Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Next
АвторСъобщение
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 03:30

Magica,защо не направиш една подредба Висша Жрица за отношенията ви,но без срок- просто като общи тенденции да разбереш накъде отиват нещата.
Ако е такава ситуацията,то тези карти показват теб- 10Ч са твоите мечти и надежди за хармония между вас,за мен тези 10Ч показват това,че на този етап ти виждаш бъдещето си с него - това,което ти искаш от него и това,което описа по-горе. В други случаи 10Ч излиза и за хора,които са обвързани,семейни, или се чувстват такива.3Ч е основата на проблема- това е неговото несериозно поведение и желанието му да се забавлява,което теб те мъчи и те отдръпва от него.
За мен при подредбата с 3 карти ,първата карта винаги показва основата,т.е това,което имаме до тук,налице и съответно как ще се развие в близко бъдеще/настояще по 2ра позиция и крайния резултат- 3та позиция.
В основата имаш чаши,т.е за основа имаш емоции,което е нестабилно,нямаш реално проявление/резултат,което води и до нетрайни,нестабилни,незадоволителни крайни резултати.Показва се просто една моментна нагласа на питащия. Това,което искам да кажа е,че дори и да си тръгнеш по 8Ч,пак ще се върнеш в тези отношения рано или късно. На мен лично 8Ч не ми е показвала окончателна раздяла,човекът винаги се завръща. За окончателна раздяла си има други карти,по-тежки - Смърт,СС,Справедливост,Император и др.- Вера ги беше споменала някъде.
В Таро не е въпросът да видиш само дали нещо ще стане,или няма да стане. Трябва да наблюдаваш внимателно проявлението на картите ,защото при нестабилни комбинации, дори и да показват,че ще стане е много възможно всичко да е временно,нетрайно- т.е дадената ситуация се развива за месец-два,например и след това всичко утихва , и остава в миналото.
За да бъда още по-ясна и да не съм разбрана погрешно,ще дам още един пример с въпроса "Ще имам ли любовни взаимоотношения с еди кого си?" - Картите показват "Да",но от самите комбинации и бои,трябва да се прецени дали тези взаимоотношения ще бъдат за една вечер,един месец или година. Точно тази част,признавам си, ми е трудна,но е нормално- аз се занимавам с Таро от една година,начинаеща съм все още и ми трябва още много време,за да започна да ги разбирам,както трябва.
По картите,които са ти излизали преди за него, още веднъж ми се потвърждава това,че той не е настроен за нещо сериозно,няма значение какво говори или казва. Един човек може да говори,каквото си иска,но единствено действията показват истинската му нагласа за нещата. Избягвай да правиш подредби,когато си прекалено емоционална,защото нищо няма да ти покажат.
 мерси мерси  мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 06:57

На въпрос дали ще се появи нещо ново в живота на питащата изтеглих:

обърната 6 чаши, рицар Чаши и паж Пентакли


Все още не е преодоляла минало разочарование за да може да даде шанс на новата любов да се появи в живота й.
Върнете се в началото Go down
Matti
Гост
Гост
Matti


Female Брой мнения : 119
Join date : 23.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 09:24

Здравейте, аз отново да помоля - някой да ми изтегли карти, или да ми каже къде мога онлайн да си изтегля?  мерси 

Въпросът ми е - Ще се получи ли нещо между мен и Е.? Нещата са сложни и аз секолебя дали въобще да го поканя да излезем на кафе Smile

Благодаря Ви предварително!
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 09:36

Матти,има тема "За гостите на нашия форум" Задай си въпроса там,някое от момичетата,ако има желание, може да ти тегли карти. мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 09:46

галантус, струва ми се, че ще има нов
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 09:50

Галантус,и аз мисля като Линда-ще има нов човек в живота на тази жена,нова и хубава любов.
Върнете се в началото Go down
Matti
Гост
Гост
Matti


Female Брой мнения : 119
Join date : 23.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 09:59

Благодаря, Антония  мерси 
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Апр 28 2014, 18:17

Хвърлих карти на жена омъжена е, но брака не върви.
Въпроса е : Какви чувства има мъжът и към нея ?

Ц. Императрицата
Крал жезли
жезли 5
Асо жезли

Мисля, че изпитва страст. Отдал се е на семейството,проявява отговорност. Обаче по тези карти не изглежда да има чувства ? Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Апр 28 2014, 19:57

Има конфликти в това семейство, противоречия. Той е мъж, който очаква признание, да го уважават, лидер, понякога е сприхав и лесно се пали. Дали съм права?
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 08:47

Аз написа:
Какво ще се случи между мъж и жена да 1 месец-скарани са в момента

Колелото,9П,3Ж


Blackmoon написа:
Ще се сдобрят според мен.


Да,сдобриха се  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 10:09

Аз мисля че картите за мъжа и жената семейство с мн добри, има скандали но те са по всякакъв друг повод не и безразличие по скоро ревност дори
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 10:12

звездичка-мъжът е доста мъж,ма и жената доста на жена го докарва...страсти огнени ... не мисля че имат проблеми,но могат и по-леко да я карат(ако им се иска)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 10:35

Здравейте,
Гледах наскоро на една приятелка за отношенията и с мъжа до нея. Заедно са от близо 3 години, и доста влюбени изглеждат. Но картите им леко ме озадачиха:

Написвам въпросите по реда на задаването им:

1.Какво чувства мъжът към жената? - СС, паж П, 8 ж

2. Какво е жената за мъжа? - 9 П, кралица Ж, смърт

3. Как мъжът вижда развитието си с жената? - 10 П, кралица П, 7 П

4. Какво чувства жената към мъжа? - СС, кралица чаши, 10ж

5. Какво е мъжът за жената? - 9 П, 9 М, 7 М

6. Как жената вижда развитието си с мъжа? - асо П, 2 П, рицар М


Прави ми впечатление абсолютната сходност в картите за двамата: (въпроси 1-4, 2-5, че дори 3-6).

СС и в двата случая като първа карта, според мен означава поета отговорност за чувствата, взимане на решение с разума, без да се набляга на емоционалната страна. Завършващият жезъл обаче, сякаш показва страх и напрежение. Тук има разумност,няма излишно идеализиране.
Все пак не знам защо имам притеснение, че нещо не е наред в тази връзка. Не виждам в картите тази влюбеност, която я виждам в действителност.

Може ли да ми кажете вашето мнение?
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 13:47

Нещо не мога да цитирам. Момичета прави сте, да. До колкото, знам брака им се разпада. Много се карат.  А за чувства не мога да кажа. Но знам, че има намеса на трети човек.Със сигурност има нещо останало от чувствата им. Женени са 13 години вече. Благодаря ви  мерси
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 20:08

Ще пише ли до края на седмицата?

Цепя на Кралица Пентакли

7 Жезли-Паж Пентакли-Крал Жезли


Давам една оптимистична прогноза. Ще прояви проницателност и разум /Кралица Пентакли/. По-скоро ще стисне зъби пред трудната ситуация, отколкото да се откаже / 7 жезли/. Решението няма да е бързо и импулсивно, ще го вземе след обмисляне и бавно. По Паж Пентакли може би ще извлече някакви поуки. А според Крал Жезли накрая е възможно да уважи гледната ми точка и да предложи някакъв вариант на помирение.

Хм...
При всички случаи тия точно карти не ги чувствам като пряко отражение на мен самата. За него са си. Дано съм права.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeПет Май 02 2014, 09:58

Питам картите: Какво иска от мен?, защото макар че не се е засилил да търси личен разговор -в обща компания усърдно и непохватно ми привлича вниманието в стил "дърпане на плитки".

Цепя на Кралица Жезли

Паж Мечове-Луна-Кралица Чаши  

Има някаква цел. Разчита на личната си харизма и въздействие върху мен / Кралица Жезли/. По принцип е общителен, търси разговори, ако има възможност-се опитва да е полезен / такъв си е, вярно е/ с информация или друго. Но е нащрек и зад това поведение има нещо повече / Паж Мечове/. Луната потвърждава скрити мотиви, променливи настроения, неясни емоции, самозаблуда или подвеждане на другия. Буквално погледнато точно заради Луната сме на тоя хал. Според Кралица Чаши иска мен, иска затопляне на нещата, иска чувства някакви.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeПет Май 02 2014, 15:55

Мисля, че ще пише, но ако първо ти му пишеш.

Струва ми се, че иска да те дразни и нещо усърдно крие от теб и те лъже. Тук пак имаш две жени. Кралица жезли си ти а коя е кралица чаши?
Общо взето казва ти някакви лъжи и се държи много по детски. Само не знам дали не крие друга жена от теб?
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeПет Май 02 2014, 16:39

Blackmoon, абе амбицира ме накрая с тая друга жена, та друга жена.
Да взема най-после да попитам?

Има ли друга жена в живота му?

Цепя на 8 чаши

7 чаши-Императрица-Дявол

На пръв поглед ми се струва, че миналото все още при него оказва прекалено силно влияние / 8 чаши/. Имал си е чувства там, държал е на нея, тя изобщо е била важна фигура в живота му /Императрица/. Но няма действия, а само витаене в спомените, неясноти, вътрешни драми и прикриване пред света навън, увъртания и нежелание да споделя / 7 чаши-Дявол/.
Прекалено много сенки и собствени призраци, за да бъде в някаква реална ситуация.

Ако все пак наистина има реална ситуация и друга /Дявол/ като изкушение, заигравка...ще съм първият човек, който ще въздъхне с облекчение и ще е доволен да изчисти за себе си "мистерията".
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 00:20

Имератрица + Дявол на въпрос има ли друга жена е доста показателно,че има друга, но има 8ч+ 7ч сякаш той мечтае за нея, но може и да не са заедно. Дявола е защото има лъжи от негова страна към теб към нея. Обикновено дявола при любовни триъгълници често се пада.

Ето впроси и от мен:

1) В. (мъж) ще има ли дете до 1г?

Смърт
СС, 9ж(об), 3ж
доп. АП


2) И. ще забременее ли от В до 1г?

ПМ
7м, 7ж, 3м
доп. Императрица


Защо ли ми се струва, че може да стане белята и после да има аборт? Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 01:25

Блекмуун: В. не иска дете, даже и И. май не я иска особено, а И. се опитва да го задържи чрез забременяване. Ама такова няма да има, така мисля, картите отговарят на други въпроси и описват отношението на жената. Така ли е?
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 02:32

Ами и аз мисля, че описват ситуацията между тях.
Отначало се опитах да ги тълкувам тези карти свързани с бременност заради Императрицата и  АП, но после като се замислих наистина тези карти описват ситуацията между тях, а не бременност. Карти говорещи за раздяла, няма как да сочат бременност.
Той явно мисли за раздяла, дори сякаш е взел решението по СС, но няма сили все още да продължи напред към нещо ново. Това изглежда  от подредбата на В.

А  И. му е сърдита и прави скрити планове как да го задържи, иска  той да бъде неин и тя да е жената до него  Императрицата показва, че има чувства към него, но  тя само описва нея. Съдейки по 3м като крайна карта при нея и 3ж при него + Смърт те ще се разделят. Като тя ще приеме тежко раздялата.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeНед Май 04 2014, 14:59

Какво чувства към мен в момента?


Цепя на Колело на Съдбата

Дявол- Кралица Чаши- 3 чаши

Смята, че каквото е писано-такова, нищо не зависи от него, Съдбата решава какво ще се случи, той, милият...както обикновено няма нииищо, ама нииищо общо./ Колело на Съдбата/

За пореден път Дявол. Лъжи и раздвоения. Колкото привличане, толкова и страхове. /Дявол/ Все още по някакъв начин го вълнувам / Кралица Чаши/ и то по-дълбоко отколкото се вижда / пак Кралица Чаши/, а според 3 чаши дори му минава през кухата тиква мисълта за някакво събиране между нас...

Коментар: Докато му излиза Дявол в подредбата, да върви по дяволите...

ОВ за писането през седмицата: е, още не е писал. Може пък Blackmoon да е права: да чака инициативата от моя страна...как не!

Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 03:59

Той определено има някаква страст към теб и привличане, но има пак 3-ка + Дявол значи трето лице. При което той не знае какво да прави и смята, че нищо не зависи от него. Дявол не е лошо да излиза явно има сексуално привличане, но действа подмолно и лъжливо в случая.
А както ти казах той инициатива няма да поеме да ти пише в скоро време, ако ти не го провокираш, като го потърсиш. Той изобщо не ми се вижда от активните, а и на тоя етап даже му е по-добре така. Понеже гузен негонен бяга.


Мъж пита има ли шанс да се събере с приятелката си до 6м?

ц. КЦ об
Смърт, РЧ об, 10м

Мисля, че картите са категорични няма никакъв шанс.

Каква е причината да не се съберат до 6м?
8п
3м(об), 4п, 2м

Дали не е свързана паричната с работа и пари защото жената сега е извън Б-я, но се скарала с него за друго  Въпроси и отговори 3 - Page 25 302820 

Има ли друг мъж в живота на жената?
Смърт

6п, 2м, ДЖ
Не мисля, че има друг мъж.

.........................................
За друга двойка.

Жена пита:
Дали бившят й я е заманил в сърцето и мислите си?


4п, СС, 10м

Не мисля, че я е заменил все още е много важна за него но е много наранен и разочарован и е решил да сложи край.

Как би се почувствал той ако тя спре да го търси изобщо?
ц Обесен - изпада Звезда
8ж об, Кула, 3ж

Явно ще се ядоса и това ще е доста неочаквано за него, но ще се опита примиренчески да чака с надеждата, че тя пак ще го потърси, няма да направи нищо по въпроса, освен да чака и да се надява и да води вътрешни борби.

Какво е най-добре да направи тя по отношение на него?

Справедливост, 7п, СС об

Трябва да преразгледа миналото по-трезво и справедливо. Да не обвинява само него, но и да види, че усилията и са напразни и да спре да го съди и изобщо да го търси. Понеже явно сега не иска да види и осъзнае истината.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 12:00

Момичета,преди време бях задала въпроса:

Според вас, мъж изневерява ли на жена си?

ц.РЖ/ 7Ж,3М,3Ч


Ето ОВ - има друга,с която той поддържа отношения и мисли,че му е като "сродна"душа. Не знам на този етап дали има физическа изневяра, но мъжът и съпругата му се разделиха.

Зададох въпрос за тази двойка: Ще заживеят ли отново заедно до края на август?
ц. Сила/ 4П,Жрец,Обесен
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 12:36

Reni,
Мисля не, или поне не в зададения период. Обесеният е бавна карта, тя значи отлагане, забавяне.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 12:49

Въпрос и от мен:

1. какво чувства към мен? обесен ,влюбените, асо чаши
2. ще се обади ли до края наседмицата? 6 пентакли, императрица, 2 мечове
3. как вижда развитието на отношенията си с мен? 10 чаши, рицар мечове, 8 мечове
4. как ще се развият отношенията ни през май? обесен, 2 жезли, колелото на съдбата


Така.... по 1-вия въпрос - бил е объркан, отблъснат и не наясно със себе си. Сега пак е объркан, но някак емоционално се е позамислил, сякаш ми липсвам.

по 2-рия въпрос : иска му се, но му се иска аз да поема инициативата. 2 мечове - пак е някакъв вид отлагане.

по 3 - тия - еха, тук вижда едно развихряне, изясняване, яд гняв - страхотия SmileSmileSmile

по 4 -тия: отново порив, излиза от застоя (2 жезли), но нищо не зависи отнас.Колелото ще реши и то ще е по-скоро, че нищо няма да се случи.

Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 12:59

рени,благодаря за О.В. -спомням си питането ...

тук срока не важи,те няма да са заедно във времето.
тук бих казала че жената ще е тази която ще прави компромиси със себе си...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 25 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 25 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: