Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 6

Go down 
+22
Вера
Gabriela FA
woman22
Теодор
Artemiss
galiusha
zvezdichka
Teya
Galanthus
Frog
БабаВуна
La la
DeTe_Ha_Xaoca
Антония
Зуки
sugar6
vviktorova
lindaLI
Violet
oliv
Miss Bloom
CaPuHa
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
АвторСъобщение
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 17:20

Звездичка написа:
Какви са чувствата му към мен ? (от всякакъв характер)
ц.Висшата жрица
Дяволът - чаши 8 - умереността
Каквото и да е имало, а е имало със сигурност - решил е да се освободи от тях.
Осъзнал е, че са били твърде обвързващи или силни за него и ще седи на разстояние.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 18:16

Вал написа:
По 5Ж все едно се конкурират и се състезават... 8П - общо взето показва, че си работят заедно... Интересни са трите тройки - мисля, че има още един човек с тях, който работи... А е възможно и даже да е с малко повечко опит (3П)....

Тони написа:
Фроги,много добри карти за работа и то динамична.Между тези двамата има конкуренция,съревнование,но това ги стимулира неимоверно,действа им като католизатор за нови идеи и решения,много добра работа в екип,изясняване на общите цели.Като цяло-напрегнати,но много конструктивни отношения. Три карти 6 - Page 5 235920
Бабе написа:
Фрогич, ми какви да са - работни !

Ще си бачкате, ще имате спорове, планове, ще се консултирате и с трети страни, ще полагате труд .. един нормален работен процес ... 

Нищо лошо или "хубаво". Бачкай си спокойно с този човек.

Тея написа:
Фрог,
има някаква конкуренция между тези двамата , но тя е по-скоро градивна.Стимулират се един друг да работят по-усърдно.Смятам ,че работят по някакъв проект заедно ,като екип.
ГОЛЕМО ТЕНКЮ НА ВСИЧКИ  Три карти 6 - Page 5 156215
Ако някой съм пропуснала с мнение, моля да ме извини  мерси 
Попитах картите, защото се завърна бивш началник /условно казано/ . Преди работихме  сравнително добре с него. С периоди на затопляне и на охлаждане- заради чуждо влияние. /предполагам, че някой му беше говорил нещо срещу моя екип/. Сега поставих въпроса, защото се опасявам, че ако негативното влияние върху него продължи, може и да си търся друга работа. Е, надявам се, че няма да се стигне до там, а и по картите виждам, че май нещата ще са си в стария вариант. А иначе конкуренция има, но не между нас двамата, а между различни екипи, при това нелоялна, неетична, глупава и т.н. и това, че излиза като карта на цепене, не ме изненадва. Всички я виждаме в 5 Ж, но тя не е подчертана, защото статутът на звеното, в което работя е малко по-защитено отколкото част от другите.  Тоест 5Ж я разглеждам като упражнения по борба, налагане, защита и т.н, а не като истинска драматична конкуренция. А този въпросният Х няма никакво отношение към тази борба, ммммм, по-скоро я наблюдава и се забавлява.
  8 пентакли наистина е добра за работа. Това е което един работник може да иска - да го оставят да си работи и да не го закачат. Двете тройки са наистина интересни. Посредник в контактите между моя екип и въпросния началник има. Очевидно той ще играе роля. Подозирам, че ще е конструктивна с тези 3 пентакли, но не познавам човека. Той е нов и тепърва предстои да се опознаваме. 
В крайна сметка всички видяхте това, което и аз виждам и ми олекна. Надявам се в края на годината да имам обратна връзка. Поради факта, че излязоха само малки аркани си мисля, че дори няма да се усети нещо различно и особено.
Търся значението на 3Ж които са на ключова позиция. Вероятно е моето очакване за нещо.....ще видим
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 19:53

И докато сме още на тази вълна... и аз зададох два въпроса на картите си свързани с работата ми.

Първият е : Какво мога да направя, за да подобря начина си на комуникация с пряката си ръководителка?

ц.КП/Дявол+6П+РМ

Вторият е: Какво мога да направя за да подобря собственото си представяне (работа)

ц.5Ж/5П+6Ч+Свят

Честно казано аз имам визия и по двете подредби, но ако някой желае да изкаже мнение, а после аз ще кажа какво мисля, гледайки картите от моята камбанарийка Smile мерси
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 20:16

Дете, аз ще опитам / може да пиша пълни глупости Shocked /
Цитат :
Какво мога да направя, за да подобря начина си на комуникация с пряката си ръководителка?
ц.КП/Дявол+6П+РМ
Да се правиш на "добричка", "услужлива" и да си нейните очи и уши.

Цитат :
Какво мога да направя за да подобря собственото си представяне (работа)
ц.5Ж/5П+6Ч+Свят
Да не спираш да имаш хъс за работа. Да не се отчайваш и отдръпваш а да бъдеш приятелки настроена, да бъдеш по-зряла, да пораснеш
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 22:42

DeTe_Ha_Xaoca написа:

Първият е : Какво мога да направя, за да подобря начина си на комуникация с пряката си ръководителка?

ц.КП/Дявол+6П+РМ

Да покажеш стабилност , уравновесеност, непоклатимост.
Да покажеш колко силно желаеш работата си и може би всичко, което тя ти нарежда.
Да й покажеш колко е велика и че нейната дума е закон за теб.
И да й покажеш че въпреки нейната опека си решителна и действаш със замах.

Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 00:30

Цитат :
Какво мога да направя, за да подобря начина си на комуникация с пряката си ръководителка?

ц.КП/Дявол+6П+РМ

Според мен ръководителката ти изобщо не харесва мекушави хора, такива дето подвиват опашка. Бабчето много правилно е казала да действаш със замах.

Цитат :
Какво мога да направя за да подобря собственото си представяне (работа)

ц.5Ж/5П+6Ч+Свят
Да бъдеш гъвкава и иновативна.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 09:41

имам малко странна молба.
моля някой да ми изтегли карти с въпрос какво необичайно нещо ми се случи снощи?
интересно ми е как ще го покажат картите, а аз знам отговорът и не ми се струва добра идея да си тегля. после ще дам ов
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 09:53

Artemiss,  какво необичайно нещо ти се случи снощи? 





Страшният съд - справедливост - асп жезли
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 09:58

7М кражба или си ограбена физически или емоционално.  Сякаш е трябвало да преминеш през този етап. Сякаш след това,  което ти си е случило ще започнеш нов етап


Наведе ме с тези 7Ж за някалва сянка
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:00

Аз също изтеглих
КЖ/5М+7М+КП Някой е бил разобличен, лъжел е,мамел или поне се е опитвал да го прави... нещо подобно ми се струва мерси
п.п. Ооо и прри мен както при марина има 7М..
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:01

Въйии, Артемис , какво е било това бре ...

7 Меча описват въпроса, да не би да е ставало въпрос за някаква лъжа ? А със СС, Справедливост и Асо жезли да са се разчистили някои сметки, обаче АЖ мога да го погледна като някакво ново желание за ново начало, или секс , страст, съблазън ...

Нямам търпение да разбера Три карти 6 - Page 5 3473555709
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:03

благодаря.
още малко ще изчакам, ако иска някой да се включи. Smile картите на Марина са супер буквални, на Олив не мога да преценя как да ги свържа. И 7те меча също.

момичета, вие с обърнати карти ли гледате или без?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:12

DeTe_Ha_Xaoca написа:
И докато сме още на тази вълна... и аз зададох два въпроса на картите си свързани с работата ми.

Първият е : Какво мога да направя, за да подобря начина си на комуникация с пряката си ръководителка?

ц.КП/Дявол+6П+РМ

Вторият е: Какво мога да направя за да подобря собственото си представяне (работа)

ц.5Ж/5П+6Ч+Свят

Честно казано аз имам визия и по двете подредби, но ако някой желае да изкаже мнение, а после аз ще кажа какво мисля, гледайки картите от моята камбанарийка Smile мерси

Пряката не те харесва, има някакви сплетни и интриги там, виждам до един момент ти да си мълчиш и търпиш и да се правиш на добра, но ...повярвай ми ...просто ще избунеш в някакъв момент...според мен е добре да се оглеждаш за ново работно място. Не виждам да те изгонят или такива работи, но зоната на твоя комфорт е другаде мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:13

Когато самата карта се падне обърната се опитвам и с обърната.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:26

Как ще реагира И. С.  мъж когато разбере за заявлението? 

Глупакът 


7Ч 9 М рицар на жезлите 

Според мен няма да бъде непредвидим.  Неговите фантазии ще да разбити и ще бъде пред труден избор. Ще се почувства отчаян дори бих казала и предаден.


Последната промяна е направена от MarinaSmith на Пет Ное 14 2014, 10:30; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:28

според мен първо ще се изплаши, после ще направи нещо импулсивно.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:35

Ще има ли действия към мен? 

император 

8П 2Ч 2Ж
Сякаш по някакъв начин ще играе роли,  ще се опитва да смекчи нещата
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:43

явно зависи от него, още се чуди според мен. 2ч - но ги следват 2 жлези, може би не е решил
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:46

мерси ще дам обратна връзка при първа възможност
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 11:07

Artemis написа:
какво необичайно нещо ми се случи снощи?
първо изпаднаха 6 Чаши

7 Меча / 8 Чаши, 3 Чаши, Крал Пентакъл

интересно как се повтарят карти :sm38.gif: 

Ок, по моите си мисля, че се е разрешил отдавна стоял въпрос и сега ти е леко на душата. Освободила си се емоционално от нещо.
Може би са те набедили в миналото и сега се разбира, че ти си била права.
Но очевидно е имало планове, които са се разрешили по най-благоприятен начин.
усмивка
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 11:07

ов по моят въпрос.

снощи бяхме на кино, но по средата на филма трябваше да излезем, защото имаше пожар в сградата.

картите на Марина ми се видяха много буквални:

Страшният съд - справедливост - асо жезли.
7м - плановете за вечерта. само че се объркаха. за това попитах дали не са изтеглени обърнати. пожарът беше локализиран , т.е. нямаше кой знае каква опасност. тук картите мисля показват, че един глас се обади /СС/ и съобщи какво трябва /справедливост/ да направим /асо жлези/-да действаме, като напуснем сградата. показват не толкова опасност, колкото това, което беше необичайно.

с картите на Олив ми е по-трудно, ето какво ми хрумна :
КЖ/5М+7М+КП
кж - инициативата за кино беше на приятеля ми.
5м-може да показват самото кино - един човек стои настрани и гледа другите като на сцена.
7м - планове, провалени за обърната. за права - не знам.
кп - държа се закрилнически
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 11:13

ее наистина се повтарят усмивка
картите на La la...
първо изпаднаха 6 Чаши
7 Меча / 8 Чаши, 3 Чаши, Крал Пентакъл
8 чаши на 1ва - завръщане, в случая отиване, пристигане - на 3ч-място за забавление.
кралят вече писах, може и друго да значи разбира се.
6ч не мога да ги свържа.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 11:16

иии вярно ЛаЛа, повтарят сеТри карти 6 - Page 5 402149 .. но 3 пъти 7 меч..хмм... да не е бил нарочно направен пожара?
а да не са си играли деца и така да се е запалил? по 6Ч
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 11:22

не, инцидент е било. поне така казват
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 11:25

Ами може..все пак нещо има... Три карти 6 - Page 5 99390
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 12:28

Артемисс ... Жезлите са свързани с пламъците, при мен жезлите са едни горящи. Това е показало - Асо Жезли - огън !

ВИЖ :

http://goldentarot.com/miwaac.htm
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 12:49

аха, провалени планове, но интересно защо е Краля Пентакъл. После какво правихте?
няма го пожара при мен Три карти 6 - Page 5 995437

Напоследък се захласвам по новите тестета Таро, там където има включвания към съвремието ни - например 6 Меча в 78 Врати - момчето пред компа - и интернет връзките. Просто вече трябва да осъвременим значенията.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 6 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 6
Върнете се в началото 
Страница 5 от 20Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: