Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 31  Next
АвторСъобщение
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 12:26

Здравейте,
От днес регистрирана, но от година четяща форума ви. Занимавам се отоколо година, но все още трудно разбирам картите.

На въпрос какво чувства мъж към жена се паднаха: отшелникът, силата, магът.

Хич любовни не ми идват тия карти. Много самовглъбяване и откъсване, някак си мился, че мъжът не само не изпитва, но дори и не мисли за жената. Има си свои проблеми и се е заровил в тях.

Вие какво милсите?

Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 12:38

Здравей,zoh и добре дошла! мерси 

Искам да те попитам ти само с Големи Аркани ли работиш или просто изтегли тези карти? Не мисля,че мъжът не изпитва нищо,точно напротив,това,че не го показва в момента не означава,че не мисли за жената.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 12:50

Здравей Антония,
С всички карти работя, именно и заради това 3 големи аркана за любов ми се видяха като егоизъм, не като любов.
Отшелникът, сякаш е избягал от себе си и от света. Силата и Магът ми говорят пак за него и борбата му с нещо, но жената не я виждам в тези карти.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 12:59

Зои, ако погледнем Отшелника като начална карта, то той се е запътил към Магът,но за да стигне до него минава през Силата...
Вероятно този човек обмисля и търси начин да се справи с някакви вътрешни предразсъдъци - нещо ,което отвътре го спира - принципи,които си е поставил или нещо подобно, но вероятно ще ги преодолее и ще поеме нещата в свои ръце, ще действа...
Ти друг път задавала ли си същия въпрос за същия този мъж?
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 13:10

Мисля,че мъжът прави цялостна преоценка на отношението си към жената,той се намира в много особен,но положителен за него самия период на осъзнаване и самоосъзнаване.Ценностната му система ще претърпи някакви промени,но смятам,че съвсем не е безразличен към нея.Смятам,че самата тя му е повлияла по някакъв начин,впечатлила го е дълбоко,което го е накарало да се замисли сериозно за много неща.Решението обаче е в неговите ръце,дали ще има реализация на намеренията му зависи изцяло то него,щафетата му е подадена от жената,сега е негов ред.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 13:14

Рени,
Благодаря. Аз също виждам като теб, борба и успешно справяне- да, но жената не я виждам тук. (никаква дворцова карта, може би за товаSmile

Преди време, може би средата на февруари, отново съм задавала този въпрос. Тогава имаше и дворцова карта като завършваща - рицар пентакли.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 13:16

винаги съм харесвала отшелника-но когато е за лично питане,когато касае мен.-защото се справям като цяло с енергиите на 2,отшелник,луна...плаши ме не кулата ,а смъртта,не познавам сънцето и 10ч като гоямото щастие,пълното и т.м...

но отшелник забелязвам че се появява именно при мъже,които са попаднали в мъглата на женските енергии,там няма твърдост,там е мъгла и миризми...
значи мъжът не е изследовател,напротив объркан,сам,самотен,подведен,изгубен...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 13:17

Антония,
Благодаря и на теб!
Малко като обратна връзка, мъжът наистина е в особен период на обмисляне, но се държи ужасно дистанцирано от жената. Дори и е предложил да прекратят отношения, защото нямал време !?! Smile

Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 13:19

Зои, има ли нещо в тези отношения,с което той не може да се примири? Кое е това,което го спира да бъде с нея?
РП не е лоша карта - човек,действащ бавно,но сигурно; има си цел и стратегия и не се откъсва от тях,има сериозни намерения,но какви- зависи от околните карти...

Това,което й  е казал, се вижда в Отшелник+Сила - търси начини да се справи с някакви негови си проблеми...Както каза Антония- всичко зависи от него,всичко е в неговите ръце... А питала ли си за развитие на отношения между двамата или за намеренията му, за да разбереш в каква посока ще поемат?

Зои,това,което казваш е Силата - години,социален статус и т.н... Тази жена омъжена ли е по принцип?


Последната промяна е направена от Reni на Нед Апр 06 2014, 13:25; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 13:20

зуки,

точно!
Единственото странно е позицията на отшелникът - 1-ва.
Както Рени каза, преходът е към Магът, въпреки че минава през Сила, но щом не разбира отлесния начин Smile
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 13:22

Рени,
не съм на 100% сигурна за отношенията им, но жената е по-голяма с 5-6 години от него, финансово и социално е доста по-добре. И въпреки, че жената е доста хлътнала, си мисля, че той може да се чувства подтиснат от нея(но това са само мои разсъждения)
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 13:29

На въпрос какво чувства мъж към жена се паднаха: отшелникът, силата, магът.
Това не са любовни карти, още повече че присъства Силата. Човекът преминава през свой период, бих казала даже и катарзис и жената не фигурира в него  или само в качеството си на катализатор на промяната. По-точно между тях няма истинско интимно общуване или то е плод на отстъпки и жертви, няма любов.
Процесът е свързан с осъзнаване на неговите ограничения и тяхното отхвърляне, и поемане на личната сила в свои ръце - Магът.


Последната промяна е направена от Ole на Нед Апр 06 2014, 13:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 13:32

Оле,
Благодаря.
И аз не видях жената в тези карти. Точно за него са сиSmile
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 13:45

Жената,според мен осезателно присъства в тези карти,не съм съгласна,че наличието на дворцова карта е определящо за присъствието на конкретна личност.Не винаги това е определящо.Присъствието на жената за мен е очевидно от Силата на 2ра позиция,което ме кара да си мисля,че тя определено оказва доста голямо влияние на мъжа по един или друг начин.Това,че в момента има дистанция между тях не означава,че именно жената не го е накарала да преосмисли доста сериозно много аспекти от собствения му живот.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 13:51

Да, възможно е, да му е повлияла, но любов  Въпроси и отговори 3 - Page 19 617156 
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 13:57

Зуки написа:
но отшелник забелязвам че се появява именно при мъже,които са попаднали в мъглата на женските енергии,там няма твърдост,там е мъгла и миризми...

Ще цитирам Зуки,защото тя много ясно го е казала,смятам,че Силата е проводника на всичко това.Все пак любовта има много лица. мерси 
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 14:00

Ще дам обратна връзка, ако разбера нещоSmile

Благодаря ви, че сте толкова отзивчиви!
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 15:58

Зох, според мен мъжа има чувства към нея и привличане, но е решил да се оттегли и да вземе живота си в свои ръце, решил е да потисне чувствата си към нея и да помисли за собственото си реализиране и усъвършенстване. Той чувства, че сега тя е по-силна от него и го превъзхожда, затова е решил, да поеме по своя път. И от един човек който е самотен, изолиран, вглъбен, премислящ да се превърне в един силен мъж, който е действен, обаятелен, силен, успешен и контролиращ нещата в живота си. В картата на силата той се явява като лъва, а те е женската фигура, а на него не му харесва някой да го контролира с чувствата си и страстите, да бъде подвластен на една жена. Той иска да е мага, да е той този който контролира нещата. Затова след като е премислил нещата е решил да остане сам. Това не означава, че няма чувства, но той няма да ги покаже, нито да започне връзка. Мага не се свързва с човек, който се задържа във връзки, които го ограничават. А отшелника обича самотата, той е свикнал с нея и дори сам я търси. Така, че на него му е добре сам, предпочита да е свободен и независим, отколкото подвластен на една  силна жена, която с любов и страст може да го направи зависим и той да изгуби свободата си.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 16:29

Blackmoon, благодаря!

Между другото "хвърлих" карти отново за тях с въпрос: Как ще се развият отношенията в следващия месец между тях и се паднаха: 6 жезли, 9 чаши, 4 жезли.

Все пак може би среща ще има, и най-вероятно изясняванеSmile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 17:52

Картите, които са се паднали говорят за хубави преживявания в любовната сфера. Много добри карти, мисля, че ще има положително развитие при тях. Тези карти потвърждават тезата ми, че той има чувства. Възможно е не просто среща да има. Ще има добри новини за нея. Ако картите не са обърнати е възможно дори той да склони да имат връзка или някакви отношения. Ако е среща, то тя ще е много приятна.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 18:21

Blackmoon, аз не работя с обърнати карти, защото са ми по-трудни.
Ще дам обратна връзка след месец, пък да видим какво ще излезеSmile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 18:36

ами защото ако някоя от картите е обърната нещата стават съвсем не толкова положителни. Ако са прави всички добре говори.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeПон Апр 07 2014, 19:46

Обърната Колесница дали може да покаже намеса на трети страни, заедно с обърната 7 жезли и обърнати 3 чаши?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 08 2014, 14:57

Не мисля. Обърната колесница ми идва като два пъти мери един път режи, също неяъзможност на отпътуваш, невъзможност нещо ново да почнеш

По- скоро отстранявашнпречки там където си и се чувстваш комфортно, наслаждаваш се на момента, ситуацията...


Последната промяна е направена от lindaLI на Вто Апр 08 2014, 15:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 08 2014, 15:00

Не мисля, че е 3-ти, но определено има някакъв сериозен проблем между вас. И нещата не вървят. Мисля, че човекът е обиден, ядосан и отегчен.

1)Какво чувства мъж към приятелката си:

10м, КС, РЖ
2)Какво чувства тя към него?
умереност
Справедливост, Дявол, 9м


.........................................
За други хора:

3)Какво чувства мъж към бившата си?
Колесница
Императрица, СС, 4м
д. 8п

4) Какво чувства жената към него?
РП
ПМ, 10ч, 5ж

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 08 2014, 15:32

За първата двойка- мн се ревнуват, жената има доста властен и обсебващ характер, абе някакво скарване раздяла ли има при тях... Уж той си казва край всичко свърши, подле се разколебава- главно заради секдуалната страст която изпитва към нея....хм не виждам тези двама хора да са заедно, или ако са често се карат

За втората двойка мисля че вече се е появила друга важна жена в живота му и той е съсредоточен там- при жената виждам ясно желание да се завърне в живота му

Ако след ссс не следваше 4 м щях да помисля, че императрицата е тя... А и ако нямаше колесница!...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 08 2014, 16:09

)Какво чувства мъж към приятелката си:

10м, КС, РЖ

2)Какво чувства тя към него?
умереност
Справедливост, Дявол, 9м

Тук няма любов, а карти дошли след любов. Има неприязън, болезненост, но и желание за приключване.


За други хора:

3)Какво чувства мъж към бившата си?
Колесница
Императрица, СС, 4м
д. 8п

4) Какво чувства жената към него?
РП
ПМ, 10ч, 5ж
Тук смятам, че мъжа е взел важно решение, категоричен е, но не действа. Аз не виждам друга жена, императрицата споерд мен е именно бившата му жена и решението, е за нея.
Тя е по-емоционална, дори смятам, че тя има заигравка. Нещо тайно по ПМ. 5Ж, винаги ми е присъствало, като идея за 3 -ти човек;).
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 19 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 19 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: