Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+27
CaPuHa
Iva78
Ole
Вера
Луничка
Galanthus
MAITE
pavla1118
Artemiss
La la
bibibi
Magi
sugar6
Антония
Redgina
yanacom
Ioana
Moira
Persefona
jeni27
Reni
Зуки
Frog
dgakova
Az_sum
lindaLI
My_name_is _love
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 08:43

Цитат :
Цепя на 3 жезли

Рицар меч 6 жезли Рицар чаши

Основа 8 жезли
Потенциал Крал Пентакли
И на мен ми се струва, че продължение ще има, защото мъжът ще разбере какво губи. Арогантният РМ се трансформира в емоционалния РЧ. Но той няма да хленчи, а мотивирано ще поднесе извиненията си и ще настоява да бъдат приети.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 08:50

Благодаря ви, Крал Пентакли като потенциал...просто показва, че мъжа е със сериозно отношение или също така, че единия от двамат е целеустремен, твърдоглав и трудно ще отстъпи от позициите си, макар, че е готов да преговаря- нещо такова..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 13:44

Любовна подредбаEmbarassed 
Той моята сродна душа ли е? Ще ни бъде ли хубаво заедно?

Сегашно-Паж Чаши
Моя свят-Паж Жезли
Неговия свят-Рицар Чаши
Естество на въпроса-8 МечаВъпроси и отговори - Page 5 396312 
ПРечки-Паж Мечове
Уроци и знаци-Асо Пентакли
Моите надежди, желания,страхове-4 Чаши
Неговите-7 мечовеblush 
Предизвикателство-Кралица Чаши
Резултат-8 Пентакли

Кежете моля ви!Въпроси и отговори - Page 5 617156 

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 14:04

Аз съм- добре са картите- отидете, срещнете се, вижте се и после ще питаш картите какво и как. Първо сложи рибата в тигана- тогава ще го мислим
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 14:11

Мерси Линда,така ще направим....ако съдбата е благосклонна...
Мерси че ме развеселиусмивка Първо сложи рибата в тигана....
Права си.А като се има предвид,че аз самата съм риба и се хванах на въдицата......страшни емоции ме тресатEmbarassed 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 16:43

Момичета, имам въпрос - като краен резултат ми се падна 5М - попитах с какво е свързана и ми излезе Свят,Луна,Маг...
Какво според вас искат да ми кажат тези карти?
Въпросът отново е за отношения...
В последно време не мога да тълкувам- сякаш не виждам нищо Sad
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 16:57

5м- обида, гняв, отблъскване, твърдоглавие, инат- но кризата е временна
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 18:28

Линда,точно това чувствам в момента...А тези ГА какво показват?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 22:01

свят луна- комбинирани- безпътност, не може да си намериш мястото, луташ се

луна-обида

маг- твърдоглавие, инат

но 5м включва в себе си всичко това - така виждам аз
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСъб Авг 17 2013, 01:58

Труден период ме очаква... ;( Ще стискам зъби-малко остана...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 18 2013, 01:41

какъв е шанса да се развие любовна история от дадено запознанство, пита жена

4 пентакли Рицар Пентакли Луна

Основа 10 чаши
Потенциал 5 жезли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 18 2013, 18:40

Линда написа:
какъв е шанса да се развие любовна история от дадено запознанство, пита жена

4 пентакли Рицар Пентакли Луна
На този етап-никакви,според мен.Бавният Рицар е тотално объркан.мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 18 2013, 19:12

Снощи и аз като тази моя приятелка срещнах един господин, реших да попитам същия въпрос.

Има ли шанс това запознанство да прерастне в нещо повече

8 жезли Императрица Страшен съд

Основа Кралица чаши
Потенциал 2пентакли

Цепила съм на 6 чаши



Много интересни карти за ново запознанство. Може би 6те чаши са наши общи приятели. По основа Кралица чаши мисля, че ме е харесал...но с тази императрица по средата..не знам дали не е обвързан.. Мисля си, че може да ме е виждал този човек и преди...но аз съм сигурна, че не се познаваме.

Като, че ли има някакво действие по картите...

Ще попитам свободен ли е?

Цепя на 9 п / Влюбени 8м 4 чаши - бих казала по тези карти , че наскоро е имал раздяла и вероятно тази любов още го държи в плен...може би тов ами показва императрицата по- горе- той е ангажиран- под една или друга форма..дори да е свободен..пак не е свободен мъж готов за любов. Може би също така има тайна връзка с обвързана жена.
Хм..може и да не е тайна..абе обвързан е. А аз не съм в позиция да знам.


Последната промяна е направена от lindaLI на Нед Авг 18 2013, 20:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 18 2013, 19:35

И още един такъв въпрос за друга девойка- Шанса тази авантюра да прерасне в нещо по- сериозно?

Цепя на Влюбени

4 м Рицар пентакли 3 чаши

Основа Свят
Потенциал Глупак

Тук ми мирише на отпускарски флирт. Много е било хубаво, лежерно и весело всичко...но виждам прекалено много туристически полъх. Не мисля, че ще се получи нещо сериозно.
Това разстояние стои там, разделя хората, няма обединителни карти.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 18 2013, 21:06

линда написа:
какъв е шанса да се развие любовна история от дадено запознанство, пита жена

4 пентакли Рицар Пентакли Луна

Основа 10 чаши
Потенциал 5 жезли
помислих си го заради 10 чаши в основата- обвързан е тази мъж. сега разбрахме

Понеже той продължава да я търси, питаме, какво да очаква тя от него

Цепим на 10 чаши Въпроси и отговори - Page 5 402149 

Умереност Маг Висша Жрица

Основа Колело
Потенциал 4 чаши

Любовница, като авантюра - повече за сега не може да й предложи. Но много я е харесал.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 18 2013, 22:38

Цитат :
какъв е шанса да се развие любовна история от дадено запознанство, пита жена
4 пентакли Рицар Пентакли Луна
Основа 10 чаши
Потенциал 5 жезли
Линд, по тези карти си мисля, че шанс няма. Рицарят, както коментира и Тони, е тотално блокиран от Луната. Вероятно си има някакви проблеми. Така като гледам с потенциал 5 жезли дали пък мъжът няма приятелка... 10-тте чаши май са илюзиите, върху които е стъпило момичето.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 18 2013, 22:52

Цитат :
Има ли шанс това запознанство да прерастне в нещо повече
8 жезли Императрица Страшен съд
Основа Кралица чаши
Потенциал 2пентакли
Цепила съм на 6 чаши
Тук ми се струва, че нещата могат да отидат в посока на флирт или повече, но е възможно изобщо да не се случи нищо. Зависи от вашите и по-специално от твоите действия. 6 чаши са твоите трепети, има нещо чисто, детско в тях, има някаква нежност в тези чаши пълни с цветя. Според мен тук Императрицата не говори за друга, а показва именно, че има зрънце симпатия, привличане, което може да бъде отгледано и да прерасне в нещо сериозно. Когато я видя в подредба винаги си мисля че тази карта ми казва "да" и това е достатъчно. Другото са детайли.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 18 2013, 23:41

мерсиии...но сега разбрах, че и моя нов познат е обвързанВъпроси и отговори - Page 5 262180 императрицата си е на място - може и аз да съм императрицата, а основата по дама чаши да показва връзката..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 19 2013, 07:19

Линд, тутакси отчитам грешката си - игнорирах Страшния съд до Императрицата. В скоби - винаги искам да е хубаво , бързам и, естествено, бъркам Embarassed  СС и Императрицата е  една комбинация, която трябва да се наблюдава.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 19 2013, 08:13

в смисъл..как мислиш, че се е проявило? разбрала съм на бърза нога, че си има жена?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 19 2013, 10:11

Да, основната тройка точно това говори - бързо си научила, че е обвързан. Потенциалът от 2 пентакли е относително слаб. Относително, защото ситуацията е в твои ръце - можеш да вдигнеш нагоре и единия и другия пентакъл - ти ще решиш. Все пак симпатиите са взаимни. Не мога да ти кажа точно по кои карти, но такова е усещането ми. Ти трябва да решиш дали да се впускаш в такава авантюра. Обаче, като гледам наистина Императрицата и СС говорят много повече от това, което аз ти казвам, но аз все още не мога да ги чуя Въпроси и отговори - Page 5 528869
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 19 2013, 10:48

мерси..е не, аз не обичам да се меша в такива истории- връзката му изглежда стабилна - от това поне, което се вижда във фб :sm38.gif: 

8 жезли Имп-ца СС / ДЧ + 2 пентакли - тука Императрицата съм аз, ДЧ в основата е връзката му-сигурно ме е харесал- а по 8Ж, СС е бързото ми "осветсване", информиране - 2 пентакли- по интернет....

не, не мисля,че съм в лоши позиции- каквото и да стаа- продължаваме напред ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 19 2013, 11:09

Линда, според мен 8Ж,И-ца,СС показват точно това,което се е случило- това,че бързо си разбрала,че е обвързан...С този СС дава усещането на обреченост. Може би това показват картите- че ще разбереш за нея и ще вземеш някакво крайно решение...
Кралица Ч може би показва теб в случая и твоето място в ситуацията - интересна си му и той те вижда такава- като ДЧ.
Това,че цепиш на 6Ч може би показва твоето желание за връзка,в която да има чувствата и тръпката от предишна такава... или пък може да дава сигнал,че ще разбереш нещо за миналото му,тъй като той се е обвързал в някакъв минал момент, а не сега...

За тази подредба "Умереност Маг Висша Жрица" и аз съм съгласна с теб - наистина освен като любовница,друго място не може да й предложи. С този Маг си мисля,че все пак някакъв разговор и активни действия от негова страна ще има- може би той ще се опита да я "омагьоса", да й завърти главата по някакъв начин и тя да се съгласи да имат нещо общо,но с потенциала на 4Ч си мисля,че тя ще се отдърпне- те показват раздразнение и оттегляне. Може би тя иска нещо по-сериозно и не е готова да дели мъжа до себе си с друга.

За 4 пентакли Рицар Пентакли Луна
Основа 10 чаши
Потенциал 5 жезли
 Тук си мисля,че няма шанс...По 4П и РП показват как тя иска нещо сериозно, държи на сериозни отношения, но с тази Луна си мисля,че не показва само нейните илюзии и мечти за сериозна връзка, тук има нещо,която тя не знае за този човек,но щом веднъж се е  появила Луната, вероятно скоро ще го разбере и ,може би, затова потенциалът в случая е 5Ж- това,което ще разбере ще я накара да се отдръпне от него. Може би той има друга връзка и това да показват картите - все едно казват "Ехо, той си има нещо сериозно зад гърба /РП/ и което няма да остави/4П/, заблуждаваш се /Луната/".
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 19 2013, 11:14



Reni, чудесно включване- Благодарности мерси 

Ааа- какво мислите по тази комбинация, която завършва с 3 чаши - виждате ли ги нещата като мен?

линда написа:
И още един такъв въпрос за друга девойка- Шанса тази авантюра да прерасне в нещо по- сериозно?

Цепя на Влюбени

4 м Рицар пентакли 3 чаши

Основа Свят
Потенциал Глупак

Тук ми мирише на отпускарски флирт. Много е било хубаво, лежерно и весело всичко...но виждам прекалено много туристически полъх. Не мисля, че ще се получи нещо сериозно.
Това разстояние стои там, разделя хората, няма обединителни карти.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 19 2013, 11:27

Линда, за теб винаги!!!мерси мерси мерси 
Честно казано в този случай съм на твоето мнение - основа Свят - разстояние - винаги това ми е показвал Светът - голямо разстояние или пътуване. 4М,РП,3Ч - показват почивката и забавленията...
Обръщам внимание на въпроса ти - "Какъв е шансът...?" Отговорът е потенциалът "Глупакът" - тук само се колебая леко- за мен има 2 възможности - 1та- че ще прекарат дните си в забавления, ще им е хубаво, по детски чисто - представям си точно 2 пеперуди в един слънчев ден, които летят на воля...без грижи,без да мислят за утрешния ден- все едно живеят на момента... На този вариант залагам на 90%.
2рата възможност е,че може и да се случи нещо-нали Глупакът дава шанс за някакво изцяло ново и различно начало,нещо,което не си правил,а в случая- с човек,с когото не си бил досега и не сте имали кой- знае колко допирни точки и ако те не са имали нещо общо преди, сега може и да има някакъв шанс да стане. Но тук залагам на 10% вероятност,заради останалите карти.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 19 2013, 15:38

и все пак- по 8жезли Императрица Страшен съд- понеже въпроса е какво аз да очаквам от него и И-ца отива 2ра карта..си мисля, че тази карта съм аз...

Сега си проверих едно старо гледане с 4 карти за един мъж- как там ще ми се развиват отношенията - нищо не се разви, но имах:

9 пентакли 8 жезли 9 чаши - това ми беше отговора (щастлив сам и самостоятелен- няма липса на нещо или някого), съвета ми беше Императрица.

Много ми излиза тази карта в последните гледания за мен самата, често ме описва.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 19 2013, 21:59

Приключи ли всичко между нас?

Сегашно-Силата
Моя свят-8 меча
Неговия свят-10 меча
Естество на въпроса-2 жезли
Пречки-Кралица чаши
Уроци и знаци-7 меча
Моите надежди, желания,страхове-Любовниците
Неговите- Магьосникът
Предизвикателство-Рицар Мечове
Резултат-6 жезли

Въпроси и отговори - Page 5 617156 кажете моля!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 5 от 32Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: