Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Next
АвторСъобщение
Calantha
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 20:13

Момичета, може ли помощ по един въпрос... Гледах на една приятелка - какво чувства бившето й гадже към нея?

Смъртта

8 чаши, Рицар Чаши, 8 мечове, доп. Умереността

Голяма любов изживяха, но се разделиха поради наранено его и нежелание да се се види гледната точка на другия - нещо такова доколкото знам.
По картите се вижда раздялата, направена въпреки чувствата, които все още съществуват, но той ги подтиска и не може да ги изрази, защото е взел решение да приключи с тези взаимоотношения и си налага да не я търси и да не показва отношение. Измъчва се, но решението му е такова и няма да го промени, нещата ще си останат както до сега - по Умереността - "така трябва". Но при всички положение от негова страна чувства все още има.
Как мислите вие?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 21:01

има чувства дълбоки и виждам невъзможност за сега да излязат навън, да получат израз...момчето пази някакви емоции, но е приема, че всичко е приключило. не виждам развитие при тях


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Мар 24 2014, 08:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 23:12

Каланта, сложни са отношенията между тези хора, защото чувства наистина е имало и все още има - едни такива ярки, контрастни, много добри и много лоши. В момента не се вижда наистина развитие, хората изживяват промяната в момента, но утре....Умереността може да промени посоката, да смеси по-добре веществата и нещата да претърпят по-друго развитие... може, но няма да е сега, а по-нататък.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Мар 24 2014, 02:37

С какво ме помни (ако въобще ме помни) даден човек:

обърнато колело на Съдбата, 7 пентакли и обърнати 10 чаши
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Мар 24 2014, 09:31

Помни те с някакво голямо разочарование
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Мар 24 2014, 10:08

Хареса ми въпросът на Галантус.
иазпопитах с какво ме помни М?

рицар жлези- паж жлези - 10 чаши
цепя на умереност обърната

може би със силното ми желание за семейство и наивността ми ...но и с това, че не сме успели да се сработим с него /обърнатата умереност/
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Мар 24 2014, 11:04

Много те е обичал, но е бил много несериозен в поведението си
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Мар 24 2014, 18:48

Линда, Фрог, благодаря за коментарите  мерси 
Много мие  интересна Умереността, излиза често и когато питам за чувствата на бившия ми приятел, както и Звездата и Асо Пентакли. Почти винаги една от тези карти излиза като карта на цепене, както и Отшелникът. Линда беше споменала че Умереността и Звездата могат да показват периода на лечение, т.е. тече алхимичен процес. Убедих се и че са много бавни карти, ако очаква човек развитие в близките месеци -ще има да чака... Но в крайна сметка според мен носят потенциал както Асо Пентакли - някой ден да стане нещо. Нещо като лекуване на раните, зарастване, преразглеждане на своето и чуждото поведение, научаване на уроци, израстване и поглеждане с нов, по-мъдър и зрял поглед на нещата след време.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Мар 24 2014, 20:55

Обърната Умереност предполагам показва, че още не е дошло подходящото време и даденият човек не е намерил баланс. Изтеглих я за позиция чувства в една подредба.


Последната промяна е направена от Galanthus на Пон Мар 24 2014, 21:30; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Мар 24 2014, 21:05

Изтеглих карти на въпрос- Какво чувства един човек към мен?

ц. Магьосникът

Колело на Съдбата, 7 жезли+Рицар Чаши, Страшният Съд

Какво мислите?

Галантус, аз не гледам с обърнати, но права ми е показвала същото- изчакване, не е дошъл подходящият момент Smile Излиза ми в главата една реплика от "Гладиатор", когато той искаше да отиде вече при семейството си, но му се отговаряше (доколкото си спомням) - "not yet" - "Не още", "потърпи още малко"... Умереността - търпение.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Мар 24 2014, 22:10

Каланта - виждам този човек да е решен да бъде в живота ти, да те завладее или да се върне обратно в живота ти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Мар 24 2014, 23:38

Това е за един ухажор, който беше много напорист, чак досаждаше, но в последно време се изчезна от полезрението ми, та исках да проверя дали се е отказал, но явно не е или пък има отношение, чувства, но е решил да не се занимава повече - то и допълнителната, която изтеглих беше 8 мечове. Може би се измъчва и си е сложил бариери, налага си да не ме търси.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 02:32

Какво мислите по тези подредби?

Ще намери ли нова любов Х. в близките 3м?
ц. РП
ПЖ, 3м, 6ж
ц Жрец
От една страна човекът ще се опита да започне нещо ново, но ще чувства болка, сърцето му ще бъде разбито или ще се разочарова, което ще доведе до отдръпване, но накрая ще има щастие за него, дали ще е в любовта не знам, но ще се чувства по-добре.
Как ще се развие любовният му живот в този период?

5ж, Глупак, 9п
Ще има борба, конфликти, отстояване на позицията, но след това може би ще дойде шанс за ново начало, което ще донесе радост.
Какво ще се случи между В. и И. за близките 3месеца?
ц. 5П
Иператр. 3ж. 8м.

Ще има някакви отношения, приятелски, но ще се стигне до конфликти и ситуация, от която не може да се намери изход. Някакви проблеми, които най-вероятно ще доведат до раздяла или кофти преживявания.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 08:29

бак мун-ще има нов любов в тоя срок... мерси 
втория въпрос-самотник е този човек,неразбран...
трети въпрос-ако за любов,то тези хора са нещастни заедно...не виждам раздяла , близка такава,но и заедно не са добре...както много двойки по света,запълват дупка с другия,само да не са сами.няма оправия....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 11:49

А пък аз за разлика от зуки мисля че при човека няма нова любов, а поновяване на нещо от преди.

Отношенията между двамата имат потенциал ... Но за сега няма как това да се прояви... Просто трябва да изчакат повече от тези 3 м за да настъпи по- добрия период
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 11:57

Момичета... Господин с който съм си имала вземане даване ( но той не е по сериозните ангажименти).. Та пак ме търси - какво е мнението отношението на този мъж към мен
Ц. 3 чаши
3 меча паж чаши крал пентакли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 12:58

Като че ли и сега ще подходи несериозно,но пажа се трансформира в КП-май има шанс да стане по-сериозно този път  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 13:48

Виждам и 3 ти човек но не знач при него или при мен
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 13:53

Linda, според мен някой ще ти каже,че е той вероятно е преживял раздяла наскоро - 3М+ПЧ и ,може би,затова те търси - 3М+КП, защото е решил да се поразсее и да се забавлява.
Иначе те харесва,има симпатии към теб,но с КП не знам какво ще излезе от цялата работа...
3Ч+КП - човек,отдаден на забавленията; такъв, който си гледа кефа и интереса и нищо човешко не му е чуждо...


Последната промяна е направена от Reni на Вто Мар 25 2014, 16:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 16:16

Calantha:
Изтеглих карти на въпрос- Какво чувства един човек към мен?
ц. Магьосникът
Колело на Съдбата, 7 жезли+Рицар Чаши, Страшният Съд

Какво мислите?


Аз мисля, че човекът си има други грижи в момента и едва ли мисли за чувствата си към теб.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 18:35

Линд аз мисля,че на фронта ще се появи друг мъж,този ще остане само за забавление
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 19:06

Шуг мерси и аз това видях ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 19:13

Благодаря, Ole, напълно възможно е и това, което казваш Smile Ще дам ОВ когато разбера нещо.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeСря Мар 26 2014, 16:27

Какъв ще бъде април за мен в емоционален план
ц.Умереност
Справедливост,Император,Колесница
не виждам кой знае какви емоции,даже виждам задръжки от моя страна
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeСря Мар 26 2014, 16:49

Шугар, с тази Умереност - емоционален дисбаланс...
Иначе като цяло, мисля,че минали дела ще излязат на дневен ред. За нещо, за което не е било взето крайно и твърдо решение преди и понякакъв начин е останало висящо във времето, ти ще вземеш нещата в свои ръце,ще ги премислиш добре и ще вземеш крайно решение без възможност за разколебаване. Един вид "Реших и точка по въпроса!"
Освен това Император +Колесница наскоро ми показа брутално,безпощадно и агресивно поведение и последвала раздяла...Колесницата е проява на агресия...Просто мачкаш всичко по пътя си без да ти пука...
По Умереността и останалите карти мисля,че е възможно да имаш някакъв по-сериозен скандал/разправии с някого през април...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeСря Мар 26 2014, 17:00

Благодаря Рени ще си помисля над тълкуването ти  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitimeСря Мар 26 2014, 17:15

Момичета, един човек ще се появи ли отново я живота ми пре април, искам да събера още мнения

ц. Крал жезли

Об. 7п 6 меча 9 чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 14 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 14 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: