Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Той - на мушката!

Go down 
+34
linjeri
skarlet_01
sugar6
oliv
Teya
БабаВуна
Violet
ivotania
AlexD
DeTe_Ha_Xaoca
kamikadzegirl
sisulche
magica
Зуки
zvezdichka
Miss Bloom
Blackmoon
Galanthus
Aldemira
linda10
Calantha
Вера
bibibi
Frog
lindaLI
dgakova
Fareq O'Neal
Антония
Старо злато
Shopkata
La la
twilight
Tanya111
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 09 2012, 10:20

На мен това ми прилича на опити за формализиране на отношения. В смисъл на добиване на форма. Ако досега са били неясни или неговата позиция е била неясна, сега се върви към определяне и материализиране на намерения.


Последната промяна е направена от Tanya111 на Нед Юни 10 2012, 15:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 10 2012, 15:07

Благодаря за коменрарите мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 10 2012, 20:50

zlatna30 написа:
1 - Какво мисли за мен?-3Ж-

Мисли за теб,че си трудно достижима,но си заслужва да се бори за теб,ще му трябва много упоритост
zlatna30 написа:
2 - Какво казва за мен?-5Ж-'''
Казва,че иска да е с теб,след период на раздяла-липсваш му

zlatna30 написа:
3 - Какво чувства?-8П-
Чувства,че когато е с теб е в хармония със себе си
zlatna30 написа:
4 - Какво иска?-КралицаП
Иска жена,която да се грижи за него,която да е негова опора,да му помага
zlatna30 написа:
5,6 - Какво ще прави?-КралП,Справедливост
Ще ти направи предложение,ако сте имали спорове,ще поиска да ги решите/ и то в негова полза/
zlatna30 написа:
- Неговата цел?-КралицаЧ,2Ч
Да се сбъдне желанието му-да го обичаш мерси
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 10 2012, 20:58

Лелее Антонияяяяя....та ти си написала всичките ми мечти.Това е моя мираж.
Звучи прекрасно,но ....за съжаление нищо вярно от това Sad
Благодаря ти все пак мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 10 2012, 21:16

Мечтите понякога се сбъдват,не можеш да знаеш на 100%,какво показва другия човек пред теб,затова и се занимаваме с таро,според мен по тези карти,които си изтеглила,този човек изобщо не е безразличен към теб,рано или късно ще го разбереш....... усмивка
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 10 2012, 21:39

Дано,от твоята уста в Божите уши усмивка
Върнете се в началото Go down
Fareq O'Neal
Наблюдател
Наблюдател
Fareq O'Neal


Female Libra Брой мнения : 89
Join date : 18.02.2013
Age : 35
Местожителство : Sofia

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 18 2013, 18:03

Я да видим при мен какво ще излезе Smile

Какво мисли?

9 пентакли (обърнати) - Мисли за някакво мошеничество или префиненост,глезотия.

Какво казва?

Жрецът (обърнат) - Говори каквото е изгодно за пред обществото , угажда на общественото мнение...най-вероятно твърди ,че няма нищо за разказване,нищо особено...проявява слабост пред общественото мнение. :/

Какво чувства?

Справедливост (Обърната) - Чувства интрига...или се чувства измамен или измамник - предвид горната карта , по-скоро той е този ,който е виновния пред себе си.

Какво иска?

Висшата жрица (обърната) - най-вероятно иска някакви крайни емоции да са контролирани или да успее да усети какво се случва , явно има обърканост.

Какво ще направи?

Обърнати рицари на чашите и пентаклите - В следствие на крайни емоции ще забави развитието на нещата , ще прояви тъпанарщина мудност.

Неговата цел.

8 пентакли и Обърнат Обесен - Целта му е флирт или поставяне на ново начало на някакво начинание интересно е че едновременно с това има и карта на застой , зацикляне...хем да задържи нещата в застой хем да постави ново начало...а може да е и че иска ново начало за да се измъкне от позиция на застой...

Адски трудно ми е като направя нова подредба ,която не съм ползвала до сега.Приемам критики и поперавки , но тази подредба не съм я ползвала.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 25 2013, 09:41

Какви намерения има М. към мен?

1 - Какво мисли за мен? Крал Пентакли – об. – че съм алчна и материалистка
2 - Какво казва за мен? – 2 Меча – кавги, несигурност при избора, изолира се от мен …
3 - Какво чувства? – Дявол – ясно ….
4 - Какво иска? – 8 Пентакли – да гради щастие , може би лично ...
5,6 - Какво ще прави? – Страшен Съд – об. и Асо Жезли об. – принудително прекратяване, преждевременно действие , отказ от връзката …
7,8 - Неговата цел? – 2 Жезли, и 7 Пентакли – об. – смята да започне ново начало, като прекрати отношенията …


Последната промяна е направена от dgakova на Чет Апр 25 2013, 11:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 25 2013, 09:56

Няма как това 8п да се отнася за теб при условие, че те мисли за обърнат КП и че нищо не говори за теб- 2м
Със сигурност изпитва нещо обаче по дявола, това си е страст и сериозни терзания, НО той мисли по- скоро, че не си подходяща за него- хем има привличане, хем разума казва НЕ.
Тези 8 пентакли ги желае за себе си- явно иска нещо стабилно и перспективно в живота си като цяло. Според мен ще отложи някакво решение- просто ще го остави настрана и ще се опита да забрави за него- вече има ясни планове в главата за разчистване на някакви стари бъкии около него.

Ако очакваш мъжа да дойде и да ти каже- сбогом- няма да го направи, няма да прекрати нещата категорично, но са му съвсем други работи в главата.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 25 2013, 11:23

Да, аз после се поправих за 8П, щото се усетих че картата не е за двама, а за един, насочена към градене на СОБСТВЕНОТО си щастие /права си/. Права си, но аз си мисля че ще прекрати , защото аз вчера исках да му разкрия, да му кажа в прав текст че искам да съм с него, той каза че ще се обади за да си поговорим, но не се обади. Ленорман бяха прави че аз ще звънна и колкото и да се дърпах, накрая звъннах. Трябва да дам обратна връзка и за тях. Затова си мисля че като звънне ще каже, че неиска .... Щото е обещал да се обади ... Той сега смята да заминава и сигурно това му е в главата ... но каквото и да е, аз вече почвам да се подготвям за отрицателен отговор, че търсих много под вола теле, но не трябва да се самозаблуждавам. Сега пък ще предпочета да знам че няма да станат нещата .... и така ще стане. Слагам край на всичко това! И аз имам живот, който искам да живея . Той - на мушката! - Page 2 698924
Б Л А Г О Д А Р Я ___ Л И Н Д А !!! мерси

А между другото, ти какво мислиш за об. КП ? Това обяснява постъпката му, заради която се разбеснях. Как може човек да си мисли, че познава някого, без дори да му е дал шанс да го види ...

И кое по картите те кара да мислиш че няма да го направи, че няма да ми каже "чао", а че ще отложи ?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 25 2013, 11:50

dgakova написа:
А между другото, ти какво мислиш за об. КП ? Това обяснява постъпката му, заради която се разбеснях. Как може човек да си мисли, че познава някого, без дори да му е дал шанс да го види ... И кое по картите те кара да мислиш че няма да го направи, че няма да ми каже "чао", а че ще отложи ?

По обърнатия крал пентакли виждам, че не те смята за добра партия.

Асо ж обърнато е като да не се предприемат действия, инициацитива. А обърнат стр. съд е отлагане- правия страшен съд те застига, обърнатия се отлага- така са нещата в моите очи, по мое усещане

мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 25 2013, 11:56

Ми обещал е да се обади пък ще видим. По-добре да приключи, отколкото да се мъча... Ако трябва аз ще се обадя да приключа, такива средни положения няма да има .... Той - на мушката! - Page 2 800909
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 26 2013, 15:15

lindaLI написа:
Според мен ще отложи някакво решение- просто ще го остави настрана и ще се опита да забрави за него- вече има ясни планове в главата за разчистване на някакви стари бъкии около него.Ако очакваш мъжа да дойде и да ти каже- сбогом- няма да го направи, няма да прекрати нещата категорично, но са му съвсем други работи в главата.


lindaLI написа:
Асо ж обърнато е като да не се предприемат действия, инициацитива. А обърнат стр. съд е отлагане- правия страшен съд те застига, обърнатия се отлага- така са нещата в моите очи, по мое усещане

Има ли нещо, което може да те затрудни ???? Отново си право в целта Линда - не се обади, а го виждам че е и зает, но не през цялото време, явно не му е до връзка в момента!

Пак ще си обърна картите, наистина ми е много трудно с тях, а ти пък от своя страна се справяш блестящо! Той - на мушката! - Page 2 1816326522
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeПон Май 13 2013, 22:05

Благодаря Деси мерси чак сега виждам обратната връзка Той - на мушката! - Page 2 698924

Така сега за моя приятелка- отношението на мъж към нея

Цепя на Свят

Какво мисли за нея- 3 жезли

Какво казва- Асо жезли

Какво чувства- 9 меча

Какво иска- Смърт

Какво ще направи- Императрица, Император

С каква цел- 9 чаши 4 чаши

Ха, сегаSmile

Мъжа живее в чужбина и сега скоро се прибира.

Мисли да я потърси и явно иска да има сексуални контакти с нея, но с тези 9 меча много се тормози, явно има някакви комплекси и страхове.
Не знам как да интерпретирам Императрицата и Императора - това е ДВОЙКАТА и то като големи аркани- на обвързаните семейни хора (те и двамата не са семейни)...мисля, че те двамата са точно един за друг, но не знам дали да не интерпретирам нещата така..че той някак ще стопира плодотворното развитие, заради собствената си неуравновесеност по 9 чаши 4 чаши....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeПон Май 13 2013, 22:57

Линд, само по усещания, нищо "научно"


lindaLI написа:
Цепя на Свят

Какво мисли за нея- 3 жезли - мисли като за трети човек /като видя тройка и само такива асоциации ми идват/

Какво казва- Асо жезли - не говори много, но има мерак

Какво чувства- 9 меча - нещо го буди нощем, някъде е сбъркал

Какво иска- Смърт - не знам на какво ниво са им отношенията, но ми се струва че си е прекратяване

Какво ще направи- Императрица, Император - да, това е семейната двойка обаче в какъв контекст е тука не знам. да не се е жени този човек

С каква цел- 9 чаши 4 чаши - ох и аз зациклих тука, за да му е всичко пълно и равно...ама с тия 4 чаши....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 18:29

Hmm da - pri tezi dvamata niama razvitie- horara pokaza 3ti chovek pri nego..3 jezli si pokazva za poreden put 3ti chovek_da ili e imperatrica imperator? Kakto I da e- ima si ukazania che se e obvurzal
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 22:16

Линд, много е хубаво когато даваме обратна връзка. Така става ясно къде грешиммерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 18 2013, 00:06

Да, Фрог- ти беше много точна за пореден път.мерси

Явно смъртта си е баш смърт понякога..може и да е възраждане на отношения- но зависи как е поставена картата. И 3 жезли си говори за още една опция която обмисляш. Този на картата е хванал един кол, но другите два?
Едно е решил, между две се колебае- кое...

Тук Императора затвори императрицата- тоест не даде изява. Освен ако тя не е третия жезъл..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 11:00


И на мушката относно А:
Цепя на жрецът- и за моя подредба ми се падаше често мин.седмица. Smile))

1 - Какво мисли за нея?- 2 мечове
2 - Какво казва за нея?- паж жезли
3 - Какво чувства?-крал жезли
4 - Какво иска?- Колелото на съдбата
5,6 - Какво ще прави?- 6 жезли, 4 жезли
7,8 - Неговата цел? Сила, луната
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 11:07

да, човека има чувства и дори си го признава като говори за нея - но е абсолютно безцелен и объркан и свободен електрон...не знам защо така - е гати мъжете, честно!

мисля, че ще направи...ще направи...ами ще й иде на гости някоя вечер, да правят секс- май така ми се вижда.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 11:16

1 - Какво мисли за нея?- 2 мечове
Все още се колебае, противоречиви са му впечатленията и не е решил нищо.
2 - Какво казва за нея?- паж жезли
Че е интересна, забавна и любопитна личност.
3 - Какво чувства?-крал жезли
На сърце му е, мисля, че иска да я спечели, но може и да чувства, че тя е твърде самостоятелна и независима личност и това малко да го плаши.
4 - Какво иска?- Колелото на съдбата
Всичко да му падне от небето наготово, да извади късмет и нещата да се подредят без негова намеса.
5,6 - Какво ще прави?- 6 жезли, 4 жезли
Нищо особено, ще се перчи и фука, надявайки се да я впечатли. Може наистина изненадващо да се появи у тях, а може и на някакво празненство, парти да се засекат, така или иначе никакви конкретни действия няма да са.
7,8 - Неговата цел? Сила, луната
Да държи чувствата си или по-скоро инстинктите си под контрол, да не прави глупости. Чувства се несигурен и не бих казала, че има някаква конкретна цел, по-скоро хем му се ще, хем не смее.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 11:57

2 мечове-отново се чуди.....противоречиви са мислите за нея....тук ще тегля и една доп.карта- в какво се изразяват съмненията му по отношение на нея- пада се-5 жезли- пълна колекция от жезли в подредбатаSmile)) какво значи в случая- вътрешна борба...или пък чуденето му идва от това, че възприема всичко случващо се м/у тях като игра.....
        Хммм, хрумна ми и друго- тя е сгодена за друг мъж....дали на човека просто не ми се влиза в състезания и колебанието не идва точно от там....според него няма смисъл да се бори, защото така или иначе тя ще е с друг мъж....

паж жезли- емоционална, силна, решителна, авантюристична и пр....
паж жезли- хмм какво да чувства??? със сигурност му е харесал секса...дали я уважава да...

какво иска? определено иска промяна, но каква.....За любовни отношения съм чела, че въпреки желанието, човекът е наясно че нищо не може да направи.

какво ще прави: 4 и 6 жезли нищо не ми говорят в случая......

какво цели- като комбинация се дава отпит да скрие тъмната страна на природата си....определено нещо крие....а и същевременно се опитва да я подчини.

пфф, усложних нещата вместо да се опитам да разбера нещо, затова задавам още 2 допълнителни въпроса:

Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 11:59

1.Защо се падна жрецът в подредбата? цепя 9 чаши.
падат се: отшелникът,паж пентакли и справедливост.

2. Какво цели да скрие от нея? цепя на крал пентакли
7 мечове, дяволът и рицар мечове

Ето ги и допълнителните въпроси....Моля ви помагайте, че ми стана напечено Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 12:17

за да каже, че човекът има своето верую, има собствен ред в света, в който живее.

Първото, което ми хрумна е че иска да скрие, че е влюбен страстно. Това, като че ли не е типично за него. Този човек има сплаби страни, страхува се да ги разкрие...нещо такова знам ли..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 12:26

И аз така мисля Линда, особено отшелникът, долколото го познавам направо тази карта си му е характер. А като пояснение на жрецът мисля, че подчертава дистанцираност по чисто принципни въпроси.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 13:45

bibibi написа:
какво цели- като комбинация се дава отпит да скрие тъмната страна на природата си....определено нещо крие....а и същевременно се опитва да я подчини.

Не мисля, че крие нещо, по-скоро обратното, нали в крайна сметка момичето е сгодено? В този смисъл не цели нищо или поне цели да укроти желанието си към нея (Силата), тъй като тя е с друг и това с него е само изневяра (Луната). Все по-често Луната във въпроси за любов ми се появява само за изневери, което е почти 80% от типа въпроси, които ми задават напоследък. Ще рече човек, че Плутон е в някакъв аспект с Венера  :sm38.gif: 
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 13:46

Реших и аз да я пробвам тази подредба за последната ми връзка, да видим какво ще излезе.

цепя на 6 жезли

1 - Какво мисли за мен - 10 мечове
2 - Какво казва за мен - Отшелникът
3 - Какво чувства? - 7 мечове
4 - Какво иска - 4 пентакли
5,6 - Какво ще прави - Сила, 8 мечове
7,8 - Неговата цел - 10 жезли, Рицар Пентакли

Мисли, че много съм го наранила и съм го предала, все още не ми е простил - 10м
По отношение на 2 - аз го тълкувам като мълчание от негова страна, дискретност, не говори за това пред никой.
Чувства се измамен, предаден- 7м
Иска ме само за себе си (искал ме е по-скоро), иска да притежава -4п
Няма да направи нищо, потиска се, защото така е правилно според неговите принципи Сила+8м
Неговата цел - много не ми е ясно тук, но целта му е да има стабилни отношения -(принципно) -Рицар Пентакли ... Той - на мушката! - Page 2 617156 и 10 жезли не мога да си ги обясня на тази позиция нещо...
Като цяло какво мислите за тази подредба? Някой ако има по-различно мнение ще се радвам да го сподели... мерси

А да, и 6 жезли тук като основа също не ми е ясна....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Той - на мушката! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Той - на мушката!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: