Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интерпретиране на намеренията

Go down 
+34
Антония
oliv
БабаВуна
Violet
Teya
ivelina13
sugar6
ivotania
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
zvezdichka
ivaivanova79
Moira
kamikadzegirl
Calantha
Blackmoon
CaPuHa
Galanthus
linda10
Зуки
YsDiD
Persefona
Reni
VEnera
lindaLI
Iva78
Frog
magica
dgakova
krisiqhua
La la
Старо злато
twilight
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
desi1973
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 9 Icon_minitimeПет Юли 31 2015, 20:36

Ето  една подредба и от мен за един господин с който сме приключили всякакъв вид отношения.Та този въпросния ....то няколко дни се опитва да ме заговори а аз го отбягвам,но днес направо ми заяви че иска да ме види ,и аз естественно му отговорих,че в момента не мога.За това реши да я направя  тази подредба за да разбера намеренията му спрямо мен.
Искам да благодая на Блякмун че ми тегли карти .
И тъй като все още се уча с Таро ще помоля за помощ
1.Какво очаква -10ж. 
Предолагам че няма да му е лесно нещо много му тежи /явно на съвеста/
2.какво не очаква _Глупак 
       ново начало или може би да се държа по глупаво знам ли.
3.Какво иска -ДМ 
        явно мен, приемам я буквално за жена ,на дали иска да се държа лошо с него
4.Какво не иска -АМ
          Да се разясним 
5.На какво се надява -Звезда
           Тази Звезда в Ленормана си я приемам за празни надежди за нещо хубаво ,ама са празни мечтания и нищо повече ,а тук не знам
6.От какво се бои-СС
              Ох тази карта и 10 пъти да я чета пак не я разбирам.Че няма да му простя ли какво......
7.Какво му е намерен да прави -2ч
            Явно ще иска сеща /днес една му отказах/
8.Какво няма да направи -КМ/об
               Нерешителен,колеблив, ох нищо няма да направи щото явно е срахлив
Дъно-Император 
              Това вече не знам тази карта я приемам за него ама иска нещо не мога да я разбера ,иска той да кнтролира нещата да си наложи волята ,да си отсоява позицията ,да си остане независим
Ох голям зор момичета за себе си я разчитам обаче не мога да я обясня ,липсват ми думи
На всяка една отзовала се предваително Благодаря
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015

Интерпретиране на намеренията - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 9 Icon_minitimeСря Сеп 23 2015, 22:21




0. Дъното-гледаме долната карта на колодата-9 чаши
1. Какво очаква партньора-8 жезли
2. Какво не очаква-2 мечове
3. Какво иска - 2 жезли
4. Какво не иска4 жезли
5. На какво се надява4 чаши
6. От какво се боиПаж мечове
7. Какво намерен да прави10 пентакли
8. Какво няма да направиОбесеният


Забелязах, че всички ползвате прави карти при подредбата, затова и аз обърнах тези от тях, които бяха излезли на обратно Интерпретиране на намеренията - Page 9 617156
Дъното дава поглед върху цялостният резултат от намеренията или а не го схващам ясно?

И тези мои карти май си противоречат на места, ама хайде... acute Интерпретиране на намеренията - Page 9 642334
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Интерпретиране на намеренията - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 9 Icon_minitimeЧет Сеп 24 2015, 06:16

Любомора, така като гледам от този нищо не очаквай.Така му е добре и нищо няма да направи. Може би не е трябвало да ги обръщаш щом веднъж си ги изтеглила така, но ти си преценяваш....
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Интерпретиране на намеренията - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 9 Icon_minitimeЧет Сеп 24 2015, 09:26

oliv написа:
Любомора, така като гледам от този нищо не очаквай.Така му е добре и нищо няма да направи. Може би не е трябвало да ги обръщаш щом веднъж си ги изтеглила така, но ти  си преценяваш....

Всъщност, обектът на гледането не е чак толкова важен. Интерпретиране на намеренията - Page 9 402149 Колкото до "очакванията", вече от никого-нищо не чакам. Най-малкото от мъж Интерпретиране на намеренията - Page 9 1329947235
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Интерпретиране на намеренията - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 9 Icon_minitimeНед Окт 04 2015, 20:21

Какво е-6Ч,Маг,2М,10М
Какво не е-ВЖ,Жрец,ПМ,9Ж
Дъно-КЧ

Иска да се върне миналото между нас и да действа,да се случва нещо но се надява че застоя между нас ще му помогне да избере правилния път,защото сега е ужасно наранен и страда.

Не очаква-ВЖ-незнам,застой ли е,или интуиция или аз-винаги като питам за него му излизам като ВЖ и не иска сериозни отношения с мен,или не му пука вече за брака муSmile...знам ли,бои се от думите ми-понякога съм доста остра с него,но въпреки че е ранен,няма да се пази от мен.Влюбен е-КЧ.
Как си ги нагласих самоSmile
Вие момичета какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
Matti
Гост
Гост
Matti


Female Брой мнения : 119
Join date : 23.04.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 9 Icon_minitimeСъб Май 07 2016, 23:16

Изтеглих много тегави карти.
Дъно 2 пентакли - нямам идея какд а я тълкувам тази карта
1. Какво очаква 7 пентакли - да му узрее идеята в главата какво да ме прави
2. Какво не очаква 7 мечове - подлост, лъжа, хитруване..от къде да знам?
3. Какво иска - 3 чаши - купони, забавления, жени
4. Какво не иска - Крал меч - да действа решително, смело и открито
5. На какво се надява - Рицар меч - да му охладнеят чувствата или по-верояно моите към него и а, дано го забравя
6. От какво се бои - 6 мечове - от ново начало, от това да си пречупи позцията и переспективата на виждане на нещата или се бои да ме отреже от раз, за да не ме нарани повече
7. Какво има намерение да направи - Крал жезли - идея нямам? ...на фона на останалите карти как да я тълкувам
8. Какво няма да направи - 4 пентакъл - няма да запази сегашното положение или...нищо няма да направи, ще си седи и ще си бездейства

( С темепература толкова сили имам да си разгадая подредбата)
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 9 Icon_minitimeНед Май 08 2016, 21:23

Мати, този мъж не е взел категорично решение, той още мери за и против. Очаква с времето и търпението да му покажеш някаква твоя любяща и добра страна, явно е нещо разочарован. Смята, че се измъкваш от истинско и ясно показване на реалните чувства, малко не иска да действа първи, защото го е страх, че ще го прецакаш. Приятелството му е по-удобно и безопасно за сега.Не иска да приключвате отношенията си, надява се, че ще успее да те спечели, този мъж иска да му се възхищаваш на ума, на способностите, на това държи той.Страхува се, че се отдръпваш, че се оттегляш, страхува се от това, че не те чувства достатъчно сигурна в тези отношения, всеки момент можеш да се спасиш нанякъде. Има намерение да отстоява себе си и позициите си, да вземе той решение за тези отношения, да не зависи от теб. Ще ти покаже страстта и силата си, ако си готова да го примеш добре, ако не иди го гони после. Такъв мъж рядко показва силни страсти, но в случая май това е решил.Ще промени нещата, но така няма да ги остави.
Върнете се в началото Go down
Matti
Гост
Гост
Matti


Female Брой мнения : 119
Join date : 23.04.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 9 Icon_minitimeНед Май 08 2016, 22:47

Персефона, благодаря мерси  
Без да знаеш нищо, си направила страхотен анализ на картите, който е до много, много голяма степен съвпадащ с  това как стоят нещата в реалността.
Нямаме отношения, не сме приятели, разочарован е. И аз, но  аз съм по-склонна към компромиси, той не. Камъка като се пречупи и проговори, тогава може и той.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интерпретиране на намеренията - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интерпретиране на намеренията
Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: