Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Други кратки въпроси

Go down 
+17
oliv
galiusha
sugar6
Violet
Marrina
linda10
Teya
La la
pelle
zvezdichka
Зуки
AlexD
CaPuHa
desi1973
Galanthus
Admin
lindaLI
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 15:02

Е- чак тежки. Няма да преувеличаваме. Но няма да си доволна на максимум от личният си живот. Просто чудото, което да преобърне колата и да настъпи пълното щастие- това чудо все още няма да се случи.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 15:07

Мен ме е страх да попитам, вземе да излезе нещо лошо, от сега ще се настроя за лоши депресарски неща хахахах Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 15:14

Вал, ти като се престрашиш- тогава ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 15:23

sugar6 написа:
Ще се върне ли Х в живота ми?аз си знам,че не,ама поне и картите да ми го потвърдят.Мерси,Линд мерси

Предстои ли подновяване на отношенията ти Х.?

об. колело - юпитер

6 пентакли- луна в телец + дама огън + смърт - скорпион

Тези карти издават силно сексуално желание. Изживяваш някакви фантазии с този човек. В същото време в реалността като се погледнеш си друга. Нямам идея на какъв етап са отношенията ти с човека, в смисъл имало ли е физическа консумация или не- от една страна картите приличат на интимна среща, но от друга дамата огън в Манара е момиче, което живее с мислите си. Повече ми прилича на това да си фантазираш някакви работи с него...силни карти, но повече залагам на това, че това е твоя вътрешен свят в момента по отношение на него. Макар, че е възможно да се видите за секс- ако това е било практика преди.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 15:30

Хах как са ме усетили картите,да харесва ми момчето сексуално,но не само и си имам фантазийки с него :sm38.gif: уловили са моя вътрешен свят,но досега не сме били интимни.Значи да разбирам,че няма да има среща или подновяване? И пак си усетила нещата на 100%,Линд Други кратки въпроси - Page 4 1816326522
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 15:42

galiusha написа:
И сега, ако мога да попитам Какво да очаквам в любовта следващите 6 мес? мерси

И ако може и още едно въпросче... Аз и Н. какво предстои за нас в следващата 1 година?
Други кратки въпроси - Page 4 99390

1. Крал въздух о. (водолей)/ Луна о.(риба) + 3 жезли(слънце в овен) + Дявол (коза)

В следващите 6 месеца те очаква много страстна връзка с човек с доста сложен характер, трудно ще го разбираш може би за това ще ти е интересен, ще бъдете доста различни, но ще имаш силни емоции с него. Много скоро ще се появи.

2.
Маг о. (меркурий)
Дама въздух (везни) + Смърт (скорпион) + 8 въздух (юпитер в близнаци)

Не знам до колко човекът има мотивация да е с теб...нещо не виждам да е много активен. Стремиш се да избягаш от привличането си към него и ще продължиш да го правиш...ще ти се прииска да инициираш нещо, да действаш..но не знам дали ще се осмелиш. Хем ти се иска, хем не ти стиска..нещо такова...възможно е нещо да се опиташ да го съблазниш, възможно е да има среща и секс, нещо да се разколебаеш после..приличат ми отношенията ви на някаква игра, но не с детински чувства.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 15:45

sugar6 написа:
Хах как са ме усетили картите,да харесва ми момчето сексуално,но не само и си имам фантазийки с него :sm38.gif: уловили са моя вътрешен свят,но досега не сме били интимни.Значи да разбирам,че няма да има среща или подновяване? И пак си усетила нещата на 100%,Линд Други кратки въпроси - Page 4 1816326522

Благодаря ти! Мисля, че среща е възможна..не е невъзможна, но по- скоро ми приличат картите на твоите фантазии- не съм сигурна за това. Може пък най- накрая да има среща, при която да си изконсумирате привличането..възможно е и такова тълкуване, възможно е нещата да останат главно на мислено ниво
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 15:55

oliv написа:
мерси Ако може и за мен Линд...Какво да очаквам в любовта до 3мес?

обърна се Смърт- ееее момичета- всичките сте много загоряли, беееййй blush

4 огън/ венера в овен
7 въздух (луна във водолей) + Луна о.(риба) + обърната 5 вода (марс в скорпион - любимата ми карта в Манара)

Олив, много обожатели имаш и ти на всички си им така една неуловима. Имаш някакъв страх ти да допуснеш до себе си човек. До 3 месеца ще срещнеш някой, който засилено ще пробуди интереса ти. Ще те предизвиква, ще ти влезе под кожата.

Принципно ти не обичаш да си манифестираш отношенията- всичко при теб е много тайно, скрито, страстта и интереса ти се проявяват тихо и на тъмно, за това не мога да усетя ще стигнете ли до някакъв физически контакт...но като цяло мисля, че на първо време може да се каже, че ще си заинтригувана
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 15:56

Цитат :
Маг о. (меркурий)
Дама въздух (везни) + Смърт (скорпион) + 8 въздух (юпитер в близнаци)

Не знам до колко човекът има мотивация да е с теб...нещо не виждам да е много активен. Стремиш се да избягаш от привличането си към него и ще продължиш да го правиш...ще ти се прииска да инициираш нещо, да действаш..но не знам дали ще се осмелиш. Хем ти се иска, хем не ти стиска..нещо такова...възможно е нещо да се опиташ да го съблазниш, възможно е да има среща и секс, нещо да се разколебаеш после..приличат ми отношенията ви на някаква игра, но не с детински чувства.

Други кратки въпроси - Page 4 2919946403  Аз веднъж май бях разказвала за този човек... чувства има, силно привличане има.... обаче и огроооомно разстояние има и това е проблема. Напоследък много често комуникираме и това ме вкарва в размисъл...
Други кратки въпроси - Page 4 3032713799
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 16:02

Аха Линд, мноо загоряла Други кратки въпроси - Page 4 402149 И си много права в извода за мен.Точно такава съм. И обожатели има ама обикновено са такива,които не харесвам.Иначе имам на сърце един ама Други кратки въпроси - Page 4 302820 Та ще видим. Благодаря ти Други кратки въпроси - Page 4 99390
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 16:06

БабаВуна написа:
Линда ... аз бъкам от въпроси в момента, за колата, за финанси, но ще си питам за най-болната ми тема - любовта !

За 6М е ясно че няма да имам връзка, за това можеш ли да питаш за една година дали ще започна любовна връзка ?

Бабо

Асо вода о.

10 огън (сатурн в стрелец) + Паж въздух + 6 вода о. ( Слънце скорпион)

Не знам какво се случва с теб, но не те виждам готова и на етап да се влюбиш истински и дълбоко. Може и ти самата да не осъзнаваш...трябва още време да си срещнеш...сродната душа дето се вика. Ти си падаш по малко по- грубата страст в отношенията мисля си..през годината ще има много хубави моменти с човек, който ще е по- фин и мек...за момент може и да се забавляваш, но по- натам ще ти се стори някак безинтересен. Ще имаш емоции и красиви моменти, но ти си за тежката категория повече и за това бързо ще се отегчиш. За сега това се очертава.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 16:22

Teya написа:
Айде пак да се наредя и аз тук Smile
Какво да очаквам на любовното поле следващите 3 м.?
Благодаря мерси

Тейче пак излизат подобни карти

Висша жрица - луна

Крал въздух- водолей + 7 земя- сатурн в телец + 5 земя о. ( меркурий в телец)

Подозирам тук, че нещо от миналото ще се обади, но не виждам някакво чувство на велико облекчение. Ще реагираш много премерено и емоционално обрано
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 16:24

Да, Линда, много си права, много съм разочарована от мъжете. Преди нямах филтър, а сега филтъра е много дебел и не се връзвам на всеки, въпреки че много мъже харесвам.

Да, тежката артилерия е моята страст, трябва да е масивен, силен психически и физически, страстен и да обича да пътува и да е ок с новостите във връзката.

Е все пак ще има някой, ще го видим колко ще издържи ...

Благодаря Други кратки въпроси - Page 4 948782830
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 16:26

Ех, значи.... Изкушавате ме Smile Моля, ако Линд не ти е писнало, карти и за мен... За 3 мес. в любовен план.


Последната промяна е направена от Valentine на Вто Фев 24 2015, 22:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 17:24

Ох , Линд ,слънчице syrce1
Ако се завръща тоз дето си говорихме ,така съм му набрала ,че нищо чудно да му вирна муцуна Други кратки въпроси - Page 4 904684 .
То май няма кой друг ...поне за сега... smqh1
Благодаря ти отново syrce3 аз и носа да му натрия пак ще съм доволна :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 17:41

Вал

Паж огън

10 огън (сатурн в стрелец) + 5 въздух (венера водолей) + Крал пентакли о ( телец)

Вал - при теб за следващите 3 месеца...не виждам нищо притеснително или кризистно да се случи. Прагматични отношения с приятеля ти, много хард секс, явно това е основното около което сте обединени с него. Няма някаква възвишеност мисля си..всичко е на изключително плътско ниво..но ти е добре, чувстваш се сигурна, за сега това е напълно ок
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 17:46

Благодаря, Линд! мерси syrce1
А аз очаквах някакви филми на ужасите Smile


Последната промяна е направена от Valentine на Вто Фев 24 2015, 22:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 18:03

Ох, не дей...преживявам много тежко такива становища. Мен също ме влече към подобни драматични истории, те те разкървавяват, но ти оставят истински и дълбоки следи...аз живея с нагласата, че ако сме мъдри и търпеливи има как да дочакаме своя хепиенд и да изживеем възмездието си. Не ми трябва съществуване, искам живот с истински чувства, всичко друго за мен е прекалено голям компромис.. Sad Sad Sad

И след като ви наредих карти на всички, реших и аз да си дръпна за себе си- в личен план за следващите 6 месеца

7 въздух о. (луна водолей)
8 въздух о.(юпитер близнаци) + 6 земя о. (луна в телец) + 4 земя (слънце в козата)

ще се хвърля през глава май в някаква афера, където ще сме тримца- оф, пак някакви каши. Ще видим ще ми излезне ли вярна гледанката- тъй като положението при мен в момента е друго

ОВ: имаше нещо такова! Около 5 месеца след гледанката се запознах с момче, което беше все още влюбен в бившата си и я искаше, чувстваше се обвързан с нея, но аз бях решила да му привлека вниманието, опитах се да го спечеля за себе си.


Последната промяна е направена от lindaLI на Нед Ное 22 2015, 12:49; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 19:30

А Луната за чувства как се проявява като при Уейт ли?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 19:55

ами тя може да индикира много неща- и заблуди, и илюзии, опасни хора, психични проблеми, вечерни срещи, красота, мечтания- всякакви такива, зависи от комбинацията
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 19:59

Мерси,Линд не помня другите карти понеже ги теглих от нета
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 22 2014, 09:46

Манара си теглила от нета?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 22 2014, 10:21

да има доста руски сайтове
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 22 2014, 12:52

Може ли и на мен да ми изтеглиш Манара, искам да видя дали ще се препокрият нещата с Лигаси Smile За личния ми живот до 6 м.?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 22 2014, 12:57

Разбира се мерси  По- късно
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 22 2014, 20:11

Ще очаквам Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26 2014, 19:28

Дете, не съм те забравила!!!

Картите, които изтеглих за теб са

ц. 4 земя (слънце в козирог)

дама земя (козирог) + 8 огън (меркурий в стрелец) + асо огън

Тук се вижда участие ако мога така да се изразя в сложна любовна ситуация. Мъж, който не е само твой и не може да сте често заедно. Силно сексуално желание, много ще страдаш в тази сигуация- главно от страстите си. Основно контакта ще е по телефон или инернет....но е възможно срещите да са изключение, рядкост...много ще го искаш този човек...ффф- внимавай, не се предоверявай и не си подарявай сърцето и чувствата с лекота, за да не те боли мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Други кратки въпроси - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Други кратки въпроси
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» .....и други ненормалности....
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Манара-
Идете на: