Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Други кратки въпроси

Go down 
+17
oliv
galiusha
sugar6
Violet
Marrina
linda10
Teya
La la
pelle
zvezdichka
Зуки
AlexD
CaPuHa
desi1973
Galanthus
Admin
lindaLI
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 30 2014, 20:32

Oo Алекс- трудно ми е да преценя- имаме дама огън - напориста, решила нещо да постигне и жреца, който удря контрата спирачките и мисли поведението й за неуместно- дали си запазват пола тези две карти, или разменят ролите - не знам, не знам кой кого!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
AlexD
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 30 2014, 20:44

Тя е със Слънце във Водолей, Марс в 8-и дом в Скорпи...  Ако тези карти работят и с астрологичната символика, както виждам...няма да се изненадам коментара ти да е съвсем буквален.
Отгоре на всичкото Меркурий й транзитира в 7-и дом, което определено поставя въпроси за комуникацията с партньор / или по-точно- в липсата на такава с конкретния /

При него нямам точни данни. Знам само, че има Слънце в Дева и в момента е в 1-ото си Сатурново завръщане, така че определено - там е дървото, там еее...yu
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 30 2014, 22:07

Благодаря ти, ЛиндаЛи.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 30 2014, 22:09

малко не на място ще се изкажа,но познавам човек с луна във везни...влюбчив мъж,сляп в любовта си,ревнив,и отиде цялата справедливост,равносметка,баланс по дяволите-като е залюбил някоя мома...аз бих казала-човек болен от и за любов...

*що така ми се опъва астрото,като с малко,може да  уцеля много ...не ми се смейте ако грешно съм коментирала луна и везни,освен това мъж е и е везни...и все иска онова което няма,и все му бяга,и все греши,все заради тая любов...добре че аз не съм такава(че ми е близък)



алекс-това не звучи ли кармично: Марс в 8-и дом в Скорпи,нещо ме праща в мисли към-нужда да изстрада,за да учи,да сероди,да живее,нещо като провесен,феникс,нещо като 12 дом,риби...офффффффф (къде ми идват тия мисли)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 30 2014, 22:27

ЛиндаЛи за месец септември като цяло или в любовно отношение?

Да, наистина съм в период, които е труден.

Отново ти благодаря за отделеното време.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 31 2014, 04:01

Марса в 8ми дом носи интензивни преживявания в сферата на секса и окултното. Марса в 8ми е склонен да се влюби заради сексуално напрежение, предизвикателства и по мистични и никому неизвестни причини- "по усещане на някаква невидима химия и връзка". Доста страстен и силен марс- в свой знак и свойски дом- марс в скорпион в 8ми.Прекрасен.

Луна във везна често е доста повърхностна, залита по външния блясък, туй да имаш луна във везна е се едно да имаш 2 венери в хороскопа  идея
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 31 2014, 04:19

Линда, не стига, че наталният й Марс е там, а от средата на август до края на септември има транзитен Марс -пак в 8.

Що се чудя аз като правих КК-то за септември, че подредбата се нафъчка до козирката с жезли.

А по въпроса за комуникациите по 7-и дом - там влезе вчера Меркурий и ще постои два-три месеца. С едно секстилче с Уран за капак на всичко.

Значи тя в момента е в идеалната позиция да гърми, трещи, изяснява, трансформира и етц.
Тъпото е, че май няма да я огрее. Няма да й позволят.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 31 2014, 04:35

Зуки, аз 8-и и 12-и ги разглеждам като съзнателно-неосъзнато. Единият дом проработва другия или му трупа на главата за някой друг живот...

Нашето момиче например по натал във въпросния 8-и дом има един Нептун. Нептун в Скорпи.
Освен творческите заложби за изкуство- мистик, да, роден.

Нептун обаче дава към Марса и дълбочината. Там не се прави просто секс заради секса. Там се скача в дълбокото с двата крака. С идеализиране и страдания на макс. Цял свят да му повтаря на едно такова "Къш оттам"-то до последно ще си вярва по Нептуна и ще си вижда неща, които никой друг не вижда. Марса просто ще иска да ги направи видими тия невидимите...

В 12-ия й дом -Венера , а тя в Риби...То там й е на нея урока... Венерата...

Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 31 2014, 23:28

LindaLI написа:
Луна във везна често е доста повърхностна, залита по външния блясък, туй да имаш луна във везна е се едно да имаш 2 венери в хороскопа
Не бих казала, че съм повърхностна хехе, усмивка но да - важен е целият хороскоп. Срещала съм и повърхностни представители. За везнишката Луна е от значение да има хармонични, спокойни отношения. Умее да прави компромиси и това понякога й изиграва лоша шега.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 09:50

Разбира се, че не си повърхностна, ти имаш венера в козирог - трудностите винаги са предизвикателство. Това разбира се малко се сблъсква с естествената ти нужда от хармония и спокойствие по луната във везна. Наистина всичко е много индивидуално. (Това го знаем всички, които се интересуваме и от астрология)
НО! Когато казвам за луна във везна имам впредвид именно това желание за некомплицираност, което тази луна иска да има, за да живее с представата, че всичко е наред и няма проблем- това имам впредвид под повърхностност.
Понякога се изказвам малко крайно, но нямам нищо лошо впредвид мерси Малко звуча като съдник (меркурий секстил сатурн имам с рецепция на сатурна)

Сега, като се върнем на Манарата Луна във везна е показана от 2 въздух- жена подведене по външния блясък и впечатлението си за един мъж, вижда го като шестица от тотото. Иска да е с него заради своите представи, не защото го познава като човек. Това е карта на емоционалната незадълбоченост, показваща съществуването в своя свят и представи, лек егоизъм, не се потапяш в другия- да се опиташ да го разбереш и за това да го обичаш. Влюбена си, защото се виждаш добре до него...Понякога показва отношения, които съществуват само в главата ти.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 12:18

lindaLi написа:
8 въздух (юпи в близнак)
7 въздух о (луна водолей) + 8 огън о (мерк стрелец) + 2 земя (юпи коза)

Зле разположени планети, но взаимнодопълваши се като разпределение - меркурия ще намери близнака и водолея, юпитера ще иде в стрелеца, но бедната луна в козата ли да я пратим- да се спихне съвсем.....
Има някакво взаимно допълване с човека, взаимно уравновесяване, но не можете да намерите точното място на емоциите във вашите отношения и начина по който да ги изразявате без да се наранявате. Предстоят ви нови срещи и преоткриване...може би няма да е много далеч във времето ти ще си активната. Умираш си нещо да направиш...може и да предприемеш нещо. Има среща тук.
Възможно ли е да се каже , кога горе долу ще се случи това? Като време. Този месец или другият?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 13:42

Не- аз питах мисля, че в близко бъдеще. Може би до края на годината ще има някакъв развой
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 13:57

Карти за Пеле

ц. 4 вода (луна в рак)

Жрец (теле) + Крал въздух (водолей) + 7 въздух о. (луна във водолей)

Успокой се, това запознанство има потенциал. Отпусни се повече...макар, че да ти кажа това, че си с всичкия си и не се впускаш в розови фантазии е добре. Защото можеш много да се развихриш, но ще предпочетеш да действаш по- умрено. Хладност някаква- нали знаеш луна във водолей колко е дистантна, тя е много обичлива и има нужда от нежност, но трудно успява да го изкаже, изглежда все заета с нещо друго по- важно. Ето в някаква такава посока ще ви се развиват отношенията- ще търсите път един към друг, ще го намирате, но пак ще се чудите какво става- намерили ли сте се, не сте ли се...разбирате ли се, не ли..
Този човек е възможно да се държи различно от какъвто е всъщност. Удря го много на строгост, на губи изказвания, арогнатно поведение, може дори на разпуснатост на моменти...може и просто така да говори. Иначе в себе си той е чист човек, наивен, непораснало дете, леко незрял. Явно това, че все още търси себе си в изразяването си към външния свят ще затруднява бързото и лесно развите между вас.

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 14:52

Страшно много ти благодаря!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 03 2014, 14:06

Карти за ЛАЛА

Обърнати 5 огън (сатурн в лъв)
Обърнат рицар огън (стрелец) + Слънце о. + Маг (меркурий)

За момента липсва импулс за действие- защо така? Някаква апатия ще те налегне в някой момент- ще се обезвериш много. А то всичко ще си е наред, но ти ще спреш да виждаш добрата перспектива заради застоя. Даже малко ми се струва, че положението в момента е такова. Няма хармония на стихиите и планетите, които кръжат отколо тях- и сатурна е заточен и меркурия! картата на Мага- който може да действа забележи какви знаци го обграждат - и двата знака, в които е в падение и заточение! Други кратки въпроси - Page 2 528869...само едни риби липсват тука съвсем да го закърши този МАГ
Това ме води до заключението, че работата е мъчна работа, не е безперспективна! Но моментът не е подходящ- това ми е отговора. До края на годината бих се изненадала среща да има (освен ако по мага някой не се напрегне и въпреки неблагоприятната среда за действие- действа). Януари пак ще погледнем какво казват картите.
мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 03 2014, 14:17

Благодаря ти много мерси
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 03 2014, 21:43

Линд! Много точно описание на ситуацията в момента... Очевидно и за двамата никак не е момента точно сега да тръгнем натам...
Въпреки че току що погледнах композита ни, който е тотал разбивач :sm38.gif:
Слънце, Луна, Венера и Меркурий в съвпад!!!
Усещането един за друг продължава да е супер силно, за пръв път ми се случва тялото ми да реагира на мисълта на някой за мен :sm38.gif: а е така и за него усмивка
Нооо, очевидно си имаме карма за изживяване...
Благодаря ти много!!! мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 09:28

ами за композита от значение са доста неща- важно е в какви домове и знаци са планетите, да няма много лоши аспекти от уран, юпитера да е добре аспектиран, У1 и У7 да са свързани СХОДЯЩО и да има повече сходящи аспекти в чарта. Най- грубо и общо казано - за тез неща гледай. Други кратки въпроси - Page 2 156215
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 10:50

Карти за Марина

Ц. Рицар огън (стрелец)

6 вода о. ( слънце в скорпион) + 9 земя (венера в дева) + Дама огън (овен)

Не мисля, че с този човек сте заедно и не мисля, че нещо конкретно сега се случва и ще се случва до октомври. Той си живее живота, а ти не можеш да се откъснеш от миналото и постоянно мислиш за него. Не ми се показва той да те мисли и да му е мъчно за теб. Време е да продължиш напред, но още не го разбираш, добре ти е в спомените.


Последната промяна е направена от lindaLI на Нед Сеп 14 2014, 11:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 11:00

Карти за Линда10

6 земя (луна в телец)
10 вода (марс в риби) + Сила (Везни) + Жрец (Телец)

Вие поддържате паралелни отношения или такива, при които акцента е секс. Опитваш се да даваш всичко от себе си, много се стараеш да задоволиш човека и все имаш чувството, че не можеш докрая да му влезнеш под кожата. Дебелокож е, като скала е, с някакви собствени разбирания за света. Вярва си, а ти го следваш сляпо като неговия най- искрен последовател.
Такива отношения описват картите.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 11:05

Карти за Дете на Хаоса

10 земя о. (меркурий в дева)
Рицар пентакли о. (дева) + 5 огън (сатурн в лъв) + Слънце

Ще излезеш от някакъв сухарски период, нова пролет се задава. Струва ми се мъж ще има...само, че не знам дали няма да е някой от миналото ти, който в момента е обвързан. И да не е от миналото- ще имаш някакви вътрешни терзания трябва ли да си с този мъж или не, след като няма да си единствената жена в живота му. Ще има някакви дилеми, но според мен те ще са последвани от решения нещото да се изживее и това ще ти донесе много хубави мигове.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 11:14

Карти за Тея

6 вода (слънце в скорпи)
10 огън ( сатурн в стрелец) + 7 земя (сатурн в телец) + Паж огън

Ох, какво да кажа, много сатурн много нещо...и все в знаци, в които не му е до там комфортно. Ровене в миналото, в спомените. Някакъв деспотичен мъж, към който си имала чувства се показва, страдаш обаче за него, мислиш го, някаква буйна страст е било...а сега самота. Пажа огън тук може би показва, че ще търсиш спасение в някакво странично занимание-работа, за да не мислиш толкова за миналото. То още не е отшумяло съвсем.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 11:42

Невероятна си,Линд!!!!!
Деспота е съпруга ми.Някога наистина го обичах,сега от моя страана-само студенина,но наистна все го мисля.А иначе страдам от него,не толкова за него...Виж за другият елемент наистина още страдам Embarassed Ох, Линд,тайничко се надявах да се случи нещо хубаво ,уж все си повтарям ,че чашата е наполовина пълна,а не празна.
Благодаря ти
Други кратки въпроси - Page 2 948782830
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 14:14

Благодаря,Линд! Всичко,което си написала е вярно,до последната буква.Такива са отношенията ни и в момента.Значи да не очаквам някаква промяна Други кратки въпроси - Page 2 3032713799
Върнете се в началото Go down
Marrina
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 22
Join date : 23.03.2014

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 15:32

Благодаря,Линда! Невероятно точен коментар!Разделени сме и няма изгледи за събиране на този етап. Макар да ми се искаше картите да покажат друго Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 18:37

Благодаря ви, момичета! мерси


Карти за Валентин


2 вода о.(венера в рак)
9 въздух (марс в близнак) + Императрица о. (венера) + 7 земя (сатурн в телец)

И на теб като при Тея илиза 7 земя - жалейката по миналото. Валентин, аз виждам в теб огромна мощ, но някак си липса на инициативност у теб..умишлено ли няма да изживяваш силните си страни? Като цяло 9 въздух показва, че си в хубав период на интимност, сбъдваш фантазии, имаш отношения, които дълго си желала. Обърнатата Императрица обаче показва неспособност да изживяваш женското си начало пълноценно, което неминуемо ще смачка желанието ти в някакъв момент и за отношения..и либидото ти... не знам. Прекалено много власт даваш в ръцете на партньора, в един момент може да изгубиш себе си и удовлетворението си и да не се чувстваш щастлива. Може и ти да се върнеш в носталгични мисли по минала любов с друг.


Последната промяна е направена от lindaLI на Нед Сеп 14 2014, 18:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 18:48

Карти за Галантус

7 земя (сатурн в телец)
Висша жрица (Луна) + Дама вода о. (рак) + Рицар вода о. (Риби)

Ти вече си страдаш по стари и неизживяни работи. Няма да имаш само лесни моменти. Ще намериш човек за себе си, от твоята кръвна група, с който ще имате много красиви и емоционални моменти и който винаги ще успява да те успокои в паниката ти и люшканията ти. Той много ще те разчупи, ти ще се трансформираш. Хубави месеци за личния живот ти предстоят. Ще бъдеш влюбена, ще излезеш от апатичното състояние. За стабилност не мога да гарантирам на този етап, но не тя е най- важното в началотомерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Други кратки въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Други кратки въпроси
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» .....и други ненормалности....
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Манара-
Идете на: