Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 14:11

Ива написа:
Каква е причината за постъпките на мъж спрямо жена. Цепя на папата, кралица мечове, 5 пентакли и 9 жезли.
Много мисли този човек, опитва се да бъде позитивен.  Били ли са в любовни отношения?  Смятам, че и в момента са. Някой от тях е обвързан. Има страх от лоши новини, недоверие, има повече болка отколкото сладост в тези отношения. Човекът се пази от нещо, болка има и това е причината....
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 14:18

Фроги Благодаря ти. Те нямат отношеншя, колеги са, и двамата да обвързани, общо взето тази любов е невъзможна.  Жената е забелязала чувствата в него и се държи настрани, но той и пречи в работата и на моменти си държа агресивно.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 18:01

да, да- причината е, че тази жена му се вижда недостъпна, обича я, но общо взето няма как- и го избива на желание да защити своята чест и достойнство - дори по глупави начини. сърдит е на ситуацията - като цяло
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 19:34

Оооооох ето пак 5 пентакли като невъзможна любов.....невъзможна, ама я има поне в мислите, в мечтите. Благодаря Ива, нещата стават наистина по-ясни така.мерси 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 19:48

Аз ви благодаря момичета за помощтамерси Ако има някакво положително развитие в тази ситуация ще пишамерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 20:05

аа не- не съм съгласна за 5 пентакли. Това е любов в криза.
Кризата може да бъде преодоляна. Може и да не бъде.

5 пентакли е онзи период в който изпитваме силата на чувствата, напук на обстоятелствата от околната среда.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 20:16

Благодаря Линда, че ме насочи SmileАз се чудех какво става, защо никой не пише.
Написах нов въпрос там, но ще го прехвърля тук:

Алдемира написа:
Попитах какво е отношението на този човек към мен и изтеглих следните карти:

цепя на 5 пентакли
Императрицата, Асо пентакли, 2 чаши  

Може би трябва да му се обадя...
излиза отново асо пентакли, което пак едва ли е случайно...
Дали е обърнал поглед към мен? Много странно. Последния път като си теглих карти на същия въпрос не бяха никак хубави, а тези са коренно различни
Преди това питах :
Алдемира написа:
Как ще реагира един човек ако го потърся да се видим?

цепя на паж пентакли
Асо пентакли, 5 меча, Влюбените, д.Паж жезли, 5 жезли(заедно)
Ще се радвам Frog да си каже мнението и по втората ми подредба, защото тя е в течение, но и всички, които имат желание мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 20:26

Алдемира, премести и другата тройка тук!
Надявам се че не си задавала един и същи въпрос няколко пъти един след друг мерси 

Линд, по отношение на 5 пентакли - нищо не пречи в определени случаи да обозначава точно това - любов в криза, но аз съм я срещала точно като трудна, дори невъзможна любов - мъжът жената са заедно /явно имат чувства един към друг/, но са извън църквата, на студа, на виелицата ....какво им пречи да са "на светло"? нещо с което са прегрешили, нещо, което крият, което не могат да обявят - дали обвързаност, дали религия, дали други причини, но си е болезнена тази любов. Едно е сигурно - има я.... и пак повтарям - моето тълкуване не изключва твоето, просто картите, както знаем имат много лица мерси 

Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 20:44

Алдемира написа:
И още един въпрос - какво ме очаква до края на годината?

цепя на 4 меча
5 чаши, Крал Мечове+8меча, 6 меча, д.Асо чаши
Frog написа:

Втората тройка не е наистина от най-хубавите, ядове някакви, може би свързани с пътуване, неудовлетвореност.....
Frog написа:
По отношение на пътуването - ако можеш го отложи. Не ми харесва комбинацията Крал меч и 8 меча.
Бих искала и момичетата да си кажат мнението конкретно по тази комбинация
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 21:21

Алдемира написа:
Попитах какво е отношението на този човек към мен и изтеглих следните карти:

цепя на 5 пентакли
Императрицата, Асо пентакли, 2 чаши

Може би трябва да му се обадя...
излиза отново асо пентакли, което пак едва ли е случайно...
Дали е обърнал поглед към мен? Много странно. Последния път като си теглих карти на същия въпрос не бяха никак хубави, а тези са коренно различни
Това имах предвид да преместиш  acute 


Погледни сега - 5 пентакли, които обозначават неговото състояние, какво изпитва, как се чувства - любов, но невъзможна, осъзнато обречена......

Асото пентакли е в средата, то се появява отново, но защо - защото каквото трябва да стане то ще се случи, но ти трябва да си отговориш дали ТРЯБВА да вървиш в посоката, за която мислиш - какво ще ти донесе тя, има ли перспектива в тази посока....ако има - действай, ако няма - прости и забрави. /Тук включвам и впечатленията си от другите ти карти/

Императрицата си ти, а той иска тази императрица до себе си, вероятно като най-добър приятел, като човек при който може да отиде с проблемите си, с болките си, с щастието си, дори и с новите си любови. Виж как Императрицата е в позицията на миналото, а в позицията на бъдещето са двете чаши - приятелство и отново любов. Между тях е АП - езерото, през което се преминава..... Дано да можеш да си в тази роля...
Колкото и хубаво да изглежда 2 чаши, тази стълбица надолу от Императрицата, през АП до 2 чаши е неудовлетворителна за теб. Така аз мисля.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 21:40

алдемира- има ли в живота му друга жена? знаеш ли?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 21:57

Какво отношение да показвам : Колесница Луна 4 меча

Какво отношение да НЕ показвам: Влюбени Жрец Асо меч

Хаха..много красноречиви карти. Дет се вика- питай, да ти кажем.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 22:01

Линда, доколкото знам преди 2 месеца е приключил някакви отношения, които са били за сравнително кратко време, но знам че са приключили категорично, тя е заминала надалеч. Сега мисля, че е сам.
Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 22:14

Фрог, колко правилно си уловила моите настроения, мисли, съмнения...Мисля, че няма перспектива, поне не на този етап. Това, което си написала ми се въртеше в главата и на мен мерси и то по-скоро беше - да простя и да забравя.
Frog написа:
Императрицата си ти, а той иска тази императрица до себе си, вероятно като най-добър приятел, като човек при който може да отиде с проблемите си, с болките си, с щастието си, дори и с новите си любови. Виж как Императрицата е в позицията на миналото, а в позицията на бъдещето са двете чаши - приятелство и отново любов. Между тях е АП - езерото, през което се преминава..... Дано да можеш да си в тази роля...
Колкото и хубаво да изглежда 2 чаши, тази стълбица надолу от Императрицата, през АП до 2 чаши е неудовлетворителна за теб. Така аз мисля.
Изключително добре си усетила нещата! Права си за всичко. За него винаги съм била пристан, може би и сега ме усеща така. (Но нямам предвид паралелни връзки и любови докато сме били заедно). Но сега е друго, сега наистина може би таи позиция няма да е удовлетворителна за мен.
Езерото....  мисля, че ще оставя нещата така и ще реша да го преплувам в някакъв по-късен етап, по-нататък във времето. Макар че ме зове...

Благодаря ти много за отделеното време и интересния и подробен анализ!мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 22:17

Алдемира- защо задаваш няколко пъти еднакви въпроси?

По принцип- не е хубаво да се прави това- картите съвсем се объркват. Питай с различни подредби.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 22:21

Линда наистина са ти много показателни картитеусмивка  Покажи че си действена но и същевременно тайнствена женствена, тоест накарай го да му се изправи косата и след това стой и наблюдавай.
Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 22:31

Ами те въпросите не са еднакви - как ще реагира ако...и какво е отношението му към мен. Да, ще правя и други подредби когато задавам един и същ въпрос. Но за сега спирам, няма какво повече да ровя и да се чудя. Може би следващия месец чак ще изтегля нови карти за тези отношения. Благодаря на всички мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 22:41

Леле наистина са много красноречиви картите,Линда-казват да не си показваш чувствата,а да бъдеш дистанцирана,тайнствена и недостъпна.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 23:32

Алдемира- видях сега въпросите ти - просто до един момент помня ти излизаха някакви по- негативни карти. После почнаха по- хубави, а тази последната за мен значи, че буквално много те обича и много емоции- вижда те като жената на живота си......все пак ти питаш отношението към мен- и при този случай излиза Императрица... но много ми противоречи всичко с предните подредби..

Искаш ли да си напишеш всички неща, които си питала до сега за него...като цяло май ти бях казала да изчакаш мисля че и по тези карти това е съвета- зареди се с търпение и чакай- не е това момента да действаш.мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 01:18

Попитах моите ГА какъв ще е личния ми живот през първите 3 месеца на новата година.

ц. Маг

Императрица Сила Влюбени

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 2875332484 Въпроси и отговори- 2 - Page 2 2875332484 Въпроси и отговори- 2 - Page 2 2875332484 

Айде, времето на голямата любов дойде!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 09:29

линда,те все това казват напоследък за теб ...Въпроси и отговори- 2 - Page 2 99390 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 09:37

Браво, Линда.Това вече са карти за силна любов усмивка 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 14:04

Ихаа Линд само такива карти да ти се падатВъпроси и отговори- 2 - Page 2 156215 хубава и силна любов ще е товамерси 
На въпрос как ще се развият отношенията между мъж и жена до края на този месец изтеглих 4 чаши, асо чаши, паж чаши, цепя на 5 жезли. Двамата нямат все още връзка, засега само флирт. Обаче като ги гледам тязи карти нещата май и този месец ще останат само с флирт. Вие как мислите? мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 14:34

Зараждат се чувства,но са на начален етап все още.Ще се ухажват,но до връзка и този месец няма да стигнат.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 14:54

Благодаря Шугърмерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 14:59

Може би ще остави тя да се досети за много специалните му чувства- някакъв много романтичен жест. Някой вече е изнервен и недоволен, че нещата се влачат и са така мудни.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 15:02

Линда Въпроси и отговори- 2 - Page 2 156215 винаги си точнамерси . Нещата между тях се влачат от доста време, но ни единия нито другия предприема нещо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 2 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: