Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Други кратки въпроси

Go down 
+17
oliv
galiusha
sugar6
Violet
Marrina
linda10
Teya
La la
pelle
zvezdichka
Зуки
AlexD
CaPuHa
desi1973
Galanthus
Admin
lindaLI
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeПон Авг 10 2015, 16:50

http://facade.com/tarot/ - тук може да избираш дали да има обърнати и различни колоди.
за мен не са много верни, но може за теб да работят. на английски
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeПон Авг 10 2015, 23:06

Само че няма Манара, а точно тази колода си търся.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 08:26

Ок, хайде дами - Акция МАНАРА! Любовен живот до края на годината.
Моля Тея да изтегли за мен Други кратки въпроси - Page 6 156215
Аз записвам първо Галантус, после Тея, защото знам, че ще искааа Други кратки въпроси - Page 6 156215
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 08:34

и аз да се запиша тогава мерси
в тази тема ли ще се пише?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 08:59

да
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 09:53

И аз искаааам Surprised
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 10:09

И аз усмивка
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 10:09

Искам и аз мерси
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 11:28

Ами след като е за любовен живот да се наредя и аз мерси
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 11:29

Линд , разби ме :sm38.gif: Благодаря , че си ме включила Други кратки въпроси - Page 6 156215

Ето и твоите карти мерси За тълкувание обаче ... не претендирам да е адекватно Други кратки въпроси - Page 6 402149

Умереност / Кралица вода Рицар земя Дявол

Сигурно тълкуванието ми ще е голяма смешка , ама все пак ще пробвам.

За момента нещата при теб са в застой , вълнува те някой , но той може и да не е при теб. Тоя Рицар лекинко ми е загадка , защото пише , че човек по него си се чувства самодостатъчен , ама пък Дявола след него никак не говори за такова нещо . Дори и да си сама в момента ще има някой  към края на периода дето ще те развинти :sm38.gif:

Дано не сте изпоприпадали от смях Други кратки въпроси - Page 6 3465299449
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 13:00

Teya написа:
Линд , разби ме :sm38.gif: Благодаря , че си ме включила Други кратки въпроси - Page 6 156215

Ето и твоите карти мерси За тълкувание обаче ... не претендирам да е адекватно Други кратки въпроси - Page 6 402149

Умереност / Кралица вода Рицар земя Дявол

Сигурно тълкуванието ми ще е голяма смешка , ама все пак ще пробвам.

За момента нещата при теб са в застой , вълнува те някой , но той може и да не е при теб. Тоя Рицар лекинко ми е загадка , защото пише , че човек по него си се чувства самодостатъчен , ама пък Дявола след него никак не говори за такова нещо . Дори и да си сама в момента ще има някой  към края на периода дето ще те развинти :sm38.gif:

Дано не сте изпоприпадали от смях Други кратки въпроси - Page 6 3465299449

Оо благодаряяя ❤ Други кратки въпроси - Page 6 947743 ❤ Други кратки въпроси - Page 6 947743
Със сигурност ша завъртя някой гадженце през идната половин година Други кратки въпроси - Page 6 698924 Много ще е кексуален Други кратки въпроси - Page 6 642334 И не само де- очертава се силна връзка, подходящи партньори, има го хем комфорта, хем ги има страстите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 13:53

При силно желание, дръпнете и за мен Други кратки въпроси - Page 6 3311952119
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 14:29

Линд , айде да ти е на късмет мерси . Моето тълкувание е като айрян от 1 лъжичка мляко в чаша вода :sm38.gif: , ма карай поне няя да ти приседне кекса :sm38.gif:

Фроги , понеже акцията си е на Линда няма да й отнемам това право , а нали виждаш как ги тълкувам без нея .... абе зле е работата. Ако на нея й дойдете в повече ще ти тегля , ма пак тя трябва да се включи... Други кратки въпроси - Page 6 402149
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 01:02

Почваме се!

Галантус- да се разберем, че това са карти за близките месеци...че предния път ти редих уж за 6м, казах ти нов човек, ти го срещна малко след тези 6м..така че, да се разберем, че всичко е относително.

10 огън- сатурн в лъв
8 вода- сат. в риби + 5 въздух венера водолей + 2 огън марс в овен

много мъжка енергия има тук като цяло. много биткаджийска и насилническа дори. ярко противопоставяне на характери и болезнен растеж, болезнено осъзнаване на нещо. кармичност има тук, ще научиш много за себе си, за отношенията, за мъжете през идните месеци. срещи и физически контакт се вижда. Ще добиеш смелост дръзкост в един момент, ще разбереш повече за сексуалността си и ще влезнеш в зона на комфорт.


Последната промяна е направена от lindaLI на Сря Авг 12 2015, 01:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 01:07

Тейче

10 вода марс в риби
Император овен + Рицар вода разбира се, Риби + Дявол- коза

Ти си във фаза ударена с мокър парцал и още се стича всичко по теб от Рицаря вода. Измъчване, агония, страдание, зависимост, отблъскване, студенина има в тези карти. Също виждам и размекване и поддаване отново на изкушение и като цяло въртележка все в същия омагьосан кръг
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 01:11

Галюша

10 чаши- сат. риби
9 огън луна в стрел. + Маг мерк + паж вода

така...ти също си се рееш в твойте облачета. Имаш интерес, основно интелектуален, свързан с общуването и комуникацията с някой мъж..има някаква словесна игра, търсене на някаква близост, откриване, забравяне, случайно докосване и неизказани чувства
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 01:16

Пеле

6 огън- юпитер в лъв
3 огън слънце в овен + Рицар въздух близнак + Кралица чаши рак

теб те виждам много надъхана и решена скоро да имаш любовна авантюра. възможно е да си срещнала някого вече, ако не близка среща предстои..просто те виждам узряла за нещо...за съжаление не обмисляш в момента вариантите за най - добър партньор, а гледаш за възможности за тръпка и емоции. Това води до голяма вероятност да попаднеш на не толкова подходящ за тебе мъж, но пък от друга страна ще ти е интересно и забавно, ти в момента явно търсиш повече това. Лошото е, че ще се влюбиш, а може и да си избереш човек, на когото трудно да понасяш характера
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 01:18

Шугър

Жрица луна
Дявол коза + Жрец телец + Крал чаши скорпион

Ти си толкова самотна и имаш толкова неизживяни емоции и копнежи. Спокойно. Скоро всичко ще се нареди и в живота ти ще влезе един изкусителен Мистър Грей.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 01:21

Деси

Рицар въздух близнак
6 вода слънце скопи + 9 земя венера дева + Дама вода рак

Още не си забравила бившия и той теб не. И любим и враг, пак ще си го прибереш, защото не искаш без него. Любовта ви отдавна е минала фазата на романтиката, но пък се крепи на силното минало, от което ти не искаш да се откъснеш, макар, че вече реално си го направила. Силно привързана си към спомените
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 01:28

Фрог

Сатурн в телец 7 земя
Асо вода + 7 въздух луна водолей + 6 въздух меркурий водолей

Той гони нея, тя страда за друг...нещо такова е. Дистанция и далечина, вдъхновяваш се от миналото, имаш толкова емоции в теб, толкова си вдъхновяваща, прекрасна и мечтаеща, но толкова далечна за тези/този който те желае. Има човек копнеещ за теб, който ти не желаеш да допуснеш до себе си. спомените те зареждат с емоция и живот, захранваш се от там, наслаждаваш се на живота и в същото време си сама и само далечен блян за някой...или няколко човека са..не знам... възможно е с някой да комуникираш в нета и да си пишете емоционални съобщения
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 01:34

артемис

6 земя луна телец
смърт скорпио + 9 огън луна стрелец + 9 земя венера в дева

Атремис ти си изключително съсредоточена в дома, комфорта, угодията, поддържането на спокоен и уравновесен живот, в който все пак да е интересно. Виждам едни месеци, в които ще се стремиш да бягаш от рутината по всякой начин и да се улисвате с партньора в различни начинания
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 01:49

Линд написа:
Рицар вода разбира се
Други кратки въпроси - Page 6 1329947235 Други кратки въпроси - Page 6 1329947235 Други кратки въпроси - Page 6 1329947235 Други кратки въпроси - Page 6 1329947235 Други кратки въпроси - Page 6 1329947235 Е , без тоз мушмурок накъде без него Други кратки въпроси - Page 6 1329947235 Други кратки въпроси - Page 6 1329947235 Други кратки въпроси - Page 6 1329947235 Други кратки въпроси - Page 6 1329947235 Други кратки въпроси - Page 6 1329947235

Линди , скъпа , направо се отчайвам . Тоя тъпак съм го изолирала умишлено , ама май пак там ще се връщам ... акъл нямам ама хич... Други кратки въпроси - Page 6 677995
Отивам за въжето Други кратки въпроси - Page 6 931243161

Благодаря ти Други кратки въпроси - Page 6 156215 , поне вече официално съм патка...
Май трябва да го махате от колодата тоя Рицар мухъл като ми теглите карти... Други кратки въпроси - Page 6 3465299449
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 08:40

lindaLI написа:
артемис

6 земя луна телец
смърт скорпио + 9 огън луна стрелец + 9 земя венера в дева

Атремис ти си изключително съсредоточена в дома, комфорта, угодията, поддържането на спокоен и уравновесен живот, в който все пак да е интересно. Виждам едни месеци, в които ще се стремиш да бягаш от рутината по всякой начин и да се улисвате с партньора в различни начинания

благодаря Други кратки въпроси - Page 6 531608
да, очаквам да съм ориентирана към дома наистина.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 09:41

lindaLI написа:
Шугър

Жрица луна
Дявол коза + Жрец телец + Крал чаши скорпион

Ти си толкова самотна и имаш толкова неизживяни емоции и копнежи. Спокойно. Скоро всичко ще се нареди и в живота ти ще влезе един изкусителен Мистър Грей.

Леле Грей Други кратки въпроси - Page 6 642334 Е ти ме разби. Пак ли скорпион ще бъде, мамка му няма отърване от тия гадове. Иначе си права, да самотна съм и имам толкова много емоции, но за съжаление не могат да ми отвърнат със същото момците. Плашат се от дълбочината на емоциите ми. Благодаря ти много, Линд мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 15:16

Линд, Други кратки въпроси - Page 6 1816326522 !!! Само това ще ти кажа. А, и :  :thank :
Изключително точно уловена ситуация в момента, която в близките месец-два вероятно няма да се промени. Много си пасвате с тези карти! Тандем сте Други кратки въпроси - Page 6 156215
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 15:22

lindaLI написа:
Почваме се!

Галантус- да се разберем, че това са карти за близките месеци...че предния път ти редих уж за 6м, казах ти нов човек, ти го срещна малко след тези 6м..така че, да се разберем, че всичко е относително.

10 огън- сатурн в лъв
8 вода- сат. в риби + 5 въздух венера водолей + 2 огън марс в овен

много мъжка енергия има тук като цяло. много биткаджийска и насилническа дори. ярко противопоставяне на характери и болезнен растеж, болезнено осъзнаване на нещо. кармичност има тук, ще научиш много за себе си, за отношенията, за мъжете през идните месеци. срещи и физически контакт се вижда. Ще добиеш смелост дръзкост в един момент, ще разбереш повече за сексуалността си и ще влезнеш в зона на комфорт.
Благодаря ти!  мерси  
Съгласна съм, че е относително времето - 7 земя вероятно е дала забавянето, поне така си мисля. Тежки карти за мен, но предполагам ще се сблъскам с мъжките енергии в себе си. Надявам се нищо притеснително във физически план, защото и 10 огън и 5 въздух са си кофти карти.Други кратки въпроси - Page 6 396312 Може да показва, че има не малък интерес към мен, но той ми идва натрапен в повечето случаи.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 15:25

Фрог, Много добре виждам с тях, но не са карти да си гледаш всеки ден с тях. Пробвала съм го- не става. Защото личните отношения се развиват в някакъв набор период от време може би...
Иначе моите Манара носят особен заряд, подарък са ми от Джема Други кратки въпроси - Page 6 3351190372


Последната промяна е направена от lindaLI на Сря Авг 12 2015, 15:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Други кратки въпроси - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Други кратки въпроси
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» .....и други ненормалности....
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Манара-
Идете на: