Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Той - на мушката!

Go down 
+34
linjeri
skarlet_01
sugar6
oliv
Teya
БабаВуна
Violet
ivotania
AlexD
DeTe_Ha_Xaoca
kamikadzegirl
sisulche
magica
Зуки
zvezdichka
Miss Bloom
Blackmoon
Galanthus
Aldemira
linda10
Calantha
Вера
bibibi
Frog
lindaLI
dgakova
Fareq O'Neal
Антония
Старо злато
Shopkata
La la
twilight
Tanya111
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
oliv
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 08:38

Тей мерси Ще опитам...
1 - Какво мисли за мен? -Слънцето-че си весела,усмихната, умееш да се радваш на живота
2-Какво казва за мен? - Ошелник-нищо не казва, таи дълбоко в себе си чувствата и мислите
3 - Какво чувства? - РЧ -In love
4 - Какво иска? - Глупак - искрени,спонтанни отношения може би...
5,6 - Какво ще прави?-2П , ПП+ПЧ -тука и аз мисля по същия начин..като,че за него е игра някаква
7,8 - Неговата цел? - Обесен , 6Ч+ДП- абе чудя се дали не е като.. иска му се, ама не му стиска
Той - на мушката! - Page 8 99390
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 11:31

Благодаря ти , Оливче Той - на мушката! - Page 8 99390
Въобще не се сетих да разгледам Отшелника по този начин .Поведението наистина му е детинско и ми дава противоречиви сигнали , та и аз се чудя какво иска . Може и да имаш право , че иска ма не му стиска...
Той - на мушката! - Page 8 99390
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 11:57

Тея и аз си мисля по Отшелника,че на никого нищо не споделя за теб,нищо не казва,изживява си го вътрешно всичко
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 12:12

Благодаря ти и на теб Шуг Той - на мушката! - Page 8 99390
Даааам , ми като е будала Smile
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 12:27

Teya, и аз мисля като oliv, че му се иска да се получат нещата между вас, но чака ти да направиш първата крачка. Ако ти си Слънцето, той - Отшелникът, може би ти си по-отворената и самоуверена от двамата, а той се притеснява да се открие. Или поне той така гледа на нещата. Да не е някой зодия Риби? Но Рицар чаши на позиция за това какво чувства си е доста силна карта, говори си направо за любов.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 12:41

Благодаря ти и на теб Вера Той - на мушката! - Page 8 99390
Рак е...Направоооо Sad Да , може и да си много права и да чака да му покажа моята позиция .За момента му липсва и информация по отношения на мен ...отсъства дълго от БГ ... За добро или лошо , ако той е РЧ , то и аз така , ама как ще се разберем не знам Smile
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 14:18

Ох, Рак... това са ми най-загадъчните хора на целия свят.
По картите за какво ще прави и какви са му целите има само пентакли и чаши, тоест от него няма смисъл да се очаква инициатива. Така че май нещата са в твои ръце Smile
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 14:36

Благодаря ти отново , Вера мерси
Ако нещо се случи ще дам ОВ , ма така като гледам ... Той - на мушката! - Page 8 302820
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 17:11

Тея Той - на мушката! - Page 8 826247

Тея написа:
ц.Луна

1 - Какво мисли за мен? -Слънцето-май още ме харесва или че съм егоистка
2 - Какво казва за мен? - Ошелник - че съм се отдръпнала , не сме заедно
3 - Какво чувства? - РЧ е тук вече ...
4 - Какво иска? - Глупак - като ново начало ли да го разбирам тук или като глупаво поведение...
5,6 - Какво ще прави? - 2П , ПП+ПЧ -май нищо особенно ще се държи като малко дете
7,8 - Неговата цел? - Обесен , 6Ч+ДП -нищо да не се случи , да сме си другарчета


Мисли че си неговото Слънце, става му приятно и слънчево
С Отшелника не мисля че изобщо говори за теб
РЧ - влюбен е
Иска ново начало с Глупака
Ще се чуди какво да прави или ще се опита да балансира между теб и работата например, може да те изненада с ПП
Неговата цел - за момента е с вързани ръце, но иска възобновяване на нещата - 6ч - завръщане от миналото ....
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 17:22

Мерси , Бабииии мерси
Ще го видим какво ще направи той .
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 09 2014, 13:16

Ц-2М
Какво мисли-Справедливост
Какво казва-КЖ
Какво чувства-Император
Какво иска-9П
Какво ще прави-6М,7Ж
Неговата цел-5П,Асо Ж

Ситуацията е на избор между разум и чувства-2М
Мислите му са на кантар,колебае се,накъде ще се наклони везната,не е ясно,обаче решението ще вземе с разум.
Казва че ще се бори,нищо няма да го спре,или пък че обръща гръб и край
Каквото и да чувства,разума е на първо място при него-Императора не ми вещае нищо добро за чувства-много властен,много контрол.
Иска нещо непостижимо за него-9П,материалния ни статус е различен.
На фона на предишните карти най-вероятно ще се оттегли и ще се отбранява-6М.7Ж
Целта му обаче ме обърква-5П,Асо Ж-нищо не разбирам тук?
Вие какво мислите момичета?
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 09 2014, 14:17

Леле... skarlet_01, съжалявам, но това са най-категоричните карти, които някога съм виждала, за желание да се приключат отношения. Май само 9 жезли липсват. Мисля, че този човек има сериозна нужда да остане сам.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 09 2014, 14:24

Ами той си е сам сега.SmileНямаме контакт от 2 месеца.Явно така ще продължи,докога не знам.
Интересно тогава защо в любов и връзки постнах подредба за намеренията му към мен,излиза че мисли да ми се обади,да затоплим отношенията и да поставим началото на връзка.
Явно засега иска да е сам.SmileА не, че е категоричен край,завинаги.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 09 2014, 14:25

Да, и аз съм съгласна със Вера...въпреки,че 5П и Асо Ж биха могли да са светлинка в тунела
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 09 2014, 15:03

Ами, skarlet_01, аз по онези карти не съм много сигурна, дали ще ти се обади за затопляне на отношенията. 9 чаши и 4 чаши са си много такива самодостатъчни карти, след които Паж пентакли не ми стои никак добре (поне да беше Паж чаши, в краен случай Паж жезли). Освен това след него има и 8 пентакли, която е основно работа, повторение на едни и същи усилия отново и отново. Повече са ми работни Пажът и 8 пентакли. Той да не би да е зает с много работа в момента? Да не би пък да сте били колеги?

Иначе по тези карти - мисли Справедливост, най-вероятно вече си е взел решението и сто процента ти е казал какво мисли за отношенията ви. Справедливостта е много "рече и отсече" тип карта. Крал жезли пък е my way or the highway, тоест или си на неговото мнение, или си в грешка. Много често тази карта ми излиза за приключване на отношения. Ще прави, каквото е решил, че е правилно и уместно, и няма да се съобразява с никого. Император като какво чувства е доста красноречива карта, че каквото и да чувства, няма да му позволи да вземе надмощие, а ще слуша разума, тоест решил е да продължава напред.

Какво иска по 9 пентакли - иска да си е сам, добре му е да е сам за момента. Радва се на постиженията си и не търси нищо сериозно. Какво ще прави - по принцип 6 мечове може да показва отдалечаване от конфликтна ситуация, един вид заравяне на томахавката, но също така може да покаже и отдалечаване между партньорите. Мисля си, че е по-скоро второто заради 7 жезли, която означава да вярваш, че ти си правият, и да се защитаваш разпалено. Освен това и да се държиш настрана от другия.
За целта му не съм особено сигурна, може би ти е ядосан (Асо жезли) и иска да усетиш липсата му (5 пентакли). Може би пък няма конкретна цел, просто се е чувствал самотен, неразбран и пренебрегнат в отношенията ви (5 пентакли) и това го е ядосвало (Асо жезли). Ти по-добре знаеш как стоят нещата и можеш по-фино да усетиш картите от нас.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 09 2014, 15:12

Вера,направо не ми остави светлина в тунела.Smile Той - на мушката! - Page 8 3032713799
Ядосан ми е,и то много и ме наказва сега.И не знам дали ще му мине,Скорпион е той,гадна гадинка,ще жили до смърт.SmileДа,колеги сме.
Благодаря ти!
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 03 2015, 00:25

Момичета и аз си направих тази подредба
ц на дама п
1 Какво мисли-6п-май вярва че или съм заета с работа или че крия връзка от него
2 Какво казва -8ж-бърза комуникация или развитие
3 Какво чувства -Колесница- може би усеща промените
4 Какво иска-3п-може би шанс
5 -6 Какво ще направи-рицар ч и паж ч-май ще се прави на влюбен или ще показва чувства
7-8-Каква му е целта- асо ч и 4п-за асото може би нещо ново, но тези 4п тук не ги разбирам,сякаш иска нещо ново но да е както той реши
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 03 2015, 04:35

1 Мисли дали да даде шанс на нещата. Какво би се получило....
2 Казва, че всичко се случва твърде бързо. Че има привличане.
3 Чувствата му са по-скоро свързани с него неговото самочувствие, желание за промени, желание да бъде важен. Общо взето егоистични чувства.
4 3п иска да бъде значим за теб, да го оцениш и уважаваш.
5 Ще ще ти говори за чувства и ще се прави на влюбен и романтичен.
6 Целта му е да спечели нова любов

Като обобщение бих казала, че това е човек, който има нужда да получи любов, за да се чувства значим и важен, той иска любовна връзка, но не защото е той влюбен, а защото има нужда от усещането да бъде обичан.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 03 2015, 14:41

Линжери, как го видя това новото, напротив изобщо не иска нищо да се променя, иска да си остане с лъжливото чувство за стабилност, но нали знаеш, че често след 4П идва освежаващо Кулата.
Много здраво стъпил на земята, иска конкретни резултати, усеща, че трябва промяна, но не иска да я инициира.Много говори, ама няма нищо конкретно като действие. Вярва, че ти живееш с мисълта и чувствата за общото ви минало, с две думи, че не си забравила миналото или него.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 03 2015, 19:21

Благодаря ви момичета мерси Персефона аз заради асо ч си помислих че идва нещо ново,само за това .
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 03 2015, 19:42

Линжери, асо чаши е много хубаво, но за съжаление рядко в такава комбинация се превръща в действителност, то е просто една мечта за любов, един импулс, но дали ще премине към реална крачка, в случая се съмнявам.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 03 2015, 19:55

Благодаря ти,може би си права, с 4п накрая вероятно не.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeНед Юни 07 2015, 00:58

Пиша си с един уникално красив мъж в един сайт за запознанства и направих подредба:

6 Ж

1 - Какво мисли за мен? - Кула ???????
2 - Какво казва за мен? - - сигурно че съм финансово добре
3 - Какво чувства? - ДП - е дп какво е като чувство на мъж към жена ?
4 - Какво иска? - КЖ - ми секс, какво да иска
5,6 - Какво ще прави? - 8М, 5М - с вързани ръце е, има доста притеснения, той каза че е извън страната на място където работи и предполагам това го възпира да направи нещо
7,8 - Неговата цел? - Император, 3П


Охх немога повече .... омръзна ми от тройки !!!!! Освен ако не е имал предвид и детето ми, но не вярвам.

Вие какво ще кажете ? Доста ме притеснява тази Кула относно неговите мисли за мен ?
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeНед Юни 07 2015, 01:54

Според мен има друга жена при него мерси
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeНед Юни 07 2015, 08:50

Кулата е страст, силна , но за съжаление лишена от чувства и любов, много първична страст. Човекът е женен и според мен, чувства се като победител, завоевател, забил още една бройка.Абе мани го тоя, нищо сериозно няма да се случи, въздух под налягане, освен ако не искаш просто секс, но и секс не виждам честно.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeНед Юни 07 2015, 12:14

И според мен не се занимавай, Бабстър, този или е психически нещо обременен, или е наистина обвързан и гледа на теб като на поредната бройка, която е забил.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitimeНед Юни 07 2015, 12:33

Благодаря, то едва ли нещо ще стане между нас де, но интересен случай беше.
Благодаря ви.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Той - на мушката! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Той - на мушката!
Върнете се в началото 
Страница 8 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: