Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Прогнози за обществени събития

Go down 
+32
БабаВуна
Teya
Violet
Miss Bloom
AlexD
linda10
Федя
magica
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
Blackmoon
Calantha
Galanthus
sugar6
Reni
MAITE
Вера
Anakin
Ioana
Зуки
La la
Лизи
Кирин
Redgina
Луничка
Iva78
jasminbg
lindaLI
taroman
Moira
dgakova
Frog
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next
АвторСъобщение
Moira
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 14:00

Да видим в днешния ден какви карти ще излязат за всяка партия на въпрос какъв ще е резултатът от изборите за нея.

ГЕРБ - Страшен съд, Кула, 6 жезли - ще влязат в парламента, обаче не с процента, с който им се иска, победата не е истинска, след скандалите и сътресенията от последните седмици, няма как това да не се отрази на резултата, хората ще ги имат предвид и затова въпреки че духът им ще е победоносен, вътрешено ще са разочаровани и неприятно изненадани, кулата им просто рухва. Освен ако 6 жезли не е просто една шегичка на картите, толкова неестествено стои след другите два ГА, 6 жезли е с нетипично значение, не е триумф на 100%, много мръсен и затрупан с боклуци и отломки от рухналата кула под напора на голямото изпитание на СС. Реших още 1 карта да дръпна, когато теглех СС на 1-ва, не знам защо - 4 меча - 4м+СС - просто вече нямат сили да се борят, оставили са се на самотек - каквото дойде. ОБРАТНА ВРЪЗКА - според социологическите проучвания / ако има промени след обявяването от ЦИК ще пиша допълнение/ картите хич не се шегуваха с 6ж, а съвсем сериозно си показаха победа с някъде 3% отгоре.


БСП - Смърт, Рицар пентакли, 7 чаши - за тях е настъпила доста плодотворна промяна, в смисъл че бавно са си градили положението и имат стабилна основа, мисля, че хората, които по приницип винаги си гласуват за тях, пак ще ги подкреят. Сега тази 7 чаши накрая - хрумва ми, че на тях ще им се даде някаква възможност да избират между много опции - поне 7 други, хаха. След РП ми се вижда доста положителна карта. Иначе бих казала, че напъните им са илюзии, но просто не ми върви като значение тук след смърт и пентакли. Ще видим. Тегля обясняваща 7ч карта - 2 пентакли - да, избор ще им се даде за нещо какво да направят или не, 7ч е с леко, лежерно значение, балансиране между 2 неща. Може те да са най-висок процент, съвсем малко по-висок и да си избират с кого да се коалират. ОБРАТНА ВРЪЗКА 7 чаши въпреки стабилната подкрепа не се реализира, остана да си виси, макар че още нищо не е свършило, тепърва ще има преговори, само като резултат от днешния ден - на 2-ро място са, само с 3% разлика. 7-мицата накрая не вещае по-голям успех от 6ж по-горе... Всъщност, като се замисля, за нзам защо съм очаквала победа с тези карти и особено 7ч, хм, заради СС+Кула горе, реших, че тука положението на бсп е по-добро. Обаче 7ч не е победа, друго е...


ДПС - 5 чаши, Крал пентакли, Умереност - мислят, че с пари и влияние ще спечелят, и така и ще се получи, интересно в миналото какво е било това отчаяние, сега мъж - богят и властен действа, ще си получат подкрепата, която са си поискали. ОБРАТНА ВРЪЗКА - на 3-то място


Кунева - Отшлникът, Глупакът, Слънцето - много интересни карти, ще успее да влезе в парламента и ще изиграе важна роля, само че не знам слънце на последна какви резултати дава, пък и глупак на средна често е буквално глупак, затова може и да бъркам. Много малка подкрепа ще има, останала е неразбрана и някак изолирана, не се е появявала в обществото, сега разчита на нереални неща и ще получи слънцето - трудно ми е да кажа какво значи, изглежда много положителна комбинация, но нямам опит с подобна, за да съм сигурна. При Кунева ми изпадна Император - силна жена с власт, има повече подкрепа зад гърба си, отколкото се знае за нея. ОБРАТНА ВРЪЗКА - Слънцето изгаря всичко, ще чакам още инфо, жалко за картите, на пръв поглед така доре стоят, ама с повече опит: хич не стоят добре.


Атака - 8 пентакли, 6 пентакли, Влюбените - на тези им се дава някакъв невероятен шанс и ще успеят да влязат, поредстои им избор. 6-цата може и буквално да се гледа като даване пари или нещо на някакви хора, може и такова нещо да се случва в момента, обърна ми се Асо пентакли, докато бърках, затова им казвам, че имат шанс. ОБРАТНА ВРЪЗКА - на 4-то място


РЗС - Глупак, 2 чаши, 6 меча, изпаднаха ми докато бърках 8 чаши и 10 пентакли - на тези ще им кажем чао-чао, лоша шега ще им излезе свързването, съюзяването с някого, глупаво са постъпили и сега са на път да отплават. ОБРАТНА ВРЪЗКА - така си и стана


ДСБ - Глупак, 4 жезли, Рицар жезли - същото като РЗС, отиват си и те, много ще ми е странно, ако това наистина се случи, не е имало досега НС без тях. За първи път забелязах пирамидите и пустинята на РЖ, доста надалеч ще се отправят. ОБРАТНА ВРЪЗКА -същото като по-горе, много ясни карти ми се паднаха за рзс и за дсб


Друг - Паж пентакли, Рицар жезли, Паж чаши+5 жезли - млади хора, голяма конкуренция, но излъгани надежди, по-скоро не. ОБРАТНА ВРЪЗКА - ще чакам за последна инфо, ама май няма да има други



Колко партии ще влязат в НС? - 9 пентакли, Слънце, 10 пентакли - тук май вече попрекалих с въпросите към таро, ама нали съм любопитна и си питах все пак. Та, 9, 19, 10 - ако ги събера и редуцирам става от 38 общо - 3+8=11, 1+1=2, може би 2 ще са управляващите, които ще излъчат МС. Картите приличат на приключване на някакъв етап.
ОБРАТНА ВРЪЗКА - така като гледам наистина се очертава 2 партии да са водещи, а иначе 4 или 5 ще са. Засега 4, чакам да видя ще има ли 5-та...



Последната промяна е направена от Moira на Нед Май 12 2013, 23:36; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 18:47

Теглих карти за някои от кандидатите, във връзка с резултатите от изборите днес:
Герб - 8 Жезли, 7 Меча, ІХ Отшелникът - много планове в последния момент, отдалечаване по Отш.!?

БСП - 10 Чаши, 10 Меча, Паж Чаши - голямо разочарование

Костов - ХІХ Слънцето, VІІІ Силата, 8 Меча - вързани ръце

РЗС - 7 Жезъла, 7 Меча, V Папата - не знам... този папа се появи на още няколко кандидати...като цяло планове, действия, които ще видим докъде водят.

ДПС - ХІХ Слънцето, 5 Меча, ХV Дяволът - тези ако не се изхитрят нещо...

мои любимци са
Зелените - Папата, 3 Жезъла, 5 Пентакъла - май ще си останат с надеждите.
и
Витков - Кралица Меч, 10 Чаши, Папата (изпадна КЧ) - хммм, силна ми се вижда тази комб., но май стопирана от Папата.

теглих и за Кунева - Дяволът, Светът, 10 Меча - разочарование

някак всички карти са на една тема и тъй като са ми интересни конспиративните теории - виждам подмолни сили, които влияят на изборите. Забелязвате ли Папата, колко пъти се появява, и Слънцето, и 10 Меча - 5-ци, 7-ци...
Не се занимавам с политика и не ми е интересна, но се виждат големите игри там.
Като видя резултатите, ще има бая да помисля по тези комбинации Smile
Благодаря за идеята на Реджина ;)
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeПон Май 13 2013, 18:20

Ех, аз и картите не се справихме, не ни се получи....Даваме си почивка Прогнози за обществени събития - Page 5 4007341369
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 10:52

Na men horarnite vuprosi mai sa mi po- verni v tezi sluchai...pusnah horar- shte napraviat li BSP pravitelstvo? Makar che v momenta po vsichko izglejda che DA, v kraina smetka ,niama da napravi pravitelstvo, shte se namesiat hora otvun chujbina..shte izleznat niakakvi neshta na iave svurzani s niakakvi proekti...mislia che bsp niama da napravi pravitelstvo. Mnogo e kategorichen horara..makar che ascendenta e malko kusen..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 10:59

A za kartite moga samo da konstatiram che MAGA me podvede pri meglena I rzs- maga iavno mi se pokazva kato hluzgav maimun...

Pri BSP I ataka....s tazi luna ne znam dali ne sa spechelili tova koeto imat s izmama....pri bsp - da, pri ataka po- skoro az sum se zabludila cepejki na luna....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 12:00

lindaLI написа:
Пуснах един хорарен въпрос- понеже основната дилема е колко напред са Герб и дали въобще са- зададох въпрос дали Бойко ще спечели изборите.

Хорарът ми показа отговор да, но много под условие. Бойко го чака още едно сътресение през, което да премине и не знам това до колко няма да изиграе препъни камък за него. Това препятствие ми излезна, че ще е свързано с чужбина и обкръжаващата го обществена среда. Зачудих се..да не би да има балотаж..да не би тази австрийската агенция която ще брои гласовете- там да има някакъв джангър. Мисля, че Борисов ще спечели изборите, но с някакъв голям шум и нерви вероятно. Позицията на конкурентите се даде отслабена.

Аз попитах той ли ще спечели, но това, че ще събере най- много гласове, не значи, че ще управлява..нали...

Тук мисля добре съм ги уцелила нещата- след това стана скандала, който Герб пуснаха срещу Станишев като лидер на ПЕС, намесиха се европолитици, после дойде скандала с бюлетините...

Да видим дали новия ми хорар ще бъде пак така точен..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 20:55

Линда, достатъчно точна си според мен. Все пак отговорите са многопластови и динамични. така че е важно общата картина и критичните моменти, които ти си видяла. След майлко и аз ще задам няколко въпроса.... а уж щях да ги оставя да си почиват :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 16 2013, 11:19

La la написа:
Теглих карти за някои от кандидатите, във връзка с резултатите от изборите днес:
Герб - 8 Жезли, 7 Меча, ІХ Отшелникът - много планове в последния момент, отдалечаване по Отш.!?
мисля ,че това е много точно ,макар и победители остават сами,не се явиха на пресконференция ,и никой не иска да се коалира с тях.
La la написа:
БСП - 10 Чаши, 10 Меча, Паж Чаши - голямо разочарование
наистина голямо,те се надяваха да победят Герб
La la написа:
Костов - ХІХ Слънцето, VІІІ Силата, 8 Меча - вързани ръце
За Костов да не говорим ,политическа Смърт
La la написа:
РЗС - 7 Жезъла, 7 Меча, V Папата - не знам... този папа се появи на още няколко кандидати...като цяло планове, действия, които ще видим докъде водят.
мои любимци са
Зелените - Папата, 3 Жезъла, 5 Пентакъла - май ще си останат с надеждите.
и
Витков - Кралица Меч, 10 Чаши, Папата (изпадна КЧ) - хммм, силна ми се вижда тази комб., но май стопирана от Папата.

теглих и за Кунева - Дяволът, Светът, 10 Меча - разочарование
може би ако тези партии с Папата се бяха обединили в една организация "папата"
щяха да влязат в парламента
Кунева също голямо разочарование.
За Атака щеше да интересно,защото от тях зависи сега как ще се сформира кабинета.

Браво La la, много си точна! мерси
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 16 2013, 18:34

Благодаря ти за коментара, Реджина усмивка мерси
А за Атака, наистина не ми хрумна... политиката е малко встрани от мен и ги забравих Прогнози за обществени събития - Page 5 642334
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeПет Май 17 2013, 12:43

Ей, нещо напоследък много се умълчахме. acute

Я да видим 1 - кой ще състави правителство; 2- ще има ли нови избори; и 3 - чие правителство ще управлява? Аз ще хвърля довечера че сега съм на работа мерси
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeСъб Май 18 2013, 08:49

Между другото ,Frog,
твоите карти изтеглени за предстоящите избори ,се оказаха абсолютно верни!

Асо пентакли ,Дяволът ,Кралица жезли Прогнози за обществени събития - Page 5 100361828

имаше опит за измама ,и шанса за честни избори се провали.Не сме го заслужили още
това "честно управление".И пак по твоите карти си мисля ,че партиите в парламента няма да могат да се обединят и да съставят правителство ,и ще сформират някакво програмно правителство с жена премиер.Но ще видим ,ще чакам новата ти прогноза.
мерси






























Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeСъб Май 18 2013, 11:16

Redgi ne che neshto, no chestni izbori v tazi strana nikoga ne e imalo. Taka che az ne vijdam nikakuv opit.. Nishto ne se e promenilo ot 96-97 kogato masovo tazi porochna praktika pochna
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeСъб Май 18 2013, 11:33

Линд, принципно съм съгласна с теб, но предлагам да не дискутираме политическите и социалните въпроси, а само да ги прогнозираме. Установих, че ужасно много греша в прогнозите си, когато влагам емоции. Виждам това, което искам, а не това, което ми казват картите. И от тук продължавам към Реджи..... изтеглих карти и на въпросите, които написах, но на мен не ми говорят нищо, абсолютно нищо. Не знам защо става така Прогнози за обществени събития - Page 5 617156 ....сякаш съм блокирала. Реших, че картите са ми уморени, но може би аз съм уморената. Както и да е, вчера ги пречистих със сол. днес мисля да ги сложа малко на слънце. Но сега ще постна изтеглените преди пречистването. мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeСъб Май 18 2013, 12:02

ГЕРБ ще състави ли правителство - 7 жезли, Рицар меч, Асо пентакли
Много им се иска и са готови на всичко, за да го постигнат. С това Асо на последна сякаш ще направят правителство, но заедно с Рицар меч дали не говорим за "внезапна смърт".....

БСП и ДПС ще съставят ли правителство - Крал жезли, 2 жезли, Слънце
Много ми е самотно това Слънце до двойката жезли, направо може да си изгори като стой та гледай. Май и тези няма да успеят с кабинет.....

Ще има ли нови предсрочни изори - Паж жезли, Крал меч, 2 пентакли - не, все още не е напълно ясно, но по-скоро няма да има. Кой ще играе ролата на този Крал, който ще отсече възела? - президент или гл. прокурор /ей тука пак вкарвам убеждения, а не трябва/

и сега малко въпроси с пречистените карти

Кой в крайна сметка ще управлява ?
Отшелник, Висша жрица, Паж чаши Прогнози за обществени събития - Page 5 1329947235 а, де.....тук е важно, че цепя на Император Склонна съм да мисля, че ще има или експертно правителство или ново служебно....

Ще има ли ново правителство до 30 дни
Дявол, 5 меча, 4 жезли -Ухааа, Дяволът ще ги обедини, ще изиграят някой, ще съставят правителство

Мъж или жена ще е следващият премиер
Паж меч, 4 жезли, 5 меча
- мъж,

Аз не намерих отговора на въпроса Кой ще направи правителството...... Прогнози за обществени събития - Page 5 302820
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 17:14

Време е да наредим карти с въпрос дали новото правителство ще бъде гласувано в парламента? Като се прибера ще го направя, но подсещам ако има желаещи Прогнози за обществени събития - Page 5 3311952119
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 19:27

Ще одобрят ли кабинета Орешарски утре?

Сила, 5 жезли, Императрица - да, макар привидно да има противопоставяне.


Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 21:52

Хммм, тази Императрица ме съмнява да ти кажа. По вероятно да се забавят нещата... не са готови още.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 22:01

Май ще се окажеш права Лала, въпреки, че вдигнатата ръка на тази жена изглежда като благословия. По-скоро Силата на първа ми говори за проблем. Ще видим. Между другото, сега разбрах, че няма утре да се гласува в парламента.. Прогнози за обществени събития - Page 5 1329947235
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeВто Май 28 2013, 13:11

Moira написа:
БСП - Смърт, Рицар пентакли, 7 чаши
- ето тези карти бях теглила за резултат от изборите, още тогава реших, че картите на бсп са по-добри от тези на герб, и че бсп ще избират /по 7ч/. Ето пример за това, че 7ч не винаги значи обърканост, илюзия и ала бала.

Ще приемат ли кабинета на Орешарски в НС? - Асо чаши+5 пентакли, 6 пентакли, Колесница - изглежда, че да. което е странно засега, след като не събират повече от 120, ще видим.... ОВ - 6-цата показа подкрепата с кворума от волен, кол-цата в традиционното значение на победа. преди това дългите дебати/разправии - АЧ+5П


Последната промяна е направена от Moira на Сря Май 29 2013, 16:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeВто Май 28 2013, 13:27

Мойра, твоите карти за кабинета показват една мъкаааааа, мъкаааа, ама ще тръгне работата по Колесницата. Някой ще им даде рамо /както се очаква/ ама кой ще им даде рамо- не знам.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeПет Юни 14 2013, 21:38

Няма как да не тегля едни карти - Какво ще се случи с шефа на ДАНС?

5 П, Слънцето, 10М / цепя на Императрицата

Някакви идеи?
Според мен няма да го задържат заради 10М. Каква е ролята на Слънцето в случая - не знам...
Склонна съм да мисля, че Императрицата показва чувството на доволство на някои които са го предложили за поста.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeПет Юни 14 2013, 23:57

Императрицата може да е майка му или закрила от хора с невероятно високи позиции и власт.
От там да идва сигурността му.

Но какво ще се случи? Ха. Едва ли би имало по- кофти комбинация. Бавен и мъчителен край.
Няма да я бъде се него.

И ДАНО!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 15:05

Слънцето може да е изгаряне и проглеждане заедно с 10М
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 16:54

Правилно- проглеждане!

АФП: Делян Пеевски подаде оставка
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 23:00

Браво на всички нас :sm38.gif:.  Наистина Императрицата може да е майката- закрилница, но с 10 меча си беше много показателно. Брало ЛиндПрогнози за обществени събития - Page 5 1816326522
Хайде сега - Ще падне ли кабинетът Орешарски?

Кралица чаши, Асо жезли, 5 меча
Цепя на Глупак.
Струва ми се, че ще се наложи рестарт на системата заради Глупака, а може би, че в момента тече такова обръщане към нулата. Не знам как ще стане. Коя е Кралицата, която ще даде ново начало с Асото / май тук показва че има потенциал за такова нещо, а не че ще се случи/ ... Не виждам край на този кабинет с тези карти. Има недоволство, озлобление, обида, отмъщение.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeВто Юни 18 2013, 00:52

Е 5 меча е вкуса на пировата победа- извергнати победители.

Загуба е всъщност- с тоягите ще ги прокудят. С 5 м няма как да останат- ще си тръгнат..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitimeВто Юни 18 2013, 12:37

Frog написа:
Ще падне ли кабинетът Орешарски?
Кралица чаши, Асо жезли, 5 меча
Цепя на Глупак.
Да ви призная не виждам падане тук, поне не в близките дни (това не са тежки карти).
Има действие и измамени, но най-вероятно това ще е народа.
Трябва нещо по-силно, за да се размърдат кукловодите. Аз лично за пръв път виждам толкова нагледно как някой дърпа конците на подставени лица...
Никой няма доброволно да се даде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Прогнози за обществени събития - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Прогнози за обществени събития
Върнете се в началото 
Страница 5 от 26Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: