Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Той - на мушката!

Go down 
+34
linjeri
skarlet_01
sugar6
oliv
Teya
БабаВуна
Violet
ivotania
AlexD
DeTe_Ha_Xaoca
kamikadzegirl
sisulche
magica
Зуки
zvezdichka
Miss Bloom
Blackmoon
Galanthus
Aldemira
linda10
Calantha
Вера
bibibi
Frog
lindaLI
dgakova
Fareq O'Neal
Антония
Старо злато
Shopkata
La la
twilight
Tanya111
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeНед Юни 07 2015, 12:14

И според мен не се занимавай, Бабстър, този или е психически нещо обременен, или е наистина обвързан и гледа на теб като на поредната бройка, която е забил.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeНед Юни 07 2015, 12:33

Благодаря, то едва ли нещо ще стане между нас де, но интересен случай беше.
Благодаря ви.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeНед Юни 07 2015, 12:47

Дано не се обиди, Баба Вуна, че аз малко така-ама тоя с кулата хич не му е чиста работа, чак такава умопомрачителна страст, много разрушително ми идва и на мен, като човек, който е имал много власт, и нещо се е случило и я е загубил.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeНед Юни 07 2015, 12:55

Аууу аз да се обидя на коментар, който всъщност мож да миотвори очите - НИКОГА !!!!!

Напротив, повече от признателност екогато ми се казват нещата в очите, дори понякога да се противопоставям.

То напоследък толкова много се сблъсках с реалността че вече ми стана навик Smile

Благодаря мерси
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 13 2015, 01:45

Бах мамо, как да разбера това ????

7 Жезли

1 - Какво мисли за мен? - Крал Меч
2 - Какво казва за мен? - 10 Меча
3 - Какво чувства? - 2 Жезли
4 - Какво иска? - 8 Меча
5,6 - Какво ще прави? - Император, 10 Жезли
7,8 - Неговата цел? - 9 чаши, Слънцето
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 13 2015, 09:07

Баба Вуна, човекът мисли за себе си, не за теб. усмивка Смята, че си го предала по някакъв начин, че е приключил с теб. Чувства се на кръстопът, но той вече е решил, не може да стане това, което е искал, ще се погрижи за себе си, ще работи много, целта му е да бъде известен и почитан в средите, в които работи. Този мъж ако за любов питаш е решил, че е невъзможна за него, поне с теб.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeСъб Юни 13 2015, 12:56

Да, каза че иска подкрепа от мен за да направи нещо в своята кариера .... брейии мошенник .... Ще видим тази работа ...  Twisted Evil
До къде стигнах ... мъж да ми предлага връзка за да издигне себе си .....
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeВто Окт 27 2015, 20:39

Една приятелка пита за момче, нещо там имаха, ама се разминаха и сега ме помоли да погледна за него. май има нова изгора около него, но пък и сякаш не е безразличен към приятелката ми
Какво мисли- Императрица
Какво казва- 2жезли
какво чувства- Отшелника
какво иска- 10 чаши
Какво ще прави- Глупака/8жезли
Неговата цел- Рицар Чаши/Кралица Пентакли
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeВто Окт 27 2015, 22:23

Щугар мисля че все пак тя му харесва, но този отшелник -май наистина страни от нея и обмисля друг вариант -по 2ж така мисля.Търси емоции,може и тръпка, глупак и 8ж -иска нещо като авантюра, секс за кратко, май е решил да се пробва с другата ако съдя по рицар ч и дама п
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeВто Окт 27 2015, 22:32

Шугър и аз като теб ще питам за същото.Около приятелката ми се появи едно момче и уж нещата са наред, дори и карти и бях теглила, имаше шансове,но днес го е видяла с друго момиче и е решила че с този няма да го бъде.
1 - Какво мисли за мен?-Колелото на съдбата
2 - Какво казва за мен?- 8п
3 - Какво чувства?- 2п
4 - Какво иска?- 4п
5,6 - Какво ще прави?-9ч и 9ж
7,8 - Неговата цел?- 10 м и 8ч
Не знам за сега не мисля че има връзка, аз поне не виждам друга, но и не мисля че ще се получат.Ако правилно съм го разбрала с това колело е възможно той да е започнал да е вежда по друг начин,нещо да се е променило, по 8п май е вижда като прекалено заето с нейни работи, може би не му показва внимание, не знае какво да прави, чуди се с 2п, май иска повече,но хем иска хем го е страх и накрая май ще се откаже по 8ч.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeСря Окт 28 2015, 14:30

Линжери той тотално си е променил мнението за твоята приятелка, нещо се е случило, което да го накара да се обърне на 180 градуса. Той няма да я допусне до себе си, сложил е някаква преграда. Според мен няма да им се получат нещата.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeСря Окт 28 2015, 16:24

според мен ще я отсвири, ако вече не го е и направил. даже бих предположила, че не се изказва прекалено ласкаво за нея. 8 пентакли с тоя чук...
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeСря Окт 28 2015, 16:26

Шугър, по твоите карти - не мога да преценя дали човекът иска да се връща или да започне на чисто
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeСря Окт 28 2015, 18:07

Благодаря момичета.
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeПон Ное 30 2015, 00:55

Момичета, моля за помощ. Нещо не ми стана ясно тук:

1 - Какво мисли за мен?- 10 меча
2 - Какво казва за мен?-7 меча
3 - Какво чувства?-10 чаши
4 - Какво иска?-Свят
5,6 - Какво ще прави?-6 жезли + Имератрица
7,8 - Неговата цел?-3 чаши + Асо пентакли
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeПон Ное 30 2015, 10:33

любомора написа:
Момичета, моля за помощ. Нещо не ми стана ясно тук:

1 - Какво мисли за мен?- 10 меча
2 - Какво казва за мен?-7 меча
3 - Какво чувства?-10 чаши
4 - Какво иска?-Свят
5,6 - Какво ще прави?-6 жезли + Имератрица
7,8 - Неговата цел?-3 чаши + Асо пентакли

10М - че си труден , човек , решим и си готова да заложиш всичко и да не получиш нищо.Че си много радикална.
7М - картата на изневярата според мен. Каквото и да говори според мен не казва истината , другите нямат и представа за същността на нещата.
10Ч - изпитва силни емоции , когато е с теб , мисля кратки и на момента.
Свят - с този Свят иска да е "в джаза" , ама и да си остане свободен , да идва и да си тръгва , когато си поиска
6Ж + Императрица - ще ти прави демонстрации , колко те иска
3Ч + АЧ - иска да му е хубаво , да си изпита емоциите на отношенията , ако е обвързан както смятам , да си му любовница
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeПон Ное 30 2015, 18:28

Цитат :
Шугър и аз като теб ще питам за същото.Около приятелката ми се появи едно момче и уж нещата са наред, дори и карти и бях теглила, имаше шансове,но днес го е видяла с друго момиче и е решила че с този няма да го бъде.
1 - Какво мисли за мен?-Колелото на съдбата
2 - Какво казва за мен?- 8п
3 - Какво чувства?- 2п
4 - Какво иска?- 4п
5,6 - Какво ще прави?-9ч и 9ж
7,8 - Неговата цел?- 10 м и 8ч
Не знам за сега не мисля че има връзка, аз поне не виждам друга, но и не мисля че ще се получат.Ако правилно съм го разбрала с това колело е възможно той да е започнал да е вежда по друг начин,нещо да се е променило, по 8п май е вижда като прекалено заето с нейни работи, може би не му показва внимание, не знае какво да прави, чуди се с 2п, май иска повече,но хем иска хем го е страх и накрая май ще се откаже по 8ч.
ОВ- този напълно изчезна и вече нямат никаква комуникация дори
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeПон Ное 30 2015, 22:35

Teya написа:
любомора написа:
Момичета, моля за помощ. Нещо не ми стана ясно тук:

1 - Какво мисли за мен?- 10 меча
2 - Какво казва за мен?-7 меча
3 - Какво чувства?-10 чаши
4 - Какво иска?-Свят
5,6 - Какво ще прави?-6 жезли + Имератрица
7,8 - Неговата цел?-3 чаши + Асо пентакли

10М - че си труден , човек , решим и си готова да заложиш всичко и да не получиш нищо.Че си много радикална.
7М - картата на изневярата според мен. Каквото и да говори според мен не казва истината , другите нямат и представа за същността на нещата.
10Ч - изпитва силни емоции , когато е с теб , мисля кратки и на момента.
Свят - с този Свят иска да е "в джаза" , ама и да си остане свободен , да идва и да си тръгва , когато си поиска
6Ж + Императрица - ще ти прави демонстрации , колко те иска
3Ч + АЧ - иска да му е хубаво , да си изпита емоциите на отношенията , ако е обвързан както смятам , да си му любовница

Мерси, Тея, само че тук асото е пентакли, а не чаши. Embarassed
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 01 2015, 11:49

Ооооо , ми пак не съм догледала Embarassed
Това променя нещата Smile , но каквото и да има да се случва то ще е доста по-напред във времето.Аз и друг път съм казвала , че АП е вратата и ние държим ключа за нея , за да се отвори има нужда от време и нашите усилия ... и докато врата се отвори нещата ще са си такива...
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 01 2015, 19:31

Teya написа:
Ооооо , ми пак не съм догледала Embarassed
Това променя нещата Smile , но каквото и да има да се случва то ще е доста по-напред във времето.Аз и друг път съм казвала , че АП е вратата и ние държим ключа за нея , за да се отвори има нужда от време и нашите усилия ... и докато врата се отвори нещата ще са си такива...

Всъщност, много се надявам да не си права, понеже той всъщност е тя и ми е колежка. Хомосексуална е. Много е готина, но аз й се кефя чисто като на човек, нямам наклонности към жени Той - на мушката! - Page 9 105895932 из тези дни поведението й малко ме притеснява, получавам покани за гости в 10 часа вечерта и съобщения с текст "ти си много интересен човек за мен, искам да знам всичко за теб" (понеже от скоро работим заедно) и ...а бе, чувствам се малко неловко и не знам, какво да мисля - дали интересът и е от чисто приятелка гледна точка или нещо повечеТой - на мушката! - Page 9 558911 , а тя попринцип е обвързана и то с друга колежка :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 01 2015, 21:54

Любомора,
може би тези неща трябваше да ги кажеш предварително и да е ясно че разглеждаме поведение на жена все пак.Щеше да е по-коректно
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 02 2015, 09:18

Не мисля, че има особено голямо значение, всъщност, чие поведение разглеждаме. Независимо от субекта, картите казват, че той ще направи или няма да направи това, това и това. Счетох, че предварителното изясняване на сиуацията от моя страна, би повлияла и върху самто тълкуване, за това и оточнявам в последстие.
Ако все пак действията и решенията ми са те засегнали по някакъв  начин, понеже ги осъждаш като некоректни, моля да бъда извинена.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 02 2015, 11:42

на мен пък ми се вижда интересен казуса
и мисля,че Баба Вуна има някоя тема за тоя случай.
може да изтеглиш по 3 карти,на различни уточняващи въпроси за нея,теб,вас...

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t853p180-topic
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 02 2015, 11:52

Съгласна съм , че казуса е интересен , просто смятам , че когато гледаме за т.н. гей има разлика в разглеждането на картите и е хубаво да сме на ясно , когато го правим.Нищо повече , така може да има подвеждане в тълкуването . При твърде много струпани женски енергия , като нищо ще кажа че тоя мъж е някой льольо , а то просто да е жена . За това казах , че е коректно да е уточнено.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 02 2015, 11:58

така е -примерно ехе преди години ме питаха за един кк,какво ми е мнението за човека по него.
помня само,че като навързах картите ми светна нещо-този човек го определих като гей...и наистина беше,но не за това беше редена подредбата,но пък го надуших...
да,една карта в женска подредба или мъжка има своята сила ,акцент...
примерно карти като висша жрица,умереност при мъж-никак не са ,според мен де-удобни за една жена,в връзка с него...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 02 2015, 12:16

Е, момичета, оборихте ме Той - на мушката! - Page 9 1432381942 Взимам си бележка и за напред ще го имам предвид.

Зуки, аз преди да направя тази подредба редих карти по горепосочените от теб въпроси, но ми се стори, че те отразяваха по-скоро опасенията ми, понеже бях малко в шок, когато ги теглих. Сега като погледнах, дори не съм си ги записала, какви са били.
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitimeЧет Яну 14 2016, 21:26

Здравейте! Smile Редих карти за момчето, с което искам да се получи нещо по-сериозно. Ето какво ми излезна : 1-обърнати 4 меча; 2- 8 пентакли обърната ; 3- крал на жезлите; 4- умереност обърната; 5-колесницата обърната; 6- 5 чаши; 7- петица пентакли; 8-крал на пентаклите......колесницата обърната мисла че е някакво пътуване, той е в чужбина и може би, че ще си дойде.крал на жезлите е благоприятна, а кралица на пентаклите също е добра...Вие как мислите ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Той - на мушката! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Той - на мушката!
Върнете се в началото 
Страница 9 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: