Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Други кратки въпроси

Go down 
+17
oliv
galiusha
sugar6
Violet
Marrina
linda10
Teya
La la
pelle
zvezdichka
Зуки
AlexD
CaPuHa
desi1973
Galanthus
Admin
lindaLI
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 22, 2014 6:11 pm

Ще очаквам Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 26, 2014 5:28 pm

Дете, не съм те забравила!!!

Картите, които изтеглих за теб са

ц. 4 земя (слънце в козирог)

дама земя (козирог) + 8 огън (меркурий в стрелец) + асо огън

Тук се вижда участие ако мога така да се изразя в сложна любовна ситуация. Мъж, който не е само твой и не може да сте често заедно. Силно сексуално желание, много ще страдаш в тази сигуация- главно от страстите си. Основно контакта ще е по телефон или инернет....но е възможно срещите да са изключение, рядкост...много ще го искаш този човек...ффф- внимавай, не се предоверявай и не си подарявай сърцето и чувствата с лекота, за да не те боли мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 26, 2014 8:24 pm

Виждам, че само аз съм останала извън редичката  Други кратки въпроси - Page 5 402149. Линд, само ако си на кеф  ус.д.к. за 3 месеца...
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2014 2:25 pm

lindaLI написа:
Дете, не съм те забравила!!!

Картите, които изтеглих за теб са

ц. 4 земя (слънце в козирог)

дама земя (козирог) + 8 огън (меркурий в стрелец) + асо огън

Тук се вижда участие ако мога така да се изразя в сложна любовна ситуация. Мъж, който не е само твой и не може да сте често заедно. Силно сексуално желание, много ще страдаш в тази сигуация- главно от страстите си. Основно контакта ще е по телефон или инернет....но е възможно срещите да са изключение, рядкост...много ще го искаш този човек...ффф- внимавай, не се предоверявай и не си подарявай сърцето и чувствата с лекота, за да не те боли мерси


Аха, и с този козирог навсякъде, даже мога и по име да го назова Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2014 6:00 pm

Frog написа:
Виждам, че само аз съм останала извън редичката  Други кратки въпроси - Page 5 402149. Линд, само ако си на кеф  ус.д.к. за 3 месеца...

Разбира се, Фроги!

4 огън (венера в овен)
2 земя (юпитер в коза) + 8 въздух (юпитер в близнак) + 3 земя о. ( марс в коза)

ее само силно разположени планети...аз разсъждавам от известно време над това, че е по- добре планета в падение или заточение отколкото перегрин...излиза тук някаква тайна любов, срещи...женската енергия е много силна,много водеща, жената има повече инициатива, жената получава, което иска...и в същото време един страх, една паника защо си причиняваш всичко това, след като то е под някаква форма временно..породено от някаква временна скука в официалната връзка. Няма да е безинтересно обаче в никой случай Други кратки въпроси - Page 5 698924
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2014 9:50 pm

Благодаря, Линд!  Много са ти точни картите като усещане! Други кратки въпроси - Page 5 1816326522 Ще видим какви ще ги надробим в новата година.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeСря Фев 25, 2015 6:23 am

Да си запиша тук една комбинация

Крал въздух/ 7 въздух + 10 вода + 9 земя - за развитие в любовен план - прогнозирала съм завръщане на човек от миналото

Ов: в интерес на истината имаше нещо такова, някой от миналото, не не толкова важен за мен


Последната промяна е направена от lindaLI на Сря Авг 12, 2015 10:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 17, 2015 10:55 am

Подредба в интернет за развитие на ситуация. Само с прави е теглено.
1 - вътрешни влияния.
2 - външни влияния
3 - да не прави
4 - да направи

8 огън, 9 вода, паж Земя и 3 огън

Голямо вътрешно желание, но сякаш няма подходяща почва да се изрази.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 17, 2015 12:08 pm


линда написа:
Teya написа:Айде пак да се наредя и аз тук Smile
Какво да очаквам на любовното поле следващите 3 м.?
Благодаря мерси
Тейче пак излизат подобни карти

Висша жрица - луна

Крал въздух- водолей + 7 земя- сатурн в телец + 5 земя о. ( меркурий в телец)

Подозирам тук, че нещо от миналото ще се обади, но не виждам някакво чувство на велико облекчение. Ще реагираш много премерено и емоционално обрано

Линди , трите месеца си изтекоха .То ОВ е само :беше си на 100% права за това , което каза.И то как да му реагирам на тоя , като се държи като бастун. Други кратки въпроси - Page 5 995437
Отново поздравления за точната прогноза мерси


Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 17, 2015 2:24 pm

обърна се Смърт- ееее момичета- всичките сте много загоряли, беееййй blush

4 огън/ венера в овен
7 въздух (луна във водолей) + Луна о.(риба) + обърната 5 вода (марс в скорпион - любимата ми карта в Манара)
Цитат :

Олив, много обожатели имаш и ти на всички си им така една неуловима. Имаш някакъв страх ти да допуснеш до себе си човек. До 3 месеца ще срещнеш някой, който засилено ще пробуди интереса ти. Ще те предизвиква, ще ти влезе под кожата.

Принципно ти не обичаш да си манифестираш отношенията- всичко при теб е много тайно, скрито, страстта и интереса ти се проявяват тихо и на тъмно, за това не мога да усетя ще стигнете ли до някакъв физически контакт...но като цяло мисля, че на първо време може да се каже, че ще си заинтригувана
И аз да дам ОВ... никой не се появи за тези 3 месеца...никой не ме е заинтригувал мерси Иначе за другото си права
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 24, 2015 2:09 pm

lindaLI написа:
Карти за Галантус

7 земя (сатурн в телец)
Висша жрица (Луна) + Дама вода о. (рак) + Рицар вода о. (Риби)

Ти вече си страдаш по стари и неизживяни работи. Няма да имаш само лесни моменти. Ще намериш човек за себе си, от твоята кръвна група, с който ще имате много красиви и емоционални моменти и който винаги ще успява да те успокои в паниката ти и люшканията ти. Той много ще те разчупи, ти ще се трансформираш. Хубави месеци за личния живот ти предстоят. Ще бъдеш влюбена, ще излезеш от апатичното състояние. За стабилност не мога да гарантирам на този етап, но не тя е най- важното в началотомерси
Минаха 6м. Започнах да излизам от тегавия период, но никой не се появи, колкото и да ми се искаше. мерси Не знам дали 7 земя не е по-бавна карта и да изчакам още известно време...
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 24, 2015 3:44 pm

според мен този обърнат рицар показва че няма да се появи в този период.
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 27, 2015 12:10 pm

d
ЛИндали написа:
esi1973 написа:Линда ще ти дам обратна връзка веднага
А  въпроса ми е Какво да очаквам в любовта да 3м.


Момичета, няма да ви снимам картите- ще стане дълга и широка!

Ц. Висша жрица/ обърна се Умереност - Луна и Стрелец

Об. Обесен (Нептун) + 5 жезли о.(сатурн в лъв) + 4 въздух о. (юпитер във везни)

Влачене, бавно изгасяне на огъня, една мудност и сексуална неудовлетвореност....Мисля, че в близките 3 месеца ще се стремиш да поддържаш нещата каквито са, но вътре в теб ще липсва ентусиазъм. Ще имаш нужда от повече спокойствие около себе си, за да си дадеш сметка реално за някои неща. Грубостта на човека до теб ще убива удоволствието ти, желанието и възбудата...едни по- мудни и тихи месеци на равносметка ти предстоят Други кратки въпроси - Page 5 235920
Ов Всичко което си написала си излезе.  Всякакъв вид комуникация помежду ни се прекъсна. Пълен застой нищо от никъде 
Да се надявам че скоро отново ще направиш Акция  мерси
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 12.07.2014

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 27, 2015 7:59 pm

lindaLI написа:

Паж огън

10 огън (сатурн в стрелец) + 5 въздух (венера водолей) + Крал пентакли о ( телец)

Вал - при теб за следващите 3 месеца...не виждам нищо притеснително или кризистно да се случи. Прагматични отношения с приятеля ти, много хард секс, явно това е основното около което сте обединени с него. Няма някаква възвишеност мисля си..всичко е на изключително плътско ниво..но ти е добре, чувстваш се сигурна, за сега това е напълно ок

И аз да дам ОВ Smile

Не е имало наистина нищо притеснително или кризисно. Всичко си беше нормално. Имаше вълнения покрай наши си неща на всеки по отделно, които се случват. Но определено не мисля вече, че отношенията ни се крепят само и единствено на плътското. Влязохме в някакъв по-различен период. Усещам нещата по-различно от началото. усмивка
Мерси, Линд мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 10, 2015 7:11 pm

Аз си записвам тук едни карти за мъж с който съм сега, ще дам ов към края на годината

Други кратки въпроси - Page 5 2a65a9w

10 земя/ 3 вода о + влюбени + императрица

ов: нищо, никаква перспектива за развитие на тези отношения, просто си заминаха в нищото нещата


Последната промяна е направена от lindaLI на Сря Авг 12, 2015 10:28 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2015 4:47 am

О боже тази Императрица... Ти си момиче... ти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2015 6:07 am

такава силна комбинация в Манара за пръв път имам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2015 8:44 am

С Линда снощи обсъждахме една моя комбинация мерси  Тъй като рядко пишем тук и обсъждаме я поствам , както и една друга.

Други кратки въпроси - Page 5 19bk40

СС / Крал земя Обесен Дявол

Тук съм питала ще има ли отново секс.
Без да ги разбирам много и от прочетеното казвам едно плахо -май да .Линда уверено каза да Smile

Други кратки въпроси - Page 5 2z9i974

4въздух / Луна Слънце Императрица

Тук малко преди да се срещнем питах какво му е отношението към мен

И аз така се чудя тая Императрица дали не е жена му ...
Луната показва някаква нестабилност , несигурност и ми съответства с мечтателните 4 въздух.Слънцето на фона на тая Луна , пък как да го тълкувам...Други кратки въпроси - Page 5 826247  

Линди , скъпа , ти си на ход Други кратки въпроси - Page 5 156215
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2015 8:05 pm

той е ясно, че пак ще идва за секс. много е силна сексуалната енергия

Отношението му към теб е изпълнено със страдание, нещо, което се опитва да остави зад себе си, но не може- ти си жена, пред която се предава и ще се остави на чувството си в някой момент
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2015 8:31 pm

Линди , днес почетох малко Манара и в руски форуми . От прочетеното картите за секс са си направо взривоопасни Shocked
Ииии , скъпа , като тълкуваш така Императрицата при мен , що и се чудиш толкова дето излиза при теб идея Да не те заженим накрая Други кратки въпроси - Page 5 402149 Че аз някой път , както се шегувам уж с нещо то вземе , че стане Други кратки въпроси - Page 5 156215
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2015 8:52 pm

Императрицата в случая е женската сила, сексапил, пред които мъжът е безсилен. Силното желание на мъжа към теб, това е.

А за мен- според мен бракът не е много далече от мен, но не знам с този ли, едва ли, не знам дали Императрицата намеква за него
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2015 8:56 pm

Ами тя доста ти излиза напоследък във всички карти...И за тоя пич доста са ти хубави комбинациите...не знам Smile

Па моя хубостник ще го видим , че сигурно байгънясахте от него Други кратки въпроси - Page 5 558911
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeПет Юни 12, 2015 7:03 am

аз съм ти казала. Не го мисли, дай му малко почивка- сам ще се върне
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeПет Юни 12, 2015 7:46 am

syrce1 Линд
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 10, 2015 1:18 pm

sugar6 написа:
да има доста руски сайтове
А дали си попадала на някой, който ползва и обърнатите карти? Защото до сега не успях да намеря такъв и май съм на път да си взема тестето.

lindaLI, ако има пак акция скоро, записвам се с въпрос: "В емоционално отношение до края на годината какви са тенденциите при мен?" мерси усмивка
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 10, 2015 1:50 pm

http://facade.com/tarot/ - тук може да избираш дали да има обърнати и различни колоди.
за мен не са много верни, но може за теб да работят. на английски
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 10, 2015 8:06 pm

Само че няма Манара, а точно тази колода си търся.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Други кратки въпроси - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Други кратки въпроси
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» .....и други ненормалности....
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Манара-
Идете на: