Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интерпретиране на намеренията

Go down 
+34
Антония
oliv
БабаВуна
Violet
Teya
ivelina13
sugar6
ivotania
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
zvezdichka
ivaivanova79
Moira
kamikadzegirl
Calantha
Blackmoon
CaPuHa
Galanthus
linda10
Зуки
YsDiD
Persefona
Reni
VEnera
lindaLI
Iva78
Frog
magica
dgakova
krisiqhua
La la
Старо злато
twilight
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeПон Юли 14 2014, 17:37

За отношенията
0-10 пентакли
1-Кулата
2-Кралица чаши
3-4мечове
4-Магът
5-Смъртта
6-Паж жезли
7-Паж пентакли
8-3 пентакли
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeПон Юли 14 2014, 19:46

Мисля, че тоя мъж ясно иска да се разделите и всичко да приключи. Не иска да сте любовници, нито нещо повече. Най-много можете да останете приятели/ познати. Явно е семеен или обвързан с друга. Между вас е имало много драми, скандали или ревност, сега той иска да си отпочине като се оттегли.
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeПон Юли 14 2014, 20:33

Ми не съм сигурна,че е така,защото и той не знае кво иска.По скоро да иска да сме в любовни отношения
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 11:26

какво мислите

0. Дъното-гледаме долната карта на колодата. - Жрец
1. Какво очаква партньора.- 5 жезли
2. Какво не очаква- кралица меч о.
3. Какво иска- об. Жрица
4. Какво не иска- 3 чаши о
5. На какво се надява- 8 жезли о.
6. От какво се бои- крал чаши о.
7. Какво намерен да прави- 6 чаши об.
8. Какво няма да направи- 7 пентакли о.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 17:03

kamikadzegirl, изтеглила си карти всяка отговря на даден въпрос опитай се да ги разтълкуваш според значенията които знаеш или си прочела в книгите или тук във форума и да видим до какъв извод ще стигнеш сама. Трябва малко старание в гледането всеки може да изтегли карти и да чака все другите да му ги тълкуват. Освен това когато правиш много подредби за един мъж и все кофти карти ти излизат е ясно, че няма да се получи, останалото са твои илюзии и желание.

Линада
С този мъж или имате конфликти ли просто той усеща, че има съперници. Но очаква , че трябва да се бори за това което иска. Очаква пречки, караници, проблеми с теб.
Не очаква да си прекалено груба и лоша с него или да постъпваш неразумно. Да си прекалено остра, да го обвиняваш и да ревнуваш. Не очаква да си наранена и озлобена.
Иска да скрие нещо, тайна връзка или чувства към друга жена. Но като че ли не иска да разбираш за нещо. За някаква жена най-вероятно към която има чувства все още.
Като че ли не иска да изгуби приятелството и приятните преживявания. Сякаш не може да се откаже от нито една от двете ви, а се налага. Иска да се забавлява, не иска да му е скучно. Не иска разочарование и загуба на това което му доставя удоволствие.
Надява се нещата да не се променят и да си останат такива каквото са, да няма конфликти и неочаквани изненади.
Бои се от сериозно обвързване, от това да не бъде ненаранен и да не се разочарова.
Няма да може да забрави миналото в скоро време, ще е изпълнен с носталгия към него и ще му се иска да се върне някой от миналото му(може би точно другата жена е от миналото му)
Няма намерение да чака прекалено дълго без да действа.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСря Юли 16 2014, 15:51

Мерси Блекмун! За обърнатата ВЖ мисля, че съм аз да ти кажа, защото се появи и в други гледания.

Висша жрица о. и 8 жезли о. ми се повтарят. моето мнение за тези две карти е привличане- най- общо казано. Но за това, че има нещо от миналото, към което той ще поеме- може би е така- об. 6 чаши- това определено не е път към мен, защото аз съм новото за него.

може тези 6 чаши об. да са обстоятелство при мен- защото в едно друго гледане пак ми бяха на изходна позиция..а и хорара ми показа нещо такова.. мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСря Юли 16 2014, 18:05

Аз мисля, че има друга жена от миналото му , към която има чувства, но не може да е с нея. Обикновено 6ч особено об, когато имаш чувства към бивш, които не можеш да превъзмогнеш. Другото е, че ако Жрицата е об, то ти още не си узнала какво става, не знаеш за тази жена , но когато разбереш може да се превърнеш в ДМ. Но тя е обърната което значи по-лошата й страна, не разумната, а тази в която е наранена и си отмъщава държейки се едва ли не като зла вещица. Обаче когато има ДМ обикновено мъжа няма любовни чувства, а там има някакъв конфликт или дистанцираност. Тук имаш и 5ж което значи, че ще се скарате най-вероятно.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 05:26

0. Дъното- 5п
1. Какво очаква партньора.- Свят
Очаква мирни и спокойни отношения. Очаква да му простя.
2. Какво не очаква
Жрицата- не очаква, че мога да го разбера, да му бъда близка отново както преди.
3. Какво иска
5ч - раздяла, оттегляне
4. Какво не иска
СС- не иска да види и осъзнае какво се случва, не иска да чуе истината, не иска да поеме отговорност и да бъде съден.
5. На какво се надява - Смърт
Всичко да приключи или да се промени.
6. От какво се бои - ДЖ
Може би се страхува от мен и това да имаме интимни отношения, страхува се че го привличам, а той иска да отрече това.
7. Какво намерение да прави КСоб - няма намерение да прави нещо, смята дори да пречи на нещата да се случват естествено и да пречи на съдбата.
8. Какво няма да направи
3ч няма да си прекарваме добре, няма да допуска да попада в любовен триъглник.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 09:49

ох, много категорични карти...

аз винаги ги деля така

това е - Свят 5 ч Смърт Колело

това не е- Висша СС ДЖ 3ч

ясно се вижда колко категорично нещата са край- за момента поне....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 14:02

Ами то е ясно. Той иска да сме само приятели, аз пък не съм съгласна, затова май ще сме никакви.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 21:39

0. Дъното - 8ж
1. Какво очаква партньора - обърната 3п
2. Какво не очаква - обърната Жрица
3. Какво иска - Звездата
4. Какво не иска - обърнат Дявол
5. На какво се надява - крал Чаши
6. От какво се бои - крал Меч
7. Какво намерен да прави - 5п
8. Какво няма да направи - 9м    

Нещо не ми допада. Очаква трудности, пречки. Да не се разкрие нещо. Иска...хм...дистанция? А и този обърнат Дявол. Другите ги разбирам.

По метода на LindaLI:
което е: об. 3П, Звезда, крал Чаши, 5П
което не е: обърната Жрица, обърнат Дявол, крал Меч, 9М.

Харесва си му в блатцето на някакви зависимости, дистанцията и така...не иска да е сериозен, отговорен, а да плава по течението.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 26 2014, 10:52

Ами да, Галантусче- виждам в картите за този мъж любов, на която не е времето сега, а в някой друг момент.
В другите карти виждам активни любовни отношения, които явно няма как да се случат на този етап
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 26 2014, 15:33

Явно не е толкова любов, по-скоро приятелско отношение.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 26 2014, 15:57

не, не виждам приятелско отношение- ти по кои карти виждаш това?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 26 2014, 16:17

Крал Чаши  усмивка  е много тежка карта и не разбирам дали просто не показва, че на някого му е трудно (в случая на мен).
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 26 2014, 16:28

е как крал чаши ще е приятел..на тоя толкова му се праи секс, че две не вижда. 5 пентакли е карта, която много често излиза в любовни питания, където са налице проблеми и раздяла
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeПон Юли 28 2014, 01:14

Така е 5п е за криза в една двойка. Иначе по моята подредба ОВ: Наистина за този момент отношението му беше такова крайно, нещата бяха пред това да прекратим всякакви отношения. Но стана така, че се сдобрихме и сега предполагам вече други карти биха се паднали. Мисълта ми е, че тази подредба показва по-скоро ситуацията в момента, а не как ще се развият нещата в бъдеще.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeПон Юли 28 2014, 11:08

Изчакай Блекмун. Прегледай си тези карти след месец два и сравни със събитията. Разбира се ще се радвам, ако каквото и да се случва е нещо удовлетворяващо те.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 13:55

0-Дяввол
1-Справедливостта
2-3мечове
3-Паж чаши
4-Слънцето
5-8 мечове
6-Паж Пентакли
7-5 жезли
8-Кралица жезли
Какво желае?!Хем така,хем иначе!Какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 20:10

Хайде моля Ви,не съм още на ти с тълкуването и се обърквам и подвеждам
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 20:42

мерси


Последната промяна е направена от Galanthus на Чет Юли 31 2014, 14:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 20:56

Ми не сме се скарали,вижда ме се,но е много колебим
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 20:56

Ми не сме се скарали,вижда ме се,но е много колебим
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 22:26

Както казах - не мога да тълкувам само прави карти. (предполагам не теглиш и с обърнати)
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 08:48

Ивотаня-Справедливост ПЧ 8м 5 жезли със сянка Дявол - доста хладнокъвно отношение, контакти за секс, таен. На този етап мъжа не планира сериозни отношения с теб. Така ми се види
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 10:47

LindaLi благодаря ти много
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 15:08

И на мен не ми изглежда да му се обвързва към момента. Справедливост, 8М са ми излизали за човек, който не беше приключил с чувства към друга и съответно не можеше да предложи нещо повече насреща.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интерпретиране на намеренията - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интерпретиране на намеренията
Върнете се в началото 
Страница 5 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: