Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интерпретиране на намеренията

Go down 
+34
Антония
oliv
БабаВуна
Violet
Teya
ivelina13
sugar6
ivotania
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
zvezdichka
ivaivanova79
Moira
kamikadzegirl
Calantha
Blackmoon
CaPuHa
Galanthus
linda10
Зуки
YsDiD
Persefona
Reni
VEnera
lindaLI
Iva78
Frog
magica
dgakova
krisiqhua
La la
Старо злато
twilight
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 14:59

Някъде прочете ли да съм казала да е страхлив?КЖ и КМ сочат точно обратното-решителност.А иначе всеки се страхува от чувствата си и много често ги крие.Проявил е търпение,изчакал е,сега ще вземе окончателно решение.Къде видя страхливост?
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 15:03

Интерпретиране на намеренията - Page 7 642334 защо ми се караш хаха?Ами страх от чувства и нежелание да се чувства окован,за мен е страхлив мъж, но да може и да си права ,просто понякога за една жена е странно да знае,че някой го е страх от чувствата си : )Благодаря ти отново за вниманието.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 15:19

Не ти се карам,но да не искаш да бъдеш окован не те прави страхлив.Аз също не обичам някой да ме ограничава и оковава,особено, когато става дума за отношения.Обичам ясните неща-ще ни бъде или няма да ни бъде примерно.Той иска яснота.Също кой не се страхува от чувствата си.Хората ,каквито и чувства да имат ,имат и разум и усещане за самосъхранение....
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:16

ivelina13,
аз имам малко по-различно виждане от Тея....
7П е застой в отношенията, в изчаквателна позиция
Партньорът очаква да не се обременявате с чувства, не очаква да му се налагаш и да му казваш какво да прави /7Ж/. Иска пълни чаши – щастие, но щастието заложено в 10Ч доста често е краткотрайно. Не иска да го ограничаваш, да го оковаваш. Надява се да си говорите нещата направо, страхува се от някакъв мъж (ти да не си женена?). Намерението му да не се влюбваш в него, никаква емоция. Няма намерение да е в официална връзка с теб.
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 18:13

Не съм женена.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 18:21

Обвързана? Според мен се притеснява от друг мъж, който те харесва
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 18:26

няма кой да го застрашава , по принцип е ревнив човек
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 18:12

Какви са намеренията на този мъж към нея?

1.Какво очаква- Рицар Пентакли

Стабилност, вярност, градеж.

2.Какво не очаква - Рицар Жезли

Прибързани и импулсивни действия. По тоя рицар не очаква сексът да е просто секс без последствия и само за развлечение.

3.Какво иска? - 5 чаши

Най-вероятно нещо му тежи в миналото и иска да го надживее. Опитва се да спаси "пълната" половина от чашата.

4.Какво не иска? - 7 чаши
Да витае в облаците и да се подхранва от илюзии. Не обича хаоса в емоционалния си свят, стреми се да го тури в ред.

5.На какво се надява? - Жрец
На връзка с нея.

6.От какво се бои? -Свят
Да завърши някакъв негов житейски цикъл.

7.Какво ще направи?- 7 меча
Малко нечестна игра тук или най-малкото ще прикрива това-онова.

8.Какво няма да направи? -Дявол
Да изневерява!? Да позволи на страстите да вземат връх над разума?
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 22:36

7.Какво ще направи?- 7 меча
Ще измисли как да се събере с нея, ще обмисли внимателно ситуацията и дори ако трябва ще върви против условностите, но ще се добере до нея :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 00:55

Алекс мерси

Какви са намеренията на този мъж към нея?

1.Какво очаква- Рицар Пентакли

Стабилност, вярност, градеж.
Бавно и стабилно развитие

2.Какво не очаква - Рицар Жезли

Прибързани и импулсивни действия. По тоя рицар не очаква сексът да е просто секс без последствия и само за развлечение.

К...венски работи

3.Какво иска? - 5 чаши

Най-вероятно нещо му тежи в миналото и иска да го надживее. Опитва се да спаси "пълната" половина от чашата.

Иска да има повече от това което има

4.Какво не иска? - 7 чаши
Да витае в облаците и да се подхранва от илюзии. Не обича хаоса в емоционалния си свят, стреми се да го тури в ред.

Неиска само да мечтае

5.На какво се надява? - Жрец
На връзка с нея.

Ми тука много неща могат да се предположат, но незнам кое ще е правилното, затова ще изчакам други предположения от други потребители

6.От какво се бои? -Свят
Да завърши някакъв негов житейски цикъл.

От дистанция

7.Какво ще направи?- 7 меча
Малко нечестна игра тук или най-малкото ще прикрива това-онова.

Може да използва трикове за  да се доближи до теб

8.Какво няма да направи? -Дявол
Да изневерява!? Да позволи на страстите да вземат връх над разума?

Мхм ... Интерпретиране на намеренията - Page 7 698924
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeПон Окт 27 2014, 08:02

Алекс,очаква взаимни ,споделени чуства,иска приемственост.
иска да изповядват една любов.не желае липса,не желае петна.
той ще търси начини.но не би навредил на никой,освен на себеси. 7м,дявол.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Ное 30 2014, 00:49

0. Дъното-гледаме долната карта на колодата.
1. Какво очаква партньора. 10ч
Надява се да има близост, хармония, мир , разбирателство. И чувствата да са минали на друг етап.
2. Какво не очаква
АП - не очаква да има шанс за ново начало между нас
3. Какво иска
6п
Иска да останем добри приятели, да си помагаме, да даваме каквото можем един на друг.
4. Какво не иска
РЧ
Не иска да имаме романтични отношения.
5. На какво се надява
2ч на някаква любов и връзка, на хармония и разбирателство.???
6. От какво се бои
Император
От това, че съм много властна може би и мисли, че ще му налагам нещо??
7. Какво намерен да прави

Да ме нарани???
8. Какво няма да направи
ДП ???
основа 8м - ситуация в която няма решение, страхове, притеснения, предразсъдъци, които пречат на развитието.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Ное 30 2014, 03:40

Blackmoon мерси  


0. Дъното-гледаме долната карта на колодата.
1. Какво очаква партньора. 10ч
Надява се да има близост, хармония, мир , разбирателство. И чувствата да са минали на друг етап.

Да се радвате на това , което имате

2. Какво не очаква
АП - не очаква да има шанс за ново начало между нас

Не очаква стабилност между вас , да преминете през ,,вратата"

3. Какво иска
6п
Иска да останем добри приятели, да си помагаме, да даваме каквото можем един на друг.

Да си доволна от това , което ти дава.

4. Какво не иска
РЧ
Не иска да имаме романтични отношения.

Дааа , не иска никой от вас да хлътва сериозно

5. На какво се надява
2ч на някаква любов и връзка, на хармония и разбирателство.???

На срещи, разбирателство и хармония

6. От какво се бои
Император
От това, че съм много властна може би и мисли, че ще му налагам нещо??

От това ,че се криеш зад някаква броня на властна жена , а имаш чувства

7. Какво намерен да прави

Да ме нарани???

Е , тука и аз се чудя Интерпретиране на намеренията - Page 7 1329947235

8. Какво няма да направи
ДП ???

Няма да те направи доволна и да те остави да властваш

основа 8м - ситуация в която няма решение, страхове, притеснения, предразсъдъци, които пречат на развитието.

Ситуация , в която всеки се чувства заложник на другия .Скованост , невъзможност да се види каква наистина е ситуацията
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Ное 30 2014, 08:47

Ади и аз.Барабар Петко с мъжете... Не ме бива в по-сложните подреждания,но ми се иска да опитам. мерси
0. Дъното-гледаме долната карта на колодата...Обесен-Предполагам,че това е ситуацията в момента-Застой
1. Какво очаква партньора...ДЧ-Да съм нежна,чувствителна,романтична,любяща
2. Какво не очаква..ПЖ-Не очаква да се държа детински и незряло?
3. Какво иска..8Ч-да избяга???
4. Какво не иска..Императрца-ясно
5. На какво се надява..9М-да ме е грижа???..тук не ми е ясно
6. От какво се бои...5П-от отхвърляне
7. Какво намерен да прави..ПП- да ме потърси
8. Какво няма да направи.. 7Ж-няма да ме отблъсне
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07 2014, 13:31

oliv написа:
Ади и аз.Барабар Петко с мъжете... Не ме бива в по-сложните подреждания,но ми се иска да опитам.  мерси
0. Дъното-гледаме долната карта на колодата...Обесен-Предполагам,че това е ситуацията в момента-Застой
1. Какво очаква партньора...ДЧ-Да съм нежна,чувствителна,романтична,любяща
2. Какво не очаква..ПЖ-Не очаква да се държа детински и незряло?
3. Какво иска..8Ч-да избяга???
4. Какво не иска..Императрца-ясно
5. На какво се надява..9М-да ме е грижа???..тук не ми е ясно
6. От какво се бои...5П-от отхвърляне
7. Какво намерен да прави..ПП- да ме потърси
8. Какво няма да направи.. 7Ж-няма да ме отблъсне

Определено картата на цепене е застой или обвързване с някакяи обстоятелства, които те принуждават да останеш в застой. Какво очаква той - да, и това, което ти казваш. Но ДамаЧ също е и домакиня, като че ли му сеиска някой да го ожсобслужва и обгрижва. Какво не очакваа - детинско поведение или деца! Или прекалена емоционалност от твоя страна. Какво иска - 8Ч може фа е желание за бягство, но не в буквалния ну смисъл, а бягство от отговорност към нещата. Какво не иска - не иска да се държиш все едно си му майка. На какво се надява - да се тревожиш? Странно искане...... Или някакъв перфекцзионизъм от твоя страна да има.... Бои се да не хо отвхрълиш, да, да не те загуби. Може би ще се опита да намери някакъв нов подход към теб. Но няма да се опитва да си налага.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07 2014, 13:44

мерси Благодаря Вал,че откликна.Да в известна степен така стоят нещата.А иначе това,че се надява да се тревожа е напълно възможно. Все пак не комуникираме от известно време мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07 2014, 17:34

Искам само да допълня нещо по тези карти-Олив,този човек се страхува безумно от всички трудности,които могат да се породят в една връзка,няма желание  да се бори,предпочита да стои настрани и всичко да отшуми от само себе си.Иска де не среща никаква съпротива у теб,да си вечно разбираща,мека и отстъпчива.С две думи да си прави каквото му хрумне и никой да не му държи сметка.Какво не иска по Императрицата-не иска сериозно обвързване.
Какво ще направи-каквото си е наумил-ще го таправи,паж Пентакли,обаче е доста пасивен.Какво няма да направи-няма да се бори за връзката ви.Ако беше 7 жезли на предната позиция,бих казала,че скоро ще сте заедно,и то по негова инициатива.
На всичкото отгоре иска и да ти е гадно-по 9 меча,да страдаш за него.
Ако нещата наистина стоят така,просто не си струва да го мислиш. мерси
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07 2014, 17:40

Благодаря ти Тони...Ние не сме във връзка.Той направи нещо,което много ме нарани и трябваше да си отида,не по собствена воля.Беше преди месеци и предполагам щом не ме е потърсил досега няма да го направи въобще мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07 2014, 18:19

0. Дъното-гледаме долната карта на колодата. -6 пентакли
1. Какво очаква партньора.-Светът
2. Какво не очаква-Крал чаши
3. Какво иска-8 пентакли
4. Какво не иска-6 чаши
5. На какво се надява-Смърт
6. От какво се бои-10 меча
7. Какво намерен да прави-Кралица рентакли
8. Какво няма да направи-Крал меч
1. Става въпрос за отношение на мъж към жена,познават се от скоро и още всичко е на ниво флирт.Жената пита дали между тях ще се получи нещо.
Ако гледаме дъното на колодата в момента някой е готов повече да дава,а другия да получава.Той очаква от нея да му поднесе Светът,явно доста я харесва и е точно негов тип жена.Не очаква лицемерни,хлъзгави и прикрити отношения.Иска стабилна връзка,която да го кара да се чувства сигурен и да му носи удоволствие и разбиране.Да се съобразява с него и с работата му.Не иска да се повтори нещо от миналото му?
На какво се надява- Смъртта тук ми е доста странна-но все пак,надява се тази връзка да заличи всичко старо в живота му и да отвори път на нови изживявания.От какво се бои-от предателство,от удар в гърба,явно преди доста си е патил?
Какво ще направи-и тук ми е трудно-ще разшири кръгозора и,ще и помогне да открие себе си и да се чувства доволна.Какво няма да направи-да вземе той окончателното решение-ще остави всичко на нея.
Трудна ми е интерпретацията с толкова дворцови карти,ще се радвам на вашите мнения.Според мен може да се получи нещо между тях
мерси Интерпретиране на намеренията - Page 7 826247
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07 2014, 19:36

Тони на мен 6ч ми приличат,че не иска отношения,които му приличат на стари такива,явно доста е преживял преди.Надява се на промяна,т.е иска да загърби стари болки и да продължи напред.Страх го е да не го предаде тази жена,оф този мъж някак си вижда в тази нея спасително въже,сякаш иска да го избави от минала болка,но да и аз си мисля,че няма да предприеме нищо,всичко ще е в ръцете на жената,тя ще движи отношенията. мерси
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07 2014, 21:14

Антония написа:
0. Дъното-гледаме долната карта на колодата. -6 пентакли
1. Какво очаква партньора.-Светът
2. Какво не очаква-Крал чаши
3. Какво иска-8 пентакли
4. Какво не иска-6 чаши
5. На какво се надява-Смърт
6. От какво се бои-10 меча
7. Какво намерен да прави-Кралица рентакли
8. Какво няма да направи-Крал меч
1. Става въпрос за отношение на мъж към жена,познават се от скоро и още всичко е на ниво флирт.Жената пита дали между тях ще се получи нещо.
Интересно, докато го четях, през цялото време си мислех, че всъщност се разделят, а не че току що са се срещнали.
Очаква край, завършване
Не очаква семейни и топли отношения
Иска да се развива, може би и да направи нещо по въпроса за връзка...
Не иска да се връща назад
Надява се на нещо ново, на трансформиране на отношенията, да ги изживява на друго ниво.
Бои се от предателство, да не се окаже визията му погрешна и да не бъде наранен.
Мисли да се наслади, на онова, което му се предлага
Но няма да отстоява сериозно тези взаимоотношения, ще ги остави да се развиват с естествения си ход
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07 2014, 21:55

Аз тази подредба я гледам така- това е

Свят + 8 пентакли + Смърт + Дама пентакли - Според мен човекът много харесва жената, предстои някаква трансформация в отношенията, от която тя ще е доволна, планира да се съобрази с нейно желание, секс

Това не е
Крал чаши + 6 чаши + 10 меча + Крал меч - не е пасивен и инфантилен, и незаинтересован от нея мъж...така ги виждам нещата
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 07 2014, 22:01

Момичета,благодаря ви за мнението!!! мерси
Ще ви дам ОВ,ако има развитие в отношенията им. мерси
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 08 2014, 04:25

oliv, съгласна съм с мнението на Антония, като ще добавя, че за мен паж Жезли на дадената позиция показва, че към момента няма намерения да подновите комуникация. Сякаш иска да те накаже, някакъв урок да ти даде, което е нелепо. мерси
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 08 2014, 06:14

Galantus, защото е гъз...ще ме прощавате за думата. мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeЧет Дек 18 2014, 13:07

Трябваше ми бързо да проверя нещо... и избрах тази подредба доста се шашнах от, това което видях, но пък картите просто потвърдиха това, за което си мислех.


0. Дъното-гледаме долната карта на колодата. - Свят.. Човека явно гледа доста далеч, доста "open minded" е.
1. Какво очаква партньора - АЧ - очаква май някакво добро мило отношение от мен...
2. Какво не очаква 4П - да съм толкова стабилна колкото всъщност ме вижда в крайна сметка... бих казала дори че не очаква да бъда меркантилна...
3. Какво иска - Отшелникът - да стои далеч от мен.
4. Какво не иска - КЧ това не мога да го разтълкувам
5. На какво се надява - ПЖ - на комуникация, да говори с мен...
6. От какво се бои ПЧ - да не би нещо по-мило да ми каже...
7. Какво намерен да прави - РЧ това не го разбрах...
8. Какво няма да направи - 2Ж няма намерения да избира...
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitimeЧет Дек 18 2014, 13:42

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Трябваше ми бързо да проверя нещо... и избрах тази подредба доста се шашнах от, това което видях, но пък картите просто потвърдиха това, за което си мислех.


0. Дъното-гледаме долната карта на колодата. - Свят.. имате дистанция помежду си
1. Какво очаква партньора - АЧ - еможии, но АЧ ми е излизало както за положителни така и за отрицателни такива
2. Какво не очаква 4П - не очаква застой на отношенията ви
3. Какво иска - Отшелникът - да пази дистанция, може би се притеснява, има нужда да бистри нещата.  
4. Какво не иска - КЧ неиска да е влюбен
5. На какво се надява - ПЖ - на комуникация, да говори с мен...
6. От какво се бои ПЧ - от емоции
7. Какво намерен да прави - РЧ иска любов
8. Какво няма да направи - няма намерение да си мърдя пръста за промяна...

написала съм моите значения там вместо товите, няма голяма разлика де, ама ако искаш ги погледни
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интерпретиране на намеренията - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интерпретиране на намеренията
Върнете се в началото 
Страница 7 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: