Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интерпретиране на намеренията

Go down 
+34
Антония
oliv
БабаВуна
Violet
Teya
ivelina13
sugar6
ivotania
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
zvezdichka
ivaivanova79
Moira
kamikadzegirl
Calantha
Blackmoon
CaPuHa
Galanthus
linda10
Зуки
YsDiD
Persefona
Reni
VEnera
lindaLI
Iva78
Frog
magica
dgakova
krisiqhua
La la
Старо злато
twilight
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
ivotania
Гост
Гост



Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 10:47

LindaLi благодаря ти много
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 15:08

И на мен не ми изглежда да му се обвързва към момента. Справедливост, 8М са ми излизали за човек, който не беше приключил с чувства към друга и съответно не можеше да предложи нещо повече насреща.
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 17:48

Интерпретиране на намеренията - Page 6 396312 
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 05 2014, 15:56

Здравейте, ще пробвам в тоя сектор 1-2 подредби. Помагайте Smile Имам си и лабораторни мишки, знаете Smile

Какви намерения има И.към Д.в момента?

Дъно- Асо Жезли

Отвореност към нови идеи, нови неща, ентусиазъм?

/То вярно, че Д.за него е едно ново изживяване, което му тресе досегашните представи, но дали все още е запазил ентусиазъм да продължи след последната седмица.../

1.Какво очаква? - 7 чаши - Ами явно още не може да се раздели с имагинерните представи, витае му в главата измисления образ за нея. Тъпо, ако съм прав.

2.Какво не очаква- СС - Опа, опа, не иска да се събужда и да пада на земята при реалните хора. То му и личи...

3.Какво иска - 3 мечове /о/ - Да му зарастнат раните от предишната раздяла напълно/ 8-годишна връзка, сериозна работа/. Да се възстанови. Ха, не е изключено Д.с нейната открита проява на чувства и емоции чисто и просто да го стресира, да го връща към миналото по някакъв начин. Жалко...ако съм прав, тя се бори с призраци, а това е кофти битка.

4.Какво не иска- 6 жезли - Не иска да победи?! Не иска да реши проблемите си. Мда...всички понякога си правим напук на самите себе си. Но ако приложим това като коментар към отношенията с Д. - кооофти, ще е трудно да се спогодят някак си без желанието да е взаимно.

5.На какво се надява - Слънце- Странно, ако се съпостави с 6 жезли горе, защото въпреки всичко има желание да изживява положителни неща, да се наслаждава, да има топлина и лично щастие.

6.От какво се бои - Крал Пентакли - Да се закотви в света на битовизмите и материалното прекалено. Предпочита се в облаците.

7.Какво ще направи- Рицар Пентакли -Ще се отдаде на работа. Ако тълкувам спрямо нея- ще упорства. Не мога да реша дали позитивно да говоря за постоянство, не-отказване, вярност, надеждност или напротив, да кажа " Няма да отстъпи и ще си умре на магарешкия инат".

8.Какво няма да направи - 2 мечове - Оффф бее... пак главата в пясъка. Няма да погледне проблемите в очите и да ги реши. Няма да проумее и изкара емоциите си навън. Ще продължи да ги "контролира" чрез подтискане...

Общо впечатление от подредбата: абе, не е съвсем умряла работата между тях, ама ако въобще стане, ще е по трудния начин.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 05 2014, 16:49

Тук И. го виждам като човек, който иска да е всичко хубаво, да няма разправии и скандали. Има доза егоизъм в желанията му. Не му се уляга. По-скоро ще подходи предпазливо, прагматично спрямо нея. Харесва я, но по-трудно ще го показва. Може би търси и други опции. Съгласна съм с нещата, които си написал. мерси
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 12 2014, 22:12

LindaLi има развръзка на ситуацията
чежду нас
Цепя на Слънце
0. Дъното-7жезли
1. Какво очаква партньора.-10 мечове
2. Какво не очаква-паж пентакли
3. Какво иска-Асо чаши
4. Какво не иска-Глупакът
5. На какво се надява-Светът
6. От какво се бои-Императрицата
7. Какво намерен да прави-10 пентакли
8. Какво няма да направи-паж мечове
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 12 2014, 22:35

Според иска да играя по неговите правила.Иска секс,не иска май задълбочаване,ново начало.Надява се да е на 7 небе,бои се от факта за семейство с мен,Намерен е да остави нещата такива каквито са,няма да прескочи егото си и ценностите си.Затрудних се с 7 жезли и 10 мечове?!;(
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 13 2014, 22:49

Някой да помогне?!;)
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 07:14

Като става въпрос за чувствата и мислите на някого към някой друг, 7Ж показва, че единия смята другия за важен и независим човек, човек който може да се справя сам с живота. Съотнесено към любовта той може да се страхува от тази твоя независимост или напротив може това да го привлича, защото знае, че ще се справиш каквото и да ти поднесе. Какво очаква... сякаш да я няма драмата на 10М не ми се вярва да очаква да я има Smile А пък и като ги комбинираш със 7Ж със сигурност, очаква да приемеш мъжки каквото и да ти каже. Какво не очаква, не очаква да отдаваш супер голямо значение на нещо дали на някоя негова слабост, дали на това ще имате ли или не връзка, ей това е не се фокусирай върху него не го очаква. Какво иска нова любов какво да иска, с това АЧ. Обаче тук ми идва като парадокс с този Глупак уж иска нова любов, но не иска ново начало... с този Глупак. Може би просто иска любовта да се промени, ако е вяла и повърхностна да стане дълбока, ако пък е обсебваща да се освободи знам ли....на какво се надява на свобода...от какво се бои да не би да те пожелае за жена...имам предвид същото като теб... какво е намерен да прави да запълва празни места в собствения си "джоб" (живот). Какво не е намерен да прави.... да си играе.....
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 09:03

Благодаря Дете! мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 09:50

Ivotania - виж какво виждам в нагласите му към теб 10 мечове Асо чаши Свят 10 пентакли- не виждам никакво действие, развитие или прочее, освен секс- пак ще повторя. Живей си живота с този човек- вълнувай се, но от мен да знаеш, имай си едно на ум.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 16:42

LindaLi ,благодаря ти!Мислиш ли,че не изпитва нищо?!;(
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 18:23

Ето ви една и от мен... за двама мои познати.... Момичето пита... все още не са заедно, имат някаква заигравка Smile

Дъно - Дявола - ехааа някой май е "обсебен" образно казано Smile

1. Какво очаква партньора - ДМ - здраво мислеща и сериозна жена
2. Какво не очаква - Силата - не очаква да бъде подчинен
3. Какво иска - Влюбените - да се влюби
4. Какво не иска 6Ж - не иска да... тука не мога да го измисля с тия 6Ж
5. Какво се надява 5М (О) - да се изяснят
6. От какво се страхува 7П - от това да не би отново да се хвърли с главата напред и да не си заслужава.
7. Какво е намерен да прави - Маг - да действа
8. Какво няма намерение да прави 10М - да наранява.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 20:01

1. Какво очаква партньора - ДМ - очаква да го отрежеш, да му се караш и да си лоша с него
2. Какво не очаква - Силата - не очаква, че може да те покори, да надделее любовта над яда
3. Какво иска - Влюбените - да се влюбиш в него и да сте заедно
4. Какво не иска 6Ж - не иска да се състезава за теб и да се налага да те печели
5. Какво се надява 5М (О) - да не го нараняваш и да няма повече конфликти, грубост и тн
6. От какво се страхува 7П - от това, че нищо няма да се получи
7. Какво е намерен да прави - Маг - да използва възможностите които има за да постигне целтта. Може да значи и да наложи своето, чрез манипулация и лъжи. Секс.
8. Какво няма намерение да прави 10М - Да прекрати отношенията.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 20:33

Блекмуун така хубаво звучи да беше и за мен Smile но тези 6Ж не бях ги погледнала от този ъгъл... виж как излизат 6 Влюбени и 6Ж на едно ниво Smile но си ме затрудниха де Smile Мерси за идеите Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 22:03

Я виж,хем иска интелект,хем и покорен характер,самостоятелна,но не самолюбива.страх има само от това,да не се изложи с избора си. Иска жена по мярка,и да не е по по умна от него. Той това мери интелекта.общо взето няма намерения да насилва нещата,ако не вървят.не е от търпеливите.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 28 2014, 22:26

Понеже в моя случай имаме развитие-питаме с каква цел е това развитие.

Какви са намеренията на И.към Д. в момента?

1.Какво очаква - 4 жезли

Да се почне отначало, като се положи една стабилна основа.

2.Какво не очаква- Асо Мечове

Радикални промени и прекомерен натиск. Силна страст ще му дойде в повече.

3.Какво иска? - Магьосник

Да манипулира или нея, или поне ситуацията.

4.Какво не иска? - 10 чаши

Щастлив изход и хармония в отношенията. Странна позиция за тая карта, някой да помогне в интерпретацията?

5.На какво се надява? - Кралица Пентакли

На рационални и практични отношения, евентуално би опитал приятелство с нея?

6.От какво се бои? - Умереност

Страхува се от помирението, има трудност с намирането на баланса. Умереност на тази позиция ми говори за самоограничения от страх.

7.Какво ще направи? - Глупак /о/

Колко ми се щеше да кажа "Да спре да се прави на Глупак"... Но тълкуването е че с обърнатия Глупак именно като глупак ще продължи да се държи. Ще е лекомислен и безотговорен. Ще проявява капризи, много е възможно да продължи да се заиграва настрани...

8.Какво няма да направи? - 8 жезли

Да пришпори положението към разбирателство. Пак ще запецне откъм романтика. Пфу беее...

Дъно: 6 пентакли

Малките неща...да...Картата тук ми стои като нещо, което още има да узрява...

Извод за подредбата: Трудно бих говорил за оформени намерения тук. По-скоро зрънца...нахвърляния... опит за някакви крачки...нанякъде... Нищо сериозно. Засега.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 29 2014, 09:29

10ч на 4-та, бих казала, че не иска задълбочаване на отношенията. А за Дама Пентакли, надява се някакво по-скоро грижовно отношение от нейна страна, да го глези да се тревожи за него, много я свързвам ДП с Императрицата в по-лек вариант. Какво няма да направи, няма да прибързва с действията си. Дали ще запецне или не с романтиката, не мога да кажа, но сякаш ще я остави тя да прави ходовете, той ще следва...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 29 2014, 11:26

Ако си права, Детенце, това горе-долу я устройва...Засега...
Без прекалено рязки движения, по-кротичко така и задължително тя да води...

Кралица Пентакли като обгрижваща го? Не я бях разглеждал в тая светлина, по-скоро ми стоеше като някоя в подчинено положение -присъствие с лимити.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 29 2014, 11:29

Кралица Пентакли е жена,която иска сериозно обвързване
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 22:39

4.Какво не иска? - 10 чаши
не иска твърде емоционални отношения

5.На какво се надява? - Кралица Пентакли
чувственост, Кралицата е чувственост и зрялост

6.От какво се бои? - Умереност
от бавния ритъм... не понася търпението като че ли???

Дъно: 6 пентакли
готов е да даде от себе си
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 13:12

Дъно - 7П Търпение и изчакване

1. Какво очаква партньора - 8ч очаква,че се е отдръпнала и търси нещо ново
2. Какво не очаква - 7ж не очаква,че ще се бори за техните отношения
3. Какво иска - 10ч иска по-емоционални и стабилни отношения
4. Какво не иска - 8м не иска нещата да зациклят
5. Какво се надява - АМ тя да не седи безучастно,а да действа
6. От какво се страхува - Крал чаши ???
7. Какво е намерен да прави -КМ да не показва емоциите си ??
8. Какво няма намерение да прави КЖ ???
Кралете ме объркаха ...
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 13:45

всичките тези крале ме навяват на мисълта да не би да мисли,че има друг мъж при нея или пък да го е страх това да не се случи?
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 14:04

Не,Ивелина,това са неговите различни настройки към ситуацията.

Дъно - 7П -Застой в отношенията,изчакване и оценка как да се действа по-нататък

1. Какво очаква партньора - 8ч -че си е тръгнала,продължила
2. Какво не очаква - 7ж не очаква,че ще се бори за техните отношения
3. Какво иска - 10ч иска да е щастлив
4. Какво не иска - 8м не иска да го кара да се чувства окован
5. Какво се надява - АМ -да се изяснят,кой какво иска
6. От какво се страхува - Крал чаши -от собствените си чувства
7. Какво е намерен да прави -КМ -най-после да разреши сам ситуацията с разум,без да включва емоции
8. Какво няма намерение да прави КЖ -На мен ми излиза,когато някой ще се бори до край за нещо или когато си е решил ,че няма да остави чувствата да го спрат и ще си тръгне.В случая,заради другите крале мисля,че ще е второто.
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 14:52

Mерси Teya!Но това не ми прилича на този мъж, той не е страхлив.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 14:59

Някъде прочете ли да съм казала да е страхлив?КЖ и КМ сочат точно обратното-решителност.А иначе всеки се страхува от чувствата си и много често ги крие.Проявил е търпение,изчакал е,сега ще вземе окончателно решение.Къде видя страхливост?
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 15:03

Интерпретиране на намеренията - Page 6 642334 защо ми се караш хаха?Ами страх от чувства и нежелание да се чувства окован,за мен е страхлив мъж, но да може и да си права ,просто понякога за една жена е странно да знае,че някой го е страх от чувствата си : )Благодаря ти отново за вниманието.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интерпретиране на намеренията - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интерпретиране на намеренията
Върнете се в началото 
Страница 6 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: