Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
АвторСъобщение
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 00:38

не знам...мага и 3-та чаши на мен ми говорят че става въпрос за някаква извънбрачн афера...знам ли?
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 01:38

9 чаши показва, че става въпрос за повече емоции, от които може би бяга. Буквално се дави в тях, ако посяга към чашката. За да кажа че е глезена, бих търсила друго сякаш - чашите са на емоционално ниво. А когато имаме 9 чаши до други чаши, то подсилват другата карта чаши - в случая 8 чаши.

Може ли да е разбрала нещо за съпруга си или мъж някакъв? Втората подредба не ми е ясна, а аз използвам и обърнати карти. На първи поглед реших, че не може да "пусне" съпруга си. Не знам от кога е вдовица. Не се наемам да твърдя, че има извънбрачна афера, но този паж Пентакли - дали не е свързано с дете? Ако има сериозен проблем, най-добре е да поговори някой близък с нея, да я изслуша. Питай картите какво би й помогнало да се справи с емоциите. мерси


Последната промяна е направена от Galanthus на Сря Апр 30 2014, 16:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 09:42

9 чаши много често ми показва прекаляване с чашката, но докато няма Дявол в картите, проблемът все още не е толкова сериозен. Това е по-скоро пиене за да си угоди човек, да си дари малко радост, предвид това че и Кралица пентакли е там. Обикновено картата показва, че се прекалява със самоугаждането, за да се запълни някаква празнина в живота на човека. С 8 чаши накрая, възможно ли е някое от двете деца да й предложи да отиде им погостува, например? Да не е сама и да имат възможност да поговорят по-открито относно това как се чувства.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 11:30

Благодаря на Вера и ГалантусSmile 
1. Попитах дали последните години наистина е прекалявала системно или се касае за нещо инцидентно? Ц.паж пентакли
рицар мечове, 7 пентакли (об), императрицата (об)

какво би и помогнало, за да спре?
ц.кралица пентаклите
маг, 3чаши, обесеният (об).

И последно- "каква е причината да посяга?"- въпроса ми май не беше коректен и го зададох така-  Какво е породило желанието и да започне?
ц.жрецът
9м, рицар пентакли, кралица жезли
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 13:14

1. По-скоро не, според мен.

2. Подкрепяща среда, повече положителни емоции с близки хора, излизане, да се забавлява (по 3 чаши). Има нужда да си повярва, че може да се справя и сама (Маг), вместо да се чувства като жертва на обстоятелствата (Обесеният, об.)

3. Според мен, за да спре да мисли. Може би е тип човек, който прекалено много се вглежда в нещата, живее твърде много в главата си и съответно лесно развива страхове и паранои (9 мечове), може да има проблеми и със съня. Според мен комбинацията 9 мечове и Рицар пентакли говори малко и за ригиден тип характер (като моя  Три карти 5 - Page 3 2805025460 ), при който човек има нужда непрекъснато да чувства, че контролира ситуацията, и при най-малкото отклонение от очакваното, има склонност да изпада в паника, защото си мисли, че изгуби ли контрол, всичко ще се сгромоляса върху главата му. В този случай алкохолът може би действа като премахва напрежението и я кара да се чувства пак себе си (Кралица жезли).

Има ли нещо общо това с характера й?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 13:27

хммм не знам..тя е риби..те са много емоционални същества. Да сега е сама, но факта, че и преди го е правила, когато мъжа и е бил жив ме кара да мисля, че причината е друга, а не самотата.....на никой не е известно да е имала каквито и да е проблеми преди това. Най-общата и цялостна картина за нея би било оприличаването с " прекалено глезена жена"......
какво мислиш при това положение Вера....?
аз наистина мисля, че проблема трябва да се търси някъде много далеч във времето...? А дали таро може да би даде отговор....?
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 14:00

Ами не знам, по тези карти мога да кажа само, че не виждам да има сериозен проблем с алкохола в смисъл на да не може да спре, да прави сцени непрекъснато и това да повлияе на целия й живот. 9 чаши е много слаба карта за това, така че докато го няма Дяволът, мисля, че по-скоро причината е доста по-тривиална - чувство на празнина и желание да си доставиш наслада. По принцип наличието на Обесеният би могло да е тревожно в подобни въпроси, но тъй като той се появява, когато питаш за това какво може да й помогне, не смятам, че подсказва за зависимост, която тя да не може да прекрати.

sisulche написа:
аз наистина мисля, че проблема трябва да се търси някъде много далеч във времето...
Какво те кара да мислиш така? Тя системно ли е в това състояние или по-скоро е проблем, който е присъствал преди и сега отново се е завърнал? Може би можеш да попиташ картите как ще реагира, ако близките й споделят, че са загрижени за нея, един вид интервенция да проведат.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 14:18

Здравей Вера..ами мисля така, защото близките и са я хващали преди години в това състояние и то в безоблачни за нейния живот периоди...и въпреки това от сутринта със чашата.....конкретна причина не са намирали...уж се е отказала, но периодично пак са я изхващали...става въпрос за около 10 години...и питам се дали човек периодично може да посяга към чашата от сутринта....според мен е било системно, но просто не са я хващали......това ме кара да мисля така......за 10 години 10 пъти напиване от сутрин до вечер не ми звучат достоверно...още повече че се касае за възрастен човек........ 
и понеже е контактувала главно с мъжа си в последните години и причината може би и да е там, задавам въпроса "какви са били отношенията им"?
ц.5 меча
справедливост, императрицата, слънцето- Уникално...не съм очаквала такива карти...хубави са...но тези 5 меча.....? безсърдечие от нейна страна...това ли е нейното щастие- Слънцето?

а дали е имала друг мъж?ц.2чаши
рицар мечове, 8 чаши, маг....ами тук според мен е ДА, но дали не дава отговор тази подредба и на другите въпроси......любов по 2-те чаши...рицар мечове....скандали, "момчето си отива", 8 чаши..окончателно сбогуване...а ако Мага сочи алкохола, като следствие от това? Възможно ли е??? НИкъде не съм чела, че мага може да олицетворява, човек- пиещ..но защо не? Какво мислите....
Вера, мога ли да те помоля, а и не само теб...направих подредба Тайната на жрицата...да я видиш ако имаш време....там има една кула дето иска да ми каже нещо...
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeПет Май 02 2014, 12:25

Здравейте момичета, доста отдавна не бях теглила таро, но реших да пробвам-
въпросът ми е дали до 2 м ще намеря нова работа-ц на Сила-трудности, няма да стане лесно
картите са Колесница,Свят и 8ж-големи аркани-промени, пътуване но като цяло май ще има шансове, но това 8ж на последна уж дава да,но като че ли не винаги е това което сме очаквали
И още нещо искам да питам ще започна ли връзка до 2 м с ... цепя на крал ж-картите са - 6ч, 10 ж и свят- 6ч са илюзии или просто познанство, 10 ж непосилна задача и с този свят -за мен отговорът е не, май ще стане обратното-всеки по пътя си
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 01:28

Линжери: работа според мен ще намериш, карите показват бързо случване и движение, а мъжа отпреди ли го познаваш? там обаче има разделяне на пътищата.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 02:38

Какви проблеми има Х., заради които се тревожи? За мъж става въпрос.

5п
5ж, 3м, Аж
д. Обесен
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 09:14

Мойра ,много ти благодаря,дано да стане с работата, а за мъжа да познавам го и да права си , предстои да заминава по работа за месеци
Върнете се в началото Go down
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 14:29

нЯКОИ има ли желание да ми направи една подредба...въпроса ще пиша на лични! Моля! Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 16:08

имам една комбинация ,при жена и нейното поведение...
не съм впечатлена от нея,и попитах таро-защо се държи така,какво показава у нея това и поведение?

7меча-колесница-страшен съд .. цепя дама жезли,горе карта е 4чаши

7меча-така иска да бъде,иска да хитрува,това е трик,инат,характер (заедно с колесницата)
тактик до момента,но дали не и' се изплъзва нещо вече,и дали не е прекрачила прага,и някак имитатора, вече е самия имитаран-в смисъл влязла е в ролята,до болест...изгубен,завладян от зло ''маг''...онова на което се е поддала,май я води към страшния съд...ако тя осъжда,дали няма да бъде осъдена и тя?
не знам във 7 меча-винаги има план,скрит план ...страшния съд-изисква преоценка,нещо ново,но колесницата,тя сякаш е дръпнала яката с тия 7 меча...и ето ти нездържаност,за която ще се плати(някой сее карма)
пак се връщам на 7меча-занчи все пак не е сама,и тя не испуска от поглед другите погледи,защото с колесницата-тя обича да бъде виждана,но в каква светлина...ето че излиза нещо съмнително,няма как да не е с тия 7 меча...тя просто изживява 6жезли,в съзнанието си...предстои и промяна,но дали тя я осъзнава,желае,и каква ще е???
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeНед Май 04 2014, 11:41

Ще си сменя ли жилището до края на годината?
АЖ
ПП(об),КЖ,Смърт(об)

май не...ако беше права Смъртта,отговорът щеше да е друг  Twisted Evil 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeНед Май 04 2014, 11:43

Линда10,сякаш имаш идеята за това,имаш замисъла, но по Смърт об и аз си мисля,че не, другите карти са ниски и затова не им обръщам внимание.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeНед Май 04 2014, 16:32

Момичета попитах кога ще започна връзка- цепя на крал ж, 9ж, Маг и Кула-нищо не разбирам от време и период в таро, а с тази кула само приемам че нещо ще се откажа от илюзиите и ще има нов друг път, ако някой може да ми отговори ще съм благодарна
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 10:36

Линджери, имаш проблем със себе си. Затворила си се, пазиш се да не бъдеш отново наранена.  Когато преодолееш тези вътрешни нагласи, тогава ще видиш и любовта, която е някъде около теб. В твои ръце е всичко /Маг/ и възможността нещата да се преобърнат/Кула/
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 20:17

Много ти благодаря Фрог, наистина и това е вярно, не вярвам ,наистина , но работя върху това усмивка 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 21:05

Линжери, 9Ж,Маг,Кула  ми показват,че събираш кураж/смелост да поемеш нещата в свои ръце, да разрушиш всичко,което е било и да поставиш ново начало. Самата ти знаеш много добре и осъзнаваш ситуацията,знаеш какво трябва да направиш,гледаш реално на нещата,но сякаш не ти достига смелост да го направиш. Така или иначе, Магът показва,че каквото и да решиш,с каквото и да се захванеш, няма да имаш пречки,няма да има кой да те спре,защото ще дадеш всичко от себе си да изградиш един нов ред на нещата,но за да се случи това, трябва да се премахне ненужното старо, за да направиш място на новото;това "старо",от което ти самата не искаш все още да се откажеш и все отлагаш във времето/по 9Ж/. Съгласна съм с Фрог мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 22:53

Момичета много сте прави, проблема е че заявих открито на един човек че не му вярвам повече, а той ме молеше да му повярвам,не знам дали не прибързах , но просто си тръгнах, сега наистина се чудя,дали не сгреших, но ще оставя нещата да се случат
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeВто Май 13 2014, 09:18

Въпрос за приятелка-как ще прекара не екскурзията?
10М(об)
СС,2Ч(об),6М(об)

Много кофти карти...Или ще има там някакви неприятности, или по тези 6М (об) да се отложи пътуването...
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 12:20

Здравейте, може ли вашето мнение!

Как ще се държи след снощи?

ц. 10Ж

крал на пентаклите -принцеса на жезлите-4Ч
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 13:19

стрес, пренатовареност от странични неща

според пентаклите трябва да има добро отношение към жената на сърцето му, но сякаш се е затворил в себе си

Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 17 2014, 02:54

Здравейте дами.. почти седмица ме нямаше. Вече съм тук и от утре почвам да давам съвети и аз. А сега да ви попитам тая почти една седмица какво я върших и доволен ли останах от свършеното  Три карти 5 - Page 3 402149
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeПон Май 19 2014, 22:33

Чудесно, Федя, упражнение!!!, записвам се да участвам, не бързай да издаваш отговора, ще пиша тия дни...
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 12:59

Какво Федя е правил миналата седмица? - Крал жезли, Паж жезли, 2 жезли - имал си голям късмет в сферата на бизнеса или комуникацията, получил си добри новини, трябвало е да си много активен и да се движиш и да действаш бързо, уловил си мига, просто нещо се е случило в точния момент и ти си се възползвал от това. Направо си горял с тези жезли, искам да кажа, че рядко съм виждала така натрупани карти от дворцовите и само жезли, много приятно ми стана да ги гледам, казах си - ето един човек, който не мрънка, а работи, труди се и печели накрая.

Как се е чувствал Федя от свършеното миналата седмица? - 7 чаши, Справедливост, Рицар чаши - сбъднала ти се е една отдавнашна мечта и си бил щастлив, празнувал си и си готов за нови приключения. Заслужено си се радвал, защото си се борил отдавна.

Е, кажи, така ли беше? Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 3 от 31Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: