Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интерпретиране на намеренията

Go down 
+34
Антония
oliv
БабаВуна
Violet
Teya
ivelina13
sugar6
ivotania
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
zvezdichka
ivaivanova79
Moira
kamikadzegirl
Calantha
Blackmoon
CaPuHa
Galanthus
linda10
Зуки
YsDiD
Persefona
Reni
VEnera
lindaLI
Iva78
Frog
magica
dgakova
krisiqhua
La la
Старо злато
twilight
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
magica
Гост
Гост



Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 05:20

То ми е тръгнало явно тая нощ да питам Таро...ще направя още няколко подредби по въпроса.

Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 14:53

Момичета,един мъж,с когото имахме отношения,случайно ме потърси- какви са намеренията му:

0.Дъно-Дявол
1.Какво очаква- АЧ
2.Какво не очаква- Умереност
3. Какво иска- Силата
4.Не иска-Колесница
5.Надява се-
6. Бои се - Справедливост
7. Мисли да прави-Жрец
8. Няма да направи-Крал М

Какво мислите вие? Според мен няма смисъл да се занимавам....
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 16:18

Ами като цяло иска секс и нещо да те залъгва.
Очаква ти отново да се влюбиш в него. Да поднови връзката ви.
Не очаква да си сдържана. На него не му се чака и няма търпение.
Иска страсти, секс.
Не иска го отбягваш, не иска и да продължите после с някаква връзка.
Надява се да получи това, което иска. Чака да обира плодовете от предишни негови усиля с които те е спечелил. А и посяването на нивата има и друго значение ;)
Бои се от това да е честен и открит, както и от това да не му го върнеш заради предишните му прегрешения към теб.
Мисли да се държи приятелски, грижовно, внимателно.
Няма да вземе крайно решение, да бъде директен и груб, нито много разумен и честен. Явно се опитва с хитрост и внимание да те спечели.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 19:07

Това е- Асо ч Сила 7 п Жрец

Това не е- Умереност, Колесница, Справедливост, Крал М

Тежките карти са там, където трябва. Много ми харесват картите за намеренията му. Да определено иска страсти, харесал му е секса с теб явно, но мисля, че нещата могат да поемат стабилна посока. Всичко обаче трябва да става постепенно и да се заредиш с търпение
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 19:12

На мен ми прилича като да иска реванш за нещо - без значение дали в сексуален аспект или друг... Може би имате нещо незавършено/недовършено с този човек? Но иначе много сексуални карти, иска да те покори безапелационно...Май се страхува, че ще го отрежеш.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 19:29

Аз искам реванш,не той...  Тези отношения са от преди и тогава той постъпи безотговорно...Сега отчасти се повтаря същата ситуация... Sad
Просто не знам какво да правя, харесва ми,но...нещо от вътре ме спира... мерси 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 12:17

Здравейте,

момичета, моля Ви кажете ми вашето мнение по тази наредба. Важно ми е!

Наредбата е за отношения.

ц. на 9 меча

1. Какво очаква партньора. - 5 П
2. Какво не очаква - 7П
3. Какво иска-колелото на съдбата
4. Какво не иска - 6Ч
5. На какво се надява-принц на жезлите
6. От какво се бои-6П
7. Какво намерен да прави -5Ч
8. Какво няма да направи - 10 Ч

Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 13:03

Марина, в последните ти подредби появявали ли са се 9М или Луна? Питам,защото виждам,че цепиш на 9М.

Очаква проблеми в тези отношения, които не са предизвикани от него. Настроен е песимистично, твърде дълго е очаквал някакво развитие и промяна,но сякаш търпението му се изчерпва. Иска нещо да се случи, да се промени в тези отношения,не иска да са,както преди. Надява се да замине,може би, да се отдръпне - ако имате уговорка за среща,ще я промени в последния момент. Бои се пръв да направи крачка, бои се и от това,че трябва да влага в тези отношения. Това, което ще направи,няма да те очарова особено, 5Ч си е непоносимото чувство и болка на загуба - имаш нещо на лице,но то не е достатъчно, а какво няма да направи - няма да сбъдне мечтите ти.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 13:07

Картатата 9 меча показват отчаяние, раЗОчарование.
1. Какво очаква партньора. - 5 П - чувства се отхвърлен и пренебрегнат, разочарование
2. Какво не очаква - 7П - не е очаквал провал, чувства проваляне на отношенията, депресия
3. Какво иска-колелото на съдбата - желание да продължи започнатото, иска да контролира положението
4. Какво не иска - 6Ч - има някаква носталгия за минали моменти. или му пречи от миналото да продължи напред и да се държи добре
5. На какво се надява-принц на жезлите -иска да се премести на ново място, за да продължи напред
6. От какво се бои-6П - според мен се бои да признае, какво е станало в миналото и да потърси помощ от други хора, подкрепа
7. Какво намерен да прави -5Ч - да се затвори в себе си и да се самообвинява
8. Какво няма да направи - 10 Ч - няма да се опита да потърси хармония в отношенията
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 13:07

Преди време имах Луна мисля, че в наредбите ми, но не съм сигурна по-късно ще потърся
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 13:34

9М показва напразни страхове и паранои, нереални, безпочвени страхове от рода на "Краят на света е дошъл" и в един момент нещата се оказват други,колкото по-бързо се отърсиш от 9М,толкова по-добре за теб Smile
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 13:57

Мислиш, че 9М показва моите страхове?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 14:29

Да,на това мнение съм Smile
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 22:09

Моята подредба е следната
0-Магът
1-Крал Чаши
2-2 жезли
3-9 пентакли
4-Паж мечове
5-2 пентакли
6-3 пентакли
7-Кралица пентакли
8-10 жезли
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeСря Май 21 2014, 23:24

Може ли помощ
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeНед Май 25 2014, 20:08

а ти как си тълкуваш картите?
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeПет Юни 13 2014, 08:55

0. Дъното Паж жезли
1. Какво очаква партньора.
2. Какво не очаква Кралица жезли
3. Какво искаКралица на чашите
4. Какво не иска Императрица
5. На какво се надява  
6. От какво се бои Светът
7. Какво намерен да правиОбесеният
8. Какво няма да направи
Този мъж не търси сериозни отношения,а се забавлява май.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 21 2014, 12:45

ива..има ли друга жена в живота на този мъж? Не те виждам някак си в контакт с него.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 21 2014, 17:16

За отношения
0. Дъното- чаши 4
1. Какво очаква партньора - Крал Пентакли
2. Какво не очаква - Силата
3. Какво иска- Жезли 7
4. Какво не иска - Жезли 9
5. На какво се надява - Кралица Пентакли
6. От какво се бои -Пентакли 4
7. Какво намерен да прави - Рицар чаши
8. Какво няма да направи - Императорът
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 21 2014, 17:46

Сякаш не очаква нищо, освен в бизнес план. Нещата да му вървят. Не очаква също да подхождам толкова настъпателно (или обратното). Иска да приключат нещата по бързо ??? Не иска да се връща в миналото. Надява се, че Кралица Пентакли ( жена му ) да му помогне. Бои се дали е направил правилният избор; Да си живее както до сега.Няма да вземе решителни действия.
Момичета помагайте. Много ми е важно. Благодаря.
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 21 2014, 22:24

LindaLi не съм сигурна че има,само имам чувството,че е така.А иначе все е ангажиран...все работи...много работа,пътуване след пътуване,
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 21 2014, 23:08

Звездичке, при него драми няма, има ги при теб. Прагматичен е, знае какво може да му дадеш и какво той на теб не може. Ако бъде притискан, ще предпочете приключване. Очаква от теб здрав разум. Би запазил статуквото, но при неговите условия.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 22 2014, 13:18

Звездичка, не иска и не очаква да бъде притискан и да бъде в позиция за отбрана. Иска нещата да се развият според неговите очаквания, така както той ги вижда. Страхува се от нещо твърде обвързващо. Иска, може би ти да знаеш какво искаш. Намерен е да не подтиска чувствата си и няма намерение да те притиска, така както не иска и ти да притискаш него. Това е според мен.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 22 2014, 16:03

при звездичка съм на мнение, че ще има емоции с този мъж, той е много сексуален и търси първосигнално точно такъв контакт. Ще има срещи и преживявания. Иска да наложи своето, може да му се дърпаш, но не много
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 23 2014, 13:36

Благодаря, много за отговорите. Точно така е, както сте го описали. Само, че сега той даже не иска да поговорим. AlexD явно наистина при мен са драмите, защото аз се боря за тая връзка. DeTe_Ha_Xaoca определено, преди още в началото,точно това се страхуваше най- много. От  нещо твърде обвързващо. Само, че точно преди да се разделим ми говореше за много по сериозни отношения. lindaLI пак ме зарадва. Дано преживяванията ни да са хубави.И дано скоро имам обратна връзка. Благодаря ви за отделеното време.
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 14 2014, 17:37

За отношенията
0-10 пентакли
1-Кулата
2-Кралица чаши
3-4мечове
4-Магът
5-Смъртта
6-Паж жезли
7-Паж пентакли
8-3 пентакли
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 14 2014, 19:46

Мисля, че тоя мъж ясно иска да се разделите и всичко да приключи. Не иска да сте любовници, нито нещо повече. Най-много можете да останете приятели/ познати. Явно е семеен или обвързан с друга. Между вас е имало много драми, скандали или ревност, сега той иска да си отпочине като се оттегли.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интерпретиране на намеренията - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интерпретиране на намеренията
Върнете се в началото 
Страница 4 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: