Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Други кратки въпроси

Go down 
+17
oliv
galiusha
sugar6
Violet
Marrina
linda10
Teya
La la
pelle
zvezdichka
Зуки
AlexD
CaPuHa
desi1973
Galanthus
Admin
lindaLI
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 15:22

lindaLI написа:
Почваме се!

Галантус- да се разберем, че това са карти за близките месеци...че предния път ти редих уж за 6м, казах ти нов човек, ти го срещна малко след тези 6м..така че, да се разберем, че всичко е относително.

10 огън- сатурн в лъв
8 вода- сат. в риби + 5 въздух венера водолей + 2 огън марс в овен

много мъжка енергия има тук като цяло. много биткаджийска и насилническа дори. ярко противопоставяне на характери и болезнен растеж, болезнено осъзнаване на нещо. кармичност има тук, ще научиш много за себе си, за отношенията, за мъжете през идните месеци. срещи и физически контакт се вижда. Ще добиеш смелост дръзкост в един момент, ще разбереш повече за сексуалността си и ще влезнеш в зона на комфорт.
Благодаря ти!  мерси  
Съгласна съм, че е относително времето - 7 земя вероятно е дала забавянето, поне така си мисля. Тежки карти за мен, но предполагам ще се сблъскам с мъжките енергии в себе си. Надявам се нищо притеснително във физически план, защото и 10 огън и 5 въздух са си кофти карти.Други кратки въпроси - Page 7 396312 Може да показва, че има не малък интерес към мен, но той ми идва натрапен в повечето случаи.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 15:25

Фрог, Много добре виждам с тях, но не са карти да си гледаш всеки ден с тях. Пробвала съм го- не става. Защото личните отношения се развиват в някакъв набор период от време може би...
Иначе моите Манара носят особен заряд, подарък са ми от Джема Други кратки въпроси - Page 7 3351190372


Последната промяна е направена от lindaLI на Сря Авг 12 2015, 15:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 15:27

Благодаря ти, Линда!

Ще наблюдавам внимателно своите действия и се надявам мъжа, който срещна да е подходящ (поне в по-голяма степен) за мен Други кратки въпроси - Page 7 156215
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 15:30

5 въздух, Галантус, ми е показвало опит за изнасилване, също болезнено прекъсване на връзка, без време прекъсване и болка, НО в твоя случай имаш едни 2 огън, които не са травматизиращи, а дори релаксиращи, следователно не мисля, че ще е нещо толкова страшно.
определено ще има някаква ситуация, която ще ти наложи бързо да порастеш и помъдрееш с болка понякога, в резултат на някаква незрялост и лекомислие ще се случи всичко, нещо ще те завари неподготвена, но ти в крайна сметка ще си много доволна от резултата.
10 огън не показва винаги насилствен секс, а хора, които много се желаят, но трудно общуват и много се инатят.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 15:53

мерси Така погледнато описва последните ми отношения - внезапно прекъсване на контакт и връзка, без да ми се даде шанс за изясняване и разговор дори, което мен ме засегна несъмнено. Освен да ме държи още време това.
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 17:24

linda написа:
Деси

Рицар въздух близнак
6 вода слънце скопи + 9 земя венера дева + Дама вода рак

Още не си забравила бившия и той теб не. И любим и враг, пак ще си го прибереш, защото не искаш без него. Любовта ви отдавна е минала фазата на романтиката, но пък се крепи на силното минало, от което ти не искаш да се откъснеш, макар, че вече реално си го направила. Силно привързана си към спомените
ОООО Линда голямо Благодарско.. мерси
Големи надежди таях да ми кажеш че ще се появи нещо/ново,тръпка ,страст/а то кво пак бивш Други кратки въпроси - Page 7 995437 АМАН.А като си помисля че каквото си ми казала си излиза направо ми настръхват космите .Защо не мога да го забравя тоз..........Ама голяма патка ще изляза ако отново му простя.Ще дам ОВ задължително.Отново ти Благодаря
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeЧет Авг 13 2015, 19:23

Да попитам Свят при Манара в отношенията как се проявява? мерси
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeЧет Авг 13 2015, 21:12

Линд написа:
Иначе моите Манара носят особен заряд, подарък са ми от Джема

Изумяващо много познаваш с тях , Линд Други кратки въпроси - Page 7 156215 Хвърляш ме в потрес чак Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeСъб Авг 15 2015, 18:21

Галантус, различно е. Сатурн е планетата, която съпровожда Света. Тя или стабилизира знаеш или дава тежки уроци. Студена, хладна, мрачна дистанцирана планета, или пък много добра и благосклонна към добрите ученици. Строг, но справедлив е Сатурн, макар, че не винаги разбираме справедливостта му веднага, такава карта е и Света. Повече философия трябва тук, във всички ГА има нещо по- отвлечено и сериозно като послание.
Картата сама по себе си значи нещо такова, тълкува се според комбинацията.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeНед Авг 30 2015, 12:33

Теглих от един сайт, който ползва само прави карти, но ми е интересно мнението ти LindaLI по подредбата.

За отношението на мъж към мен, който преди дни небрежно се извини след 2 месеца игнориране и поиска да си останем приятели Shocked :
Мисли - 6 земя
Чувства - 4 огън
Външна изява - 6 въздух
Перспективи - Жрица

Изглеждат ми нещата повърхностно-прикрити. По Жрица или нещо ще разбера, или ще продължават да се крият някакви неща от мен, а може самата да се дистанцирам. Също така сякаш този мъж не показва чувства или просто те са си към него... По 6 земя предложи да ми помогне в разучването на една програма.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeНед Авг 30 2015, 14:49

И аз теглих онлайн и ще бъда благодарна за мнение

1. Отношенията в настоящия момент- 8 огън
2. Съвместимост с партньора- Рицар въздух
3. Какво очаквам от партньора- Асо земя
4. Какво той очаква от мен- Паж огън
5. Бъдещите ни отношения- Дама вода
6. Какво да направя, за да подобря отношенията ни- 3 земя
7. Какво може да съсипе връзката- Дявол
8. Външни влияния за връзката- 9 огън
мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 21 2015, 18:32

Леле Гале! Сега ти виждам поста. Съвсем не съ отваряла темата. Можеш ли да ни дадеш направо ов и да разкажеш как са се проявили картите?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 21 2015, 18:36

Рицар огън/9 въздух - страшен съд - асо огън - теглила съм за развитие между момче и момиче, ще видим после как са се проявили картите

ОВ: момичето разкара момчето, но той пак й ходи по петите...


Последната промяна е направена от lindaLI на Вто Дек 01 2015, 23:28; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 21 2015, 20:05

lindaLI написа:
Фрог

Сатурн в телец 7 земя
Асо вода + 7 въздух луна водолей + 6 въздух меркурий водолей

Той гони нея, тя страда за друг...нещо такова е. Дистанция и далечина, вдъхновяваш се от миналото, имаш толкова емоции в теб, толкова си вдъхновяваща, прекрасна и мечтаеща, но толкова далечна за тези/този който те желае. Има човек копнеещ за теб, който ти не желаеш да допуснеш до себе си. спомените те зареждат с емоция и живот, захранваш се от там, наслаждаваш се на живота и в същото време си сама и само далечен блян за някой...или няколко човека са..не знам... възможно е с някой да комуникираш в нета и да си пишете емоционални съобщения

Давала съм тук отговор, но да допълня само, че е абсолютно точно казаното от Линд. ВСИЧКО. Дори се яви и тази комуникация по интернет със стар приятел и със заявка за връщане "както бяхме преди"Shocked , но биде отрязан Mad
А така ми се иска нещо ново да се случи Други кратки въпроси - Page 7 396312
Линд, ако не те затруднявам, дръпни три карти - ще има ли нов човек при мен до НГ. Въпросът почти се повтаря, ама знае ли къде пеперудата е размахала крила, та затова питам...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeНед Ное 22 2015, 12:41

Фрог, мерси за ОВ. Тегля ти карти за декември

8 огън- мерк в стрелец/ Асо огън + Им-ца венера + 2 вода венера в риби

Не мисля, че ще има някой нов конкретен през месеца. Изпълнена си с енергия и емоционалност, която на яве все още никой не може да задоволи. Ще има мъж, който ще ти се предлага, но той ще ти е безинтересен
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeНед Ное 22 2015, 12:44

моите месечни са

4 вода луна в рак/ 7 вода венера в скорпи + смърт плутон + 7 въздух луна водолей

виждам за себе си много емоционален месец, наситен с емоции до един момент..може би ще реша да допусна човек до себе си, но за малко...


Последната промяна е направена от lindaLI на Чет Ное 26 2015, 02:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeНед Ное 22 2015, 17:35

lindaLI написа:
Шугър

Жрица луна
Дявол коза + Жрец телец + Крал чаши скорпион

Ти си толкова самотна и имаш толкова неизживяни емоции и копнежи. Спокойно. Скоро всичко ще се нареди и в живота ти ще влезе един изкусителен Мистър Грей.

Всичко е така само Краля чаши още го няма :sm38.gif: Чакам си го Други кратки въпроси - Page 7 3473555709
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeНед Ное 22 2015, 18:20

galiusha написа:
И аз теглих онлайн и ще бъда благодарна за мнение

1. Отношенията в настоящия момент- 8 огън
2. Съвместимост с партньора- Рицар въздух
3. Какво очаквам от партньора- Асо земя
4. Какво той очаква от мен- Паж огън
5. Бъдещите ни отношения- Дама вода
6. Какво да направя, за да подобря отношенията ни- 3 земя
7. Какво може да съсипе връзката- Дявол
8. Външни влияния за връзката- 9 огън
мерси

ОВ
Дни след като съм публикувала поста се видяхме за кратко... и решихме да прекратим всякакъв вид комуникация, от тогава не съм го чувала... не знам какво се случва около него..
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeПон Ное 23 2015, 00:41

Шуги, чакаме да го дочакаш Smile гале, не се връзват много картите, но все пак са теглени онлайн
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeПон Ное 23 2015, 23:51

Линда, а какво е твоето мнение по тях? Може би има още да се проявяват...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 25 2015, 22:53

шуги, манарата ти за дек-ри е

асо вода/ 10 огън сат стр 7 огън марс лъв 3 земя марс в коза

възможно е ново запознанство с някой буен, обсебващ, дързък и рязък по темперамент младеж, което да се окаже доста перспективно
картите сочат също,че в теб има доста бушуващи емоции, които държиш под контрол и постигаш външно равновесие, а само ти си знаеш какво става в душата ти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 25 2015, 23:02

Гале- имате дама вода и 3 земя, които са доста благодатна почва, но всъщност този дявол ии 9 огън могат да покажат жена в чужбина, която се е намесила и той има силно сексуално привличане към нея. Той очаква Паж огън от теб, която е по- безпристрастна карта, докато ти асо земя..съвместимост рицар въздух..което пак не е върха..тоест не са толкова несъвместими картите с реалността, макар, че има и добри индикации в тях. Не показват непременно самота и прекъсване на всякакъв контакт. Макар, че сега като я погледнеш дамата вода- тя си е сама в дъжда- плаче ли, вали ли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeЧет Ное 26 2015, 08:41

lindaLI написа:
шуги, манарата ти за дек-ри е

асо вода/ 10 огън сат стр 7 огън марс лъв 3 земя марс в коза

възможно е ново запознанство с някой буен, обсебващ, дързък и рязък по темперамент младеж, което да се окаже доста перспективно
картите сочат също,че в теб има доста бушуващи емоции, които държиш под контрол и постигаш външно равновесие, а само ти си знаеш какво става в душата ти

С една дума- дивак ще се появи :sm38.gif: Супер, поне ще ми е интересно.
За моите емоции си напълно права. Едно показвам на повърхността, съвсем друго е в душата ми.
мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeПон Ное 30 2015, 22:25

Искам мнение от други, които се занимават с колодата, че съм пристрастна.

Ще потърси ли скоро мъж жена, с която от доста време нямат контакт.

Асо огън/ Рицар вода- риби + Император -овен + 10 земя (меркурий в дева)

аз съм по- скоро не
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 01 2015, 09:01

не се занимавам с колодата, но ми се струва, че не. по-скоро го обмисля и може да чака знак от жената или да иска тя да му се обади.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 01 2015, 09:03

lindaLI написа:
артемис

6 земя луна телец
смърт скорпио + 9 огън луна стрелец + 9 земя венера в дева

Атремис ти си изключително съсредоточена в дома, комфорта, угодията, поддържането на спокоен и уравновесен живот, в който все пак да е интересно. Виждам едни месеци, в които ще се стремиш да бягаш от рутината по всякой начин и да се улисвате с партньора в различни начинания

малко е рано за ов, но тенденцията е ясна и мисля, че мога да дам ов.
подготвяме общ дом и усилията ни са насочени в тази посока.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 01 2015, 11:56

линда написа:
Искам мнение от други, които се занимават с колодата, че съм пристрастна.

Ще потърси ли скоро мъж жена, с която от доста време нямат контакт.

Асо огън/ Рицар вода- риби + Император -овен + 10 земя (меркурий в дева)

Не че съм много на ТИ с Манара , ама някак я виждам сама жената ... не мисля , че ще я потърси...Той иска май тя да му "клекне" , но и това не мисля , че ще стане...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Други кратки въпроси - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Други кратки въпроси
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» .....и други ненормалности....
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Манара-
Идете на: