Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31  Next
АвторСъобщение
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 12:49

Въпрос и от мен:

1. какво чувства към мен? обесен ,влюбените, асо чаши
2. ще се обади ли до края наседмицата? 6 пентакли, императрица, 2 мечове
3. как вижда развитието на отношенията си с мен? 10 чаши, рицар мечове, 8 мечове
4. как ще се развият отношенията ни през май? обесен, 2 жезли, колелото на съдбата


Така.... по 1-вия въпрос - бил е объркан, отблъснат и не наясно със себе си. Сега пак е объркан, но някак емоционално се е позамислил, сякаш ми липсвам.

по 2-рия въпрос : иска му се, но му се иска аз да поема инициативата. 2 мечове - пак е някакъв вид отлагане.

по 3 - тия - еха, тук вижда едно развихряне, изясняване, яд гняв - страхотия SmileSmileSmile

по 4 -тия: отново порив, излиза от застоя (2 жезли), но нищо не зависи отнас.Колелото ще реши и то ще е по-скоро, че нищо няма да се случи.

Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 12:59

рени,благодаря за О.В. -спомням си питането ...

тук срока не важи,те няма да са заедно във времето.
тук бих казала че жената ще е тази която ще прави компромиси със себе си...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 13:06

Благодаря,Зуки!  мерси 
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 21:04

ОВ: Аз определено провокирах ситуация, в която да ме потърси. Направи го, дори уж изяснихме веднъж завинаги нещата. Не, нямал чувства към мен и най-вероятно никога нямало да има.
Бил готов да се дръпне настрана, защото...е тука вече са вицовете..."за мен така било по-лесно да ми мине". Да се умилиш от благородството му направо...Иначе не, на него не му пречело да си общуваме, ама...за мен мислел как е по-добре.

Оф, ами колкото и директно уж да се казват някои неща, пак имам усещане за Дявол в цялата работа, за едни такива мътилки и полуистинки...нещо уж се казва, ама не докрай.

Ще направя една подредба за окончателност на тая пародия на отношения тия дни и това е.

Благодаря, особено на Blackmoon Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 21:18

Зои, по твоите въпроси си мисля следното:


1. Какво чувства към мен? Обесен ,Влюбените, АЧ - Има чувства,но има и пречки,с които не може да се справи,просто нищо не зависи от него,а това провокира палитра от емоции в него- ту любов,ту яд и т.н.
2. Ще се обади ли до края на седмицата? 6П, Императрица, 2М - Няма да ти се обади до края на седмицата.  
3. Как вижда развитието на отношенията си с мен? 10 чаши, рицар мечове, 8 мечове Тук тези 10Ч някак си ми се струват отделно от тези мечове. Тези карти показват силно желание и мечти за общо бъдеще и щастие,но и един гняв,породен от факти,които не могат да се преглътнат и пълна неяснота, която може да го накара сам да се откаже от тях.Тук отговорът е,че би искал да имате нещо заедно, но идея си няма какво ще се случи и дали изобщо да се занимава".
4. Как ще се развият отношенията ни през май? Обесен, 2Ж,КС Има някакъв застой в тези отношения или някакъв обрат на нещата,който те дразни,може би, но съветът ми е да не насилваш и да не прибързваш. Нека нещата се случват от самосебе си. Просто сякаш някой има недовършени неща от преди,които ще дойдат на дневен ред. КС на 3а не ми харесва за развитие на отношения,поне може да "размърда" Обесения,но не се знае в каква посока. Изчакай Smile
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 21:27

Какво решение ще вземе за мен оттук-нататък?

Цепя на 3 мечове

2 пентакли - Кралица Мечове- Паж Чаши

Много е възможно да избере пълното отдръпване / 3 М/. Така му изнася повече, разсъждава по-скоро прагматично /2 П/, в момента материалния му свят е приоритет пред емоциите. Наистина вярва, че за мен е по-добре да съм сама / К М/ и да се оправя с раните си без негово участие. Паж Чаши би могъл да означава и обсъждане на чувствата, но при всички случаи внася някакъв елемент на "новост". Нова фаза, приятелство, пореден етап на отношения, подновяване... бих казала предпазливо, че това не е краят... Но ще се вслушам в по-безпристрастните странични мнения?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 21:28

Магика, тези карти КС/Дявол- Кралица Чаши- 3 чаши сякаш ми показват теб в тази ситуация,често ДЧ на 2ра ми е проективна.
Дяволът показва твоето недоволство от ситуацията,в която се намираш.Очакваш от него да направи нещо,но той не го прави, искаш нещата да са по друг начин,но те не са...и това предизвиква в теб страшно неудовлетворение. Но по КС си мисля,че скоро ще настъпят промени.
3Ч няма как да показва желание за връзка,това е карта,която показва,че човекът не е настроен за нещо сериозно...
Да не би да си излизала или да сте се събирали с приятелки през тази седмица,за да се разсееш? мерси 
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 21:43

Рени, твоята интерпретация би могла също да е вярна. Няма как да ме удовлетворява положение с неизвестни от типа на "ти сама се сети каквото аз не ти казвам". Ще драскам с нокти, ще търся под повърхността, ще питам, ще крещя, ако трябва. Но да се свършва...

Преди малко с триста зора най-после ми се каза, че няма чувства към мен и едва ли някога ще има. Най-добре било за мен да се самооправям някак си, а най-добре било да стоял настрани.
Пилат Понтийски ряпа да яде...то сапун няма да стигне да си измие ръцете, бе!
Ако това е промяната по Колелото на Съдбата - ОВ: е, разгеле, най-после прав текст.

Ще те помоля да погледнеш и да дадеш мнение и за другия ми въпрос: какво решение ще вземе оттук-нататък, благодаря Smile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 22:35

Блекмуун тия двамата ще се съберат отново
Цитат :
Мъж пита има ли шанс да се събере с приятелката си до 6м?

ц. КЦ об
Смърт, РЧ об, 10м
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Май 06 2014, 00:51

Magica,

3М/2П,ДМ,ПЧ за мен тук картите показват как ще повлияе на теб това решение...
3М не мисля,че има смисъл да тълкувам-достатъчно красноречива е.
ДМ показва,че ти си действала,т.е ти си "изтръгнала" това решение,но самото ти поведение преминава от едно състояние в друго - от ДМ в ПЧ и обратно.
2П съм забелязала,че е карта,която "обръща" значението на останалите,т.е по-вероятно е ДМ и ПЧ да действат като обърнати,т.е държала си се "остро" с него,не си го нападала,но все пак си се поддала на негативни емоции и думите ти са действали като нож, сякаш си му признала някои неща,изляла си чувствата си и желанията,като си очаквала той да отвърне на тях,но вместо това той те е отхвърлил...просто да се чувстваш неразбрана...
Дори на мен днес ДМ ми се появи на 2ра позиция на въпрос дали Х ще дойде вкъщи на гости - ами по-късно аз поех нещата в свои ръце и аз писах първа,за да разбера ще идва ли,или не.
Т.е ДМ в подредбата ВИНАГИ показва,че ти действаш първа Smile  мерси Въпроси и отговори 3 - Page 26 156215 
Трябва ти малко почивка,трябва да се оттърсиш,прекалено много време отдаваш в нерви за човек,който не те заслужава и затова съдя по картите,които ти излизат. Мъжете не обичат да бъдат притискани - искаш ли сериозна връзка от мъж,получаваш несериозна ,защото те имат за лесна и спечелена,не им е интересно;искаш ли несериозна връзка от мъж- получаваш сериозна,защото всеки харесва неща,които не може да има,които не може "да подчини"...

Ако харесвахме неща,които можем лесно да имаме,то нямаше да имаме мечти,нали? Наспи се хубаво,почини си,събери сили за един трезвен анализ на всичко и давай смело напред! Един от принципите ми е "Ако правиш това,което винаги си правил,ще получаваш онова,което винаги си получавал.",т.е идеята е,ако не става по този начин,смени тактиката  мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Май 06 2014, 08:50

Рени, един голям плюс от мен за коментара ти по картите и за коментара ти извън картите! Присъединявам се на 100 процента към тезата ти!
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Май 06 2014, 11:50

Благодаря ти,Фроги!  мерси 
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Май 06 2014, 12:24

Рени, идва ми да събера в последователност всичките си подредби по случая с твоите коментари под тях като мини-учебно пособие. Там където обикновено аз и Blackmoon виждаме другия, ти виждаш винаги питащия.

Впрочем според Джоан Бърнинг преди да се прави подредба за друг човек, винаги трябва да си зададем три въпроса:

1/ Изпитвам ли силни чувства като се замисля за този човек или ситуация?
2/ Имам ли прикрити интереси в тази ситуация?
3/ Искам ли дадената ситуация да има определен завършек?

И ако поне един от въпросите е "да", е по-добре да питаме за себе си, а не за другия. Може би просто трябва да изместя ъгъла, от който гледам на нещата.
Опитвам се когато си разчитам подредбите, да разсъждавам от позицията на "страничен" наблюдател на самата себе си, но явно не ми се получава все още Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Май 06 2014, 12:36

Magica, забелязала съм,че когато задавам въпроси,които страшно много ме интересуват,вълнуват и т.н,особено любовни, в повечето случаи картите ми показват мен в ситуацията,т.е как ще се отрази на мен тази ситуация. Разбрах,че за такива въпроси е по-добре да ми тегли карти друг човек,който изобщо не е наясно какво се случва.
Другото,което виждам е,че ако се теглят карти всеки ден или през ден на някаква тема-например "Ще бъдем ли заедно с Х";"Ще ми звънне ли Х";"Какви чувства изпитва Х" и т.н картите в един момент спират да отговарят за въпросния Х и започват да показват теб...
Честно казано, на мен ми е трудно да си разчитам моите подредби или тези за близките ми,трудни са ми подредби на въпроси,за които имам информация и най-вече имам някаква емоционална позиция... Затова има хора,които казват,че сам на себе си не можеш да гледаш...
Просто направи една подредба и я следи нея. Няма смисъл от други- това научих с времето SmileИначе преди всеки ден питах какво ли не...ами нямаше особен смисъл Smile
Например в момента си правя една месечна 8х4 на Ленорман,за да си следя месеца и когато стане нещо,сверявам с нея, а в краен случай,ако има нещо по-важно,задавам въпроси. Така ми е по-лесно...Сега съм решила няколко дни да не ги пипам,много подредби направих тези дни/не само за себе си/,но нещо започнаха да ми излизат "ниски" карти и това за мен означава,че съм ги претоварила. Smile
Върнете се в началото Go down
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Май 06 2014, 19:48

Здравейте на всички! Вече си имам мои карти и реших да задам въпроса си на тях...И така: Ще се осъществи ли среща в определен от мен срок- седмица?

Ц. жрецът, падат се: паж пентакли, 4 жезли, кралица жезли. 

попринцип не гадая с обърнати карти, а в тази подредба се замислих, че паж пентакли и кралица жезли са обърнати. 

ако се тълкуват всички карти ми казват да.....а 4 жезли възможно ли е да подсказва 4 дни? пажа май ме кара да се задействам и да поема инициативата аз. Само жрецът не знам как да разбирам при позиция на цепене.......

и понеже този паж ме озадачи, ще задам втори въпрос: Как да подходя към човека?
ц.рицат чаши, 
падат се: асо жезли (об), 8 жезли (об) крал мечове (об).
хммм странно...всички карти с изкл-е на краля меч ме съветват да действам....8 жезли все едно ми казва да не губя време...а краля ми налага да се поспра.....

момичета какво мислите???
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Май 06 2014, 21:45

Съселче, не разбрах  кои карти от първата тройка са ти обърнати. Ако СЖ е обърната среща няма. На следващото теглене пак всички са обърнати. Ако картите са ти нови се изисква период на адаптация. Прочети във форума - има раздели, в които сме писали как да комуникираме с картите, как да приемат енергията ни и т.н. Има основни правила при работа с картите, които трябва да прочетеш. 
Принципно аз не гледам с обърнати карти, тъй като смятам, че и правите са достатъчни. Втората ти тройка нищо не ми говори. 
Картата на цепенето - също сме разисквали този въпрос. Намери го, ще ти е интересно и полезно. Успех!
Върнете се в началото Go down
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Май 06 2014, 21:52

Фроги- паж пентакли и Кралица жезли са обърнати...
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeСря Май 07 2014, 00:53

Съселче.. (а аз мислех че си Суселче)
Според мен тези карти ти показват бъдещето с него.. няма да си щастлива с този мъж.. да.. ще ти звънне. За момента ще бъдеш щастлива че си с него (Тук Жрецът е той) но това ще е моментно.. каквото и да стане няма да бъдеш изцяло щастлива и кралицата го показва като последна карта.. връзката ще ти се стори еднотипна.. ще се "изразходи", няма да усещаш тръпката.. което ще те превърне в кралицата жезли
Не знам тази вечер не мога да бъда точен в изказванията си.. По първия въпрос много мудно тълкувам..
Как да подходиш:
Рицаря показва теб.. влюбената в мъжа..
Останалите карти за мен показват да си траеш.. да бъдеш по пасивна в случая.. изчакай да ти пише/звънне той първи.. в момента си отдадена на емоции който замъгляват преценката ти.. просто изчакай!
Smile Надявам се поне малко да съм помогнал.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeСря Май 07 2014, 21:39

На върос ще ми отговори ли на мейла, се паднаха асо пентакли, смъртта, 9 чаши.

Така ...мисля си, че не. Асо пентакли на 1-ва позиция, показва моето желание затова. Но смъртта показва неговата липса на такова желание. Все пак няма да ми е зле-9 чаши от това че не е отговорил SmileSmile))

Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeСря Май 07 2014, 22:19


Преди всичко 9 Чаши на трета позиция показва сбъдване на желанието. Така че отговор на имейла е възможно да получиш.
Но!
Това няма да е особено любовен имейл. По-скоро ще е кратък, сдържан, на делнични теми, общи лафове, такива неща / Асо Пентакли /
Смъртта не показва липса на желание у него. Тя не е пасивна карта. По-скоро на тая позиция дава някакъв вид "проглеждане", научаване на истина по трудния начин. Не бързай да се разочароваш, ако имейла не ти е донесъл очакваните емоции. По-скоро погледни на нещата в перспективата на утрешния ден Smile

Съвет: Когато правиш подредба -месиш и цепиш картите. Картата, на която цепиш повечето от нас също взимат под внимание. Често тя определя крайния резултат, дава отговор на подредбата.

Поздрав Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeЧет Май 08 2014, 21:09

Какво е най-добре да направя по отношение на него и нещата между нас?
цепя. 9ч
КС, Колесница, Свят


Май нищо не мога да направя, за да постигна желаното и трябва да продължа напред и да се освободя от тези отношения. Как виждате вие тези карти?
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeЧет Май 08 2014, 22:26

Blackmoon,
Точно това е посланието, което и аз видях. Глътка свеж въздух и продължаваш напред. Промяната, която ще ти донесе това освобождаване ще е за добро.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeПет Май 09 2014, 11:14

Как ще се развият нещата между двама души за 1м?

Ц. Луна
Императрица об, 4ч, Жрица
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeПет Май 09 2014, 11:26

Няма развитие.

По-скоро сложен и объркан вътрешен живот: илюзии, тайни, подсъзнателни неизявени импулси...такива неща.

Нямат още яснота какво и дали всъщност искат.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeПет Май 09 2014, 11:32

А и забелязвам 2 жени. Императрицата е приятелката на човека, но жрицата е май някоя друга. А луната и 4ч описват него. Не знае какво да прави отегчен е, объркан и депресиран.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeСъб Май 10 2014, 00:29

Ще срещна ли нов мъж, който да обичам повече от Х и да имам сериозна връзка с него?
Ц РЖ
АЖ, 3м, 6п

Май ще има нов, с който ще има страст, но после всичко ще приключи и ще останем приятели.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitimeСъб Май 10 2014, 02:12

Блекмуун, правила ли си подредбата "Ще намеря ли истинската любов"?
Ако трябва да отговоря с Да или Не- отговорът ми ще бъде НЕ, защото 6П на трета ми е показвала НЕ, но не само заради това...
Цепиш на РЖ, а това си е авантюра,отношения, които са удобни за момента. Имаш някакъв шанс,хрумнала ти е идея какво да правиш,но 3М са разочарование,а 6П ,според мен,показва това,че дори и да срещнеш някого, ще го сравняваш с въпросния Х.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 26 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 26 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: