Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 31  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeВто Апр 08 2014, 15:32

За първата двойка- мн се ревнуват, жената има доста властен и обсебващ характер, абе някакво скарване раздяла ли има при тях... Уж той си казва край всичко свърши, подле се разколебава- главно заради секдуалната страст която изпитва към нея....хм не виждам тези двама хора да са заедно, или ако са често се карат

За втората двойка мисля че вече се е появила друга важна жена в живота му и той е съсредоточен там- при жената виждам ясно желание да се завърне в живота му

Ако след ссс не следваше 4 м щях да помисля, че императрицата е тя... А и ако нямаше колесница!...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeВто Апр 08 2014, 16:09

)Какво чувства мъж към приятелката си:

10м, КС, РЖ

2)Какво чувства тя към него?
умереност
Справедливост, Дявол, 9м

Тук няма любов, а карти дошли след любов. Има неприязън, болезненост, но и желание за приключване.


За други хора:

3)Какво чувства мъж към бившата си?
Колесница
Императрица, СС, 4м
д. 8п

4) Какво чувства жената към него?
РП
ПМ, 10ч, 5ж
Тук смятам, че мъжа е взел важно решение, категоричен е, но не действа. Аз не виждам друга жена, императрицата споерд мен е именно бившата му жена и решението, е за нея.
Тя е по-емоционална, дори смятам, че тя има заигравка. Нещо тайно по ПМ. 5Ж, винаги ми е присъствало, като идея за 3 -ти човек;).
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeВто Апр 08 2014, 19:58

Мерси за коментарите. При първата двойка жената е тази която ревнува, защото мисли, че мъжа има още чувства към бивша негова приятелка.
Мъжа сякаш обаче нещо е наранен и иска да сложи край, обаче все не се решава. Мисля, че главно секс и страстта крепят тази връзка, а не някаква любов.
..................................................................................................................................................
При втората двойка мисля и аз, че мъжът е взел решение да продължи напред, а императрицата може да показва нова жена в живота му, а може и да показва, че по някакъв начин все още държи на нея, но не иска да има връзка с нея. Но Според мен императрицата е тя, обрисува как я вижда той, но спред колесницата и 4м явно не иска да е с нея, даже й е ядосан. 8п обаче показват, че все пак ще положи старание някакво за да има добри отношения с нея, но тези отношения далеч няма да са любовни, а сякаш делови или приятелски.

Жената има чувства към него, но много му се ядосва и напоследък тя е тази която му се кара, а той е пасивен и се опитва, да се държи приятелски.
В случая ми се струва, че РП е сигнификатор за него, а императрицата за нея.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 00:34

Теглени карти за период до края на месеца в емоционално-любовен план при жена:

Маг, рицар Чаши и обърната Умереност

Емоции, които ще са в повече ли или ще се появи някой на хоризонта? Обърната Умереност ми говори за някакво прекаляване или неумение да се намери баланс между разум и чувства.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 02:07

Възможно е някой да й завърти главата и да се влюби в него, поради което да стане твърде емоционална и да си изгуби ума.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 07:19

Какво изпитва към мен към момента?

Цепя на Звезда

8 жезли-Рицар Чаши-Кралица Чаши

Звездата: Защита, възстановяване, подновяване на общуването

Предпазлив е, иска да се възстанови от миналите негативи, опитва се да поднови общуването.

8 жезли- Очаква нови, бурни емоции-различни от предишните. Ако въпросът не беше зададен конкретно за мен, бих дала предположение за нова връзка. Рицарят Чаши е горе-долу същото. Нови, романтични преживявания. Хахо-хихи. Нещо, което да го привлече, да го заинтригува, да му носи удоволствие. По Кралица Чаши бих казала, че се вълнува повече отколкото показва на повърхността, интуитивен е, емпатичен е, отговорът е там някъде, в душата му-просто трябва да погледне в нея и да послуша интуицията си.

Ако съм права в тълкуванията си- БРЕЙ Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 09:06

Момичета, според вас как се е почувствал бившият на приятелка,когато я е видял?
Обърнаха ми се Жрец и Императрица
ц 10Ч/КЧ,9М,ВЖ

Много ми е странна тази комбинация.. Сякаш се е притеснил някаква тайна да не би да се разбере...знам ли...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 09:41

Галантус, нещо ново май ще се появи, нещо хубаво, нов емоционлвн порив

Магика мисля, че страстите му са се разпалили.....отново

Рени, този мъж все още я обича.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 09:55

LindaLi, ей, че си оптимист бе  Въпроси и отговори 3 - Page 20 99390 

Като си чета коментара по КК-то от сутринта, не мяза много-много на страсти.

Пък и студенко се държи едно такова...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 10:28

Да магика, ти питаш за усещанията му, не за действията. Ако искаш да знаеш какво ще се случи, питай какво да очакваш;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 10:30

Рени,мисля че се е развълнувал,като че ли още я обича...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 16:10

Момиче какво да чака от момче до 3 месеца, дефакто, ще се случи ли нещо?

Звезда о. + рицар чаши + слънце о.

Мойто мнение си е много положително за тези карти...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 16:47

Здравейте, скоро си купих таро карти, само че не мога да ги тълкувам още. Някой ще помогне ли ?

1. отшелникът
2. страшния съд
3.звездата
4. колелото на съдбата
5. влюбените
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 18:51

LindaLi, защо задаваш отговори бе, човек  мерси 

Звезда в началото-Слънце накрая...е какво повече, бре  Въпроси и отговори 3 - Page 20 100361828 
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 19:02

zvezdichka,каква е подредбата и какъв е въпросът ?
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 19:10

Взаимоотношенията ни сега и в близкото бъдеще.С тази подредба на Линда от първата страничка с големите аркани Smile
--------3-------

-----1--5--2---

--------4-------
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 20:39

е да, Магика- ама знаеш ли кой как вижда картите? За това питам Smile Иначе на мен картите ми приличат на една голяма любов...

За подредбата на звездичка- вие заедно ли сте в момента. Уточни моля те изходната позиция.


И друго- драми в любовния живот при приятелка. Развитие в близките месеци

8 жезли 10 меча 4 пентакли - всички обърнати -не знам дали ще има развитие, виждам блокиране, но и много силни емоции ще избухнат след блокажа- според мен ще има продължение...

Какво изпитва той към нея

4 п о. + Свят + ПЖ о. - хлътнал е, направо е неадекватен от всички тези чувства, които бушуват в него
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 22:13

LindaLI написа:
Звезда о. + рицар чаши + слънце о.

Мойто мнение си е много положително за тези карти...
И на мен ми изглеждат така  усмивка Може би любовно обяснение или тя ще е влюбена. Но не онази влюбеност, при която се оглеждаш в огледалото/другия и се харесваш, а една по-безкористна  мерси
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 22:19

Много благодаря,момичета  мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 22:24

Какъв ще е уикенда ми в емоционален план?

Цепя на 5 жезли

Рицар Жезли- 5 жезли- 5 чаши

Жезли, жезли -действие, действие.
Тая 5-ица жезли да не би да се опитва да ми каже, че най-после ще си изясняваме отношенията, а? И то не мирно и тихо, а напротив, ще има спорове. Доколко тая енергия ще си остане само на ниво спор и дразнене или ще се превърне в искри на привличане - се питам. И какво? 5 чаши накрая разваля веселбата и пак работата свършва със загубени любови, раздели и т.н. Това цяла седмица го слушам ...ееей, аман.


И при това вече съм направила една кофти подредба с въпроса оня ще ме потърси ли и ми се е паднало едно категорично НЕ под комбинация:

Цепя на Колесница
Смърт- 3 мечове-6 чаши,

Хубава Колесница с овладяване на противовоположностите и някаква победа, ама като се събудих?
Смърт - а Трансформацията къде е и кога, бре!? Все ще се реве, все ще се скърби, все ще се къса, все едно минало време... било то като късане, било то като носталгии по 6-ицата чаши...

Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 01:07

Magica,смени мъжа,за да ти се сменят и картите ;) Това го казвам в кръга на шегата,разбира се ;)
Иначе картите ти са "красноречиви"...

Момичета,според вас какви чувства изпитва мъж към жена /разделени са и не си говорят/:
ц. Император/ Влюбените,КП,Умереност

Върнете се в началото Go down
Jijo87
Наблюдател
Наблюдател



Male Брой мнения : 2
Join date : 12.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 11:29

Здравейте ... Нов съм във форума у не знам дали това е темата към която да се включа ... Тавъпроса ми е че искам някой да ми "хвърли едни карти"... Към кого да се обърна?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 11:53

Здравей Жижо!

Има тема, която е за гостите на нащия форум- там може да отправиш молбата си
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 12:30

magica, ще ще има конфликти , болка и разочарование с тоя човек. Не мисля,че има какво да изяснявате, просто той не желае да имате връзка и затова се държи така, а ти очакваш да ти каже нещо различно, а с това само си докарваш ядове и разочарования. Може да говрите пак но няма да доведе това до желания резултат за теб.
Не ми стана ясно как 5ж пиратстват 2 пъти?
Но тази комбинация
Цепя на Колесница
Смърт- 3 мечове-6 чаши,
ясно говори за раздяла. А 6 чаши, че всичко ще си остане минало.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 12:43

един приятел все още е влюбен в бившата си. Тя вече има нова връзка.

Окончателна ли е раздялата?

5 пентакли + 9 чаши + 6 пентакли


Аз си мисля, че имат шанс да се съберат ако 3ти човек им помогне Въпроси и отговори 3 - Page 20 826247 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 13:11

LindaLi - За мен да. 9-ката чаши не е достатъчна, въпреки че дава надежди.

Blackmoon, вече не искам връзка, а честно отношение. Всеки човек заслужава такова.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 13:23

Не сме заедно. Преди месец се разделихме. Коя е подредбата за чувства?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 20 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 20 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: