Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 14:59

Може би ще остави тя да се досети за много специалните му чувства- някакъв много романтичен жест. Някой вече е изнервен и недоволен, че нещата се влачат и са така мудни.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 15:02

Линда Въпроси и отговори- 2 - Page 3 156215 винаги си точнамерси . Нещата между тях се влачат от доста време, но ни единия нито другия предприема нещо.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 04:24

Здравейте,


1. Как се чувства Х. след думите, които му казах за М. ?

ц. на глупакът

асо мечове - 7 пентакли -3 жезли

2. Как ще се развие връзката ни до края на годината?

ц. принц на чашите

крал на жезлите - - принц на мечовете - страшния съд

Благодаря Ви за отделеното време!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 08:52

Марина написа:
1. Как се чувства Х. след думите, които му казах за М. ?

ц. на глупакът

асо мечове - 7 пентакли -3 жезли

2. Как ще се развие връзката ни до края на годината?

ц. принц на чашите

крал на жезлите - - принц на мечовете - страшния съд
Като гледам някой не е спал тази нощ Въпроси и отговори- 2 - Page 3 402149 
Май буквално се е почувствал като глупак. Не е останал доволен и си го накарала да се замисли. Възможно е да има някаква реакция - имейл, смс

По втората тройка ми е трудно да преценя, но не изключвам да има някакви интриги, всщност пажът говори за човек, който плете такива интриги, а това ще доведе до сътресение. Страшният съд може да показва и хубави неща, но с този паж до него не мисля че ще се прояви в най-добрата светлина.

Марина, слагай снимки на картите, защото мисля, че си гледала с Друиди, а те не са идентични с Уейт, по които правя тълкуването.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:09

станало му е тежко от думите, почувствал се е тазколебан.

Относно връзката- изпитание-след което или излизате по- силни или късате.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 10:01

Марина, почувствал ке е доста обиден от тона което си му казала, според мен е започнал да обмисля нещо. По втопата подредба картите хич не са хубави, ще има криза и скарване.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 11:32

Благодаря Ви момичета! Ще Ви дам обратна връзка,
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 20:26

Здравейте и от мен Smile
Имам два въпроса и ще се радвам на коментари от  ваша страна :

Чувствата на К към мен:цепя  на Маг
4меча,3чаши,кула /егати картите/


Как ще се развият отношенията ни до 3м: цепя на Влчбените
9жезли,3меча,Слънце

Благодаря предварително!
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 20:30

Здравейте,

още един въпрос Какво да очаквам през тази седмица за отношенията ни?

цепя на 3 жезли

обесеният- 2 чаши -9 чаши

Какво е мнението Ви?




Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 20:50

Марина, тази седмица сякаш няма да се видите но и ти ще си доволна от това
Линда 10 за чувствата на мъжа към теб, сякаш се събужда от сън този човек и то с гръм и трясък, привлечен е сиксуално. По втория въпрос до три месеца щи излезете от криза.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 20:56

Благодаря,Ива  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 21:07

linda10

мисля, че не си единствената в сърцето на К. и до 3 месеца това ще стане ясно...но! е много вероятно да не се стигне до край...а това да засили чувствата..има нещо странно тук- изясняване. и освобождаване.


марина- мисля, че предстои хубава среща.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 21:24

Не съм единствена-това вече го знам.Въпроса е как ще приключи всичко това?

Отново благодаря за включването  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 21:40

Ами така..след като вече е ясно....ама не знам и аз мисля като Ива- абе като, че ли любовта ви ще се възроди- ще се върне пролетта.

По Кулата- мисля, че ще започнете по- често да правите секс, да се открехнете, отприщите, скарате, изревнувате.и да се разберете!

След като не гледаш с обърнати и се появят Влюбени 3 меча- то това си е любов голяма. И по другите карти, които ти изпаднаха- Дявола. Дявола е мъчение, проблеми, но не е край. Мисля, че въпреки проблемите ви- просто тръпката си я има, желанието за секс го има...мале- ти след 20 годишна връзка това знаеш ли колко рядко се среща!Явно този човек ти е голямата любов!
Така, че ще подкрепя Ива която каза, че ще преодолеете криза. мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 21:48

Линда10 Слънцето за много хора е хубава карта, ама аз не и се радвам толкова много, особено след 3 меча. Ще си пазиш позициите и ще те боли. Трите меча са ужасни, но трябва да се преминат. След тях е лесно и леко. Дано такова да е значението на Слънцето при теб. Малко ми е незавършена тази тройка......по-нататък направи по-голяма подредба.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 21:49

Ми не знам.... и аз не съм сигурна какво искам,мисля че в момента съм по-склонна да се откажа.И това за любовта-май е само от моя страна...
Не знам как да задам въпрос,така че картите да ми дадат по-ясен отговор.....но като се замисля,аз не знам,а те как да знаят....
Линда  мерси

Фрог и на теб  мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 21:53

Ето тук ти дадох едно плюсче
Линда10 написа:
Не знам как да задам въпрос,така че картите да ми дадат по-ясен отговор.....но като се замисля,аз не знам,а те как да знаят...
Опитай със съвсем обикновени въпроси и най-важното потърси точната подредба - има много за отношения.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 21:59

ооо аз от както постоянно теглих 3 меча с предния ми приятел, където имаше страст на парцали и в никакъв случай някаква голяма болка или разбито сърце...та далеч не се плаша така от тази карта.

3 меча + Паж меч вече е гадно - това е сол в раните, умишлено.
но 3 меча + Слънце..при условие, че е цепила на Влюбени.....ми нищо трагично не виждам...

Не знам дали съм права Линда10, но си мисля, че скоро ще започват да се случват интересни неща във връзката ви. Най- вече в интимен план. И това някак си ще съживи нещата.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 22:08

Като стана дума за 3 мечове, се сетих за първите ми изтеглени карти в живота за отношенията между мен и мъжа, с който бях тогава, а те бяха - 3 мечове, Императрицата, Страшният Съд
Тогава не зададох конкретен въпрос, а просто си помислих за нашата връзка. Какво мислите за тях?  усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 22:13

ами...да не би да е имало изневяра?

Виждам, че Императрицата нещо е трябвало да преценя с този СС, нещо като гръм от ясно небе я е думнало.

Ако е нямало изневяра...то ти си била жена, която много е обичала и е била обичана и за много неща си прогледнала чрез тази любов.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 22:20

Ето по съвета на Фрог,намерих една подредба,да видим дали ще внесе яснота

1.Карта-сигнификатор (определител) на съюза.
2.Какво партньорът мисли за питащия и съюза.
3.Какво партньорът чувства по отношение на питащия и съюза.
4.Как партньорът действа (какво показва), поведението му относно питащия и съюза.
5.Поведението на питащия, свързано с партньора и съюза.
6.Чувствата на питащия към партньора и съюза.
7.Мислите на питащия относно партньора и съюза.
(източник: Хайо Банцхаф)

цепих на Жрец

7. 6меча.............................2. Сила

6.Императрица....1.Крал чаши......3.Луна

5.Влюбените...............................4.Обесения

А 3те меча са доста тежко състояние на духа,просто се чувствам изкормена.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 22:41

Линда, не е имало изневяра, но за другото си права -
Линда написа:
то ти си била жена, която много е обичала и е била обичана и за много неща си прогледнала чрез тази любов.
Но тези карти ги бях изтеглила съвсем в началото на връзката и не бях много наясно какво искат да ми кажат - дали отражение на сегашното състояние или бъдещо развитие. Но пък относно това -
Линда написа:
Императрицата нещо е трябвало да преценя с този СС, нещо като гръм от ясно небе я е думнало.
- беше си точно така и то беше бъдещото развитие на нещата. С една дума - нещата имаха разрушаващ край. 3 мечове- много силна любов, придружена с много болка, Императрица - чувствах се най-обичаната и ценена жена на света, всичко беше в краката ми и се разгърнах напълно като жена, разширих съзнанието си чрез тази болка и тези силни чувства, израснах много в този период. Страшният Съд - разрушителен край, осъзнаване, освобождаване, ново начало -по-осъзнато и мъдро.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 22:43

Линда10-да- виждам, че много го обичаш, но според мен той теб също, Обаче е изгубен в превода, изгубил те е, страда, че не сте вече толкова близки. този човек страда за теб, струваш му се близка и далечна, но явно си изживява някакви критически работи на възрастта, няма нищо да предприеме. той обича по различен начин от теб, но няма раздяла.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 22:46

Каланта- благодаря за този пример. 3те меча и аз си ги виждам като любов- зависи си от комбинациите вече. Като човек обича истински- няма как да не страда. От тази гледна точка..3м

понякога 3м ми излиза да ми покаже, че двойката има див секс, бурен- аритмия на сърцето
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 22:53

Така е, Линда.. Както беше казал един мъдър човек - истинската любов е екстаз и агония (3м) Smile Сега като казваш и за секса се замислих и всъщност мога да включа и него ( в тази му форма) към тези отношения + буквална аритмия на сърцето от болка и любов (пак към 3м).


Последната промяна е направена от Calantha на Пон Дек 09 2013, 22:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 22:54

Ето още една подредба,която завършва със слънце
цепя на Жрицата

Как се отнася той към мен?

4................8..................6
...........2......1.......3..........
5................9..................7

1 – мислите му-          4 чаши
2 – чувствата-            асо мечове
3 – какво ще показва- 10чаши
4 и 5 – какво ще иска от теб-7П ;РМ
6 и 7 – твоята реакция- КЖ;Жрецът
8 – плановете му за теб--7 чаши
9 – резултат, близкото бъдеще-слънце

Само не знам от къде ще дойде това Слънце,като не смята да предприема нищо???


Последната промяна е направена от linda10 на Вто Дек 10 2013, 00:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 23:22

Каланта...относно СС- това е важен момент- настъпването му. Но сам по себе си СС не показва край. Това е едно събитие което настъпва- и си е твой избора как ще го приемеш.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 3 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: