ново начало за всеки отделно. Също може да символизира мъжа, който напуска дома им и тръгва по своя път да си търси щастието.
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 14:52

Верче, заради Асото меч и на мен ми се струва, че нещата няма да потръгнат. В руската литература наричат мечовете - радикална боя, т.е. с тях се извършва радикална промяна (най-вече в отношенията и комуникацията). Ако гледаме само втората подредба, и аз бих казала, че ще се сдобрят, но за това се задават по няколко въпроса (уточнителни, разяснителни и т.н.) за да излязат всички факти наяве. Щом й е заявил, че се изнася да знаеш, че дори и да има някакво сдобряване нещата няма да са същите! Още повече, причината един мъж да се изнесе от дома си е или, че вече до такава степен не може да понася скандалите с жена си или че е срещнал нова изгора (в случая с Асото чаши и Жрецът ми изглежда по-вероятно второто). Глупака сигурно показва новото начало за него и нея, но поотделно. Човек никога не знае как ще се проявят картите докато събитията не настъпят! Тарото е магия, която винаги ще остане неразкрита докрай Smile
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 14:56

Reni, да, определено тези първите карти вече трябва да са се проявили, може би Асо мечове е била новината, че той ще се изнася. По принцип Асата са бързи карти наистина.

Blackmoon, с двете Аса и Глупакът наистина най-логичната мисъл е ново начало, но защо излиза при въпроси за отношенията помежду им, ако ще означава, че всеки тръгва по своя път? При положение, че всичко приключва, не е ли по-логично да излезе Смъртта, Страшният съд, 10 мечове, например? Даже аз десетките повече бих очаквала да видя за край, отколкото Асата. А за това:
Цитат :
Също може да символизира мъжа, който напуска дома им и тръгва по своя път да си търси щастието.
бих очаквала поне 8 чаши да видя...
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 15:04

Pelle, че има друга - има. Но тя не е от скоро изобщо, съпругата знае за нея, аз и затова и не я виждам като Асото чаши тук. Даже и за отношенията между нея и въпросния съпруг редих карти за три месеца напред:
9 мечове - Отшелник (об.) - 3 мечове (об.)
Че има чувства, има. Но не виждам нещата между тях да вървят на някъде, камо ли пък да са причината той да се изнесе.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 15:13

бих очаквала поне 8 чаши да видя... написа:
понякога нещата са приключили емоционално много преди да се вземе решението за раздяла. или пък си го взел, но не се решаваш да го изпълниш....в този случай наистина глупакъ е може би по-подходящ. защото всъщност ти олеква, че най-накрая поемаш по нов път. тръгваш си не толкова с натежало сърце, а обратно - радваш се, че агонията е приключила и тръгваш точно като глупакът - не знаеш точно къде, но надяваш се - за по-добро място.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 16:04

Вера, тези карти за мен : 9 мечове - Отшелник (об.) - 3 мечове (об.) показват състоянията на питащата - прекалено много болезнени страхове,които я объркват и тя не знае,не е в състояние да намери логичния път, Отшелник об го приемам все едно сякаш някой е взел фенера от ръцете на Отшелника - не вижда светлина в тунела, не може да намери решение,за да се справи с проблема,най-малкото защото мислите й са потънали в мрак и тя е изгубила пътя си.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Апр 26 2014, 07:59

изтеглиха ми карти - аз какво всъщност искам от М?

колесницата - 8ч-2м
дъно  - Обесен

да го пусна от живота ми? но 2м накрая са временен покой, крехък баланс...не вътрешен покой /както може би биха били 4м/
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Апр 26 2014, 12:39

Здравейте,

Задала съм пряк въпрос на човека за отношение към мен в момента.

Попитала съм картите: Ще получа ли отговор от него и какъв?

Цепя на Обесен

Асо Чаши-Звезда -Дявол


Докато цепех на Обесения и с Дявола накрая бях готова да поклатя глава и да кажа "А, нищо ново под слънцето", но комбинацията с Асо Чаши и Звезда ме обърква.

Ще се радвам да коментирате.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Апр 26 2014, 14:06

Магика, тези карти показват твоето състояние за мен,особено с това АЧ за основа,което е толкова нестабилно,не само защото е Асо,а и защото е чаши/емоции/. Цепиш на Обесен,защото на този етап не зависи,може би, нищо от теб и трябва само да чакаш. Много емоции,надежди и страхове ми показват тези карти на мен.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Апр 26 2014, 16:17

Съгласна съм с Рени. И с тоя дявол + обесен ми изглежда,че храниш напразни надежди по отношение на този човек.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Апр 26 2014, 18:00

ОВ: Получих доста груб / Дявол/ отказ за отговор /Обесен/. Обесеният се прояви като отказ изобщо да се говори.

Комбинацията Асо Чаши -Звезда- Дявол - също бих я тълкувала като Напразни надежди за нещо хубаво с пречки накрая.

В чисто събитиен план се прояви като кратко пращане по дяволите от моя страна и конфликт.

Ще изчистя емоциите и вероятно ще направя една-две подредби за развитие на ситуацията.

Благодаря.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Апр 26 2014, 21:13

Ето го и втория въпрос :

Как ще реагира на скарването?

Цепя на 10 чаши

3 чаши - 3 меча -8 чаши

Само Малки Аркани - случващото е с ежедневен, а не с кардинален характер.
Преобладаващи чаши - емоциите взимат връх.
8 чаши на 3 позиция - ще се фръцне и няма да ме търси известно време.
3 меча на 2 позиция - някой е под стрес, раздразнен, има си ядове и си го е изкарал на другия, държал се е гадно.
Оттам комбинацията 3 чаши-10 чаши...

Ако приема 10-ката чаши като оказваща цялостно влияние -тя дава все пак един хепиенд, потвърден и от 3-ката чаши в началото.

Оттам-нататък само се колебая при така направена подредба - коя от комбинациите ще натежи : двете карти-чаши с хепиенда или 3 меча-8 чаши като две крайни карти.

Ще си покаже.








Върнете се в началото Go down
Matti
Гост
Гост
Matti


Female Брой мнения : 119
Join date : 23.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Апр 26 2014, 21:18

Момичета, нямам колода с карти, мога ли си задам въпрос и някой да ми изтегли? Благодаря предварително!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Апр 26 2014, 22:35

Цитат :
Първо питах как ще се развиват отношенията им до половин година (това беше точно преди един месец):
Колесницата (об.) - Асо чаши - Асо мечове

После питах, дали ще останат заедно:
Асо мечове - Жрецът - Глупакът

Възраждане на отношенията им- в смисъл на нова пролет при тях до 6м. Раздяла не виждам в никакъв случай.

Цитат :
9 мечове - Отшелник (об.) - 3 мечове (об.)
С любовницата ще се раздели, явно ще си предпочете жената. Няма никога да каже на любовницата окончателно край, но тяхната "връзка" е просто обречена. Постепенно охладняване при тях до стигане в нищото. Жена си обича повече.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Апр 26 2014, 22:41

Цитат :
изтеглиха ми карти - аз какво всъщност искам от М?

колесницата - 8ч-2м
дъно  - Обесен

артемис, ти си доста депресирана по отношение на този човек. виждам състоянието ти- на неоценена, отхвърлена по някакъв начин и страдаща жена.

Съжалявам, но на този етап на чувствата ти и желанието ти няма адекватен отговор
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 00:21

Magica, 8Ч показва буквално тръгване,заминаване,отдръпване,сбогуване- когато напускаш нещо сигурно и до болка познато,установено и търсиш нови хоризонти. Внимавай!
Тези 10Ч и 3Ч са изключително нестабилни карти. Да не би да сте имали разправии,поради това,че мислиш,че има друга?
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 00:41

Рени, никога не сме имали сцени на ревност в традиционния смисъл.
Темата "друга" също не е стояла на дневен ред...

Проблемът винаги е бил в липсата на искреност и ясно очертаване на параметрите на отношенията. В противоречивите сигнали, които постоянно ми се подават...
Съответно аз периодично задавам един прост въпрос: "Какво съм аз за теб всъщност?"

Преди на всяка подредба ми излизаше я 7 М, я Жрица, я някакви други потайности и мъгли.

Преди 2 седмици пак излизаше 8 Чаши и тогава отсякох, казах край, каквото било-било, писна ми от "познатото старо", не ме устройва и т.н.
Имаше нещо като завръщане от негова страна.

Понеже всеки има право на втори шанс, промених подхода, имахме някаква по-скоро рационална, отколкото емоционална комуникация, смятах, че постепенно може би всичко ще се намести и развие. Но отново...същите противоречиви сигнали, същия неадекватен отказ да внесе яснота у мен, на мен пак ми писна на шапката и пак сложих едни 8 Чаши като финал.

Така че...8-те чаши вече са факт. Безспорни са и 3-те меча.

Как смяташ: тази конкретна подредба пак ли отразява мен / защото би могла/ или него?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 03:30

Magica,защо не направиш една подредба Висша Жрица за отношенията ви,но без срок- просто като общи тенденции да разбереш накъде отиват нещата.
Ако е такава ситуацията,то тези карти показват теб- 10Ч са твоите мечти и надежди за хармония между вас,за мен тези 10Ч показват това,че на този етап ти виждаш бъдещето си с него - това,което ти искаш от него и това,което описа по-горе. В други случаи 10Ч излиза и за хора,които са обвързани,семейни, или се чувстват такива.3Ч е основата на проблема- това е неговото несериозно поведение и желанието му да се забавлява,което теб те мъчи и те отдръпва от него.
За мен при подредбата с 3 карти ,първата карта винаги показва основата,т.е това,което имаме до тук,налице и съответно как ще се развие в близко бъдеще/настояще по 2ра позиция и крайния резултат- 3та позиция.
В основата имаш чаши,т.е за основа имаш емоции,което е нестабилно,нямаш реално проявление/резултат,което води и до нетрайни,нестабилни,незадоволителни крайни резултати.Показва се просто една моментна нагласа на питащия. Това,което искам да кажа е,че дори и да си тръгнеш по 8Ч,пак ще се върнеш в тези отношения рано или късно. На мен лично 8Ч не ми е показвала окончателна раздяла,човекът винаги се завръща. За окончателна раздяла си има други карти,по-тежки - Смърт,СС,Справедливост,Император и др.- Вера ги беше споменала някъде.
В Таро не е въпросът да видиш само дали нещо ще стане,или няма да стане. Трябва да наблюдаваш внимателно проявлението на картите ,защото при нестабилни комбинации, дори и да показват,че ще стане е много възможно всичко да е временно,нетрайно- т.е дадената ситуация се развива за месец-два,например и след това всичко утихва , и остава в миналото.
За да бъда още по-ясна и да не съм разбрана погрешно,ще дам още един пример с въпроса "Ще имам ли любовни взаимоотношения с еди кого си?" - Картите показват "Да",но от самите комбинации и бои,трябва да се прецени дали тези взаимоотношения ще бъдат за една вечер,един месец или година. Точно тази част,признавам си, ми е трудна,но е нормално- аз се занимавам с Таро от една година,начинаеща съм все още и ми трябва още много време,за да започна да ги разбирам,както трябва.
По картите,които са ти излизали преди за него, още веднъж ми се потвърждава това,че той не е настроен за нещо сериозно,няма значение какво говори или казва. Един човек може да говори,каквото си иска,но единствено действията показват истинската му нагласа за нещата. Избягвай да правиш подредби,когато си прекалено емоционална,защото нищо няма да ти покажат.
 мерси мерси  мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 06:57

На въпрос дали ще се появи нещо ново в живота на питащата изтеглих:

обърната 6 чаши, рицар Чаши и паж Пентакли


Все още не е преодоляла минало разочарование за да може да даде шанс на новата любов да се появи в живота й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 24 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 24 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: