Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Той - на мушката!

Go down 
+34
linjeri
skarlet_01
sugar6
oliv
Teya
БабаВуна
Violet
ivotania
AlexD
DeTe_Ha_Xaoca
kamikadzegirl
sisulche
magica
Зуки
zvezdichka
Miss Bloom
Blackmoon
Galanthus
Aldemira
linda10
Calantha
Вера
bibibi
Frog
lindaLI
dgakova
Fareq O'Neal
Антония
Старо злато
Shopkata
La la
twilight
Tanya111
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
linda10
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeВто Фев 11 2014, 17:09

Да,bibibi,разговора е иницииран от него.Обяснил и е колко му е важна и скъпа,но все още има чувства към жена си.Как не иска да я залъгва или нарани.Че на този етап не може да й даде нищо,но държи много на нея и не иска да преустановят контактите.
Само преди месец й беше задал въпроса:Ти нали не ме мислиш за приятелка?
А, иди го разбери..... Той - на мушката! - Page 5 262180  Иначе продължава да я търси,пред приятелите му се държи все едно,тя е" новата му"...
Редих и й КК,имах там някакви идеи,но след този разговор...не знам.

bibibi  мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 15:11

1 - 5м
2 - 10ч
3 - 5п
4 - 3ж
5, 6 - асо меч и Обесения
7, 8 - крал Жезли и обърната Сила

Тук е ситуация на застой и отдалечаване, но явно таи обида (аз си мисля, че успях да простя). Асо меч дали би могло да го изкара от застоя, а и този крал Жезли...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 15:29

Човека те обича много, иска вече да градите общи планове, има някакъв силен старт при вас но няма да е скоро
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 15:40

Дали не са проекция се чудя, защото в момента няма никаква комуникация между нас и то от доста време? И ме съмнява дали въобще не ме е забравил.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 15:47

Поза е, играе си с нервите ти, но и аз и преди съм ти казвала че видовия ден няма да е скоро
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 18:00

Използвах тази подредба за жена какво чувства към мъж, но не мисля, че има значение. Да поясня тя е негова любовница, той е женен.
Какво мисли тя за Х?
Крал жезли:

Мисли, че е страстен, красив, честен, надежден, импулсивен, чаровен. Общо взето привлича я и го харесва. Но крал жезли понякога показва обвързан мъж, както е в случая и тя осъзнава проблемът в това.
Какво казва за него?

Казва, че той й дава това, от което има нужда. Смята, че е мил, благороден, щедър и може би става въпрос, че й прави подаръци или пък и дава физически удоволствия.
Какво чувства?

Нищо особено. Просто страстно привличане и изчаква да види дали плановете й ще провървят. Чувства, че и писва да чака да избере в крайна сметка с нея ли ще бъде или със съпругата си.
Какво иска?
7ж (доп. 10п)

Иска да се пребори за него. Вижда конкуренция в лицето на жена му и иска да го спечели за себе си. Иска да докаже, че тя е права и има сигурност, семейство, а може би и нещо свързано с пари иска да получи от него. Изпитва сила и смелост да се бори срещу нещата, които ги разделят
Какво ще прави?
ДЖ, 2п

Ще се държи на ниво, амбициозна, страстна, смела предизвикателна и може би ревнива. Ще му доставя удоволствие, ще се забавляват заедно . Но сякаш се опитва нещо да го премята и заблуждава.
Какво цели?
Маг (обърнат), КС

Цели да приложи всякакви тактики и манипулации да го спечели, но сякаш нещата и се изплъзват от ръцете и всичко се върти в един цикъл и тя осъзнава, че не може нищо да направи
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 17:20

Ето две подредби ,за отношението на мъж към две различни жени-
ц.9Ч
какво мисли-Кралица чаши
какво казва-Крал меч(об)
какво чувства-Влюбените
какво иска-Паж Жезли(об)
ще прави-7П(об);РЧ
какво цели-Свят(об);2Ч

и за другата:
ц.РМеч
мисли-Смърт
казва-Крал Жезли
чувства-10П (об)
иска-Дявол(об)
ще прави-Император(об);Сила+Звезда
цели-2Жезли;8пентакли(об)

Какво мислите,момичета?
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 17:29

Линда10,ако ти си една от двете жени,по добре помоли някой друг да ти тегли карти.Прекалено категорични са ми тези подредби,някак черно-бели,което е почти невъзможно да се случи в живота. мерси 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 18:14

Мисля, че втората я е отписал вече. Насочил се е към първата, в която е влюбен.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 07 2014, 10:35

Блекмун- по твоите карти- Тя е приела статута на тези отношения, приема ги с ентусиазъм, като нещо което й дава нови хоризонти, абсолютно ще си държи на него и ще отстоява мнението си, иска да се пребори за стабилността на тези отношения. Мисля че той не е много щедър с нея и тя го отбелязва, но тя няма да се откаже
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 07 2014, 18:46

Здравейте момичета, завърнах се! Smile
Ето и две подредбиSmile
1 какво мисли- кралица Чаши
2. Какво казва-7 чаши
3. Какво чувства-асо пентакли
4. какво иска-8 меч
5.6. какво ще направи- 4 чаши, кулата
7.8 неговата цел-крал мечове, 9 пентакли

1 какво мисли- Крал мечове
2. Какво казва-кулата
3. Какво чувства-2 чаши
4. какво иска7 жезли
5.6. какво ще направи- 9 чаши,асо чаши
7.8 неговата цел- 10 чаши, 8 чаши

Двойките са две различни...по-късно ще прокомнентирам и аз...просто главоболието ми е в повчко сега.....
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 07 2014, 22:30

Антония написа:
Линда10,ако ти си една от двете жени,по добре помоли някой друг да ти тегли карти.Прекалено категорични са ми тези подредби,някак черно-бели,което е почти невъзможно да се случи в живота.


И на мен така ми се стори,освен да помоля някоя от вас,която има желание да ми изтегли карти  мерси 
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 08 2014, 10:16

Мъж/жена, разделени:

1 - Какво мисли за мен? Отшелникът
2 - Какво казва за мен? Асо пентакли
3 - Какво чувства? Умереността
4 - Какво иска? Империатрицата
5,6 - Какво ще прави? Сила, Слънцето
7,8 - Неговата цел? Крал пентакли, 3 пентакли

Жената, като че ли изглежда дръпната и затворена в неговите очи... Мисля, че има чувства. Може би ще направи крачка към нея, иска да я командва и да я подчини.

Някакви идеи?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 18 2014, 00:31

Какво мисли за жената? - Справедливост
Какво казва? - Дама жезли о.
Какво чувства?- 10 меча
Какво иска? - Луна об.

Прави- Крал пентакли Императрица
Цел - Кула об. , 9 меча об.

не са заедно в момента.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 18 2014, 00:54

Иска изясняване на нещата. Наранен, но сякаш за него има някакво приключване. Интересно има ли друга жена, включително и майка или той просто си угажда, глези се, доставя си удоволствие. Целта му е да потуши страстите и да се мине без излишни драми.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 18 2014, 01:33

Miss Bloom написа:
Мъж/жена, разделени:

1 - Какво мисли за мен? Отшелникът
2 - Какво казва за мен? Асо пентакли
3 - Какво чувства? Умереността
4 - Какво иска? Империатрицата
5,6 - Какво ще прави? Сила, Слънцето
7,8 - Неговата цел? Крал пентакли, 3 пентакли
Преосмисля отношенията им, Отшелник е хубав знак за това. Иска жена до себе си. Ще "преглътне" егото си и ще се опита да положи нови стабилни основи. Но може и да греша, защото само с прави карти ми е по-трудно мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 18 2014, 16:24

Картите на Мис Блум са силни. Но не ми харесва, че чувства Умереност и че иска Императрица. Ако това не значи, че е насочил вниманието си другаде (императрицата може да значи и чисто плътска, но много чувствена и истинска сексуална наслада- и всякакъв друг род бохемски живот) има вариант чувствата му в момента да са смесени и подложени на анализ (което е логично в предвид раздялата). Но ми се струва, човекът е решил да се обвърже и да започне сериозни отношения. На такъв етап като мислене мис е струва. Надяваме се обекта на решението, което е взел да е питащата. Може би предстои сдобряване- за по- сигурно да се теглят три карти- за потвърждение на това тук.

Ако са се разделили скоро е възможно тази умереност да показва, че емоциите са се успокоили, ако хората от много време нямат контакт- картитеможе да говорят за това, че той е на прага да се обвърже сериозно с друга- много зависи от самата ситуация при хората. Струва ми се този мъж вече мисли принципно за брак годеж мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 21 2014, 17:46

1 - Какво мисли за мен? Отшелникът

2 - Какво казва за мен? мечове 4

3 - Какво чувства? 2 чаши

4 - Какво иска? Мечове 5

5,6 - Какво ще прави? Мечове 9, чаши 5

7,8 - Неговата цел? Чаши 9 , чаши 3


Това, което мисли за мен, е че мисли, че съм го предала.Липса на доверие.Какво казва за мен? Не споделя, сдържан е, предпазлив. Какво чувства? Не знам, дали е любов по - скоро е привързаност, влечение. И в момента е заел отбранителна позиция. Сякаш чака нещо?!
Какво ще прави? Не мисли да предприема нещо, по скоро го изгаря чувството на вина.
Неговата цел е да бъде щастлив, да е хармония със всички и всичко.
Момичета, какво ще кажете добре ли съм се справила?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 21 2014, 18:54

Този мъж не може да те разбере, но има копнеж по теб доста силен. За пореден път в тази подредба - виждам липса на указание за действие от негова страна. Просто човекът за сега не иска драми, не иска да се натоварва, иска да се забавлява и това е
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 08:07

звездичка,същия от питането с подаръка ли е ?

защото виждам еднаква информация и тук,от картите...вярно иска нещо да си изясни,но не мисли че е като на всяка цена,да те има,той не води битка,как да кажа-играч с такт,внимателен човек.с приятно отношение към събеседника...
него виждам да е нахъсан,настървен за победа,битка...самия той дори е ненаясно със себе си и другия,мисля че търси своята позиция,сега за сега,почвата под краката,разполага само със спомени и чуства от миналото...сега -сякаш няма сега...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 12:23

Да да за един и същи човек е. Странно е, че картите показват, че имаме бъдеще заедно, след като той е пасивен и е заел изходна позиция.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 14:14

не съм казала че имате бъдеще заедно...но ми допада ей това което си казала ти ''Неговата цел е да бъде щастлив, да е хармония със всички и всичко.''
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 14:19

хм,сигурно си мисли че си самотна,изоставена,грижил ли се е за теб преди?

9ч и 3ч - хем да бъде сам ,хем да е с теб.. а да не ровя,но имаше ли императрица в предишната подредба...както и да е...

и вълкът сит и агнето цяло-ей това ми мина през главата с тия 3 и 9 ч...няма как да стане,отшелника не е той а ти...така че...пак топпката е в твоите ръце...е ако ти искаш да сте заедно,значи
звездичка написа:


Странно е, че картите показват, че имаме бъдеще заедно, след като той е пасивен и е заел изходна позиция.

-като гледам си го мислиш...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 14:29

Той - на мушката! - Page 5 531608 Благодаря ти. Ами аз определено искам, но вече не знам как да постъпя  Embarassed
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 16:04

zvezdichka написа:
5,6 - Какво ще прави? Мечове 9, чаши 5 

Ще се самосъжалява, че нещата са изгубени. Депресивно ми изглежда. Обаче се чудя дали тези карти не показват как на теб ще ти повлияе неговото поведение?
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 07:28

Пита мъж ,в момента са скарани
ц.6Ж
мисли за него-9П
казва -7М(об)
чувства-Император(об)
иска-6П
ще прави-8Ч(об),КЖ(об)
нейната цел-4Ч,4Ж
Мисли за него,че може да й осигури комфорта от който се нуждае.Като,че ли прикрива доста неща,не е искрена.За чувствата- не знам обърнатия император какво показва...,като че ли не е безразлична,но можеше и да е друга карта тук.Иска помощ,подкрепа,така че това което ще прави е да се върне с подвита опашка.Малко меркантилна история ми се вижда...Вие какво мислите?


Последната промяна е направена от linda10 на Сря Апр 23 2014, 13:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 12:03

Да, много е възможно и за мен да се отнася. Ще дам ОВ. след като го пратя Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Той - на мушката! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Той - на мушката!
Върнете се в началото 
Страница 5 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: