Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Прогнози за обществени събития

Go down 
+32
БабаВуна
Teya
Violet
Miss Bloom
AlexD
linda10
Федя
magica
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
Blackmoon
Calantha
Galanthus
sugar6
Reni
MAITE
Вера
Anakin
Ioana
Зуки
La la
Лизи
Кирин
Redgina
Луничка
Iva78
jasminbg
lindaLI
taroman
Moira
dgakova
Frog
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeЧет Юни 26 2014, 08:57

Франция- Еквадор- 0:0 - Франция продължава
Ходурас - Швейцария - 0:2

не е 10ж- тя беше и в картите за гърция които биха.
Не знам- че краля п е обърнат може би накрая- не стигат силите да се наложи .... Прогнози за обществени събития - Page 15 528869
Крал пентакли о. излезна при други 2 отбора, които завършиха равен.. 
А и 8 пент. и Мага- макар и обърнати са силни. Вчера Еквадор играха силно, но въпреки това губят- заминават си- 5 чаши. В крайна сметка Франция печели, защото продължават- стабилни карти- вижда се.

Пускам хорари за днешните срещи. Дете на Хаоса- искаш ли да изтеглиш карти за отборите?

Сащ- Германия- Германия ще бие.
Гана- Португалия- Гана бие.
Алжир- Русия- Русия бие. Съдията е "наш човек" ;)
Белгия- Южна Корея- ей тука ще е интересен мача. Мисля, че Южна Корея ще има силни шансове за победа- или победа или равенство е тук.

п.с Хорарите са леко новолунни и с луна без курс, но аз и такива се пробвам да ги тълкувам- дано пък нещо да съм познала Прогнози за обществени събития - Page 15 262180 



Последната промяна е направена от lindaLI на Чет Юни 26 2014, 16:43; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeЧет Юни 26 2014, 13:57

Ее, падат ви се карти, а вие не ги анализирате докрай! усмивка Допускам, че Франция- Еквадор завършиха наравно, при това нулево равенство, заради пасивните основи, т.е карти на цепене - Императрица и 7пПрогнози за обществени събития - Page 15 402149 На Еквадор снощи им показаха червен картон, това хорара принципно показва ли го? Прогнози за обществени събития - Page 15 402149
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeЧет Юни 26 2014, 14:02

LindaLi, ще ги изтегля щом се прибера от работа Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeЧет Юни 26 2014, 14:08

не съм пускала за тях хорари- но може би пречки в мача биха били показни от наранена планета- сгниф. на отбора, или недобре поставена по достойнства или по някакъв начин дори с минорен аспект ударена от у10- съдията.

7 пентакли о. са излезнали още един път където има равен мач. А иначе по картите се вижда просто, че еквадор ще играят силно...с 10 човека да останеш и да не допуснеш гол във вратата си е силна игра- определено.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeЧет Юни 26 2014, 18:57

Така, казвам и после само резултатите следя Smile Картите, които изтеглих са следните :

Германия - 8П/5Ч+Колелото+Слънцето
Щатите - 8М/ 10Ж+8М+Силата

Мисля, че ще завършат на равно. Ако трябва да заложа, кой ще се чувства като победител - Германия!


Португалия - 8П/ ДП+9П+Света
Гана - КП/8Ч+Луната+ РП

При тях мисля че победата ще е за Португалия, но въпреки това мисля, че те така или иначе си заминават... Света май им вещае връщане в къщи. Гана може би и те ще се завърнат по домовете с тези 8Ч

Алжир - 8М/ Глупака+5П+9М
Русия - ПП/ 7П+ Колесницата(о)+СС(о)

Определено мисля Алжир, че ще спечели мача.

Корея 6П (о)/ Папата+ДП+Силата
Белгия 8П/ ПЖ(о)+АП(о)+Звездата

Този последния и идея нямам какво да си мисля....
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeЧет Юни 26 2014, 19:49

Имайте предвид, че световното е една грандиозна машина за пари и са възможни всякакви манипулации. Какво имам предвид? Например залаганията за това кой ще е новият световен шампион. Голяма част от фаворитите, начело с Испания си отидоха още в началото. Една добра част от хората, които залагат, са заложили за всеки случай и на Испания. Сега те виждат, че това няма да се случи и ще побързат да заложат на някой друг, нов фаворит, за да си избият предишните пари и да спечелят допълнителни, като при могат да дадат още по-високи суми от първоначалните...Прогнози за обществени събития - Page 15 402149
Към момента Португалия е вкарала един гол на Гана, но Германия не може вкара на САЩ! Прогнози за обществени събития - Page 15 402149  Много странно, не мислите ли?Smile Не е изключен следният сценарий за второто полувреме - дузпа за САЩ и победа с 1:0. Колкото до оставащите мачове, от горните теглени карти, мисля че Белгия ще бие с 1:0 и Русия с 2:0, но това са само предположения за забавлениеусмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeЧет Юни 26 2014, 19:52

По картите за щатите си написала 2 пъти 8 м..?, Но иначе пак мисля Германия

Много стабилни карти за Португалия... може да направят и равен. Я да питам и моите карти..

Гана- РЖ о./ ДП + Кула + Обесен
Португалия- 10 п./ Сила о. 7 ж о. + Кралица жезли

Тук наистина не знам- виждам победа и за двата обора и равен...обесения веднъж ми е показвал победа- обърнат беше....картите на Португалия са по- позитивни на пръв поглед, но на ганайците са по- силни някак сии...Трудно ми е с този мач

Алжир- Русия, мисля Русия- не може 9м да се сравнява с обърнат СС по сила.

По картите ти - Белгия и Корея - Корея мисля, че ще бие
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeЧет Юни 26 2014, 20:17

искам да подчертая, че горния коментар съм го писала на полувремето, когато САЩ и Германия са 0:0, португалия води на гана с 1:0
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeЧет Юни 26 2014, 23:43

Linda, написала съм ги два пъти, защото когато цепя не вадя картата просто цепя виждам коя е, запомням я. А след това съм я изтеглила. До тук твърдо 1 от 4, за Германия - САЩ в записките си писах Германия, може и да свърши на равно, но когато писах картите тук, някак си много ми дойдоха равни силите с двете 8-ци и за това написах първо равен после Германия... но така де 1 от 4 твърдо Smile Много големи аркани ми излязоха, може би защото са елиминации...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 27 2014, 00:54

ее днес и аз хич не ги познах...само първия мач- втория го усетих горе долу....и новолунните хорари са си новолунни- това е заключението! :sm38.gif:

гледам, че 8 п са при победителите, 6 п. при победените, 7 п - където има равен резултат- което съвпада с горните ми изводи
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 27 2014, 06:53

Да и аз това забелязах Smile за 8-те пентакли... Има още фази ще я наблюдавам тази карта Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 27 2014, 08:45

А ти доста правилно отбеляза за Португалия и Гана- че и двата отбора си заминават...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 27 2014, 09:47

Белгия наистина би с 1:0 Южна Корея, както бях предвидилПрогнози за обществени събития - Page 15 402149 Коефициента за точен резултат е много по-висок, в случая 7. За победа на Русия с 2:0, коефициента беше 9, но вторият гол падна в полза на Алжир усмивка
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 27 2014, 13:03

Леле, сега като гледам какво съм написала тук, направо ми се иска да си снимам тетрадката, човек трябва да се доверява винаги на интуицията си, и да не премисля картите по два пъти. Ето това е първото ми впечатление от картите и предположенията за мачовете снощи:

Прогнози за обществени събития - Page 15 2yxg21f


Последната промяна е направена от DeTe_Ha_Xaoca на Пет Юни 27 2014, 18:17; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 27 2014, 13:38

да- аз вчера просто си търсех потвърждение на хорарите- бях решила на тях да вярвам, нищо,че са новолунни- и в картите търсех доказателства за тях.

и пак- 1 ми излезна верен!.първия. Прогнози за обществени събития - Page 15 947743 

иначе сега пак гледам картите- има всички индикации за спечелили отбори и равни мачове- картите са като слънце

по- късно ще редя за идните мачове. Прогнози за обществени събития - Page 15 528869
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 27 2014, 22:35

Гришата продължава на 8-на финал.

Как ще се представи в следващия мач

ПП о./ 10 меча + Висша жрица + 8 жезли

Конкурентът- Обесен/ 8 пентакли + 2 меча о. + Рицар пентакли

Хммм.. трудно ми е. Мисля двамата са доста равностойни като игра, но аржентинецът мисля, че ще бие. Ако 10те меча бяха обърнати може би щях на Гришо да заложа.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 27 2014, 22:57

Охо, при Аржентинеца любимите 8П, но пък вътре изключително интересно да наблюдаваме, как ще се проявят.... Този обесен ама като карта на цепене, много пасивен ми се вижда...Честно казано доста се затруднявам, тъй като нито при единия нито при другия чаши, но пък комбинацията на Гришо седи по-нестабилно.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 27 2014, 23:17

Бразилия- Чили

Бразилия- РП/ Крал Ж + 9 п + Кула - губят
Чили- 10 чаши о./ Рицар п + Асо ж о. + 2 меча о. - печелят
Въпреки, че тук се съмнявам и за равен

Колумбия- Уругвай

Кулумбия - 7 жезли о./ дяволо о. + 10 жезли + Императрица о.
Уругвай - 5 чаши о./ РЖ о. + 9пентакли + Дама жезли

Мисля Уругвай ще губят и после ще обърнат мача. Уругвай печели.


Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Юни 28 2014, 11:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 27 2014, 23:20

за Гришо- ако му бяха обърнати 10те меча- щях да кажа много бърз мач, светкавична победа.
Но прави 10 меча...не съм видяла за сега да ми дадат добро събитие..

На аржентинеца и 3те карти са му стабилни, той ми се струва по- добър от Гришо, на по- друго ниво е, няма да му е по силите на Гришата да се справи с него
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 27 2014, 23:49

При мен 10М на първа права излезе за Бразилия, при Бразилия-Камерун, но там 8-те пентакли бяха също при Бразлия... ще наблюдаваме. Хорар пусна ли на мача на Григор?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeСъб Юни 28 2014, 00:11

мне...луната макар и тронова все още е комбуст...аз принципно рискувам, че даже и ми излизат верни понякога картите- ето онзи ден за мача един ми излезе верен, но след него аз през няколко часа ги нацъках още 3...не става така...сега ще поизчакам да ми дойде хрумката..утре- вдругиден примерно.... Smile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeСъб Юни 28 2014, 22:05

Равен с продължение- бразилия бият....Прави два меча явно показват победата, обърнати- загуба... Кулата излиза като напрежение до ръба и бомастична радост- но явно е така заради 9 пентакли...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeСъб Юни 28 2014, 22:28

Преди около седмица теглих карти под напора на баща ми Rolling Eyes  Кой отбор ще стане Световен шампион за 2014-та година?

Слънцето - 4 жезли - Кулата

Първата ми идея беше, че ще е отбор, който досега не е бил шампион, а другата - домакина! И с Кулата от подредбата на Линд залагам на Brazil!
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 29 2014, 11:41

Добре теглих за днешните мачове Smile

Холандия ПЖ/9П(о)+Глупака+ДЖ
Мексико 7М(о)/АЧ (о) + 9Ж + Справедливостта

Мисля че в редовното време равен. После Мексико Sad колкото и да не искам


Коста Рика - 6Ж(о)/ АЧ (о) +9М (о)+9Ж
Гърция 8М/ Кулата+9П +4Ж

Гърция определено!


 Прогнози за обществени събития - Page 15 1329947235 Нито един този път. Но пък, прогнозата ми за финал върви на към изпълнение. Да видим Аржентина.... и Германия  Прогнози за обществени събития - Page 15 558911


Последната промяна е направена от DeTe_Ha_Xaoca на Пон Юни 30 2014, 08:23; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 29 2014, 14:31

Аз мисля холандия за първия мач и гърция

А за снощи... Картите за колумбия хич не са ми на победа... Не разбирам...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 29 2014, 15:04

Какви бяха ?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 29 2014, 22:00

За Коста Рика - Гърция, струва ми се равен в редовното време, може би 1:1 и в продълженията, 2:1 за Коста Рика. Всички дават Гърция за фаворит, но играчите на Коста Рика също не са за подценяване...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Прогнози за обществени събития - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Прогнози за обществени събития
Върнете се в началото 
Страница 15 от 26Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: