Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
АвторСъобщение
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 10:34

Момичета,от няколко дни моята приятелка се държи ужасно спрямо мен,попитах защо се държи така:
ц.3Ж/ 8П,5М,РМ

Не съм й направила или казала нищо,затова тази ситуация ме озадачава Sad
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 11:21

Рени,
Картите показват, че ти е доста ядосана. Много наранена и обидена. Имате ли работни взаимоотношения?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 11:32

Зои,не работим,а живеем заедно.Не знам за какво може да се държи така,защото не съм я провокирала или поне не умишлено.Аз мн държа на нея и не искам да се караме... Sad
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 11:46

Reni, нещо по 8 пентакли трябва да е. Щом живеете заедно, има ли вероятност напоследък на нея да й се е налагало повече да чисти, да готви, да поема повече от ежедневните ви задължения? Ти да не го забелязваш и тя уж да си казва, че от нея ще мине, обаче това все пак да я дразни? Така или иначе с този Рицар мечове накрая май ще се разрази скандал скоро, така че ще излезе наяве какво я дразни. Защо направо не я питаш?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 12:56

Вера,може и да е това,защото имаше период,в който трябваше мн да уча за един изпит и нямах време да се занимавам,но след това си поех задълженията. Като разбера,ще дам ОВ.
Въпреки че преди малко ми се случиха неща,които също може да се видят по тези карти...
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 13:22

Reni написа:
Момичета,от няколко дни моята приятелка се държи ужасно спрямо мен,попитах защо се държи така:
ц.3Ж/ 8П,5М,РМ

по картите ми се струва, че ти е сърдита. може би си я обидила без да разбереш. Все пак ми се струва, че ще изясните ситуацията, но ще е малко напрегнато изясняването ;)
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 13:39

Как ще протече разговор между двама души
ц.8Ж
Смърт,АЧ,Сила+10Ч(об)

Емоционален ще бъде/това по АЧ/,но Смърт и Сила...
По 10 чаши(об) ,като че ли ще се разберат,но май ще е само привидно.

Какъв ще е резултата от него
ц.10П
4Ж(об),АЧ,Кула

Дайте идеи ,момичета  мерси
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 25 2014, 14:30

linda10 написа:
Как ще протече разговор между двама души
ц.8Ж
Смърт,АЧ,Сила+10Ч(об)

Емоционален ще бъде/това по АЧ/,но Смърт и Сила...
По 10 чаши(об) ,като че ли ще се разберат,но май ще е само привидно.

Какъв ще е резултата от него
ц.10П
4Ж(об),АЧ,Кула


По първия въпрос и аз мисля като теб, разговора ще е много емоционален и в крайна сметка ще се стигне до някакъв компромисен вариант (т.е. ще трябват компромиси и от двете страни). Накрая и двамата няма да са щастливи и доволни, а просто ще имитират щастие и доволство.
Този разговор ще доведе до някаква промяна (надявам се за добро).
Само да вмъкна, че с тези 8 жезли, разговора ще се състои съвсем скоро.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 28 2014, 09:04

Разговора се е състоял в същия ден и уж са се разбрали,но нещата не са същите/поне за този,който пита,но предполагам и за другия/.Ще видим какъв ще е резултата в крайна сметка,с тази кула накрая...
Благодаря за включването pelle  мерси 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 28 2014, 13:56

Вчера бях на заведение с  един приятел. През това време GSMa ми беше на масата. После тръгнахме и аз забравих за тела (а може би той вече не беше на масата и реших, че е в чантата ми, не съм сигурна). После обаче след по-малко от 5 мин се сетих, че съм го забравила и се върнах веднага, но него го нямаше, а в заведението нямаше хора отвътре бяха навън. Само помня, че една сервитьорка влезе след нас. Претърсихме около масата, под масата, в чатнатата, в джобовете, в колата, в (персонала на заведението дадоха да видя в тях да не), но го нямаше. Обаче тела. даваше ,че е изключен, а преди това не беше и батерията му беше заредена. И Според мен сервитьорката го е взела, но го е скрила някъде.
Попитах картите за тази тема ето какво се падна:
Какво е станало с тел. ми?
ц 8ж
Глупак, Ап, 7ж

Ще се намери ли?
Смърт
ПМ, КС, Любовниците

Сервитьорката ли е откраднала тела ми?
10ж
РЧ, 10м, 4п

Къде се намира сега тел. ми?
КП
10п, 5м, 2ч

Кой го е взел?
ДМ (об)
ПМ, 5п, 10ч


Какво мислите вие, че е станало?
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 28 2014, 23:18

Разбрах какво е станало с тела ми, но чакам да видя никой ли няма да се поупражнява да познае?
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 28 2014, 23:59

Мисля, че е при мъж, който ще ти го върне. Не е сервитьорката, май. Този КП да не е влиятелен/управител? Или самият телефон е скъп. ДМ обърната - жена го е намерила, но е срила от теб.

Предавам се   Три карти 5 - Page 2 262180
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 00:51

Попитах картите за тази тема ето какво се падна:
Какво е станало с тел. ми?
ц 8ж
Глупак, Ап, 7ж
Набързо съм си тръгнала и съм го забравила. През това време сервитьорката го е видяла и го е взела.

Ще се намери ли?
Смърт
ПМ, КС, Любовниците
(смърт)Бях отписала телефона и смятах, че нищо не мога да направя. Но се случи нещо неочаквано. Управителят се обади(пажм) на приятеля с който бях в заведението, (защото аз му казах той да остави номера си, че бях без тел.) Колелото на съдбата се завъртя в полза на мен и телефонът ми беше върнат.

Сервитьорката ли е откраднала тела ми?
10ж
РЧ, 10м, 4п
Сервитьорката тук е явно РЧ го беше откраднала тук 10м показва измамата й зад гърба ми, а 4п че е алчна и е решила да го задържи. 10ж показват, че го беше скрила под един фризер (нещо тежко)

Къде се намира сега тел. ми?
КП
10п, 5м, 2ч
Когато съм попитала той вече е бил предаден на управителя на заведението КП+ 10п. Той е разкрил измамата на сервитьорката благодарение на чистачката, която е намерила тела под фризера. И после ми върна тела.

Кой го е взел?
ДМ (об)
ПМ, 5п, 10ч
Чистачката го е намерила скрит и изоставен, а го е откраднала сервитьорката.

Така в крайна сметка ми върнаха тела, а собственикът(управителя) даже за обезщетение ми даде 20лв.
Единственото лошо е че тази ми е изхвърлила СИМ картата и така изгубих много контакти. А сега ще си правя дубликат.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 01:51

Значи е била сервитьорката - замислих се в този рицар Чаши има и нещо лъжовно  мерси Общо-взето видях, че управителят ще го върне.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 08:18

Blackmoon, нямаше изобщо да позная. Аз мислих по картите ти и ми се стори, че може дете да си е харесало изоставения телефон и да го е прибрало, заради Глупакът и двата пъти Паж мечове, ама добре, че не писах, защото явно не е вярно. Една 7 мечове нямаше да дойде никак зле при въпроса, дали сервитьорката го е взела, ама какво да се прави, тарова работа  усмивка 

Честно казано, не знам до колко картите помагат в такива случаи, досега нищо не съм намирала с тях. Последния случай беше по празниците в края на миналата година. Сестра ми си изгуби дебитната карта. Питах таро къде е картата и изтеглих Колесницата. Помислих, че е някъде в колата, мислихме за чадъри по изображението на картата и какво ли още не. Накрая се оказа, че е паднала от портмонето й в една аптека и, слава Богу, жената там ни я върна. Тъй че каква Колесница, какви пет лева  Три карти 5 - Page 2 302820
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 09:19

Момичета,мисля да запиша един курс ,та питах картите как ще се справя
РМ
7Ч(об),4Ж,КП(об)

и понеже нищо не разбрах от тази комбинация,попитах какъв ще е резултата от този курс за мен
7М(об)
6П,КЖ,Влюбени(об)

и така съвсем се обърках...
Ще помоля за идеи  мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 10:06

блак мун,много интересно.
блакмун написа:

Ще се намери ли?
Смърт
ПМ, КС, Любовниците
(смърт)Бях отписала телефона и смятах, че нищо не мога да направя. Но се случи нещо неочаквано. Управителят се обади(пажм) на приятеля с който бях в заведението, (защото аз му казах той да остави номера си, че бях без тел.) Колелото на съдбата се завъртя в полза на мен и телефонът ми беше върнат.

тази комбинация от карти сякаш описва начина на намиранме ,по точно начина на разбирането чее е намерен телефона...трасето,пътя на информацията
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 10:08

и преди съм споменавала - не мечовете показват кражба,а жезли-и то на ниво работа,колеги...поне в моя случай беше така...тук виждам жезли-работно място,рицар чаши-служителката в заведението-(при мен бяха дама жезли,и крал пентакли)....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 15:49

На мен ми изглеждаха нещата така РЧ -човек който носи чаши
10м- кражбата
4п -задържала го е
Само 10ж не ми беше ясно какво е.

А за Глупака описва може би пак сервитьорката, АП- телефона, 7ж обаче не ми беше ясно

Но в следващите комбинации тези любовници и 2ч не ми бяха ясни като връщане. Понеже 6п по би ми говори за връщане. И мислех, че сервитьорката го е дала тела на мъж, с който има връзка Три карти 5 - Page 2 642334 

Линда10 мисля, че няма да си напълно доволна от този курс, ще очакваш едно но после ще останеш разочарована, че си дала толкова пари, но има и полезни неща които ще научиш от курса и приятно ще си прекараш.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 19:35

Благодаря,Blackmoon  мерси  Курса ми е много важен,на него разчитам,за да мога да се реализирам след това.Така,че приятно прекарване изобщо не ме устройва,защото наистина е скъп.  Три карти 5 - Page 2 99390 
Върнете се в началото Go down
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 20:10

Моля помогнете! Въпроса е дали възрастна жена има проблеми с алкохола?
цепя на Императрицата. Изтеглям :кралица пентакли, 9чаши 8 чаши.

а въпроса каква е причината да посяга: Ц паж Пентакли, маг, крал пентакли 3 чаши.
Моля ви, който може да се включи, пускам я веднага...аз тепърва ще мисля и ще изкажа мнение.Ще ми се да го разнищя...децата и много се притесняват за нея.!!!
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 23:04

С толкова чаши - определено си мисля, че има проблем с алкохола, уви. Но ще помисля по втория въпрос. мерси Май е свързано с мъж, дали не е съпругът й.
Върнете се в началото Go down
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 23:17

На мен и по двете подредби ми се струва, че е живяла прекалено презадоволен живот...като саможива...и от нямане какво...като лигавщина...а конкретната причина може ли да е любовна авантюра, която се е разпаднала...И мага, и тройката чаши и краля в съвкупност ми говорят това...вдовица е вече(това май показва и императрицата)...И двете и деца много се притесняват но живеят далеч...мълчат...не смеят да се изправят срещу проблема.срам ги е...
Ако някой може да помогне с някоя специфична подредба нека се включи.Моля ви ! Всичко там е забулено с мистерии..и мен много ме боли като част от това семейство..искам да разнищя истината..така мисля,че мога да помогна...
Върнете се в началото Go down
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29 2014, 23:21

Галантус...не знам дали е бил съпруга и..тих човек беше..много я гледаше...ако е кръшкала по-ще ми се вързват нещата...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 00:30

Може би страда именно по изгубеното хубаво време, което е имала с него - чувствала се е като кралица. Никоя карта не ми показа, че е вдовица.
Върнете се в началото Go down
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 00:38

не знам...мага и 3-та чаши на мен ми говорят че става въпрос за някаква извънбрачн афера...знам ли?
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 01:38

9 чаши показва, че става въпрос за повече емоции, от които може би бяга. Буквално се дави в тях, ако посяга към чашката. За да кажа че е глезена, бих търсила друго сякаш - чашите са на емоционално ниво. А когато имаме 9 чаши до други чаши, то подсилват другата карта чаши - в случая 8 чаши.

Може ли да е разбрала нещо за съпруга си или мъж някакъв? Втората подредба не ми е ясна, а аз използвам и обърнати карти. На първи поглед реших, че не може да "пусне" съпруга си. Не знам от кога е вдовица. Не се наемам да твърдя, че има извънбрачна афера, но този паж Пентакли - дали не е свързано с дете? Ако има сериозен проблем, най-добре е да поговори някой близък с нея, да я изслуша. Питай картите какво би й помогнало да се справи с емоциите. мерси


Последната промяна е направена от Galanthus на Сря Апр 30 2014, 16:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 2 от 31Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: