Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 31  Next
АвторСъобщение
magica
Гост
Гост



Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 13:11

LindaLi - За мен да. 9-ката чаши не е достатъчна, въпреки че дава надежди.

Blackmoon, вече не искам връзка, а честно отношение. Всеки човек заслужава такова.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 13:23

Не сме заедно. Преди месец се разделихме. Коя е подредбата за чувства?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 14:25

Момичета,според вас жена изневерява ли на мъж/мъжът пита/:

ц.Влюбените/ПЧ,4Ж,9М
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 14:43

Рени, не мисля, че изневерява. Мъжът има излишни страхове. Няма карти сочещи изневяра и друг мъж. Има любов, но единствено неговите страхове и излишна ревност са причина за проблемите и болката му.
Магика, на някои хора не им е присъщо да са честни и открити. А и да научиш нещо, ако то няма да ти хареса какво те ползва това. Щом не искаш връзка, освободи душата си от тези терзания и продължи напред с високо вдигната глава и ще срещнеш човек достоен за теб. А този ще те оцени, чак когато те изгуби. Понеже  човек оценява нещата едва, когато ги изгуби.

Звездичка, в момента се чувстваш самотна, изоставена и отдалечена от този човек. Той е взел решението да се разделите, но между вас има любов има и надежда , че скоро нещата ще се променят в твоя полза. Той ще вземе обаче пак това решение. Понеже той е този който решава. От теб се изисква да проявиш мъдрост и спокойствие. Не потъвай в мрак и отчаяние, нещата ще се оправят. Преосмисли поведението си. Между вас има силна любов, мисля че сте кармично свързани. Но нещата често са ту надолу, ту нагоре с проблеми и спадове. Но възраждане ще има той сам ще го поиска.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 15:27

Blackmoon, за мен истината винаги е път към катарзиса. Когато нещо приключва, то трябва да приключи без утайки. В духовен смисъл трябва да извървя пътя към прошката- тази към себе си и тази към него. Но за да стане това, тази прошка не трябва да е "размита", тя трябва да е с ясно очертани параметри.

Съботата ми започна наистина "жезлински". За мое учудване пръв писа и дори показа някакви наченки на честност. Бил предупредил, че ще ме нарани, не искал да го прави, но не съм оставяла друга възможност...затова предпочитал да избягва разговори...
Баси! Така се зарадвах, че ще си ги рекнем най-накрая нещата в прав текст. Неееее...от момента, в който зададох въпроса какво съм всъщност към днешна дата -млъкна и демонстративно се изключи от скайп.

Вече наистина толкова ми е прекипяло, че му изпратих едно съобщение в което открито му казвам, че единственото с което в момента ме наранява е мишата му позиция и липса на ясни отговори. Не му ща "чувствата", като ги няма- то насила няма как. Обаче да каже като мъж оттук-нататък, че приключва, безразличен е и това е. Ако е така-какъв му е проблемът да го каже? Ако толкова му е трудно да го каже -максимално го улеснявам-да ме трие от контактите си, ще разбера, ще се махна без коментар и очите повече няма да си видим.

Нещата могат да са толкова прости бе. Так, так, кой откъде е.

Правя бърза подредба с въпроса:

Ще остане или ще приключи?

Цепя на 6 жезли - Усилията ми ще са възнаградени, ще спечеля.

Асо Мечове -Много мощен, осъзнат и целенасочен натиск да реши най-после
Страшен Съд - Време е отдавна...
Император /обърнат/ -Е, не...няма да порастне, няма да се държи като зрял човек и пак ще се прояви като инфантилен страхливец. Офф...
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 00:34

ОВ на последната подредба:

Пълно съвпадение.

Само дето накрая ми писна от обърнатия Император и теглих чертата аз.
Оттук-нататък най-много да правя вече подредби за окончателност, хипотетично завръщане и уроци от ситуацията.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 01:23

LindaLI написа:
Окончателна ли е раздялата?

5 пентакли + 9 чаши + 6 пентакли
Според мен може и да има някакъв мил жест, но как ще се развият по-нататък нещата - нямам представа... От тези карти виждам, че на него му е трудно и го преживява.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 03:11

ЛиндаЛИ написа:
Окончателна ли е раздялата?

5 пентакли + 9 чаши + 6 пентакли
Мисля, че шанс за сдобряване има. Но дали ще има ново начало не знам. Понеже 6п идва когато някой прави жест да запазите добрите отношения и да сте приятели, но за събиране на мен поне не се е падало. Пада се като прошка, помирение мил жест. Но окончателна раздяла не се вижда да има. Няма карти говорещи за окончателна раздяла. Положителни карти са 9ч +6п, значи ще има шанс за оправяне на нещата.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 08:03

рени-жената има отношение към някой ,не знам дали кръшка,мисля че изневерява...

 Въпроси и отговори 3 - Page 21 100361828 - дали има теми за любов и изневяра-твоята комбинация е хубаво да я сложиш някъде в теория,не знам къде...

мен силно ме дръпна 9м-аджеба защо дамата ще се притеснява,ако не че някъде нещо е сгафила,така че с влюбени,паж чаши и 9м-коня че има изневяра...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 12:02

Мили момичета, благодаря!

Относно моя приятел- не зададох правилно въпроса. Раздялата им така или иначе вече е факт и момичето има друг. Но раздялата им идва заради нейни разбирания, малко на инат- иначе била казала че го обича и много плакала при раздялата, той пък мислел брак да й предлага. Но- вече всеки е на някъде. уж.

нека да питам така: ще подновят ли отношенията си до края на годината?

Крал меч о. + Глупак о. + 5 пентакли

мм..май не.. но все пак виждам копнеж един по друг...може би по- натам ще се съберат...заради обърнатия глупак - но за сега новото начало изглежда мисия невъзможна...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 12:39

Моят въпрос преди лягане за снощната раздяла:

Ще се усети ли, че ме нарани и изгуби?

Цепя на 7 мечове

Любовници-3 жезли-Справедливост

Тоя до край ще си остане неискрен, увъртащ и неспособен да си оправи кашите./7 М/ Но определено при новите обстоятелства има избор/ Любовници/. Ще се замисли дали това е искал, устройва ли го. По 3-ката жезли някаква възможност за помощ и партньорство. Със Справедливостта накрая стига до честно решение, след като е претеглил всички плюсове и минуси.

LindaLi : При твоите хора усещам, че раздялата не е била толкова защото са спрели да се обичат, а по-скоро заради нещо, което мъжа/КМ/ е направил или житейски, битови обстоятелства /5П/. Не ги виждам на тоя етап заедно.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 12:40

Linda,съгласна съм с теб... Но не виждам и действия за подновяване - с този КМ об...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 12:46

Линда, няма да подновят отношенията, но ще има сдобряване и може би приятелство. Обаче той ще се чувства ядосан, и може да направи нещо необмислено,но в крайна сметка ще се чувства изоставен и нещастен, че я изгубил. Може би глупавата му постъпка ще бъде като окончателна парична тя да не иска да е с него.

В случая на Рени няма изневяра, 9м описват мъжа и неговите страхове.  Има карти показващи изневяра тук ги няма.

Магика, мисля,че ще осъзнае нещата, но няма да си ги признае. И да не би да има чувства към друга той и това да се опитва да скрие?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 13:00

magica: много въпроси зададе за мъжа, не знам дали вече не се изгубихме в превода и дали има смисъл. дай си малко почивка. ще има продължение все някакво историята, но не на този етап вероятно, не в толкова скоро време
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 13:07

Може и да си права, Linda, аз го имам тоя лош навик да съм припряна и всичко сега, веднага да знам, да се случва  Embarassed 

Искам да прекарам възможно по-бързо ситуацията през анализите на разума, за да преодолея емоцията.

Ще спра да питам Smile
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 20:51

Artemiss написа:
моля някой да ми дръпне карти дали М /мъж/ е във връзка  
Цитат :
артемис-теглих 3 карти
император-лудия-императрица
от стр 28

ов - не, няма връзка.
в такъв случай се чудя дали не значат, че възобновява търсенето на мечтаната жена след някаква пауза...един вид взима се в ръце и почва да търси пак
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 21:52

А може би ще има ново начало с предната жена или скоро ще намери своята половинка.

1)Какво чувства мъж към жена

ПЧ
ДЖ, 7ж, КП
5п

2)Как иска да се развиват отношенията им занапред?
7м, КП, ДП
РЖ- какво ще направи
8м- какво ще се получи


Тези подредби ми са объркани. Мисля, че има и друга жена понеже мъжа се показва КП а има ДЖ и ДП. Само не ми е ясно коя обича и и с коя иска да е? Нещо крие и лъже. Ще направи някакви действия, които няма да доведат до нищо освен до някаква безизходица. Самият мъж ще чувства някаква липса и тъга. Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeПон Апр 14 2014, 21:33

Момичета, на въпрос аз в тези отношения,т.е моята роля в тях, ми се паднаха странни карти:

ц.Кулата/ПП,ДП,КП

Какво мислите вие?

Блекмуун, този мъж сякаш премълчава нещо- не казвам,че лъже, просто премълчава с цел да й замаже очите -както се казва "Мир да има"...Има един период на неведение,когато всичко ще изглежда объркано.Тази 7М се чудя дали не показва някакви техни общи планове...Тези карти за чувства..нз,но ми показват ситуацията,в която се намират- сякаш тази жена активно го обвинява за нещо,напада го,но той е пас,не й се противопоставя особено,въпреки всичко...поведението й е малко странно- ту го напада,ту след това е мила и добра...Ако имат някакви разногласия на този етап,сякаш ще утихнат,ще се помирят...до следващия път...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 10:56

Артемис, мноого странни карти за нямане на връзка- направо си приличат на семейство с дете!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 11:00

Блекмун, аз си мисля че той изпитва страст, но тя много го в ядосала и се съсредоточава в яда си върху нея.

Като че ли иска да се съберат, но той все още в на ниво подсъзнателно, не съзнателно да желае това
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 13:03

Ще се появи ли нов мъж в живота на жена (до 2м.) :

асо жезли - паж П - колелото

Има желание за това, но с Колелото на 3-та...сякаш ще е след зададения срок. мерси
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 14:07

Теглих карти на една приятелка.

Има ли чувства Х към нея?
Цепи на П10

Мечове 3( об.)
Чаши 5
Императорът (об.)

Според мен той е объркан, не може да вземе, каквото и да е решение. Затова се придържа към правилата, заради общото благо.Ще има период на изпитание на взаимоотношенията, ще има напрежение в обстановката и отърсване.

Момичета правилно ли съм тълкувала картите?
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 16:52

zvezdichka, ти си задала въпрос, дали има чувства към нея, тоест картите трябва да ти дадат отговор с "да" или "не", а същевременно ги тълкуваш като как ще постъпва той и развитие на отношенията им. Защо така?

Така както ги виждам аз, имаш 3 мечове - разбито сърце, 5 чаши - мъка по нещо изгубено, Император - опит за налагане на разума над чувствата. За мен тези карти са си твърдо "да" на въпроса ти. Освен това е вероятно отношенията им да са прекратени в момента по 3 мечове и 5 чаши, но ситуацията все още не е приключена, заради Императорът накрая, който не е прав, а обърнат, и съответно не дава окончателен край. Такава ли е ситуацията?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 17:08

Аз съм още в началото с картите таро и си помислих, че с три карти ще ми дадат по ясна представа, за чувствата му към нея. Те по принцип са приятели от дълго време, но наскоро минали тази граница ( ако ме разбирате, какво имам в предвид), но след това са имали разговор в който той е казал, че не може да отговори на чувствата и. А тя всъщност е обвързана.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 17:33

Една моя приятелка е много трудна с мъжете. От години не е имала мъж до себе си- много е взискателна и хилядата неща и направо все се чудя- ще си намери ли най накрая някой. Питам ще намери ли тя човек за себе си до края на 2014?

Крал Пентали + Смърт + Звезда о.

страхотна комбинация- мисля, че тази година ще срещне голямата любов - доста голяма страст, но и много силна физическа обвързаност виждам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 17:40

Не че картите не могат да дадат повече информация, напротив, могат. Но мисълта ми беше, че въпросът явно не е подходящ. Много пъти хората не питат това, което реално искат да разберат. Ако приятелката ти иска да разбере, дали този човек си заслужава, за да прекъсне сегашната си връзка, може би е по-добре да пита какви чувства има този човек към нея или каква е причината той да се отдръпне. Може да пита, дали случилото се е било просто моментна слабост, или пък дали е значело нещо повече за него.

От тези карти, според мен, наистина има чувства към нея, но е трудно да се каже, дали са само като много близък приятел или повече от това. Мога само да кажа, че явно не е искал така да става и случилото се доста го е наранило. Може да го е наранило, защото не е искал да рискува приятелството им, а може би и защото не искал да става по този начин (изневяра). Продължение тепърва ще има, според мен, по Императорът обърнат, не мисля, че нещата ще останат само до там.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 18:20

Да, въпросът по- добре така да бъде зададен "Дали случилото се е било просто моментна слабост, или пък дали е значело нещо повече за него". Пак с три карти ли да и гледам?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 21 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: